معرفی و نقد و دانلود کتاب خودت را به فنا نده اثر گری جان بیشاپ با قیمت و امکان خرید اینترنتی | جایی نو | جایینو

معرفی و نقد و دانلود کتاب خودت را به فنا نده اثر گری جان بیشاپ با قیمت و امکان خرید اینترنتی

در این مطلب به معرفی و نقد و دانلود کتاب خودت را به فنا نده اثر گری جان بیشاپ با قیمت و امکان خرید اینترنتی می پردازیم :

 

 مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب خودت را به فنا نده

 

کتاب خودت را به فنا نده توسط نویسنده ای اسکاتلندی به نام گری جان بیشاپ نوشته شد و در سال 2016 برای بار اول به چاپ رسید. موضوع این کتاب پرفروش نیویورک تایمز، در رابطه با تبدیل کردن انسانها به بهترین سطح شخصیتی خودشان است. پشت جلد این کتاب اینطور نوشته شده: تمام مدتی که درگیر فکر و قضاوت نسبت به خودت هستی که دائما وجود دارند و هیچ وقت به پایان نمی رسند صدایی آرام را می شنوی که می گوید: خیلی بی عرضه و تبل و نادان هستی و نمی توانی هیچ کاری را درست انجام دهی، تو نمی دانی که این نجوا چقدر می تواند تخریبت کند یا واقعا تا چه اندازه به آن معتقد هستی.

کل روز را سختی می کشی و در تلاش و کوششی تا بر تنش های روحی و استرس هایت غلبه کنی، و اگر موفق نشوی زندگی ات را خوب پیش ببری، تسلیم می شوی و دست از تلاش برمیداری. امکان دارد هیچ وقت به آن جایگاه و درجه از خوشحالی و آرامش یا ظاهر باب میلت که رویای آن را داری، دست پیدا نکنی . این کتاب مختص افرادی است که این سرزنش های درونی بی فایده را همواره همراه خود دارند. این روال همیشگی بهانه جویی، تنها مسیر رو به رشد زندگی را بیش از پیش نابود می سازد. این کتاب می خواهد به تو کمک کند و راهنمایی باشد در جهت یافتن استعدادها و خصوصیات مثبت و به بهترین نقطه خودت در طول زندگی ات برسی.

کتاب خودت را به فنا نده : کمتر فکر کن و دل به زندگی بده، تلنگری برای بیداری و شروع دوباره تلاش و کشف توانایی هاست. نویسنده این کتاب محبوب و تأثیرگذار، گری جان بیشاپ است.

ممکن است بعضی وقت ها به ذهنتان خطور کرده باشد که عین یک همستر فقط در حال دویدن و درجا زدن در مسیر زندگیتان هستید، کتاب خودت را به فنا نده شما را از این افکار منفی و استرس های بیجا خلاص کرده و به شما آرامشی وصف ناشدنی می بخشد.

بیشاپ در کتاب پیش رو، مجموعه ای از نظرات شخصی در رابطه با اراده و اختیار، زندگی عطا نمودن، جرأت و قدرت انجام کار وجود داشته را گردآوری کرده تا با انجام دادن آنها هر روز بیشتر از روز قبل به سمت بهتر شدن گام بردارید. علاوه بر این نظریات اشخاص مشهور در تاریخ و فلاسفه و نتایج علمی به دست آمده را نیز به شما ارائه می دهد که تمامی آنها برای وسعت بخشیدن به دیدگاه مثبت فراهم شده اند. اما برای فهم هرچه بهتر این کتاب باید در درون خود کاوش کنید و راهکارهایش را بکار ببرید. برای خودتان و تفکر درباره بهتر شدن زمان لازم بگذارید. و بدانید که تجربه کردن، بهترین راه برای رسیدن به آن چیزی است که می خواهید.

 

 مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب خودت را به فنا نده

 

امیدواریم این کتاب خوب، در درک تأثیر نهیب های ذهنی به خودتان، کارگشا باشد و با مطالعه آن زندگی بهتری بسازید. در حین خواندن این کتاب درخواهید یافت که تمامی تجارب در طول زندگی هم درواقع همین ارتباطات، گفتارها و تفکرات هر روزه می باشند.

کتاب خودت را به فنا نده ما را به فکر فرو می برد تا دیدی بهتر و علمی تر نسبت به احساسات و قدرت زبان و تأثیر احساسات در زندگی پیدا کنیم و به ارتباطشان پی ببریم. و آنگاه که دریافتیم طرز تفکر به نوع صحبت کردن بسیار مرتبط است، به زندگی ای تکامل یافته خواهیم رسید.

گری جان بیشاپ در سال 1997 در شهر گلاسگوی اسکاتلند به دنیا آمد و به آمریکا رفت. به مطالعه در زمینه جهان شناسی و پدیده شناسی علاقه مند شد و بعد از اینکه سال های زیادی را در این حوزه به تحقیق و تفحص پرداخت، موفق شد تا مدیر برنامه اصلی یک شرکت مشهور در جهان شود. چند سال بعد وقتی برنامه ارائه شده توسط او گره از مشکلات انسان های زیادی باز کرد و باعث آسایش همگان شد، با کمک گرفتن از نظریات برخی فیسلسوفان از جمله : مارتین هایدگر، هانس گئورگ گادامر و ادموند هوسرل، برند شخصی اش را با نام فلسفه محلی ثبت نمود.
او همواره معتقد بود که می توان افکار مردم و توانایی هایشان را برای ساختن زندگی بهتر، تغییر داد و آن را پایه و اساس راهش قرار داده بود. روش گری عاری از هرگونه پیچیدگی بود و همین سادگی باعث شد تا طرفدارانش از سراسر دنیا باشند و کتابش برای همگان مفید و مؤثر باشد.
وی به همراه همسر و 3 پسرش در فلوریدا زندگی می کند.

 

 مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب خودت را به فنا نده

 

فهرست مطالب کتاب خودت را به فنا نده

فصل اول: شروع کار
فصل دوم: من بی‌نهایت مشتاقم
فصل سوم: من برای پیروزی بی‌تابم
فصل چهارم: من از پسش برمی‌آیم
فصل پنجم: من اتفاق‌ها را می‌پذیرم
فصل ششم: من حاصل افکارم نیستم، بلکه نتیجۀ اعمالم هستم
فصل هفتم: من مصمم هستم
فصل هشتم: من منتظر اتفاق خاصی نیستم و هر اتفاقی را می‌پذیرم
فصل نهم: قدم بعدی چیست؟
دربارۀ نویسنده

 

 مشاهدۀ نسخۀ کامل کتاب خودت را به فنا نده

دربارۀ جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد

Check Also

معرفی و نقد و دانلود کتاب هنر ظریف بی خیالی اثر مارک مانسن با قیمت و امکان خرید اینترنتی

در این مطلب به معرفی و نقد و دانلود کتاب هنر ظریف بی خیالی اثر …