معرفی و نقد و دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با قیمت و امکان خرید اینترنتی | جایی نو | جایینو

معرفی و نقد و دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با قیمت و امکان خرید اینترنتی

در این مطلب به معرفی و نقد و دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با قیمت و امکان خرید اینترنتی می پردازیم :

 

مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب چهار اثر از فلورانس

 

نویسنده، مشاور و نقاش آمریکایی، فلورانس اسکاول شین ، کتابی مشهور دارد با عنوان چهار اثر از فلورانس اسکاول شین . در این کتاب 4 روایت داستانی به چشم می خورد با نام های : بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو، عصای معجزه گر توست! ، در مخفی توفیق، و نفوذ کلام. فلورانس، داستان ها را با لحنی ساده و بی آلایش همراه با مقداری طنز به مخاطبینش عرضه کرده، و همین رابطه دوستانه، دلیل اصلی پر طرفدار بودن کتابش شده و به او کمک کرده تا از این طریق سخنان خود را در کشف رموز زندگی بیان کند.

در قسمتی از کتاب بازی زندگی و راه این بازی اینطور آمده: اکثر مردم زندگی را مبارزه می دانند درحالی که زندگی شبیه یک بازی است. بازی ای که بدون شناخت و آگاهی نمی توان از آن برنده بیرون آمد. دوران قدیم و جدید، قواعد و اصول بازی زندگی را به روشنی نشان می دهد. از دیدگاه عیسی مسیح زندگی بازی عظیم داد و ستد است به این معنی که هرچه بکاری و تلاش کنی همان را هم درو میکنی و نتیجه آن را می بینی. و هرچه انجام دهی و عمل کنی به خودت بازگردانده می شود.
این کتاب توسط انتشارات مؤلف چاپ کرد و هافکو به فروش گسترده رسانید.

کتاب پیش رو بیشتر از 60 مرتبه در ایران چاپ شده و علاقمندان زیادی را جذب خود کرده است. نویسنده این کتاب ارزشمند فلورانس اسکاول شین است که سخنران و نقاش مشهور آمریکایی می باشد.

 

مطالعه کتاب سازنده 4 اثر فلورانس اسکاول شین ، به افرادی که می خواهند از ابتدا شروع کنند و همه چیز را از نو بسازند توصیه می شود. رمان نوشته شده توسط اسکاول شین، از جمله کتاب های تراز اول در حوزه قانون جذب و موفقیت است. لحن دوستانه فلورانس و سعی در انتقال حس خوب، در جای جای کتابش از ابتدا تا انتها همراه مخاطب است.

 

مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب چهار اثر از فلورانس

 

درباره فلورانس اسکاول شین نویسنده کتاب قدرتمند چهار اثر فلورانس

بیشتر محبوبیت و شهرت فراوان نویسنده این کتاب، سخنوری قدرتمند و نقاشی های خاص او بود.
وی سال های زیادی از دوران زندگی اش را با آموزش دادن علوم متافیزیکی در نیویورک، گذراند. او نه تنها در آمریکا، بلکه به سرعت در جوامع دیگر نیز به شهرتی مثال زدنی دست یافت به گونه ای که منبع الهام بسیاری از انسانها قرار گرفت.

نویسنده این کتاب تأثیرگذار و آموزشی، فلورانس اسکاول شین است. برخی گمان می کنند که وی نویسنده ای کم شهرت است درحالی که او هنرمندی نامدار در شهر فیلادلفیای آمریکا بود.
فلورانس، مدت زمان زیادی از عمرش را صرف آموزش دانش الهی نمود و هنرجوهای فراوانی نیز داشت.

اسکاول شین در سال 1871 چشم به جهان گشود در اواسط عمرش به فرقه اندیشه های نو گروید و از قدرت نویسندگی اش در عرصه علوم متافیزیکی بهره جست. او تصویرگر توانمند و ادیبی موفق در آمریکا بود. فلورانس در سخنرانی هایی که با موضوعات انگیزشی داشت توانست به افراد فراوانی کمک کند تا در جهت ایجاد تحول در زندگی شان و رفع مسائل مختلف، گام بردارند.

فلورانس در عین حال که شخصی مذهبی بود و حتی دورانی را مبلغ مذهبی نیز بود، دچار افکار و عقایدی افراطی نبود و همواره لحن صمیمانه خود را حفظ می کرد.

سرانجام در سال 1940 دار فانی را وداع گفت. اما موفق شد با ارائه مطالبی باارزش و تأثرگذار در میان مردم جهان، و به آنها دیدگاهی مثبت و روشن ببخشد.

 

مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب چهار اثر از فلورانس

 

موضوع کتاب 4 اثر از فلورانس اسکاول شین

این کتاب از نظر نوع محتوایی که دارد در زمره کتاب های یاری رسان و انگیزشی به افراد می باشد و تاکنون اشخاص زیادی را به موفقیت رسانده است. می توان گفت نوشته توانمند اسکاول شین، راهکاری امیدبخش و تأثیرگذار برای مخاطبینش می باشد.

 

فلورانس در تمامی جمله های این کتاب از قدرت و آگاهی ذهنی سخن می گوید و راهکارهایی برای به دست آوردن این توانمندی مؤثر ارائه می دهد. همه تمرکز و تلاش اسکاول شین در کتاب هایش، نشان دادن و اثبات توانمندی ذهن بر پایه هوشیاری است.

 

این کتاب پرمخاطب که در جای جای جهان با زبان های مختلف چاپ و انتشار یافته، در ایران برای نخستین بار در سال 1373 به فارسی ترجمه و منتشر گردید. کتاب ذکر شده 4 بخش دارد که هرکدام رهنمودی برای داشتن زندگی ای روشن را به شما می دهد.

در هر 4 قسمت این کتاب، نویسنده شما را با بیانی گیرا و صمیمی با خود همراه می سازد تا مفاهیم مهم و آموزش های مؤثر را به دور از تظاهر و شعار فرا گیرید.

 

مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب چهار اثر از فلورانس

 

کتاب 4 اثر فلورانس چند صفحه است ؟

می توان به جرأت گفت که لحن صمیمانه اسکاول شین که دلیل اصلی جلب نظر مخاطبین و علاقمندان به کتابش شده، در همه قسمت ها وجود دارد که همین نکته، نشان از توانایی نویسنده دارد. این کتاب 4 بخشی، 360 صفحه است و گیتی خوشدل آن را ترجمه نموده است. لحن گیرا و جذاب داستان های روایت شده در کنار راهکارهای مثبت و تأثیرگذار ارائه شده علت اصلی کسل کننده نبودن این کتاب هرچند به نظر بلند می باشد. کتاب فلورانس از آن دست نوشته هایی است که با شروع کردنش دیگر نمی توانید از خواندنش صرف نظر کنید.

 

مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب چهار اثر از فلورانس

 

جملات زیبای کتاب چهار اثر فلورانس

آموزه های این کتاب در تمامی دوران زندگی روزمره قابل استفاده است که برخی از آنها به صورت زیر هستند :

هرچه که امروز می کارید فردا برداشت می کنید.
از جمله قسمت های مهم بازی زندگی و رسیدن به موفقیت، افکار مثبت و روشنگرانه است.

ذهن داری شامل 3 قسمت می باشد : ضمیر خودآگاه، ضمیر ناخودآگاه، هوش برتر.
در تعریف ذهن برتر می گوییم، خصوصیتی ذاتی است و انسان در زیاد و کم آن نقشی ندارد.

بخش خودآگاه : قسمت اصلی ذهن است که شامل مفاهیم و معانی و احساسات در آن شکل می گیرند.
بخش ناخودآگاه : از هر موجودیت تصوری خلق می کند تا چیزهایی که در روح و جسم ما هست را تعریف نماید. محل ضمیر ناخودآگاه روح است.

هرآنچه از کارهای ناشایست و خوب وجود دارد همگی در ضمیر ناخودآگاه است که مجسم می شوند.
درصورت نداشتن کنترل شخص بر ضمیر ناخودآگاه، امکان مسلط شدن فرد دیگری بر آن وجود دارد.
تفکرات منفی و بیهوده اطرافیان بر زندگی انسن اثر گذارند که از جمله آن می توان اثرات افکار پدر و مادر بر سلامت فرزندان را مثال زد.

تنها چیزی که می تواند در مصائب و مشکلات زندگی انسان را رها سازد، حفظ آرامش است.
مسلما نکات مثبت دیگری را نیز از این کتاب ارزشمند می توان دریافت که ما تنها به بیان خلاصه ای از آنها به شما مخاطبین همیشه همراه، بسنده نمودیم.

 

فصل های کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

این کتاب شامل فصل های زیر است:

بازی زندگی و راه این بازی
کلام تو عصای معجزه گر تو است
در مخفی توفیق
نفوذ کلام

 

مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب چهار اثر از فلورانس

دربارۀ جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد

Check Also

معرفی و نقد و دانلود کتاب هنر ظریف بی خیالی اثر مارک مانسن با قیمت و امکان خرید اینترنتی

در این مطلب به معرفی و نقد و دانلود کتاب هنر ظریف بی خیالی اثر …