بهترین مارک و نوع و برند فازمتر حرفه ای و القایی و دیجیتال و غیر تماسی و فشار قوی و تستر و فشار متوسط با قیمت

بهترین فازمتر حرفه ای و القایی و دیجیتال و غیر تماسی با قیمت

در این مطلب به معرفی پرفروش ترین و بهترین مارک و نوع و برند فازمتر حرفه ای و القایی و دیجیتال و غیر تماسی و فشار قوی و تستر و فشار متوسط و ارزان موجود در بازار ایران با قیمت و مشخصات با امکان خرید اینترنتی و آنلاین می پردازیم :

فازمتر نووا مدل NTT-1012

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– طول: 14 سانتی‌متر
– گستره تست: از 100 تا 250 ولت
– تیغه کاملا پوشیده شده طبق استاندارد VDE
– میله با نوک سخت کاری شده
– دارای استاندارد GS آلمان

فازمتر «نووا» مدل NTT-1012 یکی از ابزارهای شرکت نووا (Nova) است که از طراحی زیبا و استانداردی برخوردار است. در میان ابزارآلات هر صنعتی، برخی از ابزارها نه تنها از ابزارهای ضروری به شمار می‌روند بلکه برای آنها جایگزینی نمی‌توان یافت. ابزار فازمتر برای خیلی از افراد، بویژه آن دسته که به نوعی با جریان برق سروکار دارند یکی از این ابزارهای ضروری محسوب می‌شود. این ابزار نه تنها به منظور تست و اطمینان از وجود جریان برق در یک مدار یا مسیر کاربرد دارد، بلکه در ایمنی کار با جریان یا دستگاه‌های برقی نیز کاربرد فراوانی دارد. فازمتر «نووا» مدل NTT-1012 با سری پیچ‌گوشتی دو سو و بدنه پلاستیکی تولید شده است که قابلیت تست گستره مناسبی از جریان برق را دارد. تیغه کاملا پوشیده شده طبق استاندارد VDE و همچنین برخورداری از میله با نوک سخت کاری شده از دیگر مشخصات این پیچ‌گوشتی فازمتر است. با توجه به سایز و طول مناسب، کاربر همواره به راحتی می‌تواند آن را در میان دیگر ابزارهای خود به همراه داشته باشد. این مدل همچنین دارای استاندارد GS آلمان است که نشان از ایمنی محصول دارد. این ابزار یکی از محصولات عرضه‌شده توسط شرکت داخلی نووا است که ضمن همکاری با کارخانجات تولیدی خارجی به تولید و عرضه ابزارآلات متنوع و استاندارد می‌پردازد.

فازمتر استنلی مدل 119-66

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
توضیحات تعداد
– یک عدد فازمتر
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
استیل
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– طراحی زیبا، ایمن و ارگونومیک
– دارای دسته پلاستیکی
– دامنه عملکرد: 100 تا 500 ولت
– وزن 30 گرم

فازمتر رونیکس مدل RH-2718

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
استیل
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– طول فازمتر 18 سانتی‌متر
– وزن 25 گرم

فازمتر یکی از وسایل دستی بسیار پرکاربرد در صنعت است. این نوع پیچ‌گوشتی از ابزارهایی است که در هر خانه، مغازه یا کارگاهی دیده می‌شود و موارد استفاده‌ی فراوانی دارد. فازمتر در عین سادگی، ابزاری بسیار مهم برای کسانی است که با برق و کارهای برقی سروکار دارند. با اتصال نوک فازمتر به سیم بدون روکش یا داخل کردن این ابزار به داخل سوراخ‌ پریز برق، می‌توانید جریان فاز را از نول تشخیص دهید. شرکت (Ronix) «رونیکس» چندین نمونه از این ابزار را تولید کرده است. یکی از این فازمترها، با 18 سانتی‌متر طول، یک فازمتر بزرگ بوده که با دسته‌ی پلاستیکی بسیار خوش‌دست، برای انجام کارهای برقی بسیار مناسب است. نام مدل این فازمتر (RH-2718) است. این فازمتر جهت اتصال به جیب لباس کار، گیره‌ای ندارد. دسته‌ی این ابزار طوری ساخته ‌شده که به‌راحتی در دست می‌نشیند و فازمتر درون مشت شما سر نمی‌خورد. نور لامپ نیز به‌خوبی دیده می‌شود. از این محصول می‌توان برای باز و بسته کردن پیچ‌هایی نه‌چندان سفت استفاده کرد. شاید برای شما این سوال پیش‌ آمده باشد که چگونه با انجام این کار، فاز تشخیص داده ‌شده و لامپ فازمتر روشن می‌شود، بدون اینکه کاربر دچار برق‌گرفتگی شود. دلیل این موضوع درون فازمتر نهفته است. داخل فازمتر یک لامپ کوچک همراه با یک عدد مقاومت مگا اهم قرار داده‌ شده و با اتصال فازمتر به سیم فاز و از طرف دیگر اتصال ته فازمتر به زمین (از طریق قرار دادن انگشت) مداری برای روشن شدن لامپ بسته و روشن می‌شود.

فازمتر اسرام بسته 2 عددی

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
ست 2 عددی
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
ندارد

«فازمتر» یکی از وسایل و ابزارآلات دستی است که بسیاری از ما نامش را شنیده‌ایم. این نوع پیچ‌گوشتی از ابزارهایی است که در هر خانه، مغازه یا کارگاهی دیده می‌شود و موارد استفاده‌ی فراوانی دارد. فازمتر در عین سادگی، ابزاری بسیار مهم برای کسانی است که با برق و کارهای برقی سروکار دارند. با اتصال نوک فازمتر به سیم بدون روکش یا داخل کردن این ابزار به داخل سوراخ‌ پریز برق، می‌توانید جریان فاز را از نول تشخیص دهید. شرکت Osram چندین نمونه از این ابزار را تولید کرده است. یکی از این فازمترها، با 20 سانتی‌متر طول، یک فازمتر بزرگ بوده که با دسته‌ی پلاستیکی بسیار خوش‌دست، برای انجام کارهای برقی بسیار مناسب است. دامنه‌ی کاری این ابزار، بین 100 تا 500 ولت است. این فازمتر جهت اتصال به جیب لباس کار، گیره‌ای ندارد. دسته‌ی این ابزار طوری ساخته ‌شده که به‌راحتی در دست می‌نشیند و فازمتر درون مشت شما سر نمی‌خورد. نور لامپ نیز به‌خوبی دیده می‌شود. پهنای نوک دوسوی این محصول 4 سانتی‌متر است و می‌توان از آن برای باز و بسته کردن پیچ‌هایی نه‌چندان سفت استفاده کرد. شاید برای شما این سوال پیش‌ آمده باشد که چگونه با انجام این کار، فاز تشخیص داده ‌شده و لامپ فازمتر روشن می‌شود، بدون اینکه کاربر دچار برق‌گرفتگی شود. دلیل این موضوع درون فازمتر نهفته است. داخل فازمتر یک لامپ کوچک همراه با یک عدد مقاومت مگا اهم قرار داده‌ شده و با اتصال فازمتر به سیم فاز و از طرف دیگر اتصال ته فازمتر به زمین (از طریق قرار دادن انگشت) مداری برای روشن شدن لامپ بسته و روشن می‌شود.

تستر دیجیتال JeTech Tool مدل VTD-130

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
دارد
جنس کاور
پلاستیکی
سایر توضیحات
– وزن: 26 گرم
– طول: 13 سانتی‌متر
– دارای دو کلید تست ولتاژ

مدتی است که فازمترهای دیجیتال در کنار نوع معمولی این وسیله، مورداستفاده قرار می‌گیرد. در بعضی از فازمترهای دیجیتالی علاوه بر مشخص کردن فاز از نول، قابلیت اندازه‌گیری و نمایش مقدار ولتاژ هم قرار داده‌شده است. این موضوع باعث افزایش کاربرد این نوع ابزار در بین مشاغلی است که با برق سروکار دارند. اما همچنان استفاده‌ی فازمترهای معمولی نسبت به نوع دیجیتال بیشتر است. شرکت‌های مختلفی دست به تولید فازمترهای دیجیتالی زده‌اند؛ «جی‌تک» (JeTECH) یکی از این شرکت‌هاست. مدل VTD-140 ازجمله‌ فازمترهای دیجیتالی‌ای است که توسط این شرکت تولید می‌شود. این فازمتر قرمزرنگ، با دسته‌ای پلاستیکی، طول 13 سانتی‌متر و وزن 26 گرم ساخته‌شده است. قابلیت نمایش ولتاژ در این مدل وجود دارد. برخلاف فازمترهای معمولی از نوع دیجیتالی نمی‌توان به‌صورت دائم، برای باز کردن و بستن پیچ استفاده کرد؛ همین موضوع هم از دلیل دیگری برای استفاده‌ی کمتر از این نوع می‌شود. بااین‌وجود برای مصارف خانگی و اندازه‌گیری ولتاژ با دقت کم ابزار مناسبی به شمار می‌آید. اگر قصد خرید این‌گونه فازمترها را دارید، باید در نگهداری از آن دقت بالایی داشته باشید تا به این پیچ‌گوشتی آسیبی نرسد.

فازمتر اکتیو مدل AC6018

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
جنس سری
فولاد
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت آهنربایی
دارد
فازمتر
دارد
سایر توضیحات
– تولید شده بر اساس استاندارد GS و CE

فازمتر ابزاری ساده جهت اطمینان از وجود یا عدم وجود الکتریسیته (ولتاژ الکتریکی) در قطعه کار هست. . فازمتر در اصل وسیله‌ای برای تشخیص سیم فاز از سیم نول است.  اطمینان از عدم وجود الکتریسیته در قطعه کار، باعث محافظت از کاربر در برابر خطرهای احتمالی شوک الکتریسیته می‌شود. فازمترها بیشتر به شکل پیچ گوشتی ساخته می‌شوند. هر گاه نوک فازمتر را داخل یکی از خانه‌های پریز یا سر سیمی که برق در آن جریان دارد بگذاریم و انگشت دست را روی پیچ انتهایی دسته آن قرار دهیم، اگر لامپ آن روشن شد آن سیم فاز است. فاز متر همانند لامپ عمل می کند . چون بدن انسان پتانسیل منفی دارد ، لذا می‌تواند قطب منفی برای مقاومت بسیار بالای موجود در فازمتر باشد. به همین دلیل وقتی که فازمتر را وارد پریز برق می‌نمایید بخش بسیار کمی از الکترونها که از مقاومت فازمتر عبور می‌کنند وارد بدن فرد شده و لامپ درون فازمتر در اثر عبور این جریان کم روشن می‌شود. تقریبا تمام برق کاران همواره از فازمتر استفاده می‌نمایند.« فازمتر 18 سانت اکتیو مدل AC6018 » یکی از پرکاربردترین و پرمصرفترین ابزارها است. مهمترین اعضای فازمتر، لامپ آن است که لامپ نئون داخل فازمتر اکتیو بسیار با کیفیت و هیچگونه نوسانی در آن دیده نمی‌شود. همچنین این فازمتر دارای قابلیت تعویض لامپ نئون داخلی نیز هست. بدنه این فازمتر کاملا عایق شده بر اساس استاندارد VDE است تا کاربر در نهایت ایمنی از این فازمتر استفاده نماید. بعلت استفاده از فازمتر جهت بازو بسته نمودن پیچ‌ها بخصوص پیچ‌های پریز و کلیدهای برق، نوک فازمتر در حد استاندارد نازک شده تا پیچ‌های ظریف نیز قابلیت باز و بسته شدن توسط این فازمتر را داشته باشند. نوک‌های این فازمتر سخت کاری شده و حرارت دیده شده تا در برابر خوردگی مقاوم باشد. همچنین نوک این فازمتر خاصیت آهنربایی نیز دارد تا باز و بسته نمودن پیچ‌ها راحت‌تر انجام شود. گستره تست این فازمتر از 100ولت تا 500 ولت است. فازمتر اکتیو تولید شده بر اساس استاندارد GS و  CEاست تا کاربر با خیال آسوده از این کالا استفاده نماید.

فازمتر اسرام سایز 195 میلی متر

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
توضیحات تعداد
– 1 عدد فازمتر
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
فولاد
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– گستره تست: از 100 تا 500 ولت
– دارای ذره‌بین روی دسته برای دید بهتر لامپ
– پهنای سری دوسو: 4 میلی‌متر
– طول کل: 20 سانتی‌متر

«فازمتر» یکی از وسایل و ابزارآلات دستی است که بسیاری از ما نامش را شنیده‌ایم. این نوع پیچ‌گوشتی از ابزارهایی است که در هر خانه، مغازه یا کارگاهی دیده می‌شود و موارد استفاده‌ی فراوانی دارد. فازمتر در عین سادگی، ابزاری بسیار مهم برای کسانی است که با برق و کارهای برقی سروکار دارند. با اتصال نوک فازمتر به سیم بدون روکش یا داخل کردن این ابزار به داخل سوراخ‌ پریز برق، می‌توانید جریان فاز را از نول تشخیص دهید. شرکت Osram چندین نمونه از این ابزار را تولید کرده است. یکی از این فازمترها، با 20 سانتی‌متر طول، یک فازمتر بزرگ بوده که با دسته‌ی پلاستیکی بسیار خوش‌دست، برای انجام کارهای برقی بسیار مناسب است. دامنه‌ی کاری این ابزار، بین 100 تا 500 ولت است. این فازمتر جهت اتصال به جیب لباس کار، گیره‌ای ندارد. دسته‌ی این ابزار طوری ساخته ‌شده که به‌راحتی در دست می‌نشیند و فازمتر درون مشت شما سر نمی‌خورد. نور لامپ نیز به‌خوبی دیده می‌شود. پهنای نوک دوسوی این محصول 4 سانتی‌متر است و می‌توان از آن برای باز و بسته کردن پیچ‌هایی نه‌چندان سفت استفاده کرد. شاید برای شما این سوال پیش‌ آمده باشد که چگونه با انجام این کار، فاز تشخیص داده ‌شده و لامپ فازمتر روشن می‌شود، بدون اینکه کاربر دچار برق‌گرفتگی شود. دلیل این موضوع درون فازمتر نهفته است. داخل فازمتر یک لامپ کوچک همراه با یک عدد مقاومت مگا اهم قرار داده‌ شده و با اتصال فازمتر به سیم فاز و از طرف دیگر اتصال ته فازمتر به زمین (از طریق قرار دادن انگشت) مداری برای روشن شدن لامپ بسته و روشن می‌شود.

نقاط قوت
کیفیت ساخت بالا

فازمتر اسرام مدل S201

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
استیل
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
سایر توضیحات
– گستره تست: از 100 تا 500 ولت
– دارای ذره‌بین روی دسته برای دید بهتر لامپ
– پهنای سری دوسو: 4 میلی‌متر
– طول کل: 20 سانتی‌متر

فازمتر از ابزار عمومی مورد استفاده در خانه و مغازه یا کارگاه ها می باشد. هر مکانی که با برق و برقکاری سروکار دارد به این وسیله جهت تشخص فاز از نول نیاز دارد. روش تشخیص فاز به سادگی و کارآمدی فراهم شده است ؛ این فازمترها، با 20 سانتی‌متر طول، یک فازمتر بزرگ بوده که با دسته‌ی پلاستیکی بسیار خوش‌دست، برای انجام کارهای برقی بسیار مناسب است. دامنه‌ی کاری این ابزار، بین 100 تا 500 ولت است. این فازمتر جهت اتصال به جیب لباس کار، گیره‌ای ندارد. دسته‌ی این ابزار طوری ساخته ‌شده که به‌راحتی در دست می‌نشیند و فازمتر درون مشت شما سر نمی‌خورد. نور لامپ نیز به‌خوبی دیده می‌شود. پهنای نوک دوسوی این محصول 4 میلی متر است و می‌توان از آن برای باز و بسته کردن پیچ‌هایی نه‌چندان سفت استفاده کرد. شاید برای شما این سوال پیش‌ آمده باشد که چگونه با انجام این کار، فاز تشخیص داده ‌شده و لامپ فازمتر روشن می‌شود، بدون اینکه کاربر دچار برق‌گرفتگی شود. دلیل این موضوع درون فازمتر نهفته است. داخل فازمتر یک لامپ کوچک همراه با یک عدد مقاومت مگا اهم قرار داده‌ شده و با اتصال فازمتر به سیم فاز و از طرف دیگر اتصال ته فازمتر به زمین (از طریق قرار دادن انگشت) مداری برای روشن شدن لامپ بسته و روشن می‌شود.شرکت OSRAM چندین مدل فاز متر دارد که این مدل از کارآمدترین و اقتصادی ترین مدل های تولید شده این برند می باشد.

فازمتر دیجیتال نووا مدل NTT 1900

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
سایر توضیحات
قابلیت استفاده جریان DC و AC
محدوده ولتاژ کاری از 12 الی 250 ولت مستقیم و غیر مستقیم
دارای لامپ نئون با کیفیت با ظرفیت 30000 اندازه گیری
دارای استاندارد بین المللی CE
خوش دست و کارایی آسان
بدون باتری
دسته ساخته شده از جنس ABS + TPE/CRV
ساخت کشور چین

فازمتر توسن مدل T9-370T

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
دارد
فازمتر
دارد
سایر توضیحات
– گستره تست: از 100 تا 500 ولت

«توسن» (Tosan)، نامی برازنده برای شرکتی است که جایگاهی مناسب در تولید ابزار دارد. این شرکت با تولید گونه‌های مختلف ابزار برقی یا دستی، قدرت انتخاب شما را در خرید ابزار موردنظرتان بالا برده و این ابزارها همگی از کیفیت مطلوبی برخوردارند. گونه‌های مختلف پیچ‌گوشتی هم در بین تولیدات این شرکت دیده می‌شود. در بین گونه‌های پیچ‌گوشتی که توسن تولیدکننده ‌آن بوده، چند فازمتر هم وجود دارد که ابزاری کاربردی به شمار می‌آید. محصول مدل T9-370T، نمونه‌ای از فازمترهایی است که با برند توسن عرضه می‌شوند. این ابزار با طول 14.5 سانتی‌متر تولید شده است. همچنین دسته‌ی پلاستیکی‌ خوش‌دستی دارد. فرم و آج‌های پلاستیکی به‌کاررفته روی دسته، باعث می‌شود تا دست شما کمتر عرق کند و به همین علت مانع سر خوردن فازمتر می‌شود. فازمتر، ابزاری است که شاید نام آن را شنیده‌اید یا با آن کار کرده‌اید. به خصوص کسانی که در شغل خود با برق سروکار دارند، به‌کرات از این ابزار استفاده می‌کنند. فازمتر در حین سادگی، به شما کمک می‌کند تا موقع کار کردن با برق، فاز را از نول را تشخیص دهید. ممکن است سوالی در ذهن شما به وجود آمده که این ابزار چگونه عمل می‌کنند؛ و چرا باوجود اتصال به سیم برق، کاربر دچار برق‌گرفتگی نمی‌شود. پاسخ این سوال به اجزا داخلی فازمتر بر می‌گردد. یک لامپ کوچک و یک مقاومت چند مگا اهمی، اجزای اصلی داخل فازمتر هستند. با اتصال نوک فازمتر به فاز و در طرف دیگر با فشار دادن قسمت انتهای فازمتر، مداری برای روشن شدن لامپ تشکیل می‌شود. با تهیه این محصول، می‌توانید در مواقع لزوم، در خانه، مغازه یا محل کار از آن استفاده کنید.

فازمتر جنرال کد 9902

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
فولاد
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
دارد
فازمتر
دارد
سایر توضیحات
طول : 20 سانتی متر
ولتاژ عملکرد : 100 الی 500 ولت

فازمتر توسن مدل T9-4110T

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
دارد
فازمتر
دارد
سایر توضیحات
– گستره تست: از 100 تا 500 ولت

در جهان شرکت‌های مختلفی در زمینه‌ی تولید ابزار فعالیت می‌کنند. «توسن» (Tosan) یکی از این شرکت‌‌هاست که با تولید ابزارهای مختلف، دست شما را برای انتخاب و خرید ابزار موردنظرتان با این برند، باز نگه‌داشته است. بیشتر محصولات شرکت «توسن»، از کیفیت مطلوبی برخوردارند. در میان محصولات این شرکت، انواع پیچ‌گوشتی هم وجود دارد. چند مدل فازمتر هم که نوعی پیچ‌گوشتی به حساب می‌آیند، در بین ابزارهای با برند توسن دیده می‌شوند. یک از این نمونه‌ها، مدل T9-4110T است. این مدل، با طول 20 سانتی‌متر ساخته شده است. همچنین این مدل دارای دسته‌ی پلاستیکی‌ خوش‌دستی است. طراحی و آج‌های پلاستیکی به‌کاررفته روی دسته، باعث می‌شود تا دست شما کمتر عرق کند و به همین علت مانع سر خوردن فازمتر می‌شود. از ابزارهای کاربردی که شاید نام آن را شنیده‌اید یا از آن استفاده کرده‌اید فازمتر است. کسانی که به شیوه‌های مختلف با برق سروکار دارند، با این ابزار ساده کار ‌کرده‌اند. فازمترها در حین سادگی، برای تشخیص فاز از نول، به شما کمک می‌کند. سوالی که امکان دارد در ذهن شما به وجود بیاید این است که این ابزار چگونه عمل می‌کنند؛ و چرا باوجود اتصال سری آن به سیم برق، کاربر دچار برق‌گرفتگی نمی‌شود. جواب این سوال را می‌توان با بررسی اجزای داخلی فازمتر پیدا کرد. یک لامپ کوچک و یک مقاومت اهمی (چند مگا اهم)، از اجزای اصلی داخل فازمتر به شمار می‌آیند. اتصال سری فازمتر به فاز و از طرفی دیگر فشار دادن انتهای فازمتر، دلیل روشن شدن لامپ داخل فازمتر است. با خرید این محصول، قادرید در مواقع ضروری، در منزل و محل کار از آن استفاده کنید.

فازمتر نووا مدل NTT1902

مشاهدۀ قیمت فازمتر

تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
فولاد
روکش
کروم
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– دامنه‌ی ولتاژ: 100 تا 500 ولت
– نوردهی مناسب لامپ جهت تشخیص جریان فاز
– ابعاد: 18.5 × 1.5 × 1.5 سانتی‌متر
– وزن: 30 گرم

فازمتر پاورست مدل TH1001C

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– دامنه‌ی ولتاژ: 70 تا 250 ولت AC
– دامنه فرکانس: 50 تا 500 هرتز
– قابلیت نمایش جریان بدون تماس سری فازمتر با روشن شدن لامپ آن
– ضد آب
– طول: 14 سانتی‌متر
– وزن: 30 گرم

«TH1001C» یکی از فازمترهای تولید شده توسط شرکت «پاورست» (Power Set) است. این ابزار با ظاهری ساده و کیفیتی بالا تولید می‌شود. امکان تشخیص جریان فاز برای ولتاژی بین 70 تا 250 ولت (AC) با این ابزار وجود دارد. در میان ابزارآلات هر صنعتی، برخی از ابزارها نه تنها از ابزارهای ضروری به شمار می‌روند بلکه برای آن‌ها جایگزینی نمی‌توان یافت. فازمتر برای خیلی از افراد، به‌ویژه برای کسانی که به‌نوعی با جریان برق سروکار دارند یکی از این ابزارهای ضروری محسوب می‌شود. این ابزار نه‌تنها به منظور تست و اطمینان از وجود جریان برق در یک مدار الکتریکی کاربرد دارد، بلکه در ایمنی کار با جریان یا دستگاه‌های برقی نیز به کار می‌رود. فازمتر مدل  TH1001Cبا سری پیچ‌گوشتی دو سو و با یک بدنه پلاستیکی تولید شده است و می‌توان از آن برای ولتاژ با دامنه‌ی 70 الی 250 ولت استفاده کرد. در این مدل از میله از جنس استیل (S2) استفاده شده است. با توجه به سایز و طول این مدل و برخورداری از گیره، کاربر همواره می‌تواند آن را به همراه داشته باشد. همان‌طور که ذکر شد این مجموعه توسط شرکت پاورست تولید می‌شود. این شرکت چند مدل مجموعه ابزار و لوازم جانبی را با تنوع زیاد تولید کرده است. اگر بگوییم کیفیت محصولات پاورست در سطح بالایی قرار دارد، مبالغه نکرده‌ایم. فازمتر مدل TH1001A حدود 14 سانتی‌متر طول دارد و برای تشخیص جریان فاز از نول به کار می‌رود.

فازمتر اسرام سایز 195 میلی متر -بسته 5 عددی

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
ست 5 عددی
توضیحات تعداد
5 عدد فازمتر دو اسرام
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
استیل
روکش
کروم
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
دارد
سایر توضیحات
گستره تست: از 100 تا 500 ولت
– دارای ذره‌بین روی دسته برای دید بهتر لامپ
– پهنای سری دوسو: 4 میلی‌متر
– طول کل: 20 سانتی‌متر

فازمتر دو سو اسرام میله استیل لامپ پرنور قابل استفاده در محیطهای پرنور دارای بدنه مستحکم قابل استفاده بعنوا پیچ گشوتی دو سو معمولی

فازمتر نووا مدل NTT1901

مشاهدۀ قیمت فازمتر

تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
فولاد
روکش
کروم
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– دارای گیره
– دامنه‌ی ولتاژ: 100 تا 500 ولت
– نوردهی مناسب لامپ جهت تشخیص جریان فاز
– ابعاد: 14.5 × 1.4 × 1.8 سانتی‌متر
– وزن: 20 گرم

فازمتر مدار مدل 9812

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
توضیحات تعداد
– یک عدد فازمتر به ابعاد 1.5 × 18.5 سانتی‌متر
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
استیل
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– طراحی ایمن
– دارای دسته پلاستیکی
– دامنه عملکرد: 100 تا 500 ولت
– ابعاد: طول: 18.5 ، قطر: 1.5 سانتی‌متر
– وزن 30 گرم

یکی از راه‌های مشخص کردن جریان فاز استفاده از فازمتر است. فازمتر فوق نیز برای همین منظور طراحی و تولید شده است. این محصول کیفیت ساخت مناسبی دارد و شرکت «مدار» (Madar) آن را در رنگ‌های مختلفی عرضه کرده است. لامپ نشانگر، بخش فلزی فازمتر و قسمت‌های پلاستیکی آن از مواد باکیفیتی ساخته شده است. استیل نوک این فازمتر مقاومت خوبی دربرابر فشار و پیچش دارد و به‌دلیل آبکاری مناسبی که دارد به‌راحتی دچار خوردگی و زنگ‌زدگی نمی‌شود. از این فازمتر برای جریان‌های تک‌فاز استفاده می‌شود و دامنه‌ی عملکرد آن 100 تا 500 ولت است. این فازمتر طولی برابر 18.5 سانتی‌متر دارد و وزن آن 30 گرم است. شرکت مدار این فازمتر را تحت عنوان مدل «9812» به بازار عرضه کرده است.

فازمتر ولت آلرت مدل VD02

مشاهدۀ قیمت فازمتر

جنس دسته
پلاستیکی
فازمتر
دارد
سایر توضیحات
نشان دادن فاز با قرار دادن سر فازمتر کنار سیم(بدون نیاز به اتصال)
نشان دادن فاز از 90 تا 1000 ولت
حساسیت بالا برای تفکیک فاز نول از هم در سیم های کنار هم
دارای چراغ قوه ال ای دی با نور سفید در سر فاز متر

تمامی فاز متر ها برای نشان دادن فاز باید با قسمت بدون روکش سیم تماس داشته باشند ضمن این که نور ضعیفی را برای نشان دادن فاز نشان می دهند.فازمتر ولت آلرت مدل VD02 توانسته تا حد زیادی کار را برای یافتن فاز تسهیل بخشد بدین شکل که با نزدیک کردن نوک فازمتر به سیم دارای فاز از 90 تا 1000 ولت می تواند آن را با صدای بوق و چراغ قرمز نمایش دهدحساسیت دستگاه به شکلی هست که اگر آنرا به سیم نولی که در کنار فاز هست نزدیک کنیم دچار خطا نمی شود و باز فاز و نول را از هم تشخیص می دهد.این دستگاه دارای یک چراغ قوه کوچک داخلی می باشد که می تواند در تاریکی به کمکمان بیاید

فازمتر نووا مدل 190

مشاهدۀ قیمت فازمتر

تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
فولاد
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– دارای استاندارد IP54
– دارای گیره
– نوردهی مناسب لامپ جهت تشخیص جریان فاز
– ابعاد: 19 × 2.5 × 2 سانتی‌متر
– وزن: 35 گرم

فازمتر نووا مدل NTT-1011

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
ندارد
سایر توضیحات
– طول: 18 سانتی‌متر
– گستره تست: از 100 تا 250 ولت
– تیغه کاملا پوشیده شده طبق استاندارد VDE
– میله با نوک سخت کاری شده
– دارای استاندارد GS آلمان

فازمتر «نووا» مدل NTT-1011 یکی از ابزارهای شرکت نووا (Nova) است که از طراحی زیبا و ساده‌ای برخوردار است. در میان ابزارآلات هر صنعتی، برخی از ابزارها نه تنها از ابزارهای ضروری به شمار می‌روند بلکه برای آنها جایگزینی نمی‌توان یافت. ابزار فازمتر برای خیلی از افراد، بویژه آن دسته که به نوعی با جریان برق سروکار دارند یکی از این ابزارهای ضروری محسوب می‌شود. این ابزار نه تنها به منظور تست و اطمینان از وجود جریان برق در یک مدار یا مسیر کاربرد دارد، بلکه در ایمنی کار با جریان یا دستگاه‌های برقی نیز کاربرد فراوانی دارد. فازمتر «نووا» مدل NTT-1011 با سری پیچ‌گوشتی دو سو و با یک بدنه پلاستیکی تولید شده است که قابلیت تست گستره مناسبی از جریان برق را دارد. در این مدل از میله با نوک سخت کاری شده استفاده شده است. با توجه به سایز و طول این مدل و برخورداری از گیره، کاربر همواره می‌تواند آن را به همراه داشته باشد. این مدل همچنین دارای استاندارد GS آلمان است که نشان از ایمنی محصول دارد. این محصول یکی از محصولات عرضه‌شده توسط شرکت داخلی نووا است که ضمن همکاری با کارخانجات تولیدی خارجی به تولید و عرضه ابزارآلات متنوع و استانداردی می‌پردازد.

فازمتر مدل 0211

مشاهدۀ قیمت فازمتر

سری
دو سو
تعداد
تک
قابلیت تعویض سری
ندارد
جنس سری
استیل
جنس دسته
پلاستیکی
قابلیت کوبش پذیری
ندارد
قابلیت آهنربایی
ندارد
فازمتر
دارد
کاور
ندارد

یکی از وسایل و ابزارآلات برقی که بسیاری از ما ممکن است نامش را شنیده باشیم، “فازمتر” است. این پیچ‌گوشتی از ابزارهایی است که در هر خانه، مغازه یا کارگاه دیده می‌شود و مورداستفاده فراوان دارد. فازمتر در حین سادگی، ابزاری بسیار مهم برای کسانی است که با برق و کارهای برقی سروکار دارند. بااتصال نوک فازمتر به سیم لخت و یا داخل کردن این ابزار به داخل سوراخ‌ پریز برق می‌توانید فاز را از نول تشخیص دهید. شاید برای شما این سوال پیش‌آمده باشد که چگونه با انجام این کار، بدون اینکه کاربر دچار برق‌گرفتگی شود، فاز تشخیص داده‌شده و لامپ فازمتر روشن می‌شود. دلیل این موضوع در داخل فازمتر نهفته است. در داخل فازمتر یک لامپ کوچک به همراه یک مقاومت در چند مگا اهم قرار داده‌شده و بااتصال فازمتر به سیم فاز و از طرف دیگر اتصال ته فازمتر به زمین (از طریق قرار دادن انگشت) مداری برای روشن شدن لامپ بسته‌شده و روشن می‌شود. یکی از این فازمترها، مدل 0211 است که دارای طول 190 میلی‌متر بوده که با ابعادی کوچک و جمع‌وجور تولید شده است. این ابزار دارای دسته‌ی پلاستیکی و برای انجام کارهای برقی بسیار مناسب است. دامنه‌ی کاری این ابزار، بین 100 تا 500 ولت است.

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …