یکشنبه , 17 فوریه 2019
خانه ◀◀ اقتصاد و تجارت ◀◀ خرید،فروش و اجاره املاک و آپارتمان ◀◀ نکات مهم در اجاره خانه و دفتر کار
تا 80 درصد تخفیف
نکات مهم در اجاره خانه و دفتر کار
اجاره خانه اجاره آپارتمان اجاره دفترکار | پیردانا

نکات مهم در اجاره خانه و دفتر کار

خانه ایده آل شما کجاست ( اجاره خانه مناسب )

آموزش خرید و فروش املاکایده آل شما جایی است که مزیت های آن خانه چه از لحاظ منطقه ای که در آن واقع شده است و چه از لحاظ ویژگیهای درون خانه با نیازهای شما بیشترین تناسب و تطابق را داشته باشد.

شما می توانید با توجه به معایب و مزایای هر خانه چه از لحاظ ویزگی های داخلی و چه از لحاظ مکان خانه که در زیر بررسی شده است خانه مناسب خود را بیابید ؛

خانه های موجود در حومه اطراف شهر و شهرک‌های حاشیه شهر

مزیت ها: اغلب آموزش خرید و فروش املاکهایی که در این موقعیت‌های مکانی یعنی در حومه شهر و شهرک‌های حاشیه شهر وجود دارد نسبت به آموزش خرید و فروش املاک‏های داخل شهرهای بزرگ، دارای قیمت بسیار مناسب‌تری هستند و می‌توان با هزینه ‏ای که با آن نمی‌توان در داخل شهر خانه ‏ای خرید یا آموزش خرید و فروش املاک‏ای بسیار کوچک را می‌توان خریداری کرد، می‌توان در حومه شهر خانه ‏ای نسبتاً بزرگ و مناسب خریداری کرد.
عیب ها: اغلب افرادی که در حومه شهر زندگی می‌کنند، برای رسیدن به محل کار خود در شهر اصلی با مشکل بزرگ ترافیک مواجه هستند. هم چنین در شهرک‌های نوساز و نوپا، افراد با مشکل کمبود امکانات رفاهی و مراکز تفریحی از مانند کتابخانه، شهربازی، فروشگاه‌ها و … مواجه هستند.

خانه ‏های شهری

مزیت هاآموزش خرید و فروش املاک‏های موجود در شهرهای بزرگ از نظر نزدیکی به امکانات تفریحی، رفاهی و آموزشی از مانند سینماها، فروشگاه‌ها، کتابخانه‌ ها و … از موقعیت بسیار خوبی برخوردارند و افراد برای رسیدن به محل کار خود راه‏های متعددی پیش رو دارند که می‌توانند راحت‌ترین و سریع‌ترین آن‌ها را با توجه به شرایط آموزش خرید و فروش املاکخود انتخاب کنند.
عیب ها: بالا بودن قیمت خانه، شلوغی و سر و صدای زیاد و هزار و یک مشکل دیگر از مهم‌ترین عیب ها زندگی در شهرهای بزرگ می باشد.
ممکن است مشتری اول آخر خانه ‏های موجود در خیابان‌های شلوغ خودتان باشید! زیرا این خانه‌ ها به سختی فروش می‌روند و همچنین اگر اتاق‌ها در قسمت جلوی خانه باشد، باید قید خواب با آرامش را جز در ساعات محدودی از شبانه روز بزنید!

 

خانه ‏های موجود در خیابان‌های شلوغ

مزیت ها: اغلب آموزش خرید و فروش املاک ‏های موجود در خیابان‌های پر رفت و آمد و شلوغ دارای قیمت مناسب‌تری هستند و اگر آلودگی صوتی برایتان چندان مهم نیست و می‏توانید با آن کنار بیایید، پس می‌توانید روی خرید یک آموزش خرید و فروش املاکخوب با قیمتی مناسب‌تر در این خیابان‌ها هم حساب کنید و سپس مشکل آلودگی صوتی را در آموزش خرید و فروش املاکبا انجام اقداماتی، مقداری تعدیل و کمتر سازید.
عیب ها: ممکن است مشتری اول آخر آموزش خرید و فروش املاک‏های موجود در خیابان‌های شلوغ خودتان باشید! زیرا این خانه‌ها به سختی فروش می‌روند و همچنین اگر آموزش خرید و فروش املاک در قسمت جلوی خانه باشد، باید قید خواب با آرامش را جز در ساعات محدودی از شبانه روز بزنید!

 

مقایسه خانه ها از لحاظ ویژگی هایشان

خانه ‏های پر واحد با حیاطی بزرگ

مزیت ها: این خانه‌ ها برای افرادی که بچه دارند مناسب است.
عیب ها: حریم شخصی در این خانه‌ ها معمولاً کمتر است و همسایگان می‌توانند در مورد شما بیشتر بدانند.
ویژگی‌های قابل ملاحظه داخل خانه

تعداد اتاق خواب خانه

تعداد اتاق خواب‌ها بستگی به تعداد افراد خانواده دارد، اما وجود حداقل دو اتاق خواب در خانه لازم است، حتی برای زوج‌های جوان، زیرا ممکن است در آینده‏ای نزدیک قصد داشته باشند که فرزندی را به دنیا آورند. اما اگر بودجه شما اجازه نمی‌داد که آموزش خرید و فروش املاک‏ای خریداری کنید که به تعداد فرزندان شما اتاق خواب ندارد، از خرید خانه منصرف نشوید و اتاق خوابی را به صورت اشتراکی در اختیار فرزندان قرار دهید.

وجود بیش از یک سرویس بهداشتی در خانه

این ویژگی چندان ضروری نیست و وجود یک سرویس بهداشتی در آموزش خرید و فروش املاککفایت می‌کند، اما به هر حال وجود بیش از یک سرویس بهداشتی در خانه عیب ها و مزیت های خاص خود را دارد.

وجود اتاق اضافی در خانه

وجود اتاق اضافه در خانه بسیار مفید است و می‌توان از آن به عنوان آموزش خرید و فروش املاک، اتاق بازی کودک، سینمای خانوادگی و … استفاده کرد، اما این را هم فراموش نکنید که وجودش سبب می‌شود قیمت آموزش خرید و فروش املاکنیز بالا رود.

 

دو نکته در مورد خانه شما

اگر فرزند مدرسه‏ای دارید باید به مدارس اطراف خانه نیز توجه کنید و ببینید آیا مسیر مدارس خوب، به آموزش خرید و فروش املاک‏ای که قرار است بخرید نزدیک است یا خیر.

• بررسی وضعیت لوله کشی‌ها، برق کشی‌ها و سیستم‌های گرمایش و سرمایش هم از ضروریات خرید یک خانه می باشد.

 

چگونه محل خانه اجاره ای را تعیین کنیم ( انتخاب خانه مناسب )

برای انتخاب یک محل مناسب برای خانه اجاره ای خود باید نکاتی را در نظر داشته باشید ؛

یک آموزش خرید و فروش املاکخوب را چند ابله می توانند خراب کنند، همچنین خرابه ای را چند عاقل می توانند آباد کنند.

پرداختنِ پولِ بیشتر برای محلِ بهتر بسیار عاقلانه تر از مفت خریدنِ آموزش خرید و فروش املاکدر محله ی بد است، در هنگامِ انتخابِ محل آموزش خرید و فروش املاکاجاره ای خود باید تمام جوانب را در نظر بگیرید ؛

  • آیا آموزش خرید و فروش املاکبه محلِ کارتان نزدیک است ؟
  • آیا همسایگانِ شما افرادِ سالم و مطمئنی هستند ؟
  • آیا خانه به رستوران، فروشگاه و بانک نزدیک است ؟
  • آیا در آن محله احساسِ آسایش و راحتی می کنید ؟
  • اگر بچه دارید آیا مدرسه ی خوبی در آن حوالی وجود دارد ؟

پاسخ به سئوالاتِ بالا مهمترین قسمت آموزش خرید و فروش املاک است؛

  • اگر خانه به محلِ کارتان نزدیک نیست شما باید ساعاتِ زیادی از شبانه روز را در مسیر رسیدن به آموزش خرید و فروش املاک(و احتمالا در ترافیک) تلف کنید
  • در همسایگی چرخی بزنید و محل را بررسی کنید؛ ببینید الگوی زندگی افراد آن منطقه چگونه است، چه ساعتی بیدار می شوند و چه ساعتی به خواب می روند و آیا زمان بندی اکثر افراد آنجا بر وفقِ مراد شما است ؟!
  • خانه ی شما در مرکزِ شهر و دارای اکثرِ امکاناتِ رفاهی است و یا بدلیل دوری از مرکز شهر و آبادی مجبورید زمان و هزینه ی زیادی برای رفت و آمد های ضروری روزانه صرف کنید؟!

چشم اندازِ خانه نیز مسئله ی مهمی است ؛ کسی دوست ندارد تا آخر عمرش به یک دیوار اجری یا دودکش نگاه کند!

البته در این موررد باید بسیار هوشیار باشید مخصوصا اگر دارید پولِ بیشتری بابتِ آن می پردازید چون در شهر های بزرگ یک چشم اندازِ خوب ظرف چند ماه می تواند به یک ساختمان بلند و نوساز تبدیل شود پس مطمئن شوید که منظره ای که امروز می بینید فردا هم وجود خواهد داشت.

 

اگر قصد دارید آموزش خرید و فروش املاکیا آموزش خرید و فروش املاکرا اجاره  کنید که محلِ اصلیِ زندگی یا کار شما نیست سعی کنید مناطقِ پَرت و رشد نکرده را بگیرید چون امکانِ رشد و بالا رفتنِ قیمتِ انها زیادتر است و می تواند سرمایه ی شما را افزایش دهد.

 

مهمترین نکات اجاره دفتر کار ( پیش از اجاره دفتر کار حتما بخوانید )

شاید مهمترین عامل در پیدا کردن و اجاره دفتر کار ، محل آن باشد؛ اگر دفتر کار شما در محله مناسبینباشد، ممکن است برای رفت و آمدهای کاری، جلسات خارج از دفتر، دریافت کالا و خدمات وجذب مشتری یا ارباب رجوع دچار مشکلات فراوانی شوید.

مشتریان و کارمندان شما باید از محیط کار رضایت داشته باشند تا بتوانند بهره وری کسب و کار و تجارت شما را بالا ببرند؛

 

اگر برای صرفه جویی، آموزش خرید و فروش املاک خود را در محل ارزانتری بخرید کوتاه ترین راه را برای نابود کردن تجارتِ خود انتخاب کرده اید

 

از ابتدا برای فضایی که برای کارتان نیاز دارید تصمیم بگیرید، اگر می توانید، اتاق اضافی برای توسعه ی احتمالیِ دفترِ کارتان در نظر بگیرید تا مجبور نباشید در آینده دوباره جابه جا شوید.

در جایی دفتر کار بگیرید که امکاناتِ مناسبی داشته باشد ؛ سیستم های گرمایش و سرمایشی آموزش خرید و فروش املاکو نیز سالم بودن آسانسورها و تمیزی ظاهر راه پله و فضای ساختمان را بررسی کنید چون کمتر کسی دوست دارد در جایی نامنظم و نامناسب کار و تجارت کند.

اهمیت زیبایی و امکاناتِ محل کار شما اگر از محل زندگی شما بیشتر نباشد؛ کمتر نیست، برای انتخاب محل کار مناسب باید به اندازه ی انتخابِ یک خانه ی مناسب وقت بگذارید.

برای اجاره دفتر کار مناسب، بهتر است که از یک مشاور آموزش خرید و فروش املاککمک بگیرید؛ مشاور املاک حرفه ای، زمان را برای شما می خرد.

شما باید با آموزش خرید و فروش املاک تان صادق و رو راست باشید تا بتواند دقیقا ملکی که مناسب شماست را برایتان بیابد، از این که به مشاور املاک تان بگویید که محدودیت های مالی دارید و یا از فلان محله و منطقه خوشتان نمی آید معذب نباشید؛

 

مشاوران آموزش خرید و فروش املاکاز رفتار شما متوجه می شوند که شما چقدر در تصمیمِ خود مصمم هستید و چقدر باید کارِ شما را جدی بگیرند.

در انتخاب مشاور املاکِ حرفه ای، دقت کنید؛ در منطقه ای که بدنبال آموزش خرید و فروش املاکدفتر کار هستید، معتبرترین و فعال ترین بنگاه معاملات ملکی که همه می شناسند و طی سال ها شایستگی خود را ثابت کرده است را انتخاب کنید.

 

با یافتن مشاور آموزش خرید و فروش املاکمطمئن و حرفه ای، شانس یافتن دفتر در زمان و مکان درست و با قیمت مناسب به 100% افزایش می یابد و مطمئن باشید که دستمزدی که برای آن می پردازید یکی از بهترین سرمایه گذاری های شما خواهد بود

 

آموزش خرید و فروش املاکاملاکِ حرفه ای می داند ملکی که برای شما خوب است، برای او هم خوب خواهد بود زیرا فقط در صورت رساندن شما به ملکِ مناسب تان می توانند معامله را به پایان رسانده و پولِ کمیسیون شان را دریافت کنند؛ پس وقت شما و خودشان را تلف نمی کنند.

سعی کنید در تمام مراحل کار در راس قرار بگیرید و تعامل خوب و نزدیکی با مشاور املاک تان داشته باشید؛ اگر مشاورتان خیلی برای کارِ شما دوندگی و پیگیری نمی کند در کار کردن با آموزش خرید و فروش املاکدیگر درنگ نکنید؛ شما مشتری هستید و حق همیشه با شماست پس برای کارتان، بهترین آموزش خرید و فروش املاکرا انتخاب کنید.

 

ما را در فیسبوک پیردانا و گوگل پلاس پیردانا همراهی کنید!

لطفا با امتیازدهی ستاره ای به این مطلب در پایین این صفحه ، ما را در بالا بردن کیفیت مطالب یاری کنید !
خانه ایده آل شما کجاست ( اجاره خانه مناسب ) شما می توانید با توجه به معایب و مزایای هر خانه چه از لحاظ ویزگی های داخلی و چه از لحاظ مکان خانه که در زیر بررسی شده است خانه مناسب خود را بیابید ؛ خانه های موجود در حومه اطراف شهر و شهرک‌های حاشیه شهر مزیت…

Review Overview

User Rating: 2.79 ( 8 votes)
0
تا 80 درصد تخفیف

درباره‌ی پیر دانا (1)

پیر دانا | پایگاه اینترنتی آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی