سه‌شنبه , 29 سپتامبر 2020
خانهمقالات مفیدبهترین مارک و مدل پلیور مردانه شیک جدید زیپ دار و یقه هفت و یقه گرد و جلو باز و کلاه دار

بهترین مارک و مدل پلیور مردانه شیک جدید زیپ دار و یقه هفت و یقه گرد و جلو باز و کلاه دار

در این مطلب به معرفی پرفروش ترین و بهترین مارک و مدل پلیور مردانه شیک جدید زیپ دار و یقه هفت و یقه گرد و جلو باز و کلاه دار موجود در بازار ایران با قیمت و مشخصات با امکان خرید اینترنتی و آنلاین می پردازیم :

 

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C7

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

با کاهش دما و شروع فصل سرما خریدهای پائیزه و زمستانه فرا می‌رسد و باز هم بازار خرید و فروش البسه جان تازه می‌گیرد. مدل «P700» کد «C7» محصولی از شرکت «پاییزان» است و برای افرادی پیشنهاد می‌شود که به پلیوری گرم و نرم و در حین حال باکیفیت هستند. جنس این پلیور مردانه آکریلیک است و در فضای باز می‌توانید آن را به‌همراه کاپشن و در فضای بسته بدون کاپشن بپوشید. طراحی این بافت به‌نحوی بوده که به‌خوبی بر تن فرد می‌نشیند. رنگ این پلیور بسیار جذاب و دلنشین است و با هر نوع استایل و پوششی ست می‌شود. این پلیور برای مصارف روزمره است و جیب ندارد. مدل P700 یقه هفت است. در کنار کیفیت، این پلیور مردانه ضخامت نسبتاً نازکی دارد و بسیار کم وزن است؛ وزن کم برای لباس‌های زمستانه یک نقطه‌ی قوت بزرگ محسوب می‌شود چراکه شخص از روی پلیور کاپشن نیز می‌پوشد و وزن زیاد لباس‌ها می‌تواند بسیار خسته و کسل کننده شود؛ بنابراین در خصوص وزن این پلیور مشکلی نخواهید داشت. سر آستین‌ها و قسمت پایین کد C7 کشبافت است؛ این طراحی باعث می‌شود تا سرما به‌راحتی راهی برای نفوذ پیدا نکند و حتی گرمای بدن از دست نرود. این محصول از تولیدات داخلی بوده و از نخ اکریلیک تهیه شده است. سمت راست پلیور گلدوزی دارد و طرح را از سادگی کامل خارج کرده است. پلیور مدل P700 کد C7 در قسمت آرنج دوزی دارد؛ استفاده از تکه دوزی باعث می‌شود تا آرنج بر اثر ساییدگی ، صاف و خم شدن دست آسیب نبیند که تأثیر بسزایی در طول عمر آن دارد. در هنگام شستشوی این پلیور مردانه، به‌ خاطر داشته باشید که حداکثر دما 30 درجه است و بیش از این دما، به پلیور آسیب خواهد زد. همچنین برای شستشو از مایع لباس شویی استفاده کنید. شستشو آسیبی به رنگ مدل P700 کد C7 نمی‌زند و دچار رنگ‌رفتگی نمی‌شود که یکی دیگر از نقاط قوت این محصول به‌شمار می‌رود؛ البته همانند دیگر البسه، نباید هنگام شستشو از سفید کننده استفاده کنید. از دیگر عواملی که به البسه آسیب می‌زند، اتو کشی است. اگر قصد اتو کشی دارید بهتر است پلیور خشک شود و سپس با درجه حرارت کم اقدام کنید؛ در غیراینصورت بافت‌ها آسیب خواهند دید و پلیور دچار شل شدگی خواهد شد و در نهایت استایلش را از دست خواهد داد.گفتنی است این پلیور به دلیل جنس آکریلیک، اگر بعد از شسته شدن، به‌خوبی در رخت آویخته یا پهن شود، پس از خشک شدن نیازی به اتوکشی نخواهد داشت.

پلیور مردانه تارکان کد 520

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
جنس
الیاف نخی
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد
سایر توضیحات
رنگ :مشکی
مطالعه راهنمای سایز : انتخاب دقیق تر

به منظور اینکه انتخاب بهتری داشته باشید لطفا راهنمای سایزبندی را در عکس آخر مشاهده، با یک لباس خود مقایسه و سپس سایز خود را انتخاب نمایید

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C6

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

با کاهش دما و شروع فصل سرما خریدهای پائیزه و زمستانه فرا می‌رسد و باز هم بازار خرید و فروش البسه جان تازه می‌گیرد. مدل «P700» کد «C6» محصولی از شرکت «پاییزان» است و برای افرادی پیشنهاد می‌شود که به پلیوری گرم و نرم و در حین حال باکیفیت هستند. جنس این پلیور مردانه آکریلیک است و در فضای باز می‌توانید آن را به‌همراه کاپشن و در فضای بسته بدون کاپشن بپوشید. طراحی این بافت به‌نحوی بوده که به‌خوبی بر تن فرد می‌نشیند. رنگ این پلیور بسیار جذاب و دلنشین است و با هر نوع استایل و پوششی ست می‌شود. این پلیور برای مصارف روزمره است و جیب ندارد. مدل P700 یقه هفت است. در کنار کیفیت، این پلیور مردانه ضخامت نسبتاً نازکی دارد و بسیار کم وزن است؛ وزن کم برای لباس‌های زمستانه یک نقطه‌ی قوت بزرگ محسوب می‌شود چراکه شخص از روی پلیور کاپشن نیز می‌پوشد و وزن زیاد لباس‌ها می‌تواند بسیار خسته و کسل کننده شود؛ بنابراین در خصوص وزن این پلیور مشکلی نخواهید داشت. سر آستین‌ها و قسمت پایین کد C6 کشبافت است؛ این طراحی باعث می‌شود تا سرما به‌راحتی راهی برای نفوذ پیدا نکند و حتی گرمای بدن از دست نرود. این محصول از تولیدات داخلی بوده و از نخ اکریلیک تهیه شده است. سمت راست پلیور گلدوزی دارد و طرح را از سادگی کامل خارج کرده است. پلیور مدل P700 کد C6 در قسمت آرنج دوزی دارد؛ استفاده از تکه دوزی باعث می‌شود تا آرنج بر اثر ساییدگی ، صاف و خم شدن دست آسیب نبیند که تأثیر بسزایی در طول عمر آن دارد. در هنگام شستشوی این پلیور مردانه، به‌ خاطر داشته باشید که حداکثر دما 30 درجه است و بیش از این دما، به پلیور آسیب خواهد زد. همچنین برای شستشو از مایع لباس شویی استفاده کنید. شستشو آسیبی به رنگ مدل P700 کد C6 نمی‌زند و دچار رنگ‌رفتگی نمی‌شود که یکی دیگر از نقاط قوت این محصول به‌شمار می‌رود؛ البته همانند دیگر البسه، نباید هنگام شستشو از سفید کننده استفاده کنید. از دیگر عواملی که به البسه آسیب می‌زند، اتو کشی است. اگر قصد اتو کشی دارید بهتر است پلیور خشک شود و سپس با درجه حرارت کم اقدام کنید؛ در غیراینصورت بافت‌ها آسیب خواهند دید و پلیور دچار شل شدگی خواهد شد و در نهایت استایلش را از دست خواهد داد.گفتنی است این پلیور به دلیل جنس آکریلیک، اگر بعد از شسته شدن، به‌خوبی در رخت آویخته یا پهن شود، پس از خشک شدن نیازی به اتوکشی نخواهد داشت.

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C8

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

با کاهش دما و شروع فصل سرما خریدهای پائیزه و زمستانه فرا می‌رسد و باز هم بازار خرید و فروش البسه جان تازه می‌گیرد. مدل «P700» کد «C8» محصولی از شرکت «پاییزان» است و برای افرادی پیشنهاد می‌شود که به پلیوری گرم و نرم و در حین حال باکیفیت هستند. جنس این پلیور مردانه آکریلیک است و در فضای باز می‌توانید آن را به‌همراه کاپشن و در فضای بسته بدون کاپشن بپوشید. طراحی این بافت به‌نحوی بوده که به‌خوبی بر تن فرد می‌نشیند. رنگ این پلیور بسیار جذاب و دلنشین است و با هر نوع استایل و پوششی ست می‌شود. این پلیور برای مصارف روزمره است و جیب ندارد. مدل P700 یقه هفت است. در کنار کیفیت، این پلیور مردانه ضخامت نسبتاً نازکی دارد و بسیار کم وزن است؛ وزن کم برای لباس‌های زمستانه یک نقطه‌ی قوت بزرگ محسوب می‌شود چراکه شخص از روی پلیور کاپشن نیز می‌پوشد و وزن زیاد لباس‌ها می‌تواند بسیار خسته و کسل کننده شود؛ بنابراین در خصوص وزن این پلیور مشکلی نخواهید داشت. سر آستین‌ها و قسمت پایین کد C8 کشبافت است؛ این طراحی باعث می‌شود تا سرما به‌راحتی راهی برای نفوذ پیدا نکند و حتی گرمای بدن از دست نرود. این محصول از تولیدات داخلی بوده و از نخ اکریلیک تهیه شده است. سمت راست پلیور گلدوزی دارد و طرح را از سادگی کامل خارج کرده است. پلیور مدل P700 کد C8 در قسمت آرنج دوزی دارد؛ استفاده از تکه دوزی باعث می‌شود تا آرنج بر اثر ساییدگی ، صاف و خم شدن دست آسیب نبیند که تأثیر بسزایی در طول عمر آن دارد. در هنگام شستشوی این پلیور مردانه، به‌ خاطر داشته باشید که حداکثر دما 30 درجه است و بیش از این دما، به پلیور آسیب خواهد زد. همچنین برای شستشو از مایع لباس شویی استفاده کنید. شستشو آسیبی به رنگ مدل P700 کد C8 نمی‌زند و دچار رنگ‌رفتگی نمی‌شود که یکی دیگر از نقاط قوت این محصول به‌شمار می‌رود؛ البته همانند دیگر البسه، نباید هنگام شستشو از سفید کننده استفاده کنید. از دیگر عواملی که به البسه آسیب می‌زند، اتو کشی است. اگر قصد اتو کشی دارید بهتر است پلیور خشک شود و سپس با درجه حرارت کم اقدام کنید؛ در غیراینصورت بافت‌ها آسیب خواهند دید و پلیور دچار شل شدگی خواهد شد و در نهایت استایلش را از دست خواهد داد.گفتنی است این پلیور به دلیل جنس آکریلیک، اگر بعد از شسته شدن، به‌خوبی در رخت آویخته یا پهن شود، پس از خشک شدن نیازی به اتوکشی نخواهد داشت.

پلیور مردانه مدل Ski-Black

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
جنس
الیاف نخی
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C2

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

با کاهش دما و شروع فصل سرما خریدهای پائیزه و زمستانه فرا می‌رسد و باز هم بازار خرید و فروش البسه جان تازه می‌گیرد. مدل «P700» کد «C2» محصولی از شرکت «پاییزان» است و برای افرادی پیشنهاد می‌شود که به پلیوری گرم و نرم و در حین حال باکیفیت هستند. جنس این پلیور مردانه آکریلیک است و در فضای باز می‌توانید آن را به‌همراه کاپشن و در فضای بسته بدون کاپشن بپوشید. طراحی این بافت به‌نحوی بوده که به‌خوبی بر تن فرد می‌نشیند. رنگ این پلیور بسیار جذاب و دلنشین است و با هر نوع استایل و پوششی ست می‌شود. این پلیور برای مصارف روزمره است و جیب ندارد. مدل P700 یقه هفت است. در کنار کیفیت، این پلیور مردانه ضخامت نسبتاً نازکی دارد و بسیار کم وزن است؛ وزن کم برای لباس‌های زمستانه یک نقطه‌ی قوت بزرگ محسوب می‌شود چراکه شخص از روی پلیور کاپشن نیز می‌پوشد و وزن زیاد لباس‌ها می‌تواند بسیار خسته و کسل کننده شود؛ بنابراین در خصوص وزن این پلیور مشکلی نخواهید داشت. سر آستین‌ها و قسمت پایین کد C2 کشبافت است؛ این طراحی باعث می‌شود تا سرما به‌راحتی راهی برای نفوذ پیدا نکند و حتی گرمای بدن از دست نرود. این محصول از تولیدات داخلی بوده و از نخ اکریلیک تهیه شده است. سمت راست پلیور گلدوزی دارد و طرح را از سادگی کامل خارج کرده است. پلیور مدل P700 کد C2 در قسمت آرنج دوزی دارد؛ استفاده از تکه دوزی باعث می‌شود تا آرنج بر اثر ساییدگی ، صاف و خم شدن دست آسیب نبیند که تأثیر بسزایی در طول عمر آن دارد. در هنگام شستشوی این پلیور مردانه، به‌ خاطر داشته باشید که حداکثر دما 30 درجه است و بیش از این دما، به پلیور آسیب خواهد زد. همچنین برای شستشو از مایع لباس شویی استفاده کنید. شستشو آسیبی به رنگ مدل P700 کد C2 نمی‌زند و دچار رنگ‌رفتگی نمی‌شود که یکی دیگر از نقاط قوت این محصول به‌شمار می‌رود؛ البته همانند دیگر البسه، نباید هنگام شستشو از سفید کننده استفاده کنید. از دیگر عواملی که به البسه آسیب می‌زند، اتو کشی است. اگر قصد اتو کشی دارید بهتر است پلیور خشک شود و سپس با درجه حرارت کم اقدام کنید؛ در غیراینصورت بافت‌ها آسیب خواهند دید و پلیور دچار شل شدگی خواهد شد و در نهایت استایلش را از دست خواهد داد.گفتنی است این پلیور به دلیل جنس آکریلیک، اگر بعد از شسته شدن، به‌خوبی در رخت آویخته یا پهن شود، پس از خشک شدن نیازی به اتوکشی نخواهد داشت.

پلیور مردانه مدل EV002

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
پلی استر
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد
سایر توضیحات
– پلیور مردانه دارای یقه ایستاده
– بافت دو رنگ
– دارای کشبافت دور یقه، مچ آستین‌ها و پایین پلیور
– مناسب استفاده روزمره

یکی از لباس‌های زمستانی پرطرفدار بین آقایان پلیور است. پلیورها در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت در کمد زمستانی آقایان پیدا می‌شود. بافت پلیور نبست به تی‌شرت و پولوشرت‌ها ضخیم‌تر است. به همین دلیل بیشتر در فصول سرد سال از آن استفاده می‌شود. پلیور مردانه مدل «EV002» از دو رنگ تهیه شده است. نیمه بالایی پلیور به رنگ طوسی روشن و نیمه پایین آن سرمه‌ای رنگ است. همچنین به کار بردن بافت طرح‌دار موجب شده تا این پلیور زیبایی خاصی به همراه داشته باشد. این پلیور از پلی استر تهیه شده است و مقاومت خوبی دارد. در قسمت مچ آستین‌ها، دور یقه و پایین پلیور از کشبافت استفاده شده که موجب حفظ گرمای داخلی بدن شده و به سرما اجازه ورود نمی‌دهد. یقه پلیور حالت ایستاده دارد و از گردن شما در برابر سرما محافظت می‌کند. این پلیور را می‌توانید با شلوار طوسی رنگ ست کنید تا استایل روزمره خود را تکمیل کنید.

پلیور بافت مردانه تارکان کد 111-4

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
جنس
الیاف نخی
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد
سایر توضیحات
عرض محصول 49
مناسب سایز لارج و مدیوم

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C3

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

با کاهش دما و شروع فصل سرما خریدهای پائیزه و زمستانه فرا می‌رسد و باز هم بازار خرید و فروش البسه جان تازه می‌گیرد. مدل «P700» کد «C3» محصولی از شرکت «پاییزان» است و برای افرادی پیشنهاد می‌شود که به پلیوری گرم و نرم و در حین حال باکیفیت هستند. جنس این پلیور مردانه آکریلیک است و در فضای باز می‌توانید آن را به‌همراه کاپشن و در فضای بسته بدون کاپشن بپوشید. طراحی این بافت به‌نحوی بوده که به‌خوبی بر تن فرد می‌نشیند. رنگ این پلیور بسیار جذاب و دلنشین است و با هر نوع استایل و پوششی ست می‌شود. این پلیور برای مصارف روزمره است و جیب ندارد. مدل P700 یقه هفت است. در کنار کیفیت، این پلیور مردانه ضخامت نسبتاً نازکی دارد و بسیار کم وزن است؛ وزن کم برای لباس‌های زمستانه یک نقطه‌ی قوت بزرگ محسوب می‌شود چراکه شخص از روی پلیور کاپشن نیز می‌پوشد و وزن زیاد لباس‌ها می‌تواند بسیار خسته و کسل کننده شود؛ بنابراین در خصوص وزن این پلیور مشکلی نخواهید داشت. سر آستین‌ها و قسمت پایین کد C3 کشبافت است؛ این طراحی باعث می‌شود تا سرما به‌راحتی راهی برای نفوذ پیدا نکند و حتی گرمای بدن از دست نرود. این محصول از تولیدات داخلی بوده و از نخ اکریلیک تهیه شده است. سمت راست پلیور گلدوزی دارد و طرح را از سادگی کامل خارج کرده است. پلیور مدل P700 کد C3 در قسمت آرنج دوزی دارد؛ استفاده از تکه دوزی باعث می‌شود تا آرنج بر اثر ساییدگی ، صاف و خم شدن دست آسیب نبیند که تأثیر بسزایی در طول عمر آن دارد. در هنگام شستشوی این پلیور مردانه، به‌ خاطر داشته باشید که حداکثر دما 30 درجه است و بیش از این دما، به پلیور آسیب خواهد زد. همچنین برای شستشو از مایع لباس شویی استفاده کنید. شستشو آسیبی به رنگ مدل P700 کد C3 نمی‌زند و دچار رنگ‌رفتگی نمی‌شود که یکی دیگر از نقاط قوت این محصول به‌شمار می‌رود؛ البته همانند دیگر البسه، نباید هنگام شستشو از سفید کننده استفاده کنید. از دیگر عواملی که به البسه آسیب می‌زند، اتو کشی است. اگر قصد اتو کشی دارید بهتر است پلیور خشک شود و سپس با درجه حرارت کم اقدام کنید؛ در غیراینصورت بافت‌ها آسیب خواهند دید و پلیور دچار شل شدگی خواهد شد و در نهایت استایلش را از دست خواهد داد.گفتنی است این پلیور به دلیل جنس آکریلیک، اگر بعد از شسته شدن، به‌خوبی در رخت آویخته یا پهن شود، پس از خشک شدن نیازی به اتوکشی نخواهد داشت.

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C16

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

با کاهش دما و شروع فصل سرما خریدهای پائیزه و زمستانه فرا می‌رسد و باز هم بازار خرید و فروش البسه جان تازه می‌گیرد. مدل «P700» کد «C16» محصولی از شرکت «پاییزان» است و برای افرادی پیشنهاد می‌شود که به پلیوری گرم و نرم و در حین حال باکیفیت هستند. جنس این پلیور مردانه آکریلیک است و در فضای باز می‌توانید آن را به‌همراه کاپشن و در فضای بسته بدون کاپشن بپوشید. طراحی این بافت به‌نحوی بوده که به‌خوبی بر تن فرد می‌نشیند. رنگ این پلیور بسیار جذاب و دلنشین است و با هر نوع استایل و پوششی ست می‌شود. این پلیور برای مصارف روزمره است و جیب ندارد. مدل P700 یقه هفت است. در کنار کیفیت، این پلیور مردانه ضخامت نسبتاً نازکی دارد و بسیار کم وزن است؛ وزن کم برای لباس‌های زمستانه یک نقطه‌ی قوت بزرگ محسوب می‌شود چراکه شخص از روی پلیور کاپشن نیز می‌پوشد و وزن زیاد لباس‌ها می‌تواند بسیار خسته و کسل کننده شود؛ بنابراین در خصوص وزن این پلیور مشکلی نخواهید داشت. سر آستین‌ها و قسمت پایین کد C16 کشبافت است؛ این طراحی باعث می‌شود تا سرما به‌راحتی راهی برای نفوذ پیدا نکند و حتی گرمای بدن از دست نرود. این محصول از تولیدات داخلی بوده و از نخ اکریلیک تهیه شده است. سمت راست پلیور گلدوزی دارد و طرح را از سادگی کامل خارج کرده است. پلیور مدل P700 کد C16 در قسمت آرنج دوزی دارد؛ استفاده از تکه دوزی باعث می‌شود تا آرنج بر اثر ساییدگی ، صاف و خم شدن دست آسیب نبیند که تأثیر بسزایی در طول عمر آن دارد. در هنگام شستشوی این پلیور مردانه، به‌ خاطر داشته باشید که حداکثر دما 30 درجه است و بیش از این دما، به پلیور آسیب خواهد زد. همچنین برای شستشو از مایع لباس شویی استفاده کنید. شستشو آسیبی به رنگ مدل P700 کد C16 نمی‌زند و دچار رنگ‌رفتگی نمی‌شود که یکی دیگر از نقاط قوت این محصول به‌شمار می‌رود؛

پلیور مردانه سیاوود مدل PULLY-32631 S0006

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
جنس
الیاف نخی
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C12

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

با کاهش دما و شروع فصل سرما خریدهای پائیزه و زمستانه فرا می‌رسد و باز هم بازار خرید و فروش البسه جان تازه می‌گیرد. مدل «P700» کد «C12» محصولی از شرکت «پاییزان» است و برای افرادی پیشنهاد می‌شود که به پلیوری گرم و نرم و در حین حال باکیفیت هستند. جنس این پلیور مردانه آکریلیک است و در فضای باز می‌توانید آن را به‌همراه کاپشن و در فضای بسته بدون کاپشن بپوشید

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C11

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

این محصول از تولیدات داخلی بوده و از نخ اکریلیک تهیه شده است. سمت راست پلیور گلدوزی دارد و طرح را از سادگی کامل خارج کرده است. پلیور مدل P700 کد C11 در قسمت آرنج دوزی دارد؛ استفاده از تکه دوزی باعث می‌شود تا آرنج بر اثر ساییدگی ، صاف و خم شدن دست آسیب نبیند که تأثیر بسزایی در طول عمر آن دارد.

پلیور بافت مردانه تارکان کد 111-3

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
جنس
الیاف نخی
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد
سایر توضیحات
عرض محصول 49
مناسب سایز لارج و مدیوم

پلیور مردانه مدل Ander Brown

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
جنس
پلی استر
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد
سایر توضیحات
مناسب برای سایز XL و L

پليور مردانه سیاوود مدل KNIT-32711-زرشکي R0188

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
جنس
الیاف نخی
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد

پلیور مردانه پلاس ناینتی مدل 004

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
الیاف نخی
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد
سایر توضیحات
– پلیور مردانه دارای یقه هفت
– بافت دو رنگ و طرح‌دار
– دارای کشبافت دور یقه، مچ آستین‌ها و پایین پلیور
– مناسب استفاده روزمره
– قابل شستشو با ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه سانتی‌گراد
– قد پشت 66 سامتی‌متر

پلیور بافت مردانه تارکان کد 111-2

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
جنس
الیاف نخی
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد
سایر توضیحات
عرض محصول 49
مناسب سایز لارج و مدیوم

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C4

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

پلیور مردانه پاییزان مدل P700 کد C14

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

جنس
اکریلیک
طرح پارچه
ساده
قد آستین
بلند
یقه
هفت
فرم
معمولی
مورد استفاده
روزمره

سمت راست پلیور گلدوزی دارد و طرح را از سادگی کامل خارج کرده است. پلیور مدل P700 کد C14 در قسمت آرنج دوزی دارد؛ استفاده از تکه دوزی باعث می‌شود تا آرنج بر اثر ساییدگی ، صاف و خم شدن دست آسیب نبیند که تأثیر بسزایی در طول عمر آن دارد

پلیور مردانه سیاوود مدل KNIT-32711 کد S0180 سرمه ای

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
جنس
کتان , الیاف نخی
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد

بلوز بافت مردانه ال تی بی طرح یقه پیراهنی مشکی 164

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
کاربرد
رسمی
جیب
ندارد

بلوز بافت مردانه ال تی بی یقه پیراهنی سرمه ای147

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد
سایر توضیحات
با آب گرم شسته نشود.

بلوز بافت مردانه ال تی بی یقه پیراهنی آبی147

مشاهدۀ قیمت و مشخصات پلیور مردانه

کشور مبدا برند
ایران
کاربرد
روزمره
جیب
ندارد
سایر توضیحات
با آب گرم شسته نشود.

تا 80 درصد تخفیف

درباره‌ی جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد
انواع نوشیدنی در دیجی کالا