بهترین مارک و مدل تیونر و مترونوم دیجیتال و گیره ای و کرگ و حرفه ای برای تار و گیتار کلاسیک و گیتار الکتریک و ستار و ویولن و سنتور و ارزان با قیمت

بهترین مارک و مدل تیونر و مترونوم دیجیتال و گیره ای و کرگ و حرفه ای برای تار و گیتار کلاسیک و گیتار الکتریک و ستار و ویولن و سنتور و ارزان با قیمت

در این مطلب به معرفی پرفروش ترین و بهترین بهترین مارک و مدل تیونر و مترونوم دیجیتال و گیره ای و کرگ و حرفه ای برای تار و گیتار کلاسیک و گیتار الکتریک و ستار و ویولن و سنتور و ارزان با قیمت و مشخصات با امکان خرید اینترنتی و اینکه تیونر و مترونوم از کجا بخریم می پردازیم :

تیونر و مترونوم ماسدو مدل MT-40

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
15 ×68 ×102 میلی‌متر
اقلام همراه
کابل پیک آپ
باتری

تیونر مترونوم اس آ مدل SMT- 8506

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
102 × 68 × 15 میلی‌متر
توضیحات
– کالیبراسیون با باند فرکانسی وسیع مبنای LA410 هرتز تا 450 هرتز
– محدوده وسیع تمپو : 30 تا 250 ضربه در دقیقه
– محدوده وسیع تولید صوت (C4-B4 )
– محدوده وسیع فرکانسی (A0-C8)
– خاموش کننده خودکار در صورت عدم استفاده تا 3 دقیقه
– دقت نهایتا 1+ و 1- سنت
– وزن :75 گرم
اقلام همراه
– دو عدد باتری
– کابل اتصال به پیک آپ

تیونر مترونوم رهاب مدل Persian

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
15 ×68 ×102 میلی‌متر
توضیحات
– کالیبراسیون با باند فرکانسی وسیع مبنای LA410 هرتز تا 450 هرتز
– صفحه رنگی Back light
– محدوده وسیع تمپو : 30 تا 248 ضربه در دقیقه
– محدوده وسیع تولید صوت (C2-C8 )
– ایجاد الگوهای ریتمیک مختلف
– محدوده وسیع فرکانسی (A0-C9)
– باکانال صدای دوگانه و جک گوشی استریو
– امکان اتصال به پیک آپ برای جلوگیری از آلودگی صوتی غیر موسیقایی محیط
– عمر باطری طولانی : با دو باطری AAA قابلیت استفاده مستمر بیش از 100 ساعت
– مصرف کم منبع تغذیه : خاموش کننده خودکار در صورت عدم استفاده تا 3 دقیقه
– حروف استاندارد و مشخص با صفحه نمایشگر بزرگ LCD
– پایه نگهدارنده پشت برای استفاده بهتر
– دقت نهایتا 1+ و 1- سنت
– جک خروجی برای اتصال به دستگاههای تقویت کننده جانبی
– نمایشگر ربع پرده
– نوت‌های تولید شده توسط آلات موسیقی بر حسب شناسایی توسط دستگاه
– نمایش علائم سری و کرن برای ربع پرده ها و دیز# و بمل b برای نیم پرده ها
– دامنه شناسایی 50+ و 50-
– تامین کننده کلیه گرایش ها و سلائق
اقلام همراه
– یک جفت باطری
– کابل پیک آپ

تیونر مترونوم ماسدو سه کاره مدل MT30

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
10 میلی‌متر
توضیحات
.
اقلام همراه
.

تیونر مترونوم ماسدو مدل MT60

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
10 میلی‌متر
توضیحات
.
اقلام همراه

مترونم ماسدو مدل m100

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
15 ×68 ×102 میلی‌متر
توضیحات
مترونم و تیونر
مناسب برای کوک انواع ساز

تیونر کرگ مدل CA-2

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
16 × 60 × 100 میلی‌متر
توضیحات
– گام 12 نیم پرده‌ای
– بازه‌ی تشخیص صدا از A0 تا C8
– کارکرد به عنوان دیاپازون و پخش صدای نت منتخب از C4 تا C5
– تغییر فرکانس مرجع از لای 410 هرتز تا 480 هرتز با دقت 1 هرتز
– دقت تشخیص صدا: 1 سنت
– دقت دیاپازون: 1.5 سنت
– جک ورودی 1/4 اینچ برای استفاده از میکروفون
– توجه شود این کالا تنها تیونر است و دوکاره‌ی مترونم/تیونر نیست.
– وزن: 67 گرم

تیونر «کرگ» (Korg) مدل «CA-2» تیونری باکیفیت برای استفاده در زمان کوک‌کردن ساز است. استفاده از تیونر برای کوک‌کردن امری اجتناب‌ناپذیر است و به‌هیچ‌وجه نشان‌دهنده‌ی ضعف گوش موسیقیایی نوازنده نیست. تیونر CA-2 کمپانی کرگ توانایی تشخیص صدا را از فرکانس 27.50 هرتز یعنی کمی بیشتر از ابتدای محدوده‌ی شنوایی گوش انسان (4186 هرتز که معادل دوی هشت است) دارد. به همین دلیل بازه‌ی بزرگی از سازها از امکان کوک‌شدن با این تیونر برخوردارند. همچنین این تیونر در نقش دیاپازون امکان اجرای یک اکتاو نت را از دوی چهار تا دوی پنج دارد.

یکی از مشخصات خوب این پیانو امکان کالیبره‌کردن و تعیین فرکانس لای 4 از 410 هرتز تا 480 هرتز است که نسبت به بسیاری از تیونر‌های دیگر بازه‌ی بزرگ‌تری را در اختیار نوازنده قرار می‌دهد. قابلیت فعالیت به مدت 100 ساعت با دو باتری نیم‌قلمی و امکان اتصال میکروفن تماسی به آن برای دریافت بهتر صدا در محیط‌های شلوغ از امکانات خوب تیونر CA-2 به‌شمار می‌رود. خرید و استفاده از این تیونر برای تمام نوازندگان مناسب خواهد بود.

نقاط قوت
گستره‌ی بزرگ دریافت صدا
نمایش نت به صورت الفبایی در اندازه‌ی بزرگ
دقت خوب
اندازه‌ و وزن کاربردی

تیونر کرگ مدل CA-50

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
100*60*16 میلی‌متر
حساسیت تیونر
410 – 480 هرتز
توضیحات
با طراحی جدید، احتمال افتادن تیونر از روی پایه ی نت بسیار کم شده است. پس نگران این موضوع نباشید و فقط بر اجرای خود تمرکز کنید.
در وضعیت “Sound Out” می توانید به نت مرجع گوش کنید و ساز خود را با گوش کوک کنید. نت مرجع می تواند در گستره ی (C4 (261.63 Hz تا (C5 (523.25 Hz قرار بگیرد. می توانید فرکانس را هم با چشم و هم گوش چک کنید تا کوک دقیق تری حاصل شود و نیز گوش موسیقاییتان تقویت شود.
امکان کوک کردن باس
دارد
اقلام همراه
باتری

تیونر جیبی برای کوک در همه جا تیونر استاندارد سازهای ارکستر این بار با وضوح بیشتر CA-50 دقت بالا و طراحی شیک و اندازه ای کوچک دارد. نمایشگر آن از مدل های قبل واضح تر و خواناتر است. این تیونر که تمامی استانداردهای یک تیونر کروماتیک را دارد، با کارایی ساده و عملکرد عالی خود رضایت تمامی نوازندگان را جلب خواهد کرد. نمایشگر LCD و شاخص عقربه ای فرکانس را دقیق و سریع نشان می دهد و نام نت وسط نمایشگراین بار بزرگ تر و خواناتر نمایش داده می شود. بنابراین کار با این تیونر برای همگان حتی مبتدی ها ساده است. کارکرد پیمایش از فرکانس های متعددی پشتیبانی می کند. از 410تا480 هرتز ، یک هرتز یک هرتز بالا بروید و ساز خود را مطابق با صدای خواننده یا گام و کلیدی که در آن می نوازید کوک کنید. در طیف وسیعی از فرکانس ها، بین نت های ( A0(27.5 هرتز تا (C8 (4186.61 هرتز میتوان آلات موسیقی گوناگونی را اعم از سازهای بادی، زهی و کلیدی؛ توسط KORG CA-50 کوک کرد. بدون نیاز به هیچ وسیله اضافی و تنها با استفاده میکروفون داخلی این دستگاه می توان کوک دقیقی را برای ساز آکوستیک مورد نظر پیدا نمود. شاخص نمایشگر CA-50 علامتی دارد که با آن فواصل سوم کوچک و بزرگ را نشان می دهد. با تنظیم این علامت* می توانید هنگام مشارکت در یک گروه موسیقی هارمونی های زیبایی بنوازید. این امکان برای گروه های بادی برنجی، ارکستر، تمرین آواز و کاپلا موقعیتی استثنایی است.

تیونر کلیپسی کرگ مدل Pitchclip

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
50 میلی‌متر
توضیحات
– دارای قابلیت نصب روی ساز
– کوچک، سبک و دقیق
– دارای سیستم خاموش شدن خودکار
اقلام همراه
– یک باتری سلولی

هدف از طراحی تیونر کروماتیک کلیپسی کرگ مدل Pitchclip ارائه‌ی امکانات ساده و مناسب در کنار سادگی کامل استفاده از آن بوده است. کافی است این تیونر را به سردسته‌ی گیتار خود وصل و آن را روشن کنید. به محض نواختن یک سیم، حس‌گر پیزو لرزش ساز را درک کرده و نت معادل آن را بر روی صفحه‌ی نمایش مشخص می‌کند. صفحه‌ی نمایش LED درخشان Pitchclip با کنتراست بالا و زاویه‌ی دید گسترده همواره به خوبی قابل خواندن خواهد بود. همچنین زوایه‌ی صفحه‌ی نمایشگر این تیونر در محدوده‌ای به اندازه‌ی 120 درجه قابل تنظیم است تا در هر وضعیتی بتوانید بهترین دید را بر روی آن داشته باشید. تیونر Pitchclip با سرعت بسیار بالا در تشخیص فرکانس، دقت فراوان (خطایی در حد تنها ±1 سنت) و گستره‌ی وسیع (از نت A0 تا C8) بسیاری از رقبای خود را از میدان خارج می‌کند. از دیگر امکانات قابل تحسین Pitchclip می‌توان به قابلیت معکوس کردن صفحه نمایش اشاره کرد. هنگام روشن کردن تیونر کافی است دکمه پاور را اندکی بیشتر نگه دارید تا جهت نمایش اطلاعات بر روی صفحه نمایش معکوس شود. این قابلیت نه تنها Pitchclip را برای نوازندگان چپ دست مناسب می‌کند بلکه به سایر نوازندگان هم اجازه می‌دهد تیونر را به دلخواه خود در هر وضعیتی که راحت‌تر هستند به رو یا پشت سردسته‌ی ساز متصل کنند. با استفاده از یک باتری سکه‌ای لیتیومی CR2032 تیونر Pitchclip قادر است تا 17 ساعت به صورت مداوم فعالیت کند. با این حال کرگ این تیونر را به عملکرد خاموش خودکار هم مجهز کرده است. این عملکرد باعث می‌شود Pitchclip در صورتی که برای حدود 10 دقیقه‌ی متوالی هیچ صدایی را حس نکند به صورت خودکار خاموش شود.

تیونر مترونوم ماسدو مدل MT80

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
10 میلی‌متر
توضیحات
.
اقلام همراه
.

تیونر کروماتیک آروما مدل AT-320B

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
41 × 36 × 46 میلی‌متر
توضیحات
– وزن: 38 گرم
– بسیار سبک
– دارای تشخیص نت‌های کروماتیک ( 12 نت)
– دارای دقت بسیار بالا
– رنج کوک نت‌ها: A0 تا C8
– قابل اتصال به سردسته گیتار و سطوح صاف تمام سازها
– قابلیت استفاده با یک باتری سکه‌ای CR2032
– میکروفون داخلی دقیق برای تشخیص فرکانسی درست
– صفحه نمایش دورنگ (سبز، قرمز)

تیونر « آروما» مدل «At-320B» یک تیونر اتوماتیک بسیار کوچک برای گیتار الکتریک، کلاسیک، آکوستیک،باس، ماندولین، ویولن است. At-320B به یک میکروفون داخلی برای کوک‌کردن سازهای آکوستیک هم مجهز است. کلید روشن و خاموش آن کمک می‌کند در مصرف باتری صرفه‌جویی کنید. ابعاد کوچک علاوه بر اینکه اجازه می‌دهد آن را همیشه همراه خود داشته باشید، آن را برای کوک سریع و دقیق هنگام اجرای زنده بسیار مناسب می‌کند. گیره‌ی تیونر At-320B دارای یک مفصل چرخشی نیز هست تا به‌راحتی بتوانید با تنظیم آن از هر زاویه‌ای صفحه‌ی نمایش را مشاهده کنید. این تیونر جمع‌وجور تنها 38 گرم وزن داشته و با یک باتری سکه‌ای 3 ولت 2032 کار می‌کند. این تیونر با خطایی بسیار کم در حدود 0.5 سنت، کوکی دقیق را در اختیار شما می‌گذارد. این تیونر مترونوم کلیپسی به یک صفحه‌نمایش شفاف LCD با نور پس‌زمینه‌ی دورنگ مجهز است. گیره‌ی تیونر At-320B دارای یک مفصل چرخشی نیز هست تا به‌راحتی بتوانید با تنظیم آن از هر زاویه‌ای صفحه‌ی نمایش را مشاهده کنید. این دستگاه با پاسخگویی دقیق نمایشگری رنگی به‌وسیله یک گیره باکیفیت به سر ساز شما متصل می‌شود و قادر خواهید بود ساز خود را با آن کوکی دقیق کنید.

تیونر ویتنر مدل CT30

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
100*50*30 میلی‌متر
توضیحات
مناسب برای کوک تمامی سازها
ساخت شرکت ویتنر المان
صفحه نمایش دیجیتال
کروماتیک
حساسیت تیونر 1 سنت
امکان کوک کردن باس
دارد

شرکت ویتنر المان یکی از بهترین سازنده های لوارم و الات موسیقی جهان میباشد و تیونر های این شرکت جز دقیق ترین تیونر های جهان می باشد لوازم تولیدی این شرکت توسط برجسته ترین نوازنده های جهان مورد استفاده قرار می گیرد

تیونر کروماتیک چرب مدل WST-650C

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
10*15*25 میلی‌متر

تیونر مترونوم

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
105*70*15 میلی‌متر
توضیحات
تیونر*مترونوم
امکان کوک کردن باس
ندارد

تیونر رطوبت‌سنج کلیپسی استگ مدل CTUH-C10

مشاهدۀ قیمت تیونر

توضیحات
– مجهز به رطوبت‌سنج و دماسنج داخلی
– بسیار سبک
– دارای دقت بسیار بالا
– رنج کوک نت‌ها: B0 تا B7
– دامنه‌ی تشخیص رطوبت: 20 تا 99 درصد
– قابل اتصال به سردسته گیتار و سطوح صاف تمام سازها
– توجه: رطوبت مناسب برای نگهداری چوب معمولا بین 45 تا 55 درصد باید باشد
اقلام همراه
– یک باطری 3 ولتی لیتیوم

یکی از مهم‌ترین نکات در نگهداری سازهای آکوستیک چوبی مانند گیتار کلاسیک و آکوستیک، کنترل رطوبت و دمای محیط نگهداری این سازهاست. تیونر کلیپسی استگ مدل CTUH-C10 با در اختیار داشتن یک رطوبت‌سنج و دماسنج دقیق به شما کمک خواهد کرد همیشه از مناسب بودن رطوبت و دمای محیط نگهداری گیتار خود مطمئن باشید. تصمیم هوشمندانه‌ی استگ در گنجاندن این ابزار ضروری داخل یک تیونر کلپیسی کوچک، که همیشه همراه نوازنده است، باعث می‌شود بدون نیاز به حمل کردن یک ابزار دست و پا گیر اضافه همواره و همه‌جا قادر به چک کردن دما و رطوبت محیط باشید. و اما CTUH-C10 در مقام تیونر نیز عملکردی عالی دارد. این تیونر کروماتیک کلیپسی لرزش‌های صدا را به طور مستقیم از بدنه‌ی ساز حس می‌کند؛ از این رو برای رسیدن با بازخورد قابل اطمینان نیازی به نواختن بلند نیست. پد کلیپسی CTUH-C10 به شکلی محکم به سردسته‌ی تمام انواع گیتار یا سطوح صاف هر ساز دیگری متصل می‌شود. علاوه بر حالت‌های خودکار برای کوک سازهایی مثل گیتار، باس، ویولن و اوکلله، با حالت کروماتیک و رنج گسترده‌ی فرکانس از نت B0 تا B7 قادر خواهید بود بسیاری از سازهای دیگر را نیز کوک کنید. این تیونر مترونوم کلیپسی به یک صفحه نمایش شفاف LCD با نور پس‌زمینه‌ی دورنگ هم مجهز است. مقر اصلی استگ در بلژیک قرار دارد و از بدو تاسیس در سال 1995 میلادی تا کنون فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید انواع بسیار متنوعی از اداوت موسیقی و لوازم جانبی گسترش داده است. هدف این برند همواره عرضه‌ی محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت پایین، برای پاسخ به نیاز طیف وسیعی از نوازندگان و موسیقی‌دانان در سطوح مختلف از مبتدی تا حرفه‌ای است. به لطف شبکه‌ی توزیع بسیار گسترده، محصولات استگ علاوه بر اروپا تقریبا در تمام نقاط دیگر دنیا نیز در دسترس علاقه‌مندان به موسیقی قرار دارد. فروش جهانی محصولات استگ چنان رشدی داشته که در حال حاضر بخش عمده‌ی درآمد و رشد بی‌سابقه‌ی گروه از آن استگ است.  استگ گستره‌ی بسیار متنوعی از محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه کرده است که برای سخت‌گیرانه‌ترین سلیقه‌ها نیز پاسخ مناسب را خواهد داشت.

تیونر مترونوم رهاب مدل Turkish-SMT-9011

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
15 ×68 ×102 میلی‌متر
توضیحات
مترونوم:
ضراب:0,1,2,3,4,5,6,7,8,9
تمپو: 30-250 BMP
تیونر: دقت +1 و-1 سنت
Flat mode: b, bb, bbb, bbbb
تنظیمات: کروماتیک، گیتار، باس از جمله آلات موسیقی ترکی و ترکی
شناسایی فواصل ربع پرده ای سازهای ترکی (Bemol iki- Diese Ich)
:Tone Generator
از 4C تا 4B
وزن: 75 گرم
اقلام همراه
– کابل پیک آپ
– باتری

تیونر کرگ مدل GA-1

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
16 × 59 × 102 میلی‌متر
توضیحات
– گام 12 نیم پرده‌ای
– بازه‌ی تشخیص صدا از B0 تا B6
– کارکرد به عنوان دیاپازون و پخش صدای نت منتخب
– دقت تشخیص صدا: 1 سنت
– دقت دیاپازون: 1.5 سنت
– جک ورودی 1/4 اینچ برای استفاده از میکروفون
– توجه شود این کالا تنها تیونر است و دوکاره‌ی مترونم/تیونر نیست.
– کارکرد با دو باتری نیم‌قلمی به مدت تقریبی 100 ساعت
– وزن: 72 گرم

تیونر «کرگ» (Korg) مدل «GA-1» ابزاری است که برای کوک‌کردن سازتان به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. تیونر با دریافت، تشخیص و نمایش صدای دریافت‌شده، نوازنده را در کوک‌کردن سازش راهنمایی می‌کند. LCD تیونر کرگ با استفاده از نمایش حرفی نتی که صدای تیونر نزدیک به آن قرار دارد و سپس استفاده از عقربه‌ی جابه‌جاشونده، شما را از موقعیت فرکانسی نت به‌صدادرآمده آگاه می‌کند. یکی از محاسن GA-1 که استفاده از آن را برای استفاده‌ی نوازندگان گیتار باس نیز میسر می‌کند، توانایی تشخیص نت‌های سیم احیاناً پنجم و ششم گیتار باس است. به‌علاوه این تیونر حالت مخصوصی نیز برای کوک‌کردن سیم‌های گیتار دارد که در آن با تعیین پیش‌فرض صدای سیم‌های دست‌باز، امکان کوک‌کردن گیتار و احیاناً گیتار هفت‌سیم وجود خواهد داشت.

همچنین امکان کوک‌کردن تا 5 نیم‌پرده کمتر از صدای نت اصلی، شما را در کوک سازتان به شیوه‌ی انتقالی راحت خواهد کرد. یکی دیگر از مزایای این تیونر که می‌تواند مورداستفاده‌ی خوانندگان نیز قرار گیرد، دیاپازون آن است که می‌تواند صدای نت انتخاب‌شده را پخش کند. تیونرهای حرفه‌ای با قیمت‌های چندین‌برابر ممکن است دقت بیشتری در تشخیص فواصل داشته باشند؛ اما تیونر GA-1 کرگ انتخاب مناسبی برای کارهای عمومی موسیقی و به‌ویژه خانواده‌ی گیتار به نظر می‌رسد.

نقاط قوت
دقت خوب
وزن و ابعاد مناسب
قابلیت کوک‌کردن گیتار باس

تیونر کروماتیک گیره ای آروما مدل at-300b

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
20 × 50 × 80 میلی‌متر
توضیحات
– وزن: 24 گرم
– بسیار سبک
– دارای دقت بسیار بالا
– رنج کوک نت‌ها: A0 تا C8
– دارای تشخیص نت‌های کروماتیک ( 12 نت)
– قابل اتصال به سردسته گیتار و سطوح صاف تمام سازها
– قابلیت استفاده با یک باتری سکه‌ای 2032
– نسبت خطا بیشینه و کمینه‌ی فرکانسی 0.5 سنت
– میکروفون داخلی دقیق برای تشخیص فرکانسی درست

تیونر گیره‌ای کوچک «آروما» مدل «At-300B» یک دستگاه باکیفیت برای کوک‌کردن ساز شماست. این تیونر با وزنی کم و محدوده‌ی فرکانسی وسیع می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. این دستگاه با پاسخگویی دقیق نمایشگری رنگی به‌وسیله یک گیره باکیفیت به سرساز شما متصل می‌شود و قادر خواهید بود ساز خود را با آن کوکی دقیق کنید. این تیونر مترونوم کلیپسی به یک صفحه‌نمایش شفاف LCD با نور پس‌زمینه‌ی دورنگ مجهز است. حالت‌های کوک شامل گیتار، باس، اوکلله، ویولن و کروماتیک می‌شوند. محدوده‌ی کوک At-300B از نت A0 تا C8 را پوشش می‌دهد و نت A4 آن به‌صورت استاندارد بر روی فرکانس 440 هرتز کالیبره شده است. این تیونر جمع‌وجور تنها 50 گرم وزن داشته و با یک باتری سکه‌ای 3 ولت 2032 کار می‌کند. این تیونر با خطایی بسیار کم در حدود 0.5 سنت کوکی دقیق در خیار شما می‌گذارد. گیره‌ی تیونر At-300B دارای یک مفصل چرخشی نیز هست تا به‌راحتی بتوانید با تنظیم آن از هر زاویه‌ای صفحه‌ی نمایش را مشاهده کنید. این تیونر به میکروفون داخلی حساس مجهز شده تا حتی در محیط‌های پر سروصدا نیز دقت بالایی داشته باشد.

تیونر کرگ مدل GA-40

مشاهدۀ قیمت تیونر

ابعاد
17 × 67 × 100 میلی‌متر
توضیحات
– گام 12 نیم پرده‌ای
– دقت تشخیص صدا: 1 سنت
– دقت دیاپازون: 1.5 سنت
– جک ورودی 1/4 اینچ برای استفاده از میکروفون
– جک خروجی 1/4 اینچ برای استفاده از هدفون
– توجه شود این کالا تنها تیونر است و دوکاره‌ی مترونم/تیونر نیست.
– وزن: 89 گرم

تیونر «کرگ» (Korg) مدل «GA-40» ابزاری مناسب برای کوک‌کردن ساز شماست. تیونر وظیفه دارد که پس از دریافت، تشخیص و نمایش صدایی که دریافت کرده است، نوازنده را در کوک‌کردن سازش راهنمایی می‌کند. LCD تیونر کرگ نتی را که صدای دریافت‌شده نزدیک به آن قرار دارد، به‌صورت حرفی به نوازنده نشان می‌دهد و سپس با استفاده از عقربه‌ی پاندولی‌شکل خود به نوازنده در کوک دقیق سازش کمک می‌کند. GA-40 برای نوازندگان گیتار باس نیز قابل‌استفاده بوده و با توانایی تشخیص نت‌ سیم احیاناً پنجم یعنی سی بم دستیار خوبی برای نوازندگان گیتار باس است.

این تیونر حالت خاصی هم برای کوک‌کردن گیتار آکوستیک و کلاسیک و الکتریک دارد که در آن با استفاده از صدای سیم‌های دست‌باز امکان کوک‌کردن گیتار استاندارد و گیتارهای هفت سیم میسر خواهد بود. همچنین امکان کوک‌کردن تا 5 نیم‌پرده کمتر چه در حالت گیتار و چه در حالت باس یکی از مزایای این تیونر به‌شمار می‌رود. یکی دیگر از مزایای این تیونر که می‌تواند مورداستفاده‌ی خوانندگان نیز قرار گیرد، دیاپازون آن است که می‌تواند صدای نت انتخاب‌شده را برای کاربر پخش کند. تیونرهای حرفه‌ای با قیمت‌های چندین‌برابر ممکن است دقت بیشتری در تشخیص فواصل داشته باشند؛ اما تیونر GA-40 کرگ انتخاب مناسبی برای کارهای عمومی موسیقی و به‌ویژه خانواده‌ی گیتارها به نظر می‌رسد.

نقاط قوت
دقت خوب
ابعاد و وزن مناسب
دارای حالت باس برای کوک‌کردن گیتار باس

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …