بهترین برند و مارک و مدل دستگاه تصفیه هوا ایرانی و خارجی خانگی پاناسونیک و شیائومی و هانیول و آکوآ aqua و ال جی و سامسونگ و پارس خزر برای منزل | جایی نو | جایینو

بهترین برند و مارک و مدل دستگاه تصفیه هوا ایرانی و خارجی خانگی پاناسونیک و شیائومی و هانیول و آکوآ aqua و ال جی و سامسونگ و پارس خزر برای منزل

در این مطلب به معرفی پرفروش ترین و بهترین برند و مارک و مدل دستگاه تصفیه هوا ایرانی و خارجی خانگی پاناسونیک و شیائومی و هانیول و آکوآ aqua و ال جی و سامسونگ و پارس خزر برای منزل موجود در بازار ایران با قیمت و مشخصات با امکان خرید اینترنتی و آنلاین می پردازیم :

دستگاه تصفیه هوای های-تک مدل HI-AP800

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
175 × 275 × 308 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
153 متر مکعب بر ساعت
انواع فیلتر
دارای یک فیلتر 3 کاره
– Pre-Filter
– HEPA Filter
– Active carbon Filter
تایمر
بله
عملکرد بخور
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
مشخصات یون ساز
UV-C Light + Ionizer
ویژگی ها
دارای تنظیم در 3 سرعت و تایمر

تصفیه کننده هوای «های-تک» (Hi-Tec) مدل «HI-AP800» با حجم هوای خروجی 153 متر مکعب بر ساعت برای فضاهایی مانند اتاق خواب یا دفتر کار طراحی و روانه بازار شده است. با توجه به ابعاد این دستگاه مشخص است که در فضای اتاق جای زیادی را اشغال نخواهد کرد. مدل HI-AP800 به سه فیلتر پیش‌فیلتر، هپا و کربن فعال مجهز است. با وجود این فیلترها گردوغبار، بوی نامطبوع، دود و ذرات آلرژی‌زا فیلتر می‌شوند و می‌توان گفت هوای خروجی دستگاه تا حد بسیار زیادی پاک خواهد بود. البته HI-AP800مجهز به سیستم یون‌ساز است که خود به پاک‌کردن هوا کمک شایانی می‌کند. این مدل دارای قابلیت تنظیم سرعت فن در سه حالت کم، متوسط و زیاد است و کاربر می‌تواند بسته به نیاز، میزان هوای خروجی را تنظیم کند. با استفاده از تایمر تعبیه‌شده برای این مدل هم می‌توان قبل از خواب دستگاه را تنظیم کرد تا در موعد موردنظر خاموش شود. گفتنی است عمکلرد دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا تا حد زیادی وابسته به فیلتر آن‌هاست؛ ازاین‌رو تعویض به‌موقع فیلتر تاثیر زیادی در عملکرد دستگاه می‌گذارد

نقاط قوت
کم صدا
امکان ایجاد یون و اشعه ماوراءبنفش

تصفیه کننده هوا مایدیا مدل Pure 1

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
170 × 320 × 500 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
200 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
3 عدد
انواع فیلتر
– پیش فیلتر یا prefilter
– فیلتر هپا
– فیلتر کربن فعال
حسگر بو
خیر
توان
50 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
– قابلیت تنظیم سرعت فن در 4 حالت کم، متوسط، زیاد و توربو
– تایمر ازپیش تعین شده در 4 حالت 1،2،4 و 8 ساعت
– دارای قفل ایمنی
– دارای حالت مخصوص شب
– قابلیت تصفیه گرد و غبار، بوی نامطبوع، دود و ذرات آلرژی زا
– دارای هشدار دهنده موعد تعویض فیلتر

«مایدیا» (Midea) مدل «Pure 1» یک دستگاه تصفیه‌‌کننده‌ی هوا با ابعاد مناسب بوده که برای فضاهای نسبتا کوچک طراحی شده است. شعاع تحت پوشش این دستگاه تصفیه‌ی هوا حدودا 20 مترمربع است که می‌توان گفت برای یک اتاق کافی خواهد بود. با توجه به ابعاد این دستگاه مشخص است که در فضای اتاق جای زیادی را اشغال نخواهد کرد. مدل Pure 1 به سه فیلتر پیش‌فیلتر، هپا و کربن فعال مجهز است. با وجود این فیلترها گردوغبار، بوی نامطبوع، دود و ذرات آلرژی‌زا فیلتر می‌شوند و می‌توان گفت هوای خروجی دستگاه تا حد بسیار زیادی پاک خواهد بود. البته Pure 1 مجهز به سیستم یون‌ساز است که خود به پاک‌کردن هوا کمک شایانی می‌کند. این مدل دارای قابلیت تنظیم سرعت فن در چهار حالت کم، متوسط، زیاد و توربو است و کاربر می‌تواند بسته به نیاز، میزان باد خروجی را تنظیم کند. با استفاده از تایمر چهارحالته‌ی تعبیه‌شده برای این مدل هم می‌توان قبل از خواب دستگاه را تنظیم کرد تا در موعد موردنظر خاموش شود. از دیگر قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به قفل ایمنی و هشدار تعویض فیلتر اشاره کرد. عمکلرد دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا تا حد زیادی وابسته به فیلتر آن‌هاست؛ ازاین‌رو تعویض به‌موقع فیلتر تاثیر زیادی در عملکرد دستگاه می‌گذارد.

پک سه عددی فیلتر هوای وین ایر برای دستگاه‌های Ap1101 و AP1001

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ویژگی ها
– شامل 3 عدد فیلتر کربن، کاتالیست و True HEPA
ویژگی‌های فیلتر کربن فعال:
– دارای ساختار تشکیل شده از کربن و پوست نارگیل
– دارای قابلیت تصفیه‌ی ترکیبات آلی فرار، ترکیبات نیتروزن از جمله NO، NO2، CO، CO2، سرب، دی‌اکسید گوگرد و VOCها تا 99%
ویژگی‌های فیلتر کاتالیست:
– دارای قابلیت تصفیه‌ی 99% از فرمالدئیدها، بنزن، تولوئن و دیگر گازهای مضر
ویژگی‌های فیلتر True HEPA:
– دارای قابلیت تصفیه‌ی 99.97% از ذرات گرد و غبار، ریزگردها و ذرات معلق تا 0.3 میکرون

کاهش میزان آلودگی هوای محیط، یکی از دغدغه‌های افرادی است که در شهرهای بزرگ و شلوغ زندگی می‌کنند. ازآنجایی‌که در این شهرها، تعداد کارخانه‌ها و میزان تردد وسایل نقلیه زیاد است، انواع آلاینده‌های مضر در هوا وجود دارد. برای کاهش این میزان، باید از دستگاه‌های تصفیه‌کننده‌ی هوایی استفاده کرد که بتوانند میزان این آلاینده‌ها را به حداقل برسانند. بسته‌ی سه‌تایی ارائه‌شده، شامل سه عدد فیلتر است که کارایی‌ هرکدام متفاوت است. هر کدام از این فیلترها بخشی از ذرات آلوده‌کننده‌ی هوا را تصفیه می‌کنند. فیلتر «کاتالیست» (Catalyst) برای کاهش میزان فرمالدئیدها، بنزن، توئولن و دیگر گازهای مضر تا 99درصد به‌ کار می‌رود. از آنجایی‌که بنزن یکی از عوامل اصلی سرطان است و به‌وسیله‌ی دود وسایل نقلیه، کارخانه‌ها و صنایع پتروشیمی تولید می‌شود، استفاده‌کردن از این فیلتر ضروری است. از دیگر ذرات آلوده‌کننده‌ی هوا می‌توان به ترکیبات آلی فرار، ترکیبات نیتروژن مانند NO و NO2، ترکیبات Co و CO2، سرب، دی‌اکسید گوگرد و VOCها اشاره کرد که تمام آن‌ها توسط فیلتر «کربن فعال» (Active Carbon) تا 99درصد تصفیه می‌شود. از دیگر ذرات معلق در هوا می‌توان به گردوغبار، ریزگردها و ذرات معلق تا 0.3 میکرون اشاره کرد. این ذرات توسط فیلتر «هپا ترو» (True Hepa) تا 99.97درصد قابل‌تصفیه است. هر کدام از دستگاه‌های تصفیه‌ِ، فیلترهای مخصوص دارند. این فیلترها تنها برای دستگاه‌های تصفیه‌ی AP1001 و AP1101 قابل‌استفاده هستند. این بسته‌ی سه‌تایی فیلتر می‌تواند گازهای تولیدشده توسط کارخانه‌ها، وسایل نقلیه، صنایع پتروشیمی، ترکیبات آلی فرار، ترکیبات نیتروژن، ترکیبات کربن، سرب، دی‌اکسید گوگرد، VOCها، ریزگرد‌ها و گردوغبار را تصفیه کند.

تصفیه کننده هوای سایا مدل 602

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
292x226x182 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
60 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
7 عدد
انواع فیلتر
پیش فیلتر، فیلتر هپا، فیلتر کربنی،UV، فتوکاتالیست، فیلتر فلزی شتاب دهنده الکترواستاتیک و یونایزر
توان
14 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
39x23x18 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
15 دسیبل
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
– دارای تایمر قابل تنظیم 2، 4 و 8 ساعته
– دارای فیلتر های UV
– قابلیت تنظیم سرعت فن در سه حالت کم، متوسط و زیاد
– عمر فیلتر کربنی و فیلتر هپا : حدود 8000 ساعت
– عمر لامپ های ماورابنفش: حدود 3000 ساعت
– عمر فیلتر فوتوکاتالیست : دایمی
– عمر فیلتر الکترواستاتیک : دایمی
– جنس بدنه از پلاستیک ABS درجه یک
– ولتاژ : 12 ولت DC دارای آداپتور
– دارای استاندارد بین المللی CE
– دارای گواهینامه Electrical Appliance Safety

امروزه آلودگی هوا یکی از مشکلات جدی جوامع به‌شمار می‌رود. پاک نگه‌داشتن هوای بیرون از خانه به‌سختی امکان‌پذیر است؛ اما این هوای پاک را در خانه می‌توان با استفاده از دستگاه‌های تصفیه‌کننده ایجاد کرد. تصفیه‌کننده‌ی هوای «602» تولید شرکت «پارس خزر» حداکثر مساحت 25 مترمربع را پوشش می‌دهد. این دستگاه دارای هفت عدد فیلتر هوای قابل‌تعویض است که هر کدام بخشی از آلاینده‌ها را تصفیه می‌کنند. ذرات ریز و درشت نظیر پرز، ذرات معلق و ذرات آلرژی توسط پیش‌فیلتر جذب می‌شوند. فیلتر هپا قابلیت جذب ویروس، باکتری، میکروب و ذرات ریزتر از 0.1 میکرون را دارد. همچنین فیلتر فلزی شتاب‌دهنده و یونایزر موجب ازبین‌رفتن باکتری‌ها و ذرات معلق می‌شوند. تصفیه‌کننده‌ی هوای 602 حداکثر 14 وات برق مصرف می‌کند. اگر به دنبال یک دستگاه تصفیه‌کننده‌ی هوا با امکانات پیشرفته و مصرف برق پایین هستید، می‌توانید مدل 602 را انتخاب کنید.

تصفیه کننده هوا سایا مدل Blue Sky

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ارتفاع
550 میلی‌متر
پهنا
440 میلی‌متر
عمق
200 میلی‌متر
تعداد فیلتر
6 عدد
انواع فیلتر
– پیش فیلتر
– فیلتر کربنی
– فیلتر HEPA
– لامپ ماوراء بنفش (UV)
– فیلتر فوتوکاتالیست
– یونایزر
حسگر بو
بله
توان
65 وات
کنترل از راه دور
دارد
تایمر
بله
ویژگی ها
– مجهز به کلید لمسی
– قابلیت تنظیم زمان کارکرد به صورت 2.4.8.12

تصفیه‌کننده‌ی هوا «سایا» (SaYa) مدل Blue Sky، با شعاع کارکرد بسیار بالا، فیلتر‌های متنوع و قدرتمند به همراه توان برق مصرفی بسیار کم طراحی‌شده است. این محصول بسیار ساده و درعین‌حال کاربردی، با شعاع تحت پوشش 95 متر مربع و 6 عدد فیلتر از نوع: پیش فیلتر، فیلتر کربنی، فیلتر HEPA، لامپ ماوراءبنفش (UV) و فیلتر فوتوکاتالیست تولیدشده است. همچنین حداکثر برق مصرفی این محصول به 65 وات می‌رسد که در نوع خود، رقم بسیار پایینی به‌حساب می‌آید. از دیگر مشخصات کلی Blue Sky می‌توان به حسگر بو، سیستم کنترل از راه دور بسیار پیشرفته، تایمر، کلید لمسی و قابلیت تنظیم زمان کارکرد به‌صورت 2.4.8.12 اشاره کرد. در نتیجه، تصفیه‌کننده‌ی هوا سایا مدل Blue Sky، با شعاع پوشش بسیار بالا و فیلتر‌های بسیار پیشرفته، محصول بسیار مناسبی برای محیط‌های بزرگ، به‌ویژه اداره‌ها به‌حساب می‌آید.

تصفیه کننده هوا ان آی تی مدل NIT-K1

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
420x170x365 میلی‌متر
انواع فیلتر
دارای فیلتر هپا
دارای فیلتر کربن اکتیو
دارای لامپ پلاسما
تایمر
بله
ویژگی ها
– سه درجه تنظیم سرعت فن
– بدون تولید ازون
– دارای چراغ نشانگر پاکسازی فیلتر
– از بین بردن 99.9 درصد از ویروس ها، باکتری ها و …
– دارای تاییدیه FDA
– امکان تعویض فیلتر و لامپ پلاسما
– امکان تنظیم تایمر در چهارحالت
– دارای تایمر 1، 2، 4 و 8 ساعته

دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا می‌توانند هوای یک فضای بسته مانند اتاق را پالایش کنند تا هوای محیط از مواد حساسیت‌زا، برخی میکروب‌ها، گردوغبار، پرز فرش و مبل و موی حیوانات پاکیزه شود. دستگاه تصفیه‌ی ‌هوای «ان آی تی» (NIT) مدل «NIT-K1» دستگاهی زیبا و شکیل است که با داشتن فیلتر هپا و همچنین لامپ پلاسما تا 95درصد ذرات معلق و تا 99.9درصد ویروس‌‌ها و باکتری‌ها را از بین می‌برد. همچنین فیلتر کربن اکتیو تا حدی بو و دود را از محیط می‌زداید. از دیگر امکانات این محصول می‌توان به تنظیم سرعت فن در سه درجه اشاره کرد. همچنین چهار تنظیم برای تایمر دستگاه در نظر گرفته شده است. زمانی‌که فیلتر هپا کثیف شده باشد، چراغ نشانگر روشن می‌شود و امکان روشن و خاموش‌کردن لامپ پلاسما از قسمت پنل وجود دارد. بعد از مدتی که از کارکرد دستگاه گذشت و چراغ نشانگر فیلتر هپا روشن شد، می‌توان فیلتر را خارج و با جاروبرقی تمیز کرد. معمولا چراغ نشانگر بعد از گذشت 2000 ساعت از کارکرد دستگاه روشن می‌شود. بهتر است بعد از 6 تا 9 ماه، فیلتر هپا و بعد از یک سال، لامپ پلاسما عوض شود. NIT برندی کره‌ای است. این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین دارای تاییدیه از FDA است.

نقاط قوت
تاییدیه FDA
لامپ پلاسما

تصفیه کننده هوا وایرس زیرو مدل SP-PA4W

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
160 × 65 × 65 میلی‌متر
انواع فیلتر
– بدون نیاز به تعویض فیلتر
حسگر بو
خیر
توان
4 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
خیر
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
16 × 6.35 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
29 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
مشخصات یون ساز
تصفیه هوا با فناوری نانو (یونیزه کننده هوا spi)
ویژگی ها
– از بین برنده 99% از ویروس‌ها، باکتری‌ها و موارد آلرژی‌زا با استفاده از تکنولوزی تصفیه هوای سامسونگ
– خنثی‌کننده دود، بوی سیگار، مواد شیمیایی سمی، ترکیبات آلی فرار، رادیکال‌های هیدروکسیل
– دارای آداپتور 220 ولت
– دارای آداپتور فندکی خودرو

تصفیه کننده هوای اتاق کودک «وایرس زیرو» مدل SP-PA4W محصولی از شرکت وایرس زیرو (Virus Zero) است که قادر به تصفیه هوای داخل منزل و همچنین خودروی شما خواهد بود. این دستگاه که از فناوری S-Plasma Ion شرکت سامسونگ بهره می‌برد که قادر است ضمن از بین بردن کوچک‌ترین ذرات مضر و معلق در هوا ازجمله آنتی‌ژن‌ها، هرگونه دود و بوی نامطبوع را نیز در محیط اتاق یا حتی خودرو از بین ببرد. این دستگاه نه‌تنها برای استفاده در اتاق کودک پیشنهاد شده، بلکه از یک آداپتور فندکی خودرو نیز برخوردار است و با توجه به ابعاد و طراحی ظاهری به‌راحتی در جالیوانی خودروی شما قرار خواهد گرفت و هرگونه بوی نامطبوع همچون بوی سیگار، و همچنین ویروس یا ذرات معلق و آلرژی‌زا را از بین خواهد برد. پس از ورود فناوری به عرصه ساخت دستگاه‌هایی که به امور روزمره ما سهولت و سرعت می‌بخشیدند، اکنون شاهد ظهور اختراعاتی هستیم که سعی در حفظ و بهبود سلامتی ما دارند. تصفیه‌کننده‌های هوا نیز یکی از این دستگاه‌ها است که باهدف از بین بردن آلودگی‌ها، بوهای نامطبوع، ویروس و ذرات آلرژی‌زا تولید شده‌اند تا سلامت افراد مختلف به‌ویژه کودکان و افرادی که از آسم یا انواع آلرژی رنج می‌برند را بهبود بخشد. تصفیه‌کننده هوای اتاق کودک «وایرس زیرو» مدل SP-PA4W ازجمله دستگاه‌هایی است که علاوه بر امکان استفاده در اتاق کودک، برای افراد مبتلا به آسم یا آلرژی، و یا افرادی که می‌خواهند پس از کشیدن سیگار بو و آلودگی مربوطه را از محیط خودرو از بین ببرند دستگاهی مفید خواهد بود.

دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل Mi Air Purifier 2S

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
240x240x520 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
310 متر مکعب بر ساعت
حسگر بو
خیر
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
ندارد
ویژگی ها
– نمایش لحظه ای شاخص های میزان ذرات معلق تا 2.5PM، دما، رطوبت، اتصال به WiFi و وضعیت انتخاب شده فعلی.
– فیلتر 360 درجه استوانه ای شیائومی
– فیلتری سه لایه با کربن فعال شده
– حذف کننده 99.99 درصد کلیه ذرات معلق هوا تا 2.5PM
– اعلام زمان نیاز به تعویض فیلتر
– تعویض فیلتر به ساده ترین روش ممکن
– زمان پیشنهادی برای تعویض فیلتر سه تا شش ماه (اما کاملا بستگی به میزان استفاده و کیفیت هوای محیط دارد)
– امکان مشاهده وضعیت کیفی هوا و کنترل دستگاه با موبایل از طریق نرم افزار Mi Home

تصفیه هوا شیائومی Mi Air Purifier 2s همانند مدلهای قبلی یک تصفیه هوا در ابعادی بسیار کوچک نسبت به سایر محصولات مشابه بوده و در عین قدرت بالای این محصول بسیار کم صدا می باشد. این مدل در واقع نسخه ارتقا یافته مدل mi Air 2 می‌باشد. این محصول، دستگاهی کم صدا، قدرتمند و بسیار کاربردی است. تصفیه هوای شیائومی دارای فیلتر سه لایه قدرتمندی بوده که کلیه ذرات مانند مو و کرک، گرد و غبار، باکتری و ویروسها،‌ مواد آلرژی زا، آلاینده ها و بوی هوا را فیلتر میکنند. یکی دیگر از مزایای تصفیه هوای شیائومی قابلیت اتصال به اینترنت از طریق WiFi و امکان کنترل از راه دور به کمک اپلیکیشن MiHome می باشد. مزیت دیگر آن مصرف بسیار کم دستگاه بوده که در حالت خواب هم تنها ۲ وات مصرف می کند. صدای تولیدی آن هم تنها ۳۱دسی بل است. مزیت این مدل نسبت به مدلهای قبلی آن تعبیه یک نمایشگر OLED بر روی بدنه آن می باشد. روشنایی این صفحه به طور خودکار با توجه به نور محیط اطراف تغییر میکند تا در طول روز همیشه خوانا بوده و در شب آزار دهنده نباشد. به کمک این نمایشگر میزان غلظت ذرات معلق در هوا به صورت لحظه ای بر روی صفحه آن قابل نمایش بوده و حالت انتخاب شده فعلی دستگاه نیز مشخص است. هم چنین دما، رطوبت و اتصال یا عدم اتصال به WiFi نیز نمایش داده میشود. فیلتر تصفیه هوا شیائومی Mi Air Purifier 2S هر گونه ذرات معلق در هوا تا PM2.5، گرد و غبار، مو، باکتریهای بیماری زا و بوی نامطبوع هوا را از بین می‌برد. نکته مثبت دیگر این محصول سازگار بودن آن با انواع مختلف فیلترهای شیائومی می‌باشد.

دستگاه تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP261

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
334*129*295 میلی‌متر
ارتفاع
295 میلی‌متر
پهنا
334 میلی‌متر
عمق
129 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
75 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
6 عدد
انواع فیلتر
اولیه
نانو نقره
کربن فعال
هپا
کاتالیزور سرد
لامپ UV
حسگر بو
بله
توان
8 وات
کنترل از راه دور
دارد
تایمر
بله
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
33*12*29 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
20/30 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
اقلام همراه
ریموت
دفترچه راهنما
قابلیت نصب روی دیوار
دارد
سیستم یون ساز
دارد
مشخصات یون ساز
تولید کننده ی یون منفی و اکسیژن فعال
ویژگی ها
تولید یون منفی
سنسور تشخیص بو
محفظه خوشبو کننده هوا
وزن و حجم بسیار کم
صدای کم
نشانگر کیفیت هوا
هشدار دهنده ی تعویض فیلتر
کنترل از راه دور
قابلیت نصب به دیوار

دستگاه تصفیه هوای آلماپرایم مدل AP-261، بدون شک میتونه انتخاب بجایی برای آن دسته از افرادی باشد که دفتر کار، مغازه، بوتیک، اتاق یا هر فضای جمع و جور دیگری داشته و بیشتر اوقاتشان را در آن محیط سپری می کنند. این دستگاه طی ۷ مرحله هوا را تصفیه می نماید اولین مرحله وجود پیش فیلتری قوی است که حذف ذرات بزرگ را به عهده دارد. دومین مرحله فیلتر ضدباکتری نانو نقره است که تمامی انواع باکتری ها را دفع می کند. مرحله بعدی فیلتر هپا با کارایی بالاست. فیلتر کربن فعال لانه زنبوری گازهای مضر و انواع بوها را فیلتر می کند. فیلتر کاتالیزور سرد، با از بین بردن فرمالدهید، بنزن، گازآمونیاک و انواع گاز های مضری می شود که توانسته اند از لابلای ۴ فیلتر قبلی قِسر در روند. اشعه یووی، باکتری های سرسخت را نابود و در واقع محیط را استریل می نماید. در آخرین مرحله یون منفی تولید شده و هوایی پاک و تمیز را به فضای محیط وارد می کند. دستگاه تصفیه هوای آلماپرایم مدل AP-261، مجهز به سنسور تشخیص بو است و کیفیت هوا را بلافاصله بعد از راه اندازی تشخیص می دهد. زمانیکه کیفیت هوا پایین یا خیلی پایین باشد، سرعت فن دستگاه به حالت سریع تغییر کرده و روی همین حالت قفل می شود و زمانیکه کیفیت هوا با کارکرد فوق العاده دستگاه به سطح معمولی یا متوسط رسید، دستگاه از حالت قفل خارج می گردد. این مدل دارای جعبه معطر خوشبو کننده هواست و شما میتوانید علاوه بر تصفیه کردن هوا، محیط را هم بسته به سلیقه ی خود خوش بو و معطر کنید. دستگاه تصفیه هوای آلماپرایم مدل AP-261، قابلیت نصب روی دیوار را داشته و با داشتن کنترل از راه دور کارایی آن دوصد چندان می شود. هشدار دهنده ی تعویض فیلتر و صدای کم از مشخصات بارز دیگر این دستگاه می باشد.

تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP-341

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
215*176*585 میلی‌متر
ارتفاع
585 میلی‌متر
پهنا
215 میلی‌متر
عمق
176 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
120 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
7 عدد
انواع فیلتر
پیش فیلتر
هپا
کربن
الیاف شیشه ای
نایلون
لامپ UV
نانو نقره
حسگر بو
بله
توان
50 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
21.5*17.6*58.5 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
39 تا 62 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
اقلام همراه
دفترچه راهنما
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
مشخصات یون ساز
تولید ۵ میلیون یون منفی در متر مکعب
ویژگی ها
حالت سرعت اتوماتیک برحسب میزان آلودگی
کنترل های الکترونیکی
۳ حالت برای سرعت فن
تولید ۵ میلیون یون منفی در متر مکعب
فن آوری آنتی باکتری
حالت خواب
نشان دهنده کیفیت هوا
حذف ذراتی به کوچکی ۰٫۳ میکرون تا ۹۹٫۹۷٪

برای تمامی کارهایی که انجام می دهیم نیاز به فکر کردن داریم، مغز ما بایستی سالم باشد تا بتوانیم فکر کنیم و تصمیم بگیریم. هوای تازه سلامت مغز را تضمین می کند. دستگاه تصفیه هوای آلماپرایم مدلAP-341، با تولید ۵ میلیون یون منفی در متر مکعب باعث نشاط و سرحالی و طراوت چشمگیری می شود، بطوریکه وقتی از خواب بیدار می شوید انگار کنار آبشار و یا جنگلی سرسبزید.فیلتر HEPA مدلAP-341، ذراتی به کوچکی ۰٫۳ میکرون را تا ۹۹٫۹۷٪ فیلتر و حذف می نماید. این فیلتر آلرژن هایی که از طریق هوا منتقل می شوند، از قبیل: گرد و غبار، شوره ی حیوانات، گرده، دود تنباکو، الیاف پارچه و اسپورهای قارچ و … را از هوای تنفسیتان پاک می کند. این دستگاه پیش فیلتری با ساختار نانو نقره ای داشته و همینطور فیلتر کربن فعال که انواع بوها را به دام انداخته و قبل از اینکه آلرژن ها و ریزگردها و بوها به فیلتر HEPA برسند، هوا را پاکسازی می کند. فن آوری آنتی باکتریال این محصول به همراه لامپ UV، مانع رشد میکروارگانیسمها در پیش فیلتر شده و بیش از ۹۹٫۹۹٪ از میکروب ها و باکتری ها را دفع می نماید. هر زمان فیلترها نیاز به تعویض داشته باشند، دستگاه با دارا بودن نشانگری، این موضوع را اعلام می کند، و نیازی نیست که شما با باز کردن دائم فیلترها، نگران این موضوع باشید. سیستم خنک کننده ی دستگاه تصفیه هوای آلماپرایم مدلAP-341، بی نظیر ترین فن آوری تصفیه هوا را ارائه می دهد. دارای حالت سرعت اتومات بوده و برحسب میزان آلودگی دور موتور را در سه حالت سرعت متفاوت تنظیم می نماید.

تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP241

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
170*170*216 میلی‌متر
ارتفاع
216 میلی‌متر
پهنا
170 میلی‌متر
عمق
170 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
25 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
3 عدد
انواع فیلتر
پیش فیلتر
هپا گسترده
کربن فعال
حسگر بو
خیر
توان
5 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
خیر
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
17*17*21.6 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
39/53 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
اقلام همراه
دفترچه راهنما
آداپتور 12 ولت
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
مشخصات یون ساز
تولید بیش از 3 میلیون متر مکعب یون منفی
ویژگی ها
کاربری بسیار آسان برای کودکان و کهنسالان
تولید یون منفی
دارای هشدار دهنده تعویض فیلتر
ورودی جریان هوای ۳۶۰ درجه
فن دوسرعته اقتصادی
صدای بسیار کم
مصرف برق بسیار کم

چنانچه فرزندتان خیلی زود سرما میخورد و یا اینکه سرفه می کند و بی حال و حوصله می شود بایستی فکری اساسی بکنید. چراکه کودکان در سن رشدند و با هربار بیمار شدنشان، رشد آنها کاهش می یابد. تصفیه هوای آلماپرایم مدلAP-241 با داشتن چهار مرحله فیلتریگ، هوا را تصفیه می نماید پیش فیلتر که حذف ذرات بزرگ را به عهده دارد، فیلتر هپای موجود در این مدل با قدرت و دقت بالایی که در جذب آلاینده های معلق در هوا دارد، ذرات آزبست، باکتری ها و ذرات گرد و غبار را فیلتر می کند. فیلتر کربن فعال با استفاده از ذرات کربن فعال فرآیند حذف هر نوع بویی شامل مواد شیمیایی و شوینده و گازهای خطرناک و یا بوی حیوان خانگی و … را به عهده دارد. ورودی جریان هوا برای این دستگاه ۳۶۰ درجه است. در قسمت بالایی این مدل و کنار دکمه ی خاموش/روشن دستگاه، چراغی قرار دارد که هر زمان دستگاه نیاز به تعویض یا تمیز کردن فیلتر داشته باشد این چراغ به حالت چشمک زن در می آید. تصفیه هوای آلماپرایم مدلAP-241 ، دارای رنگ بندی متنوع و جذابی است که آنرا برای مکانهایی مثل مدرسه و مهد کودک و اتاق کودک و … مناسب کرده است. این دستگاه فن دوسرعته ای دارد که می توانید مصرف آنرا مدیریت کنید. پس به لحاظ اقتصادی میتوانید روی این مدل هم، مشابه بقیه مدلهای آلماپرایم، حساب نمایید. این دستگاه با صدای کمی که دارد نه تنها اصلا مزاحم خواب فرزند یا نوزادتان نمی شود بلکه با تولید یون منفی به خواب عمیق تر و بهتر فرزندتان نیز کمک می کند. با خرید این دستگاه برای سلامت فرزندتان سرمایه گذاری کنید.

دستگاه تصفیه هوای ایستکول مدل TM-GK200P

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
160 × 350 × 610 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
200 متر مکعب بر ساعت
عملکرد بخور
ندارد
سیستم یون ساز
ندارد
ویژگی ها
– دارای تکنولوژی پلاسما (CEP) برای پاکسازی 99 درصدی هوا
– جذب 99درصدی ذرات معلق از طریق صفحه قدرتمند مغناطیسی
– عدم نیاز به تعویض قطعات تصفیه کننده ی هوا در تمام طول عمر دستگاه
– دارای فن
– بدون صدا
– دارای نشانگر کیفیت هوا
– قفل کودک

ایستکول یکی از نام‌های معتبر در تولید یخچال و فریزرهای خانگی و صنعتی، آبسردکن و دستگاه تصفیه هوا است. این شرکت ایرانی به واسطه کیفیت و طراحی خوب محصولاتش توانسته به خانه‌های بسیاری از کاربران راه پیدا کند. یکی از محبوبترین رده‌های کالایی این شرکت هم دستگاه تصفیه هوا است که با توجه به آلودگی هوای بسیار زیاد این روزها به خصوص در کلان شهر‌ها، با استقبال خوبی مواجه شده است. این دستگاه تصفیه هوا مدل TM-GK200P ساخت شرکت ایستکول است. از نظر طراحی ظاهری با یک محصول ساده مواجه هستیم که شکل کلی مستطیلی با لبه‌های منحنی شکل دارد و از ترکیب رنگ سفید و نقره‌ای در آن استفاده شده است. کلیدهای عملکرد دستگاه هم در قسمت بالایی آن قرار گرفته است. اما از نظر کارایی، با یک تصفیه هوای حرفه‌ای و باکیفیت سروکار داریم که حجم هوای خروجی 200 متر مکعب بر ساعت با شعاع تحت پوشش 60 متر مربعی دارد. به لطفا تکنولوژی پلاسما (CEP)، این دستگاه توانایی پاکسازی 99 درصدی هوا را دارد. همچنین صفحه مغناطیسی قدرتمندی که داخل آن به کار رفته نزدیک به 99 درصد ذرات معلق در هوا را به خود جذب کرده و فضای خانه یا محل کارتان را از ذرات معلق در هوا پاک می‌کند. ذراتی که می‌توانند باعث بیماری‌های تنفسی و حساسیت‌ها شوند. طراحی دستگاه تصفیه هوای مدل TM-GK200P به گونه‌ای است که هیچگونه نیازی به تعویض قطعات تصفیه کننده هوا در تمام طول عمر دستگاه ندارد.

نقاط قوت
کیفیت ساخت مناسب
توانایی پاکسازی 99 درصدی هوا
قابلیت جذب 99 درصدی ذرات معلق در هوا
بدون نیاز به تعویض قطعات تصفیه کننده هوا

تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP-331

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
362*231*495 میلی‌متر
ارتفاع
495 میلی‌متر
پهنا
231 میلی‌متر
عمق
362 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
200 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
6 عدد
انواع فیلتر
فیلتر اولیه
فیلتر الکترواستاتیک
فیلتر کربن فعال
فیلتر از بین برنده اوزون
کاتالیزور سرد TiO2
لامپ UV
حسگر بو
بله
توان
14 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
36.2*23.1*45.5 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
35 تا ۶1 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
اقلام همراه
دفترچه راهنما
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
مشخصات یون ساز
تولید یون منفی و اکسیژن فعال
ویژگی ها
عملکرد حالت شبانه با صدای بسیار کم
عملکرد بالای فیلترها در نتیجه حذف ذرات ریز ۰٫۳-۰٫۱ میکرون در هوا (PM2.5)
نرخ تبدیل هوای پاک 200 متر مکعب بر ساعت
تایمر
حالت سرعت اتوماتیک بر حسب میزان آلودگی
بدون نیاز به تعویض فیلتر
فیلتر با راندمان بالا
2 فن DC در نتیجه مصرف کم انرژی
کم صدا
دارای فن دو قلو
گردش و پاکسازی حجم زیادی از هوا
سنسور تشخیص بو
تولید یون منفی و تلطیف هوا
مناسب برای مناطق و اماکن پر گرد و غبار

تصفیه هوای آلماپرایم مدل AP-331، دارای ۶ فیلتر می باشند. فیلتر اولیه که اولین خط تصفیه هوا را شکل می دهد، قابل شستشو بوده و به طور موثری بوها، میکروب ها و باکتری ها را از بین می برد و در کل ذرات بزرگتر را فیلتر کرده و با این کار عمر فیلتر HEPA را هم بیشتر می نماید. فیلتر الکترواستاتیک با استفاده از تکنولوژی نانو قابلیت جذب الکتریکی ذرات آلرژی زا و دوده ی هوا را به عهده داشته و فیلتر کربن فعال با داشتن خاصیت‌های ضد قارچ و جلوگیری از رشد کپک و باکتری و عامل ممانعت‌کننده از تشکیل کولونی‌های باکتریایی، قابلیت حذف گازهای آلاینده محیطی از جمله آمونیاک و (وی‌اوسی) را دارد. فیلتر تیتانیوم در کنار لامپ UV، ترکیبات آلی فرار، فرمالدهید، مونو اکسید کربن، دی اکسید نیتروژن و … را جذب می کند. این فیلتر با دستمال مرطوب قابل تمیز کردن می باشند و تا ۹۰٪ گازهای سمی را بی‌اثر می‌کنند. تصفیه هوای آلماپرایم مدل AP-331، با داشتن فیلتر اوزون، این گاز را نیز فیلتر می نماید. صدایی کم داشته و با داشتن سنسوری قوی بو را تشخیص داده و بصورت اتومات سرعت فن را برای حذف این بخارات و بوها تنظیم می کند و با داشتن دو فن قوی هوای تصفیه شده را به فضای زندگیتان وارد می کند. دارا بودن نمایشگری که کیفیت هوا را با سه رنگ (سبز، نارنجی و قرمز) روی مانیتورش به شما نشان می دهد. این مدل نشانگری برای زمان شستشوی فیلترهایش داشته و با تولید یون منفی حس شادابی و نشاط را به شما می بخشد.

دستگاه تصفیه کننده هوا گازر مدل C15

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ارتفاع
315 میلی‌متر
پهنا
210 میلی‌متر
عمق
210 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
170 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
یک عدد ترکیبی سگانه عدد
انواع فیلتر
فیلتر اولیه + الیاف یون نقره + فیلتر هپا
حسگر بو
خیر
توان
22 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
صدا (حداکثر/حداقل)
18 الی 35 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
اقلام همراه
آداپتور . دفترچه راهنما فارسی . دفترچه راهنما انگلیسی
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
دارای مخزن اسانس و پخش کننده رایحه

دستگاه تصفیه هوای گازر C15 یک سیستم هوشمند خانگیست مناسب برای فضای ۱۵ الی ۲۰ مترمربع و جهت استفاده دراتاق خواب و محیطی که کودکان و افراد سالخورده و یا افرادی که نیازمند تنفس هوای عاری از آلودگی و ذرات آلرژی زا میباشند. با داشتن طراحی ظاهری زیبا و صدای بسیار کم این دستگاه یک تصفیه کننده ایده آل برای اتاق خواب میباشد . شرکت گازر با هدف ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم و با بکارگیری فناوری پیشرفته و تجربیات منحصر به فرد در زمینه لوازم خانگی توانسته خودرا برای بیش از 50 سال به عنوان یکی از برترین پیشگامان طراحی و نوآوری در زمینه محصولات خانگی شامل : آشپزخانه هوشمند ، گاز ، فر ، مایکروفر ، آبگرمکن ، پکیج شوفاژ ، کولر گازی و سیستمهای تهویه مطبوع ، تصفیه آب و هوا و …. در جهان مطرح نماید .از سوی دیگر این شرکت همگام با حرکت سبزدر جهان درراستای مصرف بهینه انرژی وحفظ محیط زیست گام های مهمی برداشته که شاخصهای آن در زیر مشخصات محصولات گازر و بر چسب انرژی آنها مشهود است . شرکت گازر از آغاز با سایر برند های معروف و تولید کنندگان پیشرو جهان از کشورهای ایتالیا ، ژاپن ، دانمارک و … جهت تامین قطعات همکاری و مشارکت داشته تا بتواند کیفیت غیر قابل پرسشی را برای خود تأمین نماید .برند های خوشنامی چون توشیبا ، میتسوبیشی ، هیتاچی ، گراندفوس ، سیت ، زیلمت ، ایمیت و … همواره بخشی از قطعات تشکیل دهنده محصولات گازر بوده اند.هم اکنون حدود 90% محصولات گازر مونتاژ کشور چین می باشد و کماکان قطعات از کشورها ی اروپایی و ژاپن و برندهای پیشرو در قطعات یدکی تأمین می گردد.

نقاط قوت
4 مرحله عملیات بر روی هوا
ژنراتور یون منفی وایجاد نشاط در محیط
(فیلتر اولیه+الیاف یون نقره +فیلترهپا)
پخش کننده رایحه دارای مخزن اسانس
حسگرمیزان ذرات pm 2.5و نشانگر رنگ کیفیت هوا
موتور اینورتر بسیار کم مصرف و بی صدا
عملکردهوشمندخودکارو دارای تنظیمات زمان خواب
دارای تنظیمات تایمر و ساعات کاردستگاه
مناسب برای فضای ۱۵ الی ۲۰ مترمربع
۲سال گارانتی و۱۰سال قطعات شرکت گازر
سامانه خدمات سراسری در کشور دارای ایزو 9001 ٬ 10002 ٬ 10004

تصفیه کننده هوا شیائومی مدل Mi Air Purifier 2

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
240x560x240 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
310 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
3 عدد
انواع فیلتر
فیلتر هوا
حسگر بو
خیر
توان
2 وات
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
24x52x24 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
31 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
ندارد

تصفیه هوا شیائومی Mi Air Purifier 2 دستگاهی کم صدا، قدرتمند و بسیار کاربردی است. تمامی مدلهای تصفیه هوا شیائومی دارای فیلتر سه لایه قدرتمندی بوده که کلیه ذرات مانند مو و کرک، گرد و غبار، باکتری و ویروسها،‌ مواد آلرژی زا، آلاینده ها و بوی هوا را فیلتر میکنند. یکی دیگر از مزایای تصفیه هوای شیائومی قابلیت اتصال به اینترنت از طریق WiFi و امکان کنترل از راه دور به کمک اپلیکیشن MiHome می باشد. مزیت دیگر آن مصرف بسیار کم دستگاه بوده که در حالت خواب هم تنها ۲ وات مصرف می کند. صدای تولیدی آن هم تنها ۳۱دسی بل است. تصفیه هوا شیائومی Mi Air Purifier 2 نمایشگر OLED ندارد و برای دریافت اطلاعاتی مانند دما و رطوبت هوا، کیفیت هوا و میزان آلاینده ها و سایر اطلاعات باید به نرم افزار MiHome در گوشی همراه خود مراجعه کنید. اگر برای شما داشتن نمایشگر اهمیت زیادی داشته باشد بهتر است مدل ۲s یا Pro را انتخاب کنید، در غیر اینصورت این مدل در مقایسه با ۲s هم سرعت تقعیه بالاتری داشته هم برای فضایهای بزرگتری قابل استفاده خواهد بود. در یک مقایسه کلی بین سه مدل Mi Air 2, Mi Air 2S و Mi Air Pro می‌توان به مهمترین مولفه یک تصفیه هوا یعنی سرعت تصفیه هوا یا همان شاخص Clean Air Delivery Rate) CADR) اشاره کرد. مدل Mi Air 2 با قابلیت تصفیه ۴۰۶ متر مکعب در ساعت قابل استفاده در یک فضای ۴۸ متر مربعی می‌باشد.

تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-TW209

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ارتفاع
480 میلی‌متر
پهنا
350 میلی‌متر
عمق
160 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
209 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
3 عدد
انواع فیلتر
پیش فلتر – هپا – کربن – یونیزه
حسگر بو
خیر
توان
45 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
توانایی جذب بو و گازهای مضر، قابلیت نابودی باکتری های مضر و مواد حساسیت زا، یونیزاسیون هوا و تولید هوای کوهستانی
فیلتراسیون 4 مرحله ای
دارای فیلتر هپا و فیلتر قدرتمند کربن
دارای صفحه نمایش
قابلیت تنظیم سرعت فن در 3 حالت
دارای حالت silent

تصفیه‌کننده هوا ایستکول مدل TM-TW209 از دستگاه‌های باکیفیت عرضه‌شده توسط این شرکت است. ازنظر زیبایی این محصول قابل‌رقابت با بسیاری از تولیدات شرکت‌هایی است که به‌صورت بین‌المللی کار می‌کنند. بدنه پلاستیکی و خوش‌رنگ محصول از مواد باکیفیت ساخته‌شده است و به زیبایی محل استفاده می‌افزاید. چراغ‌های نشانگر به‌صورت مخفی روی سطح جلویی بدنه تعبیه‌شده‌اند. این دستگاه برای پالایش و تصفیه هوای مساحتی 30 تا 55 مترمربعی کارآمد است. البته ماهیت فعالیت درست دستگاه‌های تصفیه هوا این است که در محیط بسته بهترین نتیجه را می‌دهند به این معنی که دریچه‌ها و کانال کولر باید بسته باشد. فیلتراسیون چندمرحله‌ای این دستگاه و بهره‌مندی از فیلترهای هپا و کربن باعث می‌شود تصفیه‌کننده هوا ایستکول مدل TM-TW209 توانایی جذب بو و گازهای مضر را داشته باشد و باکتری‌های مضر و مواد حساسیت‌زا را از بین ببرد. تعویض فیلترها با باز کردن روپوش جلویی دستگاه ممکن می‌شود. روی درپوش جلویی طرحی متشکل از خطوط و نقطه‌ها دیده می‌شود که باعث زیبایی و القای حس مدرنیته نیز می‌کند. دکمه‌های کنترلی این دستگاه در جلوی دستگاه در نظر گرفته‌شده است که روشن و خاموشی، سرعت، تایمر و reset کردن دستگاه را کنترل می‌کند. ایستکول معمولاً به خاطر محصولات برودتی باکیفیتش شناخته می‌شود ولی این شرکت گستره فعالیت خود را افزایش داده و تصفیه‌کننده‌های باکیفیتی نیز به بازار عرضه کرده است.

تصفیه کننده هوا نئوتک مدل XJ-1100

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
180 × 172 × 402 میلی‌متر
توان
5 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
خیر
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
مشخصات یون ساز
مقدار تولید یون : Max. 500,000/ccm
ویژگی ها
– دارای لامپ یووی جهت از بین بردن ویروسها و باکتری ها
– تولید يون منفي ،مقدار معيني اوزن و مقدار 0.015 الي 0.04 اكسيژن فعال
– اتصال مستقیم به پریز برق
-مصرف برق بسیار کم (به اندازه 5 عدد باتری بزرگ)

دستگاه تصفیه هوای نئوتک XJ-1100 اين دستگاه تصفيه ی هوا با استفاده از تكنولوژي جديد (نسيم يوني) و لامپ یووی جهت از بین بردن ویروس ها و باکتریها هواي داخل اتاق شما را كاملآ سالم مي سازد و با توليد يون منفي و اكسيژن فعال ، كليه ء آلاينده هاي سمي و مضر و بوهاي مختلف را حذف نموده و ميزان اكسيژن محيط را بالا مي برد. اين دستگاه به جاي استفاده از فن يا موتور از تكنولوژي جديد جذب يوني بدون ايجاد صدا هواي داخل فضاهاي دوازده متر مربعي در ارتفاع سه متر را به جريان مي اندازد. دستگاه 1100 را مي توان در اتاق خوابهاي كوچك تا پانزده متر يا در آشپز خانه به كار میرود. اين دستگاه توانايي كار دائم بدون توقف را دارد.

نقاط قوت
– دارای لامپ یووی جهت از بین بردن ویروسها و باکتری ها
– تولید يون منفي ،مقدار معيني اوزن و مقدار 0.015 الي 0.04 اكسيژن فعال
– اتصال مستقیم به پریز برق
مصرف برق بسیار کم (به اندازه شارژر موبایل)

دستگاه تصفیه هوای نئوتک مدل XJ-202

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
175 × 78 × 86 میلی‌متر
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
مجهز به تکنولوژی جدید نسیم یونی
– تولید یون منفی و اکسیژن فعال
– اتصال مستقیم به پریز برق بدون اشغال فضای اضافی

این دستگاه تصفیه ء هوا با استفاده از تکنولوژی جدید (نسیم یونی) هوای داخل اتاق شما را کاملآ سالم می سازد و با تولید یون منفی و اکسیژن فعال ، کلیه ء آلاینده های سمی و مضر و بوهای مختلف را حذف نموده و میزان اکسیژن محیط را بالا می برد. این دستگاه به جای استفاده از فن یا موتور از تکنولوژی جدید جذب یونی بدون ایجاد صدا هوای داخل فضاهای دوازده متر مربعی در ارتفاع سه متر را به جریان می اندازد.دستگاه 202 را می توان در اتاق خوابهای کوچک تا دوازده متر یا در آشپز خانه به کار برد و از آنجایی که مستقیمآ به پریز برق وصل می شود فضایی را اشغال نمی کند.این دستگاه توانایی کار دائم بدون توقف را دارد.فیلتر دستگاه دائمی بوده و هر دو هفته یکبار تمیز می شود. .

دستگاه تصفیه هوای پیور زون مدل Aleolus R601

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
98 × 240 × 260 میلی‌متر
حسگر بو
بله
توان
25 وات
کنترل از راه دور
دارد
تایمر
بله
عملکرد بخور
ندارد
اقلام همراه
ریموت کنترل
دفترچه راهنما
دو عدد فیلتر
قابلیت نصب روی دیوار
دارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
ساخته شده از پلاستیک ABS با روکشی از آلیاژ آلومینیوم
روش تصفیه: فتوپلاسما، فتوکاتالیزیشن، یونی
میزان یون رها شده: 3 میلیون

دستگاه تصفیه هوای «پیورزون» (Purezone) مدل «Aleolus R601» یک سیستم تصفیه‌کننده خانگی است که برای محیط‌هایی با زیربنای 60 متری و کوچک‌تر تولید شده است. بدنه‌ این محصول از مواد با پوششی از جنس آلومینیوم و به‌صورت بسیار باکیفیت ساخته شده و طراحی ظاهری آن مطلوب است. دکمه‌های کنترلی که روی بدنه دستگاه تعبیه شده‌اند، به‌صورت فشاری هستند و نمایشگر روی وجه فوقانی دستگاه نشان‌دهنده‌ی وضعیت عملکردی این تصفیه‌کننده است. دستگاه پیورزون مدل Aleolus R601 صدای بسیار کمی دارد و فعالیتش در اتاق اصلاً آزاردهنده نیست. سنسورهای استفاده‌شده در دستگاه به عملکرد بهینه، اقتصادی و اتوماتیک آن کمک شایانی می‌کند. مصرف برق پایین (25) از دیگر ویژگی‌های این دستگاه است. تصفیه‌کننده Aleolus R601 از استانداردهای FCC، RoHS، EMC و تأییدیه‌های موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، انستیتو پاستور و حفاظت در برابر اشعه برخوردار است و تقریباً تمام آلاینده‌های هوا ازجمله گردوغبار، ذرات حساسیت‌زا، مواد شیمیایی، دود سیگار، دود و بوی غذا و میکرواورگانسیم‌های زنده را تصفیه می‌کند.

نقاط قوت
، فیلتر قابل شستشو ، فوتوکاتالیست ، فوتوپلاسما ، یون ساز ، اکسیژن فعال ، هوشمند و تمام اتومات ، حسگر بو و غبار و گاز ها را دارد.

تصفیه کننده هوا 3M مدل FAP00

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
150 × 150 × 450 میلی‌متر
ارتفاع
450 میلی‌متر
پهنا
150 میلی‌متر
عمق
150 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
99 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
1 عدد
انواع فیلتر
کربنی
حسگر بو
بله
توان
25 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
خیر
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
20 × 45 × 20 سانتی متر
عملکرد بخور
ندارد
اقلام همراه
یک عدد فیلتر
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
فوق العاده بی صدا

«تصفیه کننده هوا 3M مدل FAP00 » – شرکت3M با پیشینه بیش از 100 سال، در سال 1904 با نام Minnesota Mining and Manufacturing در کشور آمریکا راه اندازی شد. دستگاه های تصفیه هوای (3M (Filtret دارای طراحی بسیار مدرن؛ زیبا و با کیفیت و شامل تمامی گواهینامه های معتبر بین المللی می باشند. دستگاه های هواساز و منحصر به فرد 3M دارای ویژگی های بسیار شاخصی در مقایسه با دیگر هواساز های موجود در بازار می باشند؛ مانند مصرف برق بسیار پایین –به دلیل استفاده از فیلتر های خاص- و همچنین صدای بسیار کم، مخصوصا در هنگام خواب و استراحت؛ که در مدل های مشابه، صدای دستگاه خود به عنوان یک آلاینده صوتی موجب آزار مصرف کننده می شود. اما مهمترین علت تمایز این دستگاه ها از دیگر مدل های موجود در بازار، تصفیه هوای حدود 50% بیشتر در مدت زمان مشابه، و با کیفیت بسیار بالاتر ( تصفیه حدود 99.9 % از ذرات تا 2.5 میکرونی) است، که تمامی این شاخص ها به علت استفاده از فیلتر های خاص و منحصر به فرد 3M در این دستگاه هاست که به راحتی نیز قابل تعویض می باشند. درباره فیلتر های 3M در دستگاه های هواساز مشابه، برای تصفیه هوا، از 3 نوع فیلتر در کنار هم استفاده می شود که همین موضوع باعث افزایش مصرف برق و همچنین کاهش عملکرد تصفیه هوا و تولید صدای زیاد از دستگاه می شود، که کمپانی 3M برای رفع این مشکلات دست به ابتکار جالبی زده است و آن استفاده از تنها یک فیلتر ویژه و منحصر به فرد به جای فیلتر های قدیمی می باشد، که این فیلتر می تواند به تنهایی کارایی همان سه فیلتر را با بازدهی بسیار بالاتر رقم زند.دستگاه تصفیه هوا مدل FAP00 با تصفیه هوای کاملا بی صدای فیلتریت وطراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد مناسب برای اتاق خواب های کوچک و فضای تحت پوشش 9.3 مترمربع و دارای فن 2 سرعته و امکان تعویض بسیار آسان فیلتر است.

دستگاه تصفیه هوا ساملن مدل SAP103

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
120 × 140 × 265 میلی‌متر
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
توان ورودی: 8 وات
میزان صدا: کمتر از 45 دسی‌بل
مناسب برای فضای 15 متر مربع
وزن: 0.425 کیلوگرم
3 فیلتر برای از بین بردن باکتری
3 فیلتر برای جمع آوری گرد و غبار
2 فیلتر بو
آزادسازی یون بار منفی
دارای Pre FIlter
مجهز به فیلتر کربن فعال
مجهز به فیلتر Tio2
مجهز به لامپ UV

هوای آلوده آسیب‌های جبران ناپذیری به ریه انسان می‌زند. یکی از راه‌های رهایی از این مشکل تهیه تصفیه کننده هوا است. دستگاه تصفیه هوای ساملن مدل SAP103 به صورتی طراحی شده تا افرادی که فضای کافی در خانه ندارند قادر باشند از این مدل استفاده کنند. این تصفیه‌کننده هوا برای فضای 15 متر‌مربعی گزینه مناسبی است. اگر قصد استفاده از این محصول را در پذیرایی دارید شاید نیاز باشد از دو عدد تصفیه کننده هوا استفاده کنید. این مدل برای استفاده در اتاق یا مغازه گزینه مناسبی است. برای این مدل از 3 فیلتر برای از بین بردن باکتری، 3 فیلتر برای جمع‌آوری گردوغبار و2 فیلتر بو استفاده‌شده است. این فیلترها تأثیر به‌سزایی در تصفیه هوای خانه‌تان دارد. باکتری‌های موجود در هوا می‌تواند باعث به وجود آمدن مشکلات تنفسی شود. این مدل با از بین بردن این باکتری‌ها هوای خانه‌تان را پاک می‌کند. اگر برای خانه یا محیط کارتان قصد تهیه دستگاه تصفیه هوا دارید، این مدل گزینه مناسبی است.

تصفیه کننده هوا 3M مدل FAP04

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ارتفاع
600 میلی‌متر
پهنا
150 میلی‌متر
عمق
150 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
186 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
1 عدد
انواع فیلتر
3M آمریکایی
حسگر بو
بله
توان
88 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
صدا (حداکثر/حداقل)
50 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
– سنسور کیفیت هوای خودکار
– نمایشگر تعویض فیلتر
– تصفیه 99.9% ذرات 2.5 میکرونی

«تصفیه کننده هوا 3M مدل FAP04» شرکت3M  با پیشینه بیش از 100 سال، در سال 1904 با نام  Minnesota Mining and Manufacturing  در کشور آمریکا راه اندازی شد. دستگاه های تصفیه هوای (3M(Filtrete که هم اکنون قابل دسترسی در ایران نیز هستند، دارای طراحی بسیار مدرن؛ زیبا و با کیفیت و شامل تمامی گواهینامه های معتبر بین المللی می باشند. دستگاه های هواساز و منحصر به فرد 3M دارای ویژگی های بسیار شاخصی در مقایسه با دیگر هواساز های موجود در بازار می باشند؛ مانند مصرف برق بسیار پایین –به دلیل استفاده از فیلتر های خاص- و همچنین صدای بسیار کم، مخصوصا در هنگام خواب و استراحت؛ که در مدل های مشابه، صدای دستگاه خود به عنوان یک آلاینده صوتی موجب آزار مصرف کننده می شود. اما مهمترین علت تمایز این دستگاه ها از دیگر مدل های موجود در بازار، تصفیه هوای حدود 50% بیشتر در مدت زمان مشابه، و با کیفیت بسیار بالاتر ( تصفیه حدود 99.9 % از ذرات تا 2.5 میکرونی) است، که تمامی این شاخص ها به علت استفاده از فیلتر های خاص و منحصر به فرد 3M در این دستگاه هاست که به راحتی نیز قابل تعویض می باشند.دستگاه تصفیه هوا مدل  FAP04 با طراحی بسیار ظریف و به روز دارای نمایشگر تعویض فیلتر و سنسور کنترل کیفیت هوای خودکار و یونیزر تعبیه شده در داخل دستگاه و  تایمر برنامه ریزی شده و فن خودکار است.این دستگاه مناسب برای اتاق خواب های بزرگ و دفاتر کار و محیط های درب بسته است و فضای تا حدود 16 متر مربع را پوشش میدهد.

تصفیه کننده هوا 3M مدل FAP03

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
150 × 650 × 150 میلی‌متر
ارتفاع
650 میلی‌متر
پهنا
150 میلی‌متر
عمق
150 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
405 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
1 عدد
انواع فیلتر
3M آمریکایی
حسگر بو
خیر
توان
88 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
خیر
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
15 × 65 × 15 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
50 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
اقلام همراه
فیلتر
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
ندارد
ویژگی ها
– دارای نمایشگر تعویض فیلتر
– تصفیه 99.9% ذرات 2.5 میکرونی
– فن 3 سرعته

«تصفیه کننده هوا 3M مدل FAP03 » – شرکت3M با پیشینه بیش از 100 سال، در سال 1904 با نام Minnesota Mining and Manufacturing در کشور آمریکا راه اندازی شد. دستگاه های تصفیه هوای (3M(Filtretدارای طراحی بسیار مدرن؛ زیبا و با کیفیت و شامل تمامی گواهینامه های معتبر بین المللی می باشند. دستگاه های هواساز و منحصر به فرد 3M دارای ویژگی های بسیار شاخصی در مقایسه با دیگر هواساز های موجود در بازار می باشند؛ مانند مصرف برق بسیار پایین –به دلیل استفاده از فیلتر های خاص- و همچنین صدای بسیار کم، مخصوصا در هنگام خواب و استراحت؛ که در مدل های مشابه، صدای دستگاه خود به عنوان یک آلاینده صوتی موجب آزار مصرف کننده می شود. اما مهمترین علت تمایز این دستگاه ها از دیگر مدل های موجود در بازار، تصفیه هوای حدود 50% بیشتر در مدت زمان مشابه، و با کیفیت بسیار بالاتر ( تصفیه حدود 99.9 % از ذرات تا 2.5 میکرونی) است، که تمامی این شاخص ها به علت استفاده از فیلتر های خاص و منحصر به فرد 3M در این دستگاه هاست که به راحتی نیز قابل تعویض می باشند.دستگاه تصفیه هوا مدل 3FAP0 با پاکسازی کامل فیلتریت و طراحی به روز و بسیار کم صدا ومصرف برق بسیار پایین مناسب برای اتاق نشیمن و اتاق خواب های بزرگ است فضای تحت پوشش آن 34 متر و دارای نمایشگر تعویض فیلتر و فن 3 سرعته است.

دستگاه تصفیه هوای شارپ مدل FU-Y30SA-W

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
510 × 180 × 356 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
180 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
3 عدد
انواع فیلتر
– فیلتر هپا
– پیش فیلتر (قابل شست‌وشو)
– فیلتر ضد بو (غیر قابل شست‌وشو)
صدا (حداکثر/حداقل)
24/44 دسیبل
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
– دارای سه حالت فن

دستگاه تصفیه هوای شارپ مدل FU-Y30SA-W با سه فیلتر برای فضاهای خانگی طراحی شده است. از این رو طراحی خوبی دارد و دکوراسیون خانه را خراب نمی‌کند. شعاع تحت پوشش این دستگاه 21 متر مربع است که برای یک اتاق یا پذیرایی یک آپارتمان کوچک مناسب خواهد بود. در این مدل سه عدد فیلتر از جمله فیلتر هپا، پیش فیلتر و فیلتر ضد بو تعبیه شده است. فیلتر هپا می‌تواند گرد و غبار، موی حیوانات خانگی، دود سیگار و حیره را فیلتر کند. پیش فیلتر هم برای تصفیه کردن هوا از ذرات بزرگ معلق در هوا در نظر گرفته شده است. فیلتر بو هم همان‌طور که از نام پیداست، هوا را از هر گونه بو پاک می‌کند. مدل FU-Y30SA-W همچنین سه حالت سرعت فن دارد که کاربر می‌تواند باتوجه به نیاز محیط از آن‌ها استفاده کند. یکی از نکات مثبت این مدل صدای کمی است که تولید می‌کند. میزان تولید صدای این دستگاه در کمترین حالت 24 و در بیشترین حالت 44 دسیبل است. تصفیه هوای شارپ همچنین به سیستم تولید یون منفی مجهز است که به هرچه مطبوع‌تر شدن هوا کمک می‌کند.

نقاط قوت
دارای سه فیلتر مختلف
مقرون‌به‌صرفه

تصفیه کننده هوای بیورر مدل LW110

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

انواع فیلتر
– فیلتر گرد و غبار و گرده گیاهان
توان
38 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
خیر
صدا (حداکثر/حداقل)
43.8، 47.8، 53.0 دسیبل
ویژگی ها
– مرطوب کننده و تمیز کننده هوا در یک دستگاه
– تنظیم خودکار رطوبت هوای اتاق از طریق بخور سرد
– دارای صفحه LCD آبی رنگ
– دارای قابلیت تمیز کردن گردو غبار، آلودگی هوا، بو و موی حیوانات
– دارای فن با 3 سرعت قابل تنظیم
– دارای نمایشگر نشان دهنده‌ی سطح آب
– قابلیت خاموشی خودکار
– قابلیت آسان جداسازی قطعات

امروزه آلودگی هوا به یکی‌ از بزرگ‌ترین مشکلات شهر‌های بزرگ تبدیل ‌شده است. آلودگی ممکن است هم در هوای آزاد و هم در محیط بسته‌ی کاری شما وجود داشته باشد. تنفس هوای آلوده، قطعا ضرر‌های جبران‌ناپذیری را به سیستم تنفسی شما به‌ویژه ریه‌ها وارد می‌کند. «بیورر» (Beurer) یک شرکت آلمانی است که در زمینه‌ی ساخت دستگاه‌های تصفیه‌کننده، فعالیت‌های گسترده‌ای دارد. تصفیه‌کننده‌ی هوای بیورر مدل LW110 محصولی با کیفیت ساخت بالا برای تصفیه‌ی هوای خانه و محیط کار شماست. این دستگاه می‌تواند هوای محیط کار یا خانه‌ی شما را هم تمیز و هم مرطوب کند. صفحه‌ی LCD آبی‌رنگ دسترسی به تنظیمات مربوط به این دستگاه را آسان‌تر می‌کند. از مواردی که این دستگاه می‌تواند فیلتر کند، موی حیوانات، بو، آلودگی هوا و گردوغبار است. این محصول یک فن با سه درجه‌ی قابل‌تنظیم دارد. با استفاده LW110 می‌توانید سطح آب موجود در آن را ببینید و در صورت تمام‌شدن آب، سیستم خاموشی خودکار آن را اعلام می‌کند. این کالا می‌تواند تا 36 متر مربع از فضای اتاق را پوشش دهد؛ بنابراین برای یک اتاق نشیمن بزرگ یا محیط کاری بسیار مناسب است. ازآنجاکه برای تمیزکردن فضای اتاق یا محل کار باید از این دستگاه به مدت طولانی استفاده کرد، کم‌مصرف‌بودن آن نکته‌ی مهمی است. این دستگاه نهایتا 38 وات برق مصرف می‌کند که میزان برق مصرفی بسیار پایینی است. تصفیه‌کننده‌ی‌ هوای LW110 دارای قابلیت تمیزکردن و مرطوب‌کردن هوا، صفحه‌ی LCD آبی‌رنگ، قابلیت فیلترکردن موی حیوانات، بو، آلودگی هوا و گردوغبار و فن با سه درجه‌ی قابل‌تنظیم است.

نقاط قوت
کیفیت ساخت بالا
توان برق مصرفی کم
حفظ سلامتی و بهداشت کودکان
نقاط ضعف
عدم تنوع رنگ

تصفیه کننده و مرطوب کننده هوای بیورر مدل LR330

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
260 × 362 × 370 میلی‌متر
انواع فیلتر
تصفیه هوا با سیستم فیلتر سه لایه : ذرات گرد و غبار، موی حیوانات، ویروس و باکتری ها و گازهای مضر
تایمر
بله
ویژگی ها
– خروجی رطوبت حداکثر 220ML/H
– 3 سطح عملکرد
– مناسب برای فضای تا 35 متر مربع
– مخزن متحرک 4.6 لیتر
– نمایشگر و مخزن آب روشن
– نشانگر تعویض فیلتر

تصفیه‌کننده و مرطوب‌کننده‌ی هوای «بیورر» مدل «LR330» دستگاهی نسبتا کوچک ولی کارآمد است. این دستگاه به‌صورت تک‌رنگ طراحی ‌شده و بدنه‌ی اصلی آن به رنگ روشن است. تصفیه‌کننده‌ی هوای بیورر می‌تواند در دفاتر، منازل و اتاق‌های کنفرانس نصب شود و فعالیت خود را به‌خوبی انجام دهد. صدای کم دستگاه، در استراحت یا فعالیت‌های کاری اختلالی ایجاد نمی‌کند و فضای تنفسی مناسبی را مهیا می‌کند. بهره‌گیری از فیلترهای تصفیه‌ی مختلف و انجام فیلتراسیون توسط فیلتر سه‌لایه، کیفیت هوای خروجی را در بهترین حالت نگه می‌دارد. سطح عملکرد دستگاه در سه حالت تنظیم می‌شود؛ علاوه‌‌براین‌ تصفیه‌کننده و مرطوب‌کننده‌ی هوای بیورر مدل LR330 دارای تایمر است. وجود تایمر در دستگاه، فعالیت در زمان‌های آتی را قابل‌برنامه‌ریزی می‌کند. قابلیت مرطوب‌کنندگی این دستگاه به مرطوب‌شدن و لطافت بیشتر هوای محیط کمک می‌کند. این محصول برای اتاق‌های بزرگ یا سالن‌های کوچک قابل‌استفاده است. بیورر یکی از شرکت‌های بسیار موفق در زمینه‌ی تولید لوازم و تجهیزات مرتبط با سلامت و بهداشت است.

تصفیه کننده هوا هیوندای مدل HYAP-202

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ارتفاع
780 میلی‌متر
پهنا
440 میلی‌متر
عمق
250 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
240 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
1 پک با 3 عدد
انواع فیلتر
کربنی / الیافی / هپا
حسگر بو
بله
توان
30 وات
کنترل از راه دور
دارد
تایمر
بله
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
44x25x78 سانتی متر
عملکرد بخور
ندارد
اقلام همراه
– ریموت کنترل
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
مشخصات یون ساز
2milion/cc
ویژگی ها
– مورد تایید سازمان جهانی – دارای گواهینامه
– عملکرد فیلتراسیون شامل پیش فیلتر برای جذب تمامی ذرات درشت بزرگتر از 50 میکرومتر معلق در هوا، صفحه الکتریسیته ساکن جهت از بین بردن گرد و غبار، فیلتر میانی آنتی بیوتیک برای مقابله با انواع گرد و غبار باقیمانده، فیلتر هپا با وجود سیستم نانو سیلور برای جذب ذرات معلق بسیار ریز حدود 3 میکرو متر مانند ریزگرد ها و دود سیگار، فیلتر کربن فعال جهت جذب بو و ترکیبات آلی فرار در 2 مرحله، فیلتر ضد باکتری جاذب میکروارگانیسم ها در 4 مرحله و می باشد. این تصفیه هوا دارای سیستم کنترل صدا و سیستم یون ساز است که با تولید 2 میلیون یون در هر سانتیمتر مکعب
– کارایی با فیلتر نانوهپا به دلیل وجود نانوسیلور
جاذب بو و گاهزا فرار و فرمالدئید ها از طریق کربن اورتان
– فیلتر ضد باکتری با قابلیت جذب میکرو ارگانیسم
– سیستم کنترل صدا
– تشخیص میزان آلبودگی هوا از طریق سنسور هوشمند
– سیستم حسپر روی درپوش جهت ارتقا امنیت مصرف کننده
– فضای پوشش دهی 45 تا 50 متر مربع

تصفیه‌کننده‌ی هوای «هیوندای» مدل «HYAP-202» دستگاهی نسبتا کوچک ولی کارآمد است. این دستگاه به‌ صورت تکرنگ طراحی ‌شده است و بدنه‌ی اصلی به رنگ نقره‌ای می‌باشد. تصفیه‌کننده‌ی هوای هیوندای، می‌تواند در دفاتر، منازل و اتاق‌های کنفرانس نصب شود و فعالیت خود را به‌خوبی انجام دهد. صدای کم دستگاه اختلالی در استراحت یا فعالیت‌های کاری ایجاد نمی‌کند و فضای تنفسی مناسبی را محیا می‌کند. بهره‌گیری از فیلترهای تصفیه‌ی مختلف و انجام فیلتراسیون توسط 3 نوع فیلتر کربنی، الیافی و هپا به همراه سیستم یونایزر، کیفیت هوای خروجی را در بهترین حالت نگه می‌دارد. سرعت فن این دستگاه قابل تنظیم است. علاوه‌براین‌ تصفیه‌کننده‌ی هوای هیوندای مدل HYAP-202 دارای حسگر بو نیز هست. استفاده از تایمر در دستگاه، امکان فعالیت در زمان‌های آتی را قابل ‌برنامه‌ریزی می‌کند. تمام دکمه‌های کنترلی دستگاه جلوی آن قرار دارند که به‌راحتی قابل انتخاب می‌باشند. هیوندای یکی از شرکت‌های بسیار عظیم در خاور دور است که گستره‌ی فعالیت آن بسیار زیاد است. لوازم‌خانگی برقی یکی از شاخه‌هایی است که این شرکت در آن نیز بسیار موفق عمل کرده و دستگاه‌های باکیفیت بسیاری روانه‌ی بازار کرده است.

نقاط قوت
سه نوع فیلتر
دارای ریموت کنترل

تصفیه کننده هوا 3M مدلMFAC-01

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
420 × 170 × 365 میلی‌متر
ارتفاع
365 میلی‌متر
پهنا
420 میلی‌متر
عمق
170 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
146 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
1 عدد
انواع فیلتر
– فیلتر هپا
– فیلتر کربن اکتیو
حسگر بو
بله
توان
88 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
36 × 42 × 17 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
30.6/48.7 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
– مناسب برای اتاق خواب و آشپزخانه
– تصفیه 99.9% ذرات 2.5 میکرونی
– با عملکرد پاکسازی آنیونی
– دارای نمایشگر تعویض فیلتر
– مجهز به سیستم یونیزر

«تصفیه کننده هوا 3M مدل FAP01 » – شرکت3M با پیشینه بیش از 100 سال، در سال 1904 با نام Minnesota Mining and Manufacturing در کشور آمریکا راه اندازی شد. دستگاه های تصفیه هوای (3M (Filtrete دارای طراحی بسیار مدرن؛ زیبا و با کیفیت و شامل تمامی گواهینامه های معتبر بین المللی می باشند. دستگاه های هواساز و منحصر به فرد 3M دارای ویژگی های بسیار شاخصی در مقایسه با دیگر هواساز های موجود در بازار می باشند؛ مانند مصرف برق بسیار پایین –به دلیل استفاده از فیلتر های خاص- و همچنین صدای بسیار کم، مخصوصا در هنگام خواب و استراحت؛ که در مدل های مشابه، صدای دستگاه خود به عنوان یک آلاینده صوتی موجب آزار مصرف کننده می شود. اما مهمترین علت تمایز این دستگاه ها از دیگر مدل های موجود در بازار، تصفیه هوای حدود 50% بیشتر در مدت زمان مشابه، و با کیفیت بسیار بالاتر ( تصفیه حدود 99.9 % از ذرات تا 2.5 میکرونی) است، که تمامی این شاخص ها به علت استفاده از فیلتر های خاص و منحصر به فرد 3M در این دستگاه هاست که به راحتی نیز قابل تعویض می باشند. درباره فیلتر های 3M در دستگاه های هواساز مشابه، برای تصفیه هوا، از 3 نوع فیلتر در کنار هم استفاده می شود که همین موضوع باعث افزایش مصرف برق و همچنین کاهش عملکرد تصفیه هوا و تولید صدای زیاد از دستگاه می شود، که کمپانی 3M برای رفع این مشکلات دست به ابتکار جالبی زده است و آن استفاده از تنها یک فیلتر ویژه و منحصر به فرد به جای فیلتر های قدیمی می باشد، که این فیلتر می تواند به تنهایی کارایی همان سه فیلتر را با بازدهی بسیار بالاتر رقم زند.دستگاه تصفیه هوا مدل 1FAP0 با تصفیه هوا و از بین برنده بو های نامطبوع فیلتریت مناسب برای اتاق خواب های بزرگ و آشپزخانه ها فضای تحت پوشش 22 مترمربع و مجهز به فیلتر کربنی جهت از بین بردن بو های نامطبوع با عملکرد پاکسازی آنیونی و مجهز به تایمردارای فن 3 سرعته (کم/متوسط/ زیاد) و مجهز به سیستم یونیزر است.

تصفیه کننده هوا ایر فری مدل E60

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ارتفاع
270 میلی‌متر
پهنا
220 میلی‌متر
عمق
220 میلی‌متر
حسگر بو
خیر
توان
45 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
خیر
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
ندارد
ویژگی ها
سیستم تصفیه TSS thermodynamic Strelization Stsrem با هسته سرامیکی انحصاری AirFree
تصفیه باکتریها، ویروسها، قارچها، ذرات آلرژیزا، مو و شوره حیوانات، مایتها و حشرات ریز، بوهای ارگانیک، گرده گیاهان، کلیه میکروارگانیسمها و پسماند آلی موجود در گرد و غبار
حسگر ایمنی دورانی و حرارتی
مناسب برای بیماران آسمی
مناسب جهت نوزادان و سالمندان
اثر فوری بر میکروارگانیزمها

تصفیه‌کننده‌ی هوای «ایرفری» (AirFree) مدل «E60» دستگاهی باکیفیت و زیبا و مناسب برای تصفیه‌ی هوای فضایی در حدود 24 مترمربع است. این دستگاه با به‌کارگیری تکنولوژی منحصر‌به‌فرد TSS، هوا را تا 99.99درصد پاک وعاری از هرگونه آلودگی می‌سازد. تکنولوژیTSS از یک اصل ساده جهت ازبین‌بردن میکرو ارگانیزم‌های آزاد در هوا استفاده می‌کند. هوای آلوده از روزنه‌ی ورودی کنار دستگاه وارد می‌شود و میکرو ارگانیزم‌ها با حرارتی حدود 200 درجه‌ی سانتی‌گراد زدوده می‌شوند و درنهایت هوای تصفیه‌شده قبل از ورود به محیط سرد شده (نسبت به 200درجه) و از طریق روزنه‌های سطحی وارد محیط می‌شود. بی‌نیازی به تعویض فیلتر از مزیت‌های این دستگاه نسبت به دستگاه‌های تصفیه‌ی هوایی است که در آن‌ها از فیلتر استفاده شده است. این دستگاه فن ندارد؛ در نتیجه صدایی تولید نمی‌کند و با خیال راحت می‌توان از آن در اتاق خواب استفاده کرد. مصرف برق آن بسیار کم است و در آن از گاز ازن و یون‌های مضر استفاده نشده است. عملکرد این دستگاه در بیش از 10 آزمایشگاه معتبر بین‌المللی آزمایش شده است. طراحی این محصول نیز مانند عملکردش منحصر‌به‌فرد بوده و جوایز بسیاری را نصیب خود کرده است. E60 بسیار سبک، کم‌جا و قابل‌حمل است. این دستگاه راه‌حلی طبیعی جهت بهبود آسم و آلرژی است و هوای آلوده را برای کودکان، بیماران تنفسی، سالمندان و… تصفیه و پاک می‌سازد.

تصفیه هوا کنت مدل Aura

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
482 × 350 × 180 میلی‌متر
ارتفاع
482 میلی‌متر
پهنا
350 میلی‌متر
عمق
180 میلی‌متر
حجم هوای خروجی
180 متر مکعب بر ساعت
تعداد فیلتر
3 عدد
انواع فیلتر
– فیلتر سدیمنت
– فیلتر کربن فعال
– فیلتر هپا
حسگر بو
بله
توان
45 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
اندازه (عمق x ارتفاع x عرض)
35 × 48 × 18 سانتی متر
صدا (حداکثر/حداقل)
60/35 دسیبل
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
دارد
ویژگی ها
– قفل کودک
– نشانگر اعلام تعویض فیلتر

چرا به یک دستگاه تصفیه هوا نیازمندیم؟کیفیت هوایی که ما تنفس می کنیم به طور مستقیم بر سلامت ما تاثیر می گذارد. اما هوای اطراف ما به ندرت پاک است و شامل مواد خطرناکی از جمله: -میکروب ها(جرم ها، ویروس ها، باکتری هاو قارچ ها)، -بو( بوی سیگار، آشپز خانه و حیوانات خانگی و…) – گازها و بخارهای شیمیایی( بخار شیمیایی از رنگ دیوار، فرمالدئید، لاک ها و …) – ذرات معلق(آلرژی ها، گرد وغبار، گرده، انگل ها و ذرات دود سیگار)همه این مواد معلق ناشی از هوای ناسالم است که برای سلامتی خطرناک است. بنابراین ما به دستگاه تصفیه ای نیاز داریم که آلودگی ها را حذف کند و هوا را برای نفس کشیدن پاک کند.دستگاه تصفیه هوا «Aura» کنت بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و مرغوب ترین لوازم جانبی و با طراحی زیبا دارای ۴ مرحله فیلتراسیون، هوای محیط شما را کاملا پاک سازی و آنتی باکتریال می کند. این دستگاه دارای سیستم یونیزاسیون و تولید یون منفی است که موجب تلطیف هوای محیط خود می شود. فیلتر هپا تعبیه شده در این دستگاه قابلیت حذف میکرو ارگانیسم ها را از هوای محیط دارا و از مزایای این دستگاه مجهز بودن به تایمر ۲ الی ۸ ساعته کارکرد و همچنین مجهز به قفل کودک و نشانگر اعلام تعویض فیلتر است. این دستگاه دارای صدای بسیار کم در هنگام کارکرد بوده. کنت Aura قابلیت پاکسازی هوا را تا ۶۰ متر مربع را دارد. دستگاه های تصفیه هوای کنت دارای استاندار واقعی جهانی CE اروپا و TUV آسیا است.

تصفیه کننده هوا ان آی تی مدل NIT-K3B

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ابعاد
556 × 455 × 194 میلی‌متر
انواع فیلتر
دارای فیلتر هپا
دارای فیلتر کربن اکتیو
دارای لامپ پلاسما
تایمر
بله
ویژگی ها
– سه درجه تنظیم سرعت فن
– بدون تولید ازون
– دارای چراغ نشانگر پاکسازی فیلتر
– از بین بردن 99.9 درصد از ویروس ها، باکتری ها و …
– دارای تاییدیه FDA

دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا می‌توانند هوای یک فضای بسته مانند اتاق را پالایش کنند تا هوای محیط از مواد حساسیت‌زا، برخی میکروب‌ها، گردوغبار، پرز فرش و مبل و موی حیوانات پاکیزه شود. دستگاه تصفیه‌ی ‌هوای «ان آی تی» (NIT) مدل «NIT-K3B» دستگاهی زیبا و شکیل است که با داشتن فیلتر هپا و همچنین لامپ پلاسما تا 95 درصد ذرات معلق و تا 99.9 درصد ویروس‌‌ها و باکتری‌ها را از بین می‌برد. همچنین فیلتر کربن اکتیو تا حدی بو و دود را از محیط می‌زداید. از دیگر امکانات این محصول می‌توان به تنظیم سرعت فن در سه درجه اشاره کرد. همچنین سه تنظیم برای تایمر دستگاه در نظر گرفته شده است. زمانی‌که فیلتر هپا کثیف شده باشد، چراغ نشانگر روشن می‌شود و امکان روشن و خاموش‌کردن لامپ پلاسما از قسمت پنل وجود دارد. بعد از مدتی که از کارکرد دستگاه گذشت و چراغ نشانگر فیلتر هپا روشن شد، می‌توان فیلتر را خارج و با جاروبرقی تمیز کرد. معمولا چراغ نشانگر بعد از اینکه 2000 ساعت از کارکرد دستگاه گذشت، روشن می‌شود. بهتر است بعد از 6 تا 9 ماه فیلتر هپا و بعد از یک سال لامپ پلاسما عوض شود. NIT برندی کره‌ای است. این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین دارای تاییدیه از FDA است.

نقاط قوت
تاییدیه FDA
لامپ پلاسما

تصفیه کننده هوا ایر فری مدل E125

مشاهدۀ دستگاه تصفیه هوا

ارتفاع
270 میلی‌متر
پهنا
220 میلی‌متر
عمق
220 میلی‌متر
حسگر بو
خیر
توان
50 وات
کنترل از راه دور
ندارد
تایمر
بله
عملکرد بخور
ندارد
قابلیت نصب روی دیوار
ندارد
سیستم یون ساز
ندارد
ویژگی ها
سیستم تصفیه TSS thermodynamic Strelization Stsrem با هسته سرامیکی انحصاری AirFree
تصفیه باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها، ذرات آلرژیزا، مو و شوره حیوانات، مایت‌ها و حشرات ریز، بوهای ارگانیک، گرده گیاهان، کلیه میکروارگانیسم‌ها و پسماند آلی موجود در گرد و غبار
حسگر ایمنی دورانی و حرارتی
مناسب برای بیماران آسمی
مناسب جهت نوزادان و سالمندان
اثر فوری بر میکروارگانیسم‌ها

تصفیه‌کننده‌ی هوای «ایرفری» (AirFree) مدل «E125» دستگاهی باکیفیت و زیبا و مناسب برای تصفیه‌ی هوای فضایی در حدود 50 مترمربع است. این دستگاه با به‌کارگیری تکنولوژی منحصر‌به‌فردTSS ، هوا را تا 99.99درصد پاک وعاری از هرگونه آلودگی می‌سازد. تکنولوژیTSS از یک اصل ساده جهت از بین بردن میکرو ارگانیزم‌های آزاد در هوا استفاده می‌کند. هوای آلوده از روزنه‌ی ورودی کنار دستگاه وارد می‌شود و میکرو ارگانیزم‌ها با حرارتی حدود 200 درجه‌ی سانتی‌گراد زدوده می‌شوند و درنهایت هوای تصفیه‌شده قبل از ورود به محیط سرد شده (نسبت به 200درجه) و از طریق روزنه‌های سطحی وارد محیط می‌شود. بی‌نیازی به تعویض فیلتر از مزیت‌های این دستگاه نسبت به دستگاه‌های تصفیه‌ی هوایی است که در آن‌ها از فیلتر استفاده شده است. این دستگاه فن ندارد؛ در نتیجه صدایی تولید نمی‌کند و با خیال راحت می‌توان از آن در اتاق خواب استفاده کرد. مصرف برق آن بسیار کم است و در آن از گاز ازن و یون‌های مضر استفاده نشده است. عملکرد این دستگاه در بیش از 10 آزمایشگاه معتبر بین‌المللی آزمایش شده است. طراحی این محصول نیز مانند عملکردش منحصر‌به‌فرد بوده و جوایز بسیاری را نصیب خود کرده است. E125 بسیار سبک، کم‌جا و قابل‌حمل است. این دستگاه راه‌حلی طبیعی جهت بهبود آسم و آلرژی است و هوای آلوده را برای کودکان، بیماران تنفسی، سالمندان و… تصفیه و پاک می‌سازد. باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها، ذرات آلرژی‌زا، مو و شوره‌ی حیوانات، مایت‌ها و حشرات ریز، بوهای ارگانیک، گرده‌ی گیاهان، کلیه‌ی میکروارگانیسم‌ها و پسماند آلی موجود در گرد و غبار توسط این دستگاه تصفیه می‌شوند. ایرفری از تولید‌کنندگان پیشرو در بازار تصفیه‌کنندگان هوا محسوب می‌شود.

نقاط قوت
بدون صدا
طراحی زیبا و کوچک

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …