بهترین مارک و نوع سیم گیتار کلاسیک و آکوستیک و تکی و برای تمرین و داداریو و آلیس و لابلا و یاماها و فلامنکو و نوبلوک و ساوارز و فندر و ارنی بال و لوتیر

بهترین مارک و نوع سیم گیتار کلاسیک و آکوستیک و تکی و برای تمرین و داداریو و آلیس و لابلا و یاماها با قیمت

در این مطلب به معرفی پرفروش ترین و بهترین مارک و نوع سیم گیتار کلاسیک و آکوستیک و تکی و برای تمرین و داداریو و آلیس و لابلا و یاماها و فلامنکو و نوبلوک و ساوارز و فندر و ارنی بال و لوتیر و ارزان موجود در بازار ایران با قیمت و مشخصات با امکان خرید اینترنتی و آنلاین می پردازیم :

سیم گیتار کلاسیک الیس مدل A106-H

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
110 × 110 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
26 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سایز سیم‌های گیتار بر حسب میلی‌متر : سیم 1 : 0.72 سیم 2: 0.83 سیم 3: 1.04 سیم 4: 0.76 سیم 5: 0.91 سیم 6: 1.12
– جنس سیم‌های باس گیتار از آلیاژ مس با روکش نقره است
– جنس سیم زیر گیتار از نایلون بی‌رنگ است

سیم گیتار کلاسیک «آلیس» مدل «A106-H» باقیمتی بسیار مقرون‌به‌صرفه کیفیتی قابل‌قبول را در اختیار شما می‌گذارد. این سیم مناسب برای نوآموزان عزیز است که اگر هنگام تمرین با پارگی سیم مواجه‌شدن متحمل هزینه‌ی گزاف نشوند. به‌کارگیری این سیم به‌عنوان سیم تست برای فروشندگان گیتار می‌توان کاملاً اقتصادی باشد. گیتار‌های که در فروشگاهای موسیقی عرضه می‌شود به دلیل ماندگاری طولانی در فروشگاه و در معرض گردوخاک، رطوبت و همچنین هوا مستهلک می‌شود و نیاز به تعویض دارد به همین دلیل می‌توان برای توجیه اقتصادی از این نوع سیم استفاده کرد. سیم گیتار کلاسیک آلیس مدل A106-H ازنظر ساختاری کاملاً منطبق بر استاندارد‌های روز دنیا تولید می‌شود. این بسته حاوی سه رشته سیم نایلونی و سه رشته سیم مسی باروکشی از نقره و هسته‌ای از نایلون است. نوآموزان می‌توانند با تهیه این سیم و با خیالی راحت و بدون ترس از پارگی سیم و متحمل شدن هزینه زیاد به تمرین‌های روزانه بپردازند.

سیم گیتار کلاسیک لا بلا مدل 900-B

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
105 × 105 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
32 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
میزان تحمل کشش سیم‌ها Mediom High است
– جنس سیم‌های زیر نایلون سیاه است
– سیم‌های باس دارای روکش از جنس آلیاژ طلایی رنگ می‌باشد

سیم گیتار «لا بلا» مدل «900-B» باتحمل کشش Mediom High مناسب برای گیتار‌های کلاسیک طراحی و عرضه‌شده است. این پکیج حاوی سه رشته سیم نایلونی سیاه است که صدایی درخشان با طنینی مخملی و شفاف دارد و سه رشته سیم با هسته‌ای از نایلون باروکشی از مس و پوششی طلایی‌رنگ صدایی حجیم با طنینی بالا و هارمونیک‌های زوج صحیح را در اختیار شما می‌گذارد. این سیم با بافتی گرد و صدایی درخشان می‌تواند گزینه مناسبی برای نوازندگان سبک باروک و کلاسیک باشد. مدل 900-B پس از نصب بر روی گیتار و با یکی دو بار کوک، بسیار سریع به سطحی مناسب از ثبات کوک می‌رسد. مدل 900-B به دلیل کیفیت و طول عمر بالا توصیه همیشگی اساتید به هنرجویان گیتار است. در بسته‌بندی سیم گیتار کلاسیک 2001 لا بلا مدل 900-B از تکنولوژی MAP بهره گرفته‌شده است که با تغییر دادن ترکیب هوای داخل بسته‌بندی از خدشه‌دار شدن سیم‌ها در زمان نگهداری جلوگیری می‌کند. بدین ترتیب هر زمان که شما بسته‌ی خریداری‌شده را بازکنید سیم‌ها را در وضعیتی بسیار نو و سالم خواهید یافت. سیم‌های گیتار از جنس‌ها و ضخامت‌های گوناگونی ساخته می‌شوند. ضخامت و تنش سیم‌ها مسلماً تنها برای راحتی انگشتان شما نیست. بلکه هرکدام رنگ، طنین و صدای خاص تولید می‌کنند. انتخاب نوع سیم، بیشتر به تکنیک و همچنین سلیقه نوازنده بستگی دارد. اولین نکته‌ای که هنگام خرید سیم باید به آن توجه کنید تحمل کشش سیم Tension است، این کشش فشاری است که سیم بر روی دسته ساز شما وارد می‌کند که کمترین آن light Tension و بیشترین آن high Tension است. هنرجویان مبتدی باید سعی کنند از سیم‌های light و Medium استفاده کنند چون سیم‌هایی با کشش بالا باعث خستگی زودهنگام انگشتان و حالت گرفتی و انقباض در دست خود می‌شوند. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد ضخامت سیم‌ها برحسب اینچ است که در نوازندگان حرفه‌ای کاملاً سلیقه‌ای است ولی در نوازندگان مبتدی باید سعی شود از سیم‌هایی باضخامت استاندارد استفاده شود.

سیم چهارم گیتار کلاسیک آلیس مدل 4th کد106

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
100*100*2 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
10 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
تعداد سیم موجود در بسته
1 عدد
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سیم چهارم گیتار

سیم گیتار کلاسیک داداریو مدل EJ27N

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
105 × 105 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
25 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– سیم‌های باس فنری از جنس مس با روکش نقره
– سیم‌های تریبل از جنس نایلون شفاف
– تنشن نرمال (Normal Tension)
– سایز سیم‌های گیتار بر حسب اینچ: سیم 1: 0.028 ، سیم 2: 0.032 ، سیم 3: 0.040 ، سیم 4: 0.029 ، سیم 5: 0.035 ، سیم 6: 0.043
– بسته‌بندی سازگار با محیط زیست و مقاوم در برابر خوردگی سیم‌ها
– ساخت امریکا

سیم نایلونی گیتار کلاسیک داداریو مدل EJ27N برای مبتدی‌ها، هنرجویان و نوازندگان حرفه‌ای به یک اندازه مناسب و خوب است. این مجموعه سیم با تنشن معمولی (Normal Tension) شامل سه سیم از جنس نایلون شفاف برای تریبل و سه سیم فنری مسی با روکش نقره برای باس می‌شود. با مجهز کردن گیتار کلاسیک خود به سیم‌های داداریو مدل EJ27N به تنالیته‌ی صدایی گرم با تعادلی مطلوب و کشش نتی بالا دست خواهید یافت. این مجموعه سیم با قیمتی مناسب به جهت تعادل بهینه میان گرمی و انتشار بالای صدا شناخته شده هستند. بسته‌بندی سیم گیتار کلاسیک EJ27N با شیوه‌های سازگار با محیط زیست انجام شده است سیم‌ها را در برابر تخریب و خوردگی محافظت می‌کند. بدین ترتیب هر زمان که شما بسته‌ی خریداری شده را باز کنید سیم‌ها را در وضعیتی بسیار نو و سالم خواهید یافت. برای تضمین رسیدن به بالاترین کیفیت و کارایی این سیم‌ها در امریکا تولید می‌شوند.

سیم گیتار کلاسیک ارنی بال مدل 2409

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– کشش بالا
– سیم‌های باس طلا اندود
– سیم‌های نایلونی مشکی

سیم گیتار کلاسیک لا بلا مدل C800 Criterion

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
110 × 125 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
32 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– سیم‌های تریبل از نایلون سیاه
– سیم‌های باس برنز با روکشی از طلا
– بسته‌بندی سیم‌ها با تکنولوژی M.A.P
– در این بسته‌ بندی، بسته‌ی سیم حاوی نیتروژن خالص و خالی از اکسیژن است که مانع از اثرات مخرب رطوبت و کدر شدن رنگ سیم می‌شود
– دارای تنش متوسط (Medium Tension)

سری Criterion «لابلا» سیم‌هایی مناسب برای گیتار کلاسیک هستند که به جهت کیفیت بالا و قیمت بی‌همتا شهرت یافته‌اند. با مجهزکردن گیتار خود به سیم‌های لابلا مدل «C800 Criterion» قادر خواهید بود صدایی درخشان را برای اجرای قطعات کلاسیک در اختیار داشته باشید. سیم‌های تریبل این مجموعه از جنس نایلون سیاه و سیم‌های باس آن از جنس آلیاژ طلا ساخته شده است. سیم‌های باس با جنس آلیاژ طلا، صدای بم غنی و عمیق تولید می‌کنند. در بسته‌بندی سیم گیتار کلاسیک C800 Criterion لابلا از تکنولوژی MAP بهره گرفته شده است که با تغییردادن ترکیب هوای داخل بسته‌بندی، از خدشه‌دارشدن سیم‌ها در زمان نگهداری جلوگیری می‌کند. بدین ترتیب هر زمان که بسته‌ی خریداری‌شده را باز کنید، سیم‌ها را در وضعیتی بسیار نو و سالم خواهید یافت. سیم گیتار کلاسیک C800 Criterion دارای تنشن متوسط (Medium Tension) است و در امریکا ساخته می‌شود.

سیم گیتار الکتریک ارنی بال مدل 2223

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

مناسب برای
گیتار الکتریک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– جنس سیم‌ها:
استیل با دورپیچ نیکل و قلع
– ضخامت سیم‌ها:
009 .011 .016 .024 .032 .042
ساخت آمریکا

این رشته سیم‌ها با دقت بالا و استاندارد‌های مشخص تهیه و تولیدشده است. برای اطمینان از سازگاری، عملکرد مطلوب و عمر طولانی بار‌ها مورد آزمایش قرارگرفته است. در طراحی این سیم‌ها از هسته مرکزی از جنس استیل با دور پیچی از نیکل استفاده‌شده است. کمپانی «ارلی بال» توسط رولند شروود بال در سال 1962 تأسیس شد. او یک کارآفرین ممتاز و یک نوازنده و همچنین مبتکر آمریکایی بود که توانست ملزومات گیتار را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه کند. تا به امروز هنرمندان بزرگی ازجمله جیمی هندریکس، اریک کلاپتون، اسلش، جف بک، جان پتروچی، استیووی، جان مایر و بسیاری دیگر از محصولات این شرکت استفاده کرده اند.

سیم گیتار کلاسیک لا بلا مدل 900

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
105 × 105 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
31 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– میزان تحمل کشش سیم‌ها Medium است
– جنس سیم‌های زیر نایلون طلایی رنگ است
– جنس سیم‌های باس آلیاژ طلا می‌باشد

خرید سیم نو و اوریجینال گیتار کاری است که هر نوازنده‌ی گیتار باید در لیست کارهای مربوط به اجرای خود قرار دهد. مجموعه‌‌ی سیم گیتار کلاسیک «لابللا» (LaBella) مدل 900 مشتمل بر شش سیم‌ طلایی‌رنگ با باس‌های پولیش خورده است. این سیم منحصراً برای نوازندگان کنسرتی و اجرای زنده طراحی‌شده است و سطح پولیش خورده و نرم سیم‌های باس از تولید صدای اضافه در زمان جابجایی دست چپ روی دسته‌ی گیتار جلوگیری می‌کند. سیم‌های باس این مجموعه به همین دلیل می‌توانند به‌عنوان سیمی مناسب برای استفاده در ضبط‌های استودیویی به‌کارگرفته شوند.

برند لابللا خصوصاً در بازار ایران برای مدت‌های زیادی شناخته‌شده و انتخاب اول بسیاری از نوازندگان گیتار برای خرید سیم است. بااین‌حال چند سالی است که با ورود نمونه‌های مشابه و غیر اصل به این بازار اغلب نوازندگان حرفه‌‌ای، خرید سیم از خرده‌فروشی‌ها را کنار گذاشته و برای دستیابی به سیم‌های اوریجینال دست به دامن مسافرانِ آن‌سوی آب شده‌اند. صدای گرمِ تولیدشده از لابللای 900 جذابیت و غنای موردنیاز در گیتار کلاسیک را به شنونده و نوازنده عرضه خواهد کرد. سیم گیتار لابللا با تنشن مدیوم مناسب استفاده‌ی نوازندگانی است که قصد اجرای قطعاتی با تحرک و پرسروصدا دارند.

سیم گیتار کلاسیک الیس مدل A105

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
110 × 110 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
25 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سایز سیم‌های گیتار بر حسب میلی‌متر : سیم 1 : 0.72 سیم 2: 0.83 سیم 3: 1.04 سیم 4: 0.76 سیم 5: 0.91 سیم 6: 1.12
– جنس سیم‌های باس گیتار از آلیاژ مس با روکش نقره است
– جنس سیم‌های زیر گیتار از نایلون مشکی است

سیم گیتار فلامنکو لا بلا مدل 820

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

مناسب برای
گیتار فلامنکو
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سایز سیم های گیتار به اینچ : سیم 1: 0.028 ، سیم 2: 0.032 ، سیم 3: 0.04 ، سیم 4: 0.028 ، سیم 5: 0.033 ، سیم 6: 0.041
میزان تحمل کشش سیم‌ها Medium است
– جنس سیم‌های زیر نایلون قرمز است
– جنس سیم‌های باس روکش از جنس نقره
– در بسته بندی سیم‌ها از تکنولوژی MAP استفاده شده است تا از لک شدن آن‌ها تا قبل از باز شدن بسته‌بندی ممانعت شود

سیم نایلون لا بلا مدل 820 باتحمل کشش متوسط مناسب برای گیتار‌های فلامنکو طراحی و عرضه‌شده است. این سیم باروکشی از نقره در محدوده باس عمر و مقاوم بالایی دارد. دربسته بندی سیم‌ها از تکنولوژی MAP استفاده‌شده است تا از لک شدن آن‌ها تا قبل از باز شدن بسته‌بندی ممانعت شود. این سیم با بافتی گرد و صدایی درخشان می‌تواند گزینه مناسبی برای نوازندگان گیتار کلاسیک باشد. سیم‌های گیتار از جنس‌ها و ضخامت‌های گوناگونی ساخته می‌شوند. ضخامت و تنش سیم‌ها مسلماً تنها برای راحتی انگشتان شما نیست. بلکه هرکدام رنگ، طنین و صدای خاص تولید می‌کنند. انتخاب نوع سیم، بیشتر به تکنیک و همچنین سلیقه نوازنده بستگی دارد. اولین نکته‌ای که هنگام خرید سیم باید به آن توجه کنید تحمل کشش سیم ((Tension است، این کشش فشاری است که سیم بر روی دسته ساز شما وارد می‌کند که کمترین آن light Tension و بیشترین آن high Tension است. هنرجویان مبتدی باید سعی کنند از سیم‌های light و Medium استفاده کنند چون سیم‌هایی با کشش بالا باعث خستگی زودهنگام انگشتان و حالت گرفتی و انقباض در دست خود می‌شوند. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد ضخامت سیم‌ها برحسب اینچ است که در نوازندگان حرفه‌ای کاملاً سلیقه‌ای است ولی در نوازندگان مبتدی باید سعی شود از سیم‌هایی باضخامت استاندارد استفاده بشود.

سیم پنجم گیتار کلاسیک آلیس مدل 5th کد106

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
100*100*2 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
10 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
تعداد سیم موجود در بسته
1 عدد
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سیم پنجم گیتار

سیم گیتار الکتریک ارنی بال مدل 2221

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

مناسب برای
گیتار الکتریک
تعداد سیم موجود در بسته
عدد
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– جنس سیم‌ها:
استیل با دورپیچ نیکل و قلع
– ضخامت سیم‌ها:
010 .013 .017 .026 .036 .046
– ضخامت 0.010
ساخت آمریکا

این رشته سیم‌ها با دقت بالا و استاندارد‌های مشخص تهیه و تولیدشده است. برای اطمینان از سازگاری، عملکرد مطلوب و عمر طولانی بار‌ها مورد آزمایش قرارگرفته است. در طراحی این سیم‌ها از هسته مرکزی از جنس استیل با دور پیچی از نیکل استفاده‌شده است. کمپانی ارلی بال توسط رولند شروود بال در سال 1962 تأسیس شد. او یک کارآفرین ممتاز و یک نوازنده و همچنین مبتکر آمریکایی بود که توانست ملزومات گیتار را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه کند. تا به امروز هنرمندان بزرگی ازجمله جیمی هندریکس، اریک کلاپتون، اسلش، جف بک، جان پتروچی، استیووی، جان مایر و بسیاری دیگر از محصولات این شرکت استفاده کرده اند.

سیم گیتار کلاسیک ساوارز مدل 540 R

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
میزان تحمل کشش سیم‌ها Normal است
– جنس سیم‌ها تریبل کربن
– جنس سیم‌ها باس پوششی از نقره
– . ثبات کوک
– اوجی درخشان و وضوح متعادل
– باسی پر قدرت
– مناسب برای کلاسیک

سیم گیتار «ساوارز540aR» با بهره‌مندی از متریال جدید مناسب برای گیتار کلاسیک طراحی و عرضه شده است. این سیم‌ با تنشNormal مناسب برای تمامی سلیقه ها طراحی شده است.سیم‌های باس از نقره‌ی نرم پوشانده شده است تا سر و صدای دست چپ کمتر شود و طنین زیباتری را به گوش برساند. اوجی درخشان و وضوحی متعادل و همچنین باسی پر و حجیم از ویژگی‌های این سیم است. ثبات کوک و نرمی متعادل نوازندگی، با این مدل بسیار لذت‌بخش است. سیم‌های گیتار از جنس‌ و ضخامت‌های گوناگونی ساخته می‌شوند. ضخامت و تنش سیم‌ها مسلما تنها برای راحتی انگشتان شما نیست؛ بلکه هرکدام رنگ، طنین و صدای خاص تولید می‌کنند. انتخاب نوع سیم، بیشتر به تکنیک و همچنین سلیقه‌ی نوازنده بستگی دارد. اولین نکته‌ای که هنگام خرید سیم باید به آن توجه کنید، تحمل کشش سیم (Tension) است، این کشش فشاری است که سیم بر روی دسته‌ساز شما وارد می‌کند که کمترین آن light Tension و بیشترین آن high Tension است. هنرجویان مبتدی باید سعی کنند از سیم‌های light و Medium استفاده کنند؛ چون سیم‌هایی با کشش زیاد باعث خستگی زودهنگام انگشتان و حالت گرفتی و انقباض در دست می‌شوند. نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه کرد، ضخامت سیم‌ها برحسب اینچ است که در نوازندگان حرفه‌ای کاملا سلیقه‌ای است؛ ولی در نوازندگان مبتدی باید سعی شود از سیم‌هایی با ضخامت استاندارد استفاده شود.

سیم گیتار کلاسیک ارنی بال مدل 2403

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– جنس سیم‌ها تریبل نایلون و سیم‌های باس با روکشی از نقره
– دوام و مقاومت بالا
– کشش سیم‌ها نرمال
– ساخت آمریکا

سیم گیتار فلامنکو لا بلا مدل 820-B

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
110 × 110 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
34 گرم
مناسب برای
گیتار فلامنکو
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– سایز سیم‌های گیتار برحسب اینچ : سیم 1: 0.028 ، سیم 2: 0.032 ، سیم 3: 0.04 ، سیم 4: 0.028 ، سیم 5: 0.033 ، سیم 6: 0.041
– جنس سیم‌های زیر گیتار نایلون مشکی است
– سیم‌های باس گیتار دارای پوشش نقره می‌باشد
– میزان تحمل کشش سیم‌های گیتار Medium است

سیم گیتار فلامنکوی «لابلا» (La Bella) مدل 820-B یکی از محصولات باکیفیت کمپانی لابلا است که از سال 1640 میلادی مشغول به تولید سیم برای آلات موسیقی است. این سیم که مناسب برای گیتارهای فلامنکو نام‌گذاری شده است به نحوی ساخته‌شده است که در برابر تنش ها و فشارهای وارده منحصر به سبک نوازندگی فلامنکو پاسخگویی خوبی از خود ارائه دهد. این سیم گیتار از ورق نقره روی سیم‌های فنری خود بهره می‌برد. این امر صدای اضافه در جابجایی‌های دست چپ را تا اندازه زیادی کاهش می‌دهد. سیم‌های نایلونی این دست سیم رنگ مشکی دارند.

این سیم گیتار که از سری سیم‌های الیت کمپانی یاماها به شمار می‌رود. برای اجرا‌های زنده و ضبط موسیقی کاملاً ایدئال عمل می‌کند و نیازهای یک نوازنده فلامنکو را با توجه به تنشن مدیوم خود به‌خوبی برآورده خواهد کرد. سیم گیتار لابلا مدل 820-B که ساخت ایالات‌متحده آمریکا است یکی از بهترین انتخاب‌های موجود برای نوازندگان گیتار فلامنکو خواهد بود و با توجه به قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ی آن خریداری و استفاده از آن به نوازندگان گیتار فلامنکو در تمامی سطوح و روی تمامی گیتارها توصیه می‌شود.

سیم گیتار کلاسیک لا بلا مدل 2001 Medium Tension

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
110 × 135 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
31 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سایز سیم‌های گیتار بر حسب میلی‌متر : سیم 1 : 0.737 سیم 2: 0.851 سیم 3: 1.041 سیم 4: 0.724 سیم 5: 0.889
– بسته‌ی سیم حاوی نیتروژن خالص و خالی از اکسیژن است که مانع از اثرات مخرب رطوبت و کدر شدن رنگ سیم می‌شود

سیم‌های گیتار کلاسیک لابلا مدل «2001 Medium Tension» بسیار منعطف هستند. این سیم‌ها به کوچک‌ترین لرزش دست چپ شما پاسخی شایسته داده و حساسیت زیادی نسبت به ظریف‌ترین تغییرات تن حاصل از دست راست دارند. سیم‌های تریبل نایلونی این مجموعه شفافیت شنیداری عالی و انتشار صدای بالایی فراهم می‌آورند. سیم‌های بم فنری نیز با روکش نقره‌ای صدایی گرم و قوی دارند، به خوبی کوک خود را حفظ می‌کنند و انتشار صدای بالا و کشش نت مناسب از خصوصیات مطلوب آن‌ها است. در بسته‌بندی سیم گیتار کلاسیک 2001 Medium Tension لابلا از تکنولوژی MAP بهره گرفته شده است که با تغییر دادن ترکیب هوای داخل بسته‌بندی از خدشه‌دار شدن سیم‌ها در زمان نگهداری جلوگیری می‌کند. بدین ترتیب هر زمان که شما بسته‌ی خریداری شده را باز کنید سیم‌ها را در وضعیتی بسیار نو و سالم خواهید یافت. سیم گیتار کلاسیک 2001 Medium Tension دارای تنشن متوسط است و در امریکا ساخته می‌شود.

سیم ششم گیتار کلاسیک آلیس مدل 6th کد106

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
100*100*2 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
10 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
تعداد سیم موجود در بسته
1 عدد
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سیم ششم گیتار

سیم گیتار کلاسیک Ernieball مدل 2406

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
10.5 × 140 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
25 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
مفتولی که به دور سیم‌های باس پیچیده شده است از جنس مس با روکش نقره است
– جنس سیم باس از ابریشم مصنوعی است

سیم گیتار سیاه و نقره‌ای «ارنی بال» (Ernie Ball) مدل 2406 یکی از اعضای خانواده ارنستو پالا از سیم‌های گیتار کمپانی ارنی بال به شمار می‌رود. این سیم که از کیفیت سیم کنسرتی بهره‌مند‌است در سیم‌های باس خود از نایلون پوشانده شده با آلیاژ مس که با نقره پوشانده شده است بهره می‌برد. درنتیجه صدای تولیدشده توسط آن غنی و نرم خواهد بود. سیم‌های گیتار ارنی باکیفیت بالای خود برای خاصیت اجرایی خوب، طول عمر زیاد و ثبات طراحی‌شده‌اند. این سیم با تنشن مدیوم ساخته‌شده است به این معنی که انتخاب مناسبی برای نوازندگی در استایل کلاسیک و پاپ خواهد بود. اگرچه ممکن است برای حمله‌های شدید فلامنکو از خود ضعف نشان دهد که برای این هدف باید سیم‌هایی با تنشن High انتخاب کرد.

ضخامت سیم‌های این ست به ترتیب از اول تا ششم برابر 0.028، 0.032، 0.040، 0.030، 0.036، 0.042 اینچ است. درنتیجه ازنظر ضخامت هم مجموعه‌ی 2406 ارنی بال حالت متوسط خود را حفظ کرده است. اگرچه نازک بودن سیم‌های فنری به‌راحتی بیشتر در نواختن و صدای نرم‌تر باس کمک شایانی خواهد کرد. خرید و استفاده از این سیم به تمام نوازندگان گیتار کلاسیک و پاپ توصیه می‌شود.

سیم گیتار کلاسیک ساوارز مدل T50R

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

سایر توضیحات
– میزان تحمل کشش سیم‌ها Normal است
– جنس سیم‌ها تریبل کربن
– جنس سیم‌ها باس Alliance
– ثبات کوک
– اوجی درخشان و وضوح متعادل
– باسی پر قدرت
– مناسب برای کلاسیک

سیم گیتار «ساوارز» «T50R» با بهره‌مندی از متریال جدید مناسب برای گیتار فلامنکو طراحی و عرضه شده است. این سیم‌ با تنش Normal بسیار نرم و روان خواهد بود. سیم‌های باس با روکشی از نقره و سیم‌های نایلون از نوعی کربن ساخته شده است. این سیم اوج پرشکوه یک موسیقی فلامنکو را با بالاترین کیفیت سونوریته در اختیار شما قرار می‌دهد. سیم‌های گیتار از جنس‌ و ضخامت‌های گوناگونی ساخته می‌شوند. ضخامت و تنش سیم‌ها مسلماً تنها برای راحتی انگشتان شما نیست. بلکه هرکدام رنگ، طنین و صدای خاص تولید می‌کنند. انتخاب نوع سیم، بیشتر به تکنیک و همچنین سلیقه نوازنده بستگی دارد. اولین نکته‌ای که هنگام خرید سیم باید به آن توجه کنید تحمل کشش سیم ((Tension است، این کشش فشاری است که سیم بر روی دسته ساز شما وارد می‌کند که کمترین آن light Tension و بیشترین آن high Tension است. هنرجویان مبتدی باید سعی کنند از سیم‌های light و Medium استفاده کنند چون سیم‌هایی با کشش بالا باعث خستگی زودهنگام انگشتان و حالت گرفتی و انقباض در دست خود می‌شوند. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد ضخامت سیم‌ها برحسب اینچ است که در نوازندگان حرفه‌ای کاملاً سلیقه‌ای است ولی در نوازندگان مبتدی باید سعی شود از سیم‌هایی باضخامت استاندارد استفاده بشود

سیم اول گیتار کلاسیک آلیس مدل 1st کد106

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
100*100*7 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
10 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
تعداد سیم موجود در بسته
1 عدد
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سیم اول گیتار

سیم گیتار کلاسیک ساوارز مدل 510MR

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– میزان تحمل کشش سیم‌ها Normal است
– جنس سیم‌ها Cristal
– جنس سیم‌ها باس روکش نقره
– ثبات کوک
– اوجی درخشان و وضوح متعادل
– باسی پر قدرت
– مناسب برای کلاسیک

سیم گیتار «ساوارز» مدل «510MR» مناسب برای گیتار کلاسیک طراحی و عرضه شده است. این سیم‌ با تنش Normal بسیار نرم و روان خواهد بود. اوجی درخشان و وضوح متعادل و همچنین باسی پر و حجیم از ویژگی‌های این سیم است. سیم‌های E1 و B2 از نوعی کریستال جدید و G3 از Alliance ساخته شده است. ثبات کوک و نرمی، نوازندگی با این مدل را بسیار لذت بخش کرده است. سیم‌های گیتار از جنس‌ و ضخامت‌های گوناگونی ساخته می‌شوند. ضخامت و تنش سیم‌ها مسلماً تنها برای راحتی انگشتان شما نیست. بلکه هرکدام رنگ، طنین و صدای خاص تولید می‌کنند. انتخاب نوع سیم، بیشتر به تکنیک و همچنین سلیقه نوازنده بستگی دارد. اولین نکته‌ای که هنگام خرید سیم باید به آن توجه کنید تحمل کشش سیم ((Tension است، این کشش فشاری است که سیم بر روی دسته ساز شما وارد می‌کند که کمترین آن light Tension و بیشترین آن high Tension است. هنرجویان مبتدی باید سعی کنند از سیم‌های light و Medium استفاده کنند چون سیم‌هایی با کشش بالا باعث خستگی زودهنگام انگشتان و حالت گرفتی و انقباض در دست خود می‌شوند. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد ضخامت سیم‌ها برحسب اینچ است که در نوازندگان حرفه‌ای کاملاً سلیقه‌ای است ولی در نوازندگان مبتدی باید سعی شود از سیم‌هایی باضخامت استاندارد استفاده بشود

سیم گیتار کلاسیک لا بلا مدل C750

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
110 × 125 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
32 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– سیم‌های باس از جنس آلیاژ طلا
– سیم‌های تریبل از جنس نایلون شفاف
– تنشن متوسط (Medium Tension)
– بسته‌ی سیم حاوی نیتروژن خالص و خالی از اکسیژن است که مانع از اثرات مخرب رطوبت و کدر شدن رنگ سیم می‌شود
– ساخت امریکا

سری Criterion لابلا، سیم‌هایی مناسب برای گیتار کلاسیک هستند که به جهت کیفیت بالا و قیمت بی‌همتا شهرت یافته‌اند. با مجهز کردن گیتار خود به سیم‌های لابلا مدل C570 Criterion قادر خواهید بود صدایی درخشان برای اجرای قطعات کلاسیک در اختیار داشته باشید. سیم‌های تریبل این مجموعه از جنس نایلون شفاف و سیم‌های باس آن از جنس آلیاژ طلا ساخته شده است. سیم‌های باس با جنس آلیاژ طلا صدای بم غنی و عمیق تولید می‌کنند. در بسته‌بندی سیم گیتار کلاسیک C570 Criterion لابلا از تکنولوژی MAP بهره گرفته شده است که با تغییر دادن ترکیب هوای داخل بسته‌بندی از خدشه‌دار شدن سیم‌ها در زمان نگهداری جلوگیری می‌کند. بدین ترتیب هر زمان که شما بسته‌ی خریداری شده را باز کنید سیم‌ها را در وضعیتی بسیار نو و سالم خواهید یافت. سیم گیتار کلاسیک C570 Criterion دارای تنشن متوسط (Medium Tension) است و در امریکا ساخته می‌شود.

سیم گیتار کلاسیک ساوارز مدل 520R

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سایز سیم های گیتار به اینچ : سیم 1: 0.028 ، سیم 2: 0.032 ، سیم 3: 0.040 ، سیم 4: 0.030 ، سیم 5: 0.034 ، سیم 6: 0.42
میزان تحمل کشش سیم‌ها Normal است
– جنس سیم‌ها تریبل نایلون
– جنس سیم‌ها باس مس با روکشی از نقره
– . ثبات کوک
– اوجی درخشان و وضوح متعادل
– باسی پر قدرت
– مناسب برای کلاسیک

سیم گیتار «ساوارز» مدل «520R» مناسب برای گیتار کلاسیک طراحی و عرضه شده است. سیم‌های باس از جنس مس با پوششی از نقره است. اوجی درخشان و وضوحی متعادل و همچنین باسی پر و حجیم از ویژگی‌های این سیم است. ثبات کوک و نرمی متعادل نوازندگی، با این مدل بسیار لذت خواهد بود.

سیم گیتار کلاسیک مدل Ej27n

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد
10*10 میلی‌متر
وزن
10 گرم
ابعاد بسته‌بندی
10*10 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
10 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک

سیم گیتار الکتریک آلیس مدل A506

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد
10 میلی‌متر
وزن
5 گرم
ابعاد بسته‌بندی
10 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
10 گرم
مناسب برای
گیتار آکوستیک

سیم گیتار کلاسیک ساوارز مدل 500 AR

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
سایز سیم های گیتار به اینچ : سیم 1: 0.024 ، سیم 2: 0.027 ، سیم 3: 0.033 ، سیم 4: 0.029 ، سیم 5: 0.035 ، سیم 6: 0.42
میزان تحمل کشش سیم‌ها Normal است
– جنس سیم‌ها تریبل کربن
– جنس سیم‌ها باس کروم
– . ثبات کوک
– اوجی درخشان و وضوح متعادل
– باسی پر قدرت
– مناسب برای کلاسیک

سیم گیتار ساوارز 500AR با بهره‌مندی از متریال جدید مناسب برای گیتار کلاسیک طراحی و عرضه شده است. این سیم‌ با تنش Normal بسیار نرم و روان خواهد بود. سیم‌های باس از جنس کروم و سیم‌های نایلون از نوعی کربن ساخته شده است. اوجی درخشان و وضوح متعادل و همچنین باسی پر و حجیم از ویژگی‌های این سیم است. ثبات کوک و نرمی متعادل نوازندگی با این مدل را بسیار لذت بخش کرده است. سیم‌های گیتار از جنس‌ و ضخامت‌های گوناگونی ساخته می‌شوند. ضخامت و تنش سیم‌ها مسلماً تنها برای راحتی انگشتان شما نیست. بلکه هرکدام رنگ، طنین و صدای خاص تولید می‌کنند. انتخاب نوع سیم، بیشتر به تکنیک و همچنین سلیقه نوازنده بستگی دارد. اولین نکته‌ای که هنگام خرید سیم باید به آن توجه کنید تحمل کشش سیم ((Tension است، این کشش فشاری است که سیم بر روی دسته ساز شما وارد می‌کند که کمترین آن light Tension و بیشترین آن high Tension است. هنرجویان مبتدی باید سعی کنند از سیم‌های light و Medium استفاده کنند چون سیم‌هایی با کشش بالا باعث خستگی زودهنگام انگشتان و حالت گرفتی و انقباض در دست خود می‌شوند. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد ضخامت سیم‌ها برحسب اینچ است که در نوازندگان حرفه‌ای کاملاً سلیقه‌ای است ولی در نوازندگان مبتدی باید سعی شود از سیم‌هایی باضخامت استاندارد استفاده بشود.

سیم گیتار آکوستیک ارنی بال مدل 2146

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد
12x12x1 میلی‌متر
وزن
50 گرم
ابعاد بسته‌بندی
12x12x1 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
50 گرم
مناسب برای
گیتار آکوستیک
تعداد سیم موجود در بسته
6 عدد
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– جنس سیم‌ها: فسفر و برنز بسیار مرغوب
– ضخامت سیم‌ها: 012 .016 .024 .033 .044 .054
– ساخت آمریکا
– تنی بسیار درخشان و بلند
– طنین و هارمونیکای صحیح

سیم گیتار ارنی بال شماره 2146 برای گیتار آکوستیک طراحی و عرضه شده است. ترکیب آلیاژ فسفر و برنز باعث نرمی فوق العاده‌ای در این مدل از سیم شده است. در ساخت مدل 2146 از 92 درصد مس، 7.7 درصد قلع و 0.3 درصد فسفر استفاده شده است. این محصول بسیار با کیفیت و ساخت کشور آمریکا است. کمپانی ارلی بال توسط رولند شروود بال در سال 1962 تاسیس شد. او یک کارافرین ممتاز و یک نوازنده و همچنین مبتکر آمریکایی بود که توانست ملزومات گیتار را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه کند. تا به امروز هنرمندان بزرگی از جمله اریک کلاپتون، جیمی هندریکس، اریک کلاپتون، اسلش، جف بک، جان پتروچی، استیووی، جان مایر و بسیاری دیگر از محصولات این شرکت استفاده کرده اند.

سیم گیتار آکوستیک ارنی بال مدل EarthWood

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

سایر توضیحات
– کشش نرم
– جنس فسفر و برنز
مواد تشکیل دهنده:
– 92% مس
– 7.7% قلع
– 0.3% فسفر
ضخامت سیم‌ها:
011, 015, 022, 030, 042, 052

سیم گیتار ارنی بال «EartgWood » برای گیتار آکوستیک طراحی و عرضه شده است. ترکیب آلیاژ فسفر و برنز باعث نرمی فوق العاده‌ای در این مدل از سیم شده است. در ساخت مدل 2010 از 92 درصد مس، 7.7 درصد قلع و 0.3 درصد فسفر استفاده شده است. این محصول بسیار با کیفیت و ساخت کشور آمریکا است. کمپانی ارلی بال توسط رولند شروود بال در سال 1962 تاسیس شد. او یک کارافرین ممتاز و یک نوازنده و همچنین مبتکر آمریکایی بود که توانست ملزومات گیتار را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه کند. تا به امروز هنرمندان بزرگی از جمله اریک کلاپتون، جیمی هندریکس، اریک کلاپتون، اسلش، جف بک، جان پتروچی، استیووی، جان مایر و بسیاری دیگر از محصولات این شرکت استفاده

سیم گیتار کلاسیک داداریو مدل EJ46

مشاهدۀ قیمت سیم گیتار

ابعاد بسته‌بندی
110 × 110 میلی‌متر
وزن بسته‌بندی
26 گرم
مناسب برای
گیتار کلاسیک
سایر مشخصات
سایر توضیحات
– سایز سیم‌ها برحسب میلی‌متر : سیم 1: 0.73 ، سیم 2: 0.83 ، سیم 3: 1.04 ، سیم 4: 0.76 ، سیم 5: 0.91 ، سیم 6: 1.11
– دارای قابلیت کشش بالا

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …