دانلود کتاب رایگان بهترین سایتهای ایران | پیردانا
دانلود کتاب رایگان 101 سایت برتر ایران
دانلود کتاب رایگان 101 سایت برتر ایران

دانلود کتاب رایگان 101 سایت برتر ایران (بخش اول)

کتاب 101 سایت برتر ایران در اسفند ماه 1392 توسط گروه بازاریابی و آموزش بازاریابی و تبلیغاتآموزش بازاریابی و تبلیغاتاطلاع رسانی آموزش بازاریابی و تبلیغاتدر پنج بخش تهیه و تنظیم گردیده است و هدف از آن، معرفی پربازدیدترین سایت ها در ایران به بازاریابان و مدیران کسب و کار که در انتخاب صحیحِ سایت های تبلیغاتی جهت تبلیغاتِ اینترنتی، اطلاعِ دقیق و موثقی از ترافیکِ بازدید واقعی این سایتها ندارند و نیز کمک به راهنمایی افرادی که مایل به شناساییِ پرترافیک ترین سایت ها نزد کاربرانِ ایرانی هستند، می باشد.

بخش اول این کتاب شامل معرفی 20 سایت برتر در ایران بر اساس ترافیکِ بازدیدِ روزانه می باشد که این رده بندی بر حسب رتبه آموزش بازاریابی و تبلیغاتدر رده بندی جهانی سایت الکسا تهیه شده است.

رتبه ی رده بندی آموزش بازاریابی و تبلیغات، بر اساس تعداد بازدیدِ اشخاص حقیقی (و نه روبات های موتورهای جستجوگر!) از هر آموزش بازاریابی و تبلیغاتدر شبانه روز محاسبه می شود و جایگاهِ سایتها را در جهان و نیز در هر کشور نشان می دهد ، این رده بندی بصورت روزانه آپدیت می شود.

پس از دانلود کتاب رایگان 101 سایت برتر ایران، پسورد زیر را برای

مشاهده ی محتوای فایل PDF وارد کنید ؛

پسورد فایل کتاب : piredana

لینکِ  دانلود رایگان بخش های دیگر کتاب در صورت استقبالِ شما کاربرانِ گرامی در مطالب آینده ی پایگاه اطلاع رسانی آموزش بازاریابی و تبلیغات (بلاگ جایی نو  ) ارائه می گردد.

لینکِ دانلود کتاب رایگان 101 سایت برتر ایران بخش اول

دانلود کتاب رایگان 101 سایت برتر

 (پسورد فایل pdf کتاب “piredana” می باشد)

ما را در فیسبوک پیردانا و گوگل پلاس پیردانا همراهی کنید!

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی