بهترین مارک و مدل دستگاه جوجه کشی خانگی تمام اتوماتیک و اسکندری و خارجی و ایرانی و 24 تایی و بلدرچین و و کاکس و و کوچک و هیمورا و ارزان | جایی نو | جایینو

بهترین مارک و مدل دستگاه جوجه کشی خانگی تمام اتوماتیک و اسکندری و خارجی و ایرانی و 24 تایی و بلدرچین و و کاکس و و کوچک و هیمورا و ارزان

در این مطلب به معرفی پرفروش ترین و بهترین نوع و مدل دستگاه جوجه کشی خانگی تمام اتوماتیک و اسکندری و خارجی و ایرانی و 24 تایی و بلدرچین و و کاکس و و کوچک و هیمورا و ارزان موجود در بازار ایران با قیمت و مشخصات با امکان خرید اینترنتی و آنلاین می پردازیم :

دستگاه جوجه کشی خانگی مدل easy-bator6 ظرفیت 12 عددی

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
39*32*29 سانتی‌متر
وزن
4200 گرم
گونه حیوان
خزنده , جونده , پرنده

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 را میتوانیم پیشرفته ترین ماشین جوجه کشی خانگی حال حاضر ساخت ایران بدانیم که به راحتی با بهترین دستگاه های جوجه کشی خارجی رقابت میکند ، دستگاه جوجه کشی Easy Bator6 مخصوص جوجه کشی از پرندگان زینتی و اهلی طراحی و تولید شده است که اکثراً توسط پرنده فروشی ها برای جوجه کشی از طوطی ، کاسکو ، مرغ عشق ، لاری وتمام انواع پرندگان ارزان و گران از جمله مرغ بومی استفاده میگردد. این محصول دارای امکانات بی نظیری است که آن را از دیگر دستگاه های جوجه کشی کاملاً متمایز ساخته است از جمله این موارد میتوانیم به سیستم کنترل دما و رطوبت به صورت کاملاً اتوماتیک با تکنولوژی فازی که دقیق ترین نوع کنترل دما و رطوبت در دنیا میباشد ، بهره گیری از سنسور سوئیسی SHT ساخت کارخانه SENSIRION یکی از برترین حسگرهای موجود در سطح جهان که به قادر است به صورت همزمان دما و رطوبت را مورد سنجش قرار دهد و به برد مخابره نماید ، از این حسگر به دلیل دقت مثال زدنی آن بیشتر در ساخت لوازم پزشکی و نظامی استفاده مینمایند همچنین توجه داشته باشید که فقط سه کارخانه در ساخت دستگاه جوجه کشی از این سنسور استفاده کرده اند که یکی از آنها EIG میباشد. توجه داشته باشید کنترل فازی همراه با سنسور فوق حساس SHT بهترین سیستم سنجش و تنظیم دما و رطوبت را مهیا ساخته است. از دیگر قابلیت های رقابتی این محصول میتوانیم به سنسور محیطی آن اشاره نماییم که میزان دمای محیط را مورد سنجش قرار میدهد و مطابق با تغییرات دمای محیط هوش مصنوعی پرتکل جدیدی را ایجاد مینماید همانند دیگر دستگاه های جوجه کشی مطرح در سطح جهان…دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 از جنس ABS و کریستال نشکن طراحی شده است که کاملاً قابل شستشو میباشد چراکه بر خلاف دیگر دستگاه های جوجه کشی از یونولیت در بدنه داخلی محصول استفاده نشده است ، سیستم تامین رطوبت در این محصول با استفاده از پمپ آب و پد سلولوزی صورت میگرد که فقط در چند دستگاه جوجه کشی معدود در جهان استفاده شده است ، لازم به ذکر است که در این سیستم تامین رطوبت بر خلاف دیگر دستگاه های جوجه کشی نیازی به باز کردن درب دستگاه نمیباشد. نوع گردش تخم های نطفه دار در ایزی باتور 6 به صورت 360 طراحی شده است که بهترین نوع گردش تخم ها درون دستگاه جوجه کشی محسوب میگردد. سیستم اکسیژن رسانی نیز به صورت کاملاً هوشمند در این محصول صورت میگرد. شانه های ارائه شده برای این دستگاه جوجه کشی از نوع شانه های همه کاره میباشد که امکان جوجه کشی از تمامی پرندگان به جز شترمرغ بدون نیاز به هیچ شانه اضافه ای را مهیا ساخته است.

دستگاه جوجه کشی 48 تایی مدل easy-bator1

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
49*49*28 سانتی‌متر
وزن
6600 گرم
گونه حیوان
خزنده , جونده , پرنده
سایر توضیحات
قابلیت اتصال به باطری ماشین
بدنه بیرونی از ABS براق و مستحکم
کنترل اتوماتیک چرخش و دما
سیستم انتخاب پرنده
چراغ قوه برای نطفه سنجی

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 یک دستگاه اتوماتیک خانگی بوده که با کارکرد بسیار آسان و راندمان بالا شناخته شده است ، این دستگاه برای آن دسته از افرادی که برای اولین بار قصد جوجه کشی دارند بسیار مناسب میباشد چراکه میتوانند با استفاده از سیستم انتخاب پرنده به راحتی از پرنده های مرغ ، کبک ، قرقاول ، غاز ، اردک ، بوقلمون به راحتی و بدون نیاز به هیچ تنظیماتی جوجه کشی نمایند ، همچنین دستگاه دارای سیستم جوجه کشی دستی نیز میباشد که امکان جوجه کشی از دیگر پرندگان به صورت دستی را فراهم آورده است. سنسور مورد استفاده در این محصول از نوع SHT میباشد که بسیار دقیق بوده و به دلیل دقت بسیار زیاد آن عموماً در ساخت محصولات نطامی و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد. لازم به ذکر است این سنسور از جمله گران قیمت ترین حسگرها بوده که توانایی سنجش دما و رطوبت به صورت همزمان را دارا میباشد و یکبار برای همیشه در سوئیس کالیبره میگردد. شانه های مورد استفاده در این محصول به نوعی میباشد که شما میتوانید به راحتی با استفاده از این شانه ها از 46 عدد تخم نطفه دار با سایز نرمال مانند مرغ ، حدود 20 عدد تخم نطفه دار درشت مانند غاز ، 110 عدد تخم نطفه دار ریز مانند بلدرچین به راحتی جوجه کشی نماید.این دستگاه جوجه کشی دارای 3 نمایشگر مجزا برای نمایش میزان دما ، رطوبت و روزشمار جوجه کشی میباشد ، جنس بدنه دستگاه برای استحکام هرچه بیشتر آن از جنس ABS طراحی شده است که کاملاً قابل شستشو میباشد ، نورگیر محصول از جنس پلی کربنات برای جلوگیری از ورود اشعه های مضر خورشیدی ، مونتاژ به صورت کاملاً SMD به جهت ضد نویز بودن محصول و ده ها مورد دیگر که در کنار هم یک دستگاه جوجه کشی کم نظیر را تشکیل داده اند.

دستگاه جوجه کشی مدل easy-bator2 ظرفیت 96 عددی

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
42*51*60 سانتی‌متر
وزن
9980 گرم
گونه حیوان
خزنده , جونده , پرنده
سایر توضیحات
ستر هچر همزمان
امکان اتصال به باطری ماشین
کنترل دما و چرخش به صورت اتوماتیک
سیستم انتخاب پرنده
دارای چراغ قوه نطفه سنج

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 2 یک دستگاه خانگی برای استفاده در محیط های خانگی با امکان جوجه کشی تمام خودکار میباشد. ایزی باتور 2 یکی از معدود دستگاه هایی بوده که دارای سیستم جوجه کشی تمام اتوماتیک انتخاب پرنده است که با فشردن یک دکمه ساده از پرنده های مرغ ، بلدرچین ، غاز ، اردک ، بوقلمون و کبک بدون هیچ نوع تنظیماتی جوجه نماید ، همچنین قابلیت جوجه کشی از تمامی انواع پرندگان را در حالت جوجه کشی دستی دارا میباشد. این دستگاه جوجه کشی قادر است از 94 عدد تخم نطفه دار با سایز نرمال مانند مرغ ، حدود 40 عدد تخم نطفه دار درشت مانند غاز ، 240 عدد تخم نطفه دار ریز مانند بلدرچین به راحتی جوجه کشی نماید.سنسور مورد استفاده در این محصول ساخت سوئیس بوده و از نوع حسگرهای SHT میباشد که نیازی به کالیبراسیون مجدد ندارد ، این سنسور برای یکبار در سوئیس کالیبره شده و نیازی به کالیبراسیون دوباره نخواهد داشت ، لازم به ذکر است که از این سنسور به دلیل دقت بسیار بالای آن در سنجش دما و رطوبت در ساخت لوازم پزشکی و لوازم نظامی استفاده میگردد ، توجه داشته باشید تنها سه کارخانه در جهان از این حسگر بر روی دستگاه جوجه کشی استفاده کرده اند که یکی از این کارخانه ها EIG میباشد.امکان سترهچر همزمان نیز از جمله امکانات خاصی میباشد که در ایزی باتور 2 تعبیه شده است و این امکان را به شما میدهد تا بتوانید روزانه هر تعداد تخم نطفه دار که بخواهید درون دستگاه قرار دهید و از آنها جوجه کشی کنید برخلاف دستگاه هایی که فقط یکبار در طول جوجه کشی میتوانید تخم درون دستگاه قرار دهید. در کنار محصول سه نوع شانه ارائه میگردد که با استفاده از آنها شما میتوانید از هر پرنده ای (به جز شترمرغ) به راحتی جوجه کشی نمایید و دیگر نیازی به خرید شانه اضافه ای نخواهید داشت. به جهت سنجش نطفه دار بودن تخم ها نیز یک چراق قوه کوچک در کنار دستگاه ارائه میگردد که شما میتوانید با استفاده از آن به راحتی نطفه دار بودن تخم ها را مورد سنجش قرار دهید و قبل از قرار دادن آنها درون دستگاه از نطفه دار بودن آنها اطمینان حاصل فرمایید. امکان اتصال به برق اضطراری نیز از دیگر قابلیت های ویژه این محصول میباشد که در مواقع قطعی برق امکان اتصال به باطری ماشین ، موتور یا هر باطری 12 ولت دیگری را مهیا میسازد. یعنی در مواقع قطعی برق فقط کافی است تا با انبرهای اتصال مخصوصی که بر روی محصول ارائه شده است دستگاه را به باتری وصل نمایید تا دستگاه ادامه روند جوجه کشی را طی کند.از دیگر قابلیت های دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 2 میتوانیم به سیستم کاهنده ولتاژ برای به صفر رساندن امکان برق گرفتگی ، دارای ظرف آب و فن برای تنظیم اتوماتیک رطوبت ، دارای سیستم آژیر خطر ، دارای برد کاملاً هوشمند H3 ، بهره گیری از سیستم مونتاژ SMD ، دارای سه نمایشگر دیجیتالی ، سه فن مجزا برای سیرکولاسیون و تنظیم رطوبت و همچنین تنظیم شرایط هچ ، بدنه خارجی از جنس ABS ، جنس نورگیر از نوع پلی کربنات ، بهره گیری از موتور های مخصوص جوجه کشی ، ظرف تامین رطوبت ثانویه و ده ها مورد دیگر که این محصول را به یکی از بهترین ها در زمینه جوجه کشی از پرندگان مختلف بدل ساخته است.

دستگاه جوجه کشی مدل SM168

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
70*50*45 سانتی‌متر
وزن
24000 گرم
گونه حیوان
خزنده , جونده , پرنده
کشور سازنده
ایران
سایر توضیحات
تمام اتوماتیک

این ماشین جوجه کشی قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان را دارد . بدنه ضد زنگ و آنتی باکتریال این دستگاه شامل ورق PVC فشرده و یکپارچه به همراه شاسیهای آلومینیومی آنادایز شده و کرنرهای ABS میباشد. کنترلر توسعه یافته و پیشرفته این دستگاه علاوه بر پردازنده ARM، از مونتاژ SMD و رباتیک نیز بهره میبرد. سنسور اصلی این دستگاه از نوع SHT ساخت سوئیس میباشد که ازجمله پیش رفته ترین سنسورهای جهان است. همچنین این دستگاه به سنسور محیطی و سنسور یدکی نیز مجهز گردیده است و تنها دستگاه جوجه کشی ایرانی با سه سنسور ، محسوب می گردد. سیستم رطوبت رسانی این دستگاه متشکل از ظرف ABS و فن مخصوص می باشد. از سایر امکانات این دستگاه میتوان به قابلیت ستر و هچر همزمان، رزین هوابند، درب پلی کربنات ، نمایش حداقل و حداکثر دما و رطوبت ثبت شده در 24 ساعت گذشته و تعداد خطاها در این مدت، موتور گیربکس دار ساخت مالزی و … اشاره نمود. همچنین شانه های همه کاره این دستگاه برای تمامی پرندگان قابل استفاده بوده و میتوان تخم را در درون آن به پهلو قرار داد و نیازی به خرید شانه های متنوع ندارد. ظرفیت این دستگاه برای تخم مرغ (مجموع ستر و هچر)168 عدد، برای تخم بلدرچین 384 عدد، برای تخم قرقاول و کبک 256 عدد، برای تخم غاز و بوقلمون و طاووس 100 عدد و برای تخم اردک 144 عدد میباشد. ظرفیت ستر این دستگاه برای تخم مرغ 126 عدد و ظرفیت هچر آن 42 عدد است . توجه نمایید که یک چهارم ظرفیت دستگاه برای همه پرندگان طبق استاندارد های جهانی ، هچر و سه چهارم آن ستر میباشد و امکان استفاده از کل ظرفیت برای ستر وجود ندارد.

دستگاه جوجه کشی مدل kingsuro max20 ظرفیت 24 عددی

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
35*28*28 سانتی‌متر
وزن
4000 گرم
گونه حیوان
خزنده , جونده , پرنده
سایر توضیحات
دستگاه جوجه کشی آرکام ساخت کشور کره
کنترل اتوماتیک دما ،رطوبت و چرخش
چرخش گهواره ایی با بیشترین زاویه
شانه همه کاره جهت جوجه کشی از تمامی پرنده ها
مجهز به پمپ آب جهت تامین رطوبت

بی شک بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی در سطح جهان آرکام کره است ، کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که به جوجه کشی علاقه داشته باشد و نام آرکام را نشنیده باشد. دستگاه جوجه کشی آرکام به عنوان بهترین دستگاه جوجه کشی در سطح جهان شناخته شده است که ساخت کشور کره جنوبی بوده و از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است ، عموماً افرادی از این دستگاه استفاده مینماید که مشغول به جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران قیمت میباشند همانند پرنده فروشی ها و… که از کاسکو ، طوطی ، مرغ عشق ، لاری و از این دست پرنده ها جوجه کشی کرده و در نتیجه این امر سودهای کلانی را هم بدست می آورند شما نیز میتوانید در منزل خود با استفاده از این دستگاه از پرندگان زینتی جوجه کشی کرده و جوجه های متولد شده را به فروشگاه های پرنده فروشی بفروشید در این صورت خواهید دید که در یک دوره جوجه کشی چندین برابر پولی را که بابت دستگاه داده اید را کسب کرده اید. البته لازم به ذکر است که دستگاه جوجه کشی rcom king suro 20 به دلیل دقت بسیار زیاد آن امکان جوجه کشی از تمامی پرندگان و حتی خزندگان تخم گذار با نهایت راندمان را دارا میباشد در واقع دستگاه جوجه کشی خارجی آرکام یک دستگاه بی نظیر برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار میباشد ، بعد از خرید این محصول میتوانید با خیالی راحت از هر پرنده ای که بخواهید به راحتی با نهایت راندمان جوجه کشی نمایید. از جمله امکانات این محصول میتوانیم به سیستم کنترلر فوق العاده قوی آن اشاره نماییم که با حسگر SHT ساخت کشور سوئیس توانسته دمای دستگاه را در هر شرایطی به صورت اتوماتیک تنظیم نماید. سیستم چرخش گهواره ای که مخصوص دستگاه 24 تایی آرکام بوده و بدون کوچکترین ضربه ای به تخم آن را کاملاً مورد چرخش قرار داده و مانع از چسبیدن نطفه به پوسته میگردد. بهره گیری دستگاه از شانه های همه کاره باعث شده تا استفاده کننده از این محصول دیگر نیازی به خرید شانه برای جوجه کشی از پرندگان مختلف نداشته باشد چراکه شانه های سایزیک یا همه کاره امکان تغییر سایز را دارا میباشند و شما میتوانید به راحتی هر تخم نطفه داری با هر اندازه ای را که بخواهید درون دستگاه قرار دهید. بدنه محصول نیز برای کیفیت هرچه بیشتر از جنس ABS طراحی و تولید شده است که علاوه بر اینکه استحکام دستگاه را بهبود میبخشد امکان شستشو را نیز به محصول افزوده است. البته مواردی که گفته شد فقط جزئی از امکانات و قابلیت های دستگاه جوجه کشی آرکام کینک سورو20 (rcom king suro 20) میباشد.

دستگاه جوجه کشی مدل easybotor5 ظرفیت 12 عددی

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
29*32*39 سانتی‌متر
وزن
3850 گرم
گونه حیوان
خزنده , جونده , پرنده
سایر توضیحات
کنترل دما و چرخش به صورت اتوماتیک
مجهز به شانه همه کاره
دارای راهنمای دوره جوجه کشی
دارای چراغ قوه نطفه سنج
چرخش 360 درجه تخم

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 یک دستگاه جوجه کشی خانگی هوشمند بوده که امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را دارا میباشد ، این دستگاه جوجه کشی هوشمند دارای سیستم چرخش 360 درجه به جهت چرخاندن تخم های نطفه دار است که به عنوان بهترین نوع چرخش تخم ها در داخل دستگاه جوجه کشی در دنیا مطرح است ، به جهت افزایش راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه و البته بهبود دقت سیستم تامین و تنظیم دما و رطوبت از حسگر فوق حساس SHT به عنوان سنسور اصلی دستگاه استفاده شده است ، عدم نیاز سنسور به کالیبراسیون دوباره از جمله برترین های آن نسبت به دیگر حسگرها میباشد، سنسور SHT ساخت کارخانه SENSIRION سوئیس بوده که یکبار برای همیشه در کارخانه سازنده در سوئیس کالیبره میگردد و نیازی به کالیبراسیون دوباره نخواهد داشت. شانه های ارائه شده بر روی این محصول از نوع شانه های همه کاره میباشد که امکان جوجه کشی از تمامی پرندگان را با استفاده از یک نوع شانه مهیا ساخته است، شانه های همه کاره شما را از خرید هر نوع شانه دیگری بی نیاز خواهد کرد.بدنه دستگاه از کریستال نشکن تهیه شده است که کاملاً قابل شستشو بوده و در عین حال مانع ورود طیف وسیعی از اشعه های مضر خورشیدی به داخل دستگاه نیز میگردد. دستگاه به کمک سنسور فوق حساس خود دقت مثال زدنی تنظیم دما و رطوبت در جوجه کشی را امکان پذیر ساخته است و شما میتوانید با خیالی راحت با استفاده از Easy Bator5 به جوجه کشی از هر پرنده ای بپردازید .این دستگاه جوجه کشی قادر است از 12 عدد تخم نطفه دار با سایز نرمال مانند مرغ ، 6 الی 9 عدد تخم نطفه دار درشت مانند غاز ، 30 عدد تخم نطفه دار ریز مانند بلدرچین به راحتی جوجه کشی نماید.

دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی جیک مدل Genesis ظرفیت 42 عددی ساخت کره

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
45*45*25 سانتی‌متر
وزن
4500 گرم
گونه حیوان
پرنده
سایر توضیحات
دستگاه جوجه کشی خانگی

ساخت کشور کره تعدادمحدود و آکبند 18 ماه گارانتی تمام قطعات دستگاه تنها فروشنده ای هستیم که برای اطمینان مشتری تا یکماه پس از مصرف در صورت عدم رضایت به هر دلیلی از شما پس می گیریم ووجه تان را کامل عودت میدهیم کارکردبابرق وباطری ماشین دارای چراغ نطفه سنج حرفه ای ترنر 42 عددی جهت تمام پرندگان ترنر مخصوص غاز و بوقلمون 25 عددی ریل مخصوص بلدرچین تا ظرفیت 120 عدد تمام دیجیتال با سیستم آلارم وخطاگیری چرخش تخم ها اتوماتیک سنسوردماورطوبت داردشمارنده روزهای کارکرددستگاه بصورت اتوماتیک دارای دفترچه ترجمه شده بفارسی از همه مهمتر قیمت ها با ارز دولتی محاسبه شده است

نقاط قوت
قیمت ها برمبنای ارز دولتی محاسبه شده است

ترنر اتوماتیک دستگاه جوجه کشی مدل wq48 ظرفیت 48 عددی

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
41.5*45.5*12 سانتی‌متر
وزن
500 گرم
گونه حیوان
پرنده
کشور سازنده
چین
سایر توضیحات
برق ورودی 220 ولت
جداسازی از برق در زمان هچ تخم ها ( سه روز آخر دوره جوجه کشی )
میزان سرعت زاویه ای موتور 2.5 دور بر دقیقه
نیاز به مونتاژ
– ارسال بصورت مونتاژ نشده به دلیل احتمال شکستن قطعات

در ساخت یک دستگاه جوجه کشی خانگی دست ساز با قیمت مناسب شما نیاز به یک سیستم چرخش خواهید داشت که اگر این سیستم چرخش به صورت خودکار عمل نماید موفقیت آمیز بودن مراحل جوجه کشی را در پی خواهد داشت و درصد راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه بالاتر خواهد بود. و زحمت بسیار چرخاندن دستی تخم ها، بصورت اتوماتیک صورت خواهد گرفت. 90 درصد زحمت ساخت یک دستگاه جوجه کشی، ساخت راک چرخش تخم ها می باشد که ما این کار را برای شما انجام داده ایم. اگر قصد ساخت یک ماشین جوجه کشی کوچک در منزل را دارید و قصد دارید این ماشین جوجه کشی راندمان بسیار خوبی داشته باشد بهترین راه حل استفاده از راک جوجه کشی تمام اتوماتیک 48 تایی مدل wq48 می باشد. ترنر اتوماتیک مدل wq48 بهمراه موتور 2.5/3RPM ( 2.5 دور در دقیقه) یک دستگاه آماده میباشد که این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا بتواند براحتی با جانمایی یک فن در یک محفظه بهمراه دو کنترلر دما و رطوبت، یک دستگاه جوجه کشی با گردش تمام اتوماتیک را بسازد.

دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی جیک به همراه شانه غاز مدل Genesis ظرفیت 42 عددی

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
25*45*45 سانتی‌متر
وزن
4500 گرم
گونه حیوان
پرنده
سایر توضیحات
دستگاه جوجه کشی خانگی

دستگاه جوجه کشی درنا مدل D672

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
90*95*75 سانتی‌متر
وزن
58000 گرم
گونه حیوان
پرنده
کشور سازنده
ایران

سیستم رطوبت رسانی منحصر بفرد و راکهای آلومینیومی این دستگاه برای اولین بار در ایران مورد استفاده قرار گرفته اند.تأمین رطوبت در این دستگاه بصورت خودکار از طریق پمپ آب و ارتعاشات الکتریکی میگیرد.فرایند سنجش و تنظیم دما و رطوبت در این دستگاه از طریق نسل سوم حسگر SHT ساخت سوئیس انجام میگیرد.این اولین بار در ایران است که از سنسور SHT3در دستگاه جوجه کشی استفاده میشود.بدنه این دستگاه ترکیبی از ورق PVC فشرده و یکپارچه، شاسیهای آلومینیوم آنادایز شده و ورق استیل به همراه اتصالات پلی آمید میباشد که در برابر ضربه و زنگ زدگی بسیار مقاوم است. همچنین بدنه درنا 3 از طریق یک لاستیک مخصوص درزبندی شده است تا ایزولاسیون آن کامل گردد.چینش قطعات الکترونیکی ساخت کره بر روی برد این دستگاه به روش رباتیک انجام گرفته و این کنترلر دارای میکروکنترلر قدرتمند ARM میباشد.امکانات دیگر همچون درب پلی کربناتی،شانه های همه کاره،سنسور یدکی، فنهای دائم کار،وانتیلاتورهای مخصوص اکسیژن گیری و قابلیت اتصال به سنسور CO2 از دیگر ویژگیهای این دستگاه میباشد.مجموع ظرفیت ستر و هچر درنا 3 برای پرندگانی همچون مرغ برابر با 672 عدد، برای بلدرچین،کبوتر و … نیز 1536 عدد، برای کبک و قرقاول 1024 عدد و برای پرندگانی نظیر غاز،اردک،بوقلمون نیز بین 400 الی 576 عدد متغیر میباشد.این دستگاه قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان به جز شتر مرغ را دارد.ظرفیت نهایی دستگاه مجموع ظرفیت ستر و هچر آن با هم میباشد و مطابق با استانداردهای جهانی یک چهارم ظرفیت این دستگاه به هچر اختصاص دارد و از تمام ظرفیت آن نمیتوان برای ستر استفاده کرد.

دستگاه جوجه کشی درنا مدل D336

مشاهدۀ قیمت دستگاه جوجه کشی

ابعاد
90*52*74 سانتی‌متر
وزن
38000 گرم
گونه حیوان
خزنده , پرنده
کشور سازنده
ایران

سیستم رطوبت رسانی این دستگاه برای اولین بار در ایران بکار رفته و بصورت تمام خودکار رطوبت مورد نیاز جوجه کشی را تولید میکند. برخورداری از نسل سوم سنسور قدرتمند SHT3ساخت سوئیس و سنسور یدکی از دیگر نکات قوت این دستگاه میباشد. برای اولین بار در ایران در ساخت این دستگاه از شاسیها و راک آلومینیومی آنادایز شده با پوشش رنگ لیزری استفاده شده است. همچنین بدنه درنا 2 شامل ورقهای PVC فشرده و یکپارچه،ورق استیل ضدزنگ به همراه اتصالات پلی آمید و کرنرهای ABS میباشد.بدنه دستگاه از طریق رزین مخصوص بطور کامل عایق بندی شده و علاوه بر آنتی باکتریال بودن،دوام و عمر بالایی دارد. سیستم تهویه و اکسیژن گیری این دستگاه برای اولین بار در ایران در این دستگاه استفاده شده و با سرعتی بسیار مطلوب اکسیژن،دما و رطوبت را در کل کابین پخش مینماید. کنترلر این دستگاه نیز از برد متالایز شده با مونتاژ روباتیک قطعات و همچنین میکروپروسسور قدرتمند ARM برای پردازش دقیق و سریع دستورات بهره میبرد.این دستگاه قابلیت های دیگری همچون ستر و هچر همزمان،شانه های همه کاره،موتورگیربکس دار ساخت مالزی و قابلیت اتصال به سنسور co2 نیز دارد.مجموع ظرفیت ستر و هچر این دستگاه برای تخم مرغ،336 عدد برای تخم بلدرچین،کبوتر و تخمهای ریز 768 عدد،برای تخم کبک و قرقاول 512 عدد و برای تخم غاز،اردک،بوقلمون،قو و طاووس 200 الی 288 عدد میباشد. از این دستگاه برای جوجه کشی از تمامی پرندگان بجز شتر مرغ میتوان استفاده نمود. ظرفیت ستر این دستگاه برای تخم مرغ، 252 عدد و ظرفیت هچر آن 84 عدد میباشد و طبق استانداردهای جهانی یک چهارم ظرفیت دستگاه به هچر اختصاص داده شده و از کل ظرفیت دستگاه نمیتوان بعنوان ستر استفاده کرد.

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …