چهارشنبه , 20 می 2020
خانهمقالات مفیدکاندوم خاردار چیست و شکل و فواید و عوارض كاندوم خاردار | کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی و حکم استفاده از کاندوم خاردار

کاندوم خاردار چیست و شکل و فواید و عوارض كاندوم خاردار | کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی و حکم استفاده از کاندوم خاردار

کاندوم‌ خاردار در دسته کاندوم‌ های طرح دار قرار می‌گیرند. این کاندوم دارای یک الگوی نقطه ای بر روی بدنه کاندوم بوده و برای افزایش تحریک واژن و لذت بیشتر بانوان در طی رابطه جنسی استفاده می شود.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات کاندوم خاردار

 

کاندوم‌ خاردار دارای برجستگی‌هایی است که برای افزایش لذت زنان در حین آمیزش جنسی تعبیه شده اند. البته برجستگی‌های این نوع از کاندوم هم از لحاظ تعداد و هم از لحاظ میزان برجستگی متفاوت هستند. شاید بهتر باشد برخی از آن‌ها را کاندوم‌های نقطه دار بنامیم، چون تنها نقطه‌های کوچکی روی آن‌ها وجود دارد. اما خار‌های تعبیه شده در برخی از انواع این کاندوم تأثیرات مخربی بر روی جوانان خواهد داشت.
کاندوم خاردار بوسیله خارهای اطراف آن و ۲ شاخکی که در راس آن قرار دارد موجب تحریک ناحیه امونج و کلیتوریس میشود .ناحیه کلیتوریس ( نقطه اتصال دو لب کوچک الت تناسلی خانم ها می باشد ) مرکز تحریک خانم هاست .ناحیه امونج ( نقطه ای واقع در واژن که به عنوان دومین نقطه دارای عصب فراوان ) . کلیتوریس خانم ها اصلی ترین ناحیه جهت تحریک میباشد .کاندوم خاردار بوسیله شاخک هایی که در اطراف آن قرار دارد باعث تحریک کلیتوریس و مجراء رحم میگردد .بدین صورت که با برخورد شاخک های کاندوم به ناحیه کلیتوریس در خانم ها نهایت لذت جنسی در حین مقاربت ایجاد میگردد .

 

این کاندوم ها معمولاً مورد استقبال زوجینی قرار می گیرند که قصد رسیدن به اوج لذت و ارگاسم در آمیزش را دارند. همچنین آقایان و بانوانی که می خواهند یک رابطه خشن را در مقاربت های خود تجربه کنند به سراغ این نوع کاندوم ها می روند.

علاوه بر موارد بالا دسته ای دیگر که استفاده از این محصول به آنها توصیه می گردد کسانی هستند که احساس می کنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمی شود.

توجه : اگر پوست واژن شما شکننده یا پوست بسیار حساس است از استفاده ی کاندوم خاردار اجتناب کنید زیرا ممکن است منجر به خارش یا آسیب دیدگی واژن شود.

آقایان و خانم هایی که در مقاربت های خود میخواهند یک رابطه خشن را تجربه نمایند به سراغ این نوع کاندوم ها می آیند .

علاوه بر موارد بالا دسته ای دیگر که استفاده از این محصول به آنها توصیه میگردد آقایانی هستند که احساس میکنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمیشود .

موضوع بالا عموما برای بانوان مسن رخ میدهد که معمولا رساندن این افراد به اوج لذت برای همسر کمی دشوار خواهد بود .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات کاندوم خاردار

 

عوارض كاندوم خاردار

در بانوان جوان که به تازگی ازدواج کرده اند و دستگاه تناسلی آن ها دارای حساسیت بیشتری نسبت به هر زمان دیگر می باشد، استفاده مداوم از کاندوم خار دار مخصوصا خار درشت، به مرور زمان موجب می شود تا دیواره های واژن  لطافت و طراوت خود را از دست بدهد و زیبایی گذشته را نداشته باشد.در سنین جوانی دیواره واژن از حساسیت بیشتری نسبت به هر زمان دیگری برخوردار است. استفاده مداوم از کاندوم خاردار موجب می‌شود تا دیواره واژن به مرور لطافت و شادابی خود را از دست دهد و دیگر حس سابق را منتقل نخواهد کرد.

 

کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

کاندوم خاردار بیشتر برای افراد مسنی که در رساندن همسرشان به ارگاسم مشکل دارند تعبیه شده و برای زوج هایی که مرد در به ارگاسم رساندن همسرش مشکلی ندارد ممکن است باعث ایجاد خراش و آسیب به پوست داخل واژن زن بشود بنابراین اگر در رابطه ی جنسی یک زوج اثری از دیر انزالی و مشکل زن در رسیدن به ارگاسم وجود ندارد کاندوم ساده و معمولی بهتر از کاندوم خاردار است

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات کاندوم خاردار

 

برخی انواع کاندوم خاردار

کاندوم خار درشت ژله ای

کاندوم خاردار درشت 

کاندوم خاردار، حلقوی، تاخیری، تنگ کننده و گرم

کاندوم تاخیری، خاردار و میوه ای

کاندوم تاخیری، خاردار و حلقوی قهوه

کاندوم خاردار با طعم نوتلا ضدحساسیت حلقوی گرم 

کاندوم تاخیری، سرد کننده، حلقوی و خاردار

کاندوم میوه ای خاردار تاخیری

کاندوم خار درشت ژله ای

کاندوم خاردار فانتزی

کاندوم خاردار چرخشی

کاندوم خاردار فضایی

کاندوم تاخیری و خاردار میوه ای

کاندوم خاردار، حلقوی، تاخیری، تنگ کننده و سرد

کاندوم تاخیری حلقوی خاردار میوه ای

کاندوم خاردار و سفت کننده کاپوت

کاندوم خاردار درشت و تاخیری

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات کاندوم خاردار

 

حکم استفاده از کاندوم خاردار

سؤال:

استفاده از کاندوم هایی که دارای شکل های مختلف مانند عروسکی، خاردار، حجیم شونده و … هستند و باعث لذت بیشتر خانم می شوند چه حکمی دارد؟ (آیا این کاندوم ها هم حکم شیء خارجی را دارند؟)

 

حکم مراجع تقلید درباره استفاده از کاندوم خاردار

آیت الله العظمی مکارم شیرازی (حفظه الله تعالی):

به طور کلّی زن و شوهر به هر شکلي که مايل باشند مي توانند از يکديگر لذت ببرند، ولي شايسته است از کارهايي که با کرامت انساني سازگار نيست پرهيز کنند. همچنین توجه داشته باشید، براي جلوگيري از انعقاد نطفه، استفاده از هر وسيله مشروعي که بي ضرر باشد، و باعث نقص مرد يا زن نشود (يعني مرد يا زن براي هميشه از قابليت توليد مثل ساقط نگردد) ذاتا مجاز است، ولي در حال حاضر کنترل جمعيت جايز نيست، مگر اينکه واقعا ضرورتي وجود داشته باشد.

 

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله تعالی):

فی نفسه اشکال ندارد اما در مورد کاندوم هایی که امکان آسیب وجود دارد، باید متناسب با شرایط استفاده شوند.

 

آیت الله العظمی سیستانی (حفظه الله تعالی):

برای استفاده از کاندوم، درصورتی که وسیله ای فیزیکی (مثل خار دار بودن با حلقه ای بودن کاندوم) باعث لذت بیشتر هر کدام از طرفین شود، بنابر احتیاط واجب استعمال حرام است.

ولی اگر با استفاده از وسائل شیمیایی (مثل کرم، داروهای تأخیری و…) باعث لذت بیشتر، یا زود انزالی یا تأخیر انزال و ارگاسم شود، فی نفسه اشکال ندارد.

شایان ذکر است؛ اگر شوهر بخواهد برای جلوگیری از بارداری همسرش از کاندوم یا کاپوت استفاده کند، بنابر احتیاط واجب باید رضایت همسرش را به دست آورد.

 

آیت الله العظمی شبیری زنجانی (حفظه الله تعالی):

استفاده از آن مانعی ندارد.

 

آیت الله العظمی وحید خراسانی (حفظه الله تعالی):

بنابر إحتیاطِ واجب حرام است .

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات کاندوم خاردار

 

 

عکس و شکل کاندوم خاردار

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات کاندوم خاردار

تا 80 درصد تخفیف

درباره‌ی جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد
انواع نوشیدنی در دیجی کالا