بهترین میز پرس خانگی و تاشو و سیم کش دار و اسپرت و چند کاره و 28 کاره و 24 کار ه و 10 کاره و 35 کاره و ارزان | جایی نو | جایینو

بهترین میز پرس خانگی و تاشو و سیم کش دار و اسپرت و چند کاره و 28 کاره و 24 کار ه و 10 کاره و 35 کاره و ارزان

در این مطلب به معرفی پرفروش ترین و بهترین میز پرس خانگی و تاشو و سیم کش دار و اسپرت و چند کاره و 28 کاره و 24 کاره و 10 کاره و 35 کاره و استاندارد و ارزان موجود در بازار ایران با قیمت و مشخصات با امکان خرید اینترنتی و آنلاین می پردازیم :

میز پرس 10 کاره خانگی مدل اسپرت 222

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
120*60*30 سانتی‌متر
وزن
18000 گرم

زندگی روزمره به گونه ایست که فرصت باشگاه رفتن برای بسیاری فراهم نیست،چنانچه شما هم فرصت باشگاه ندارید و یا هزینه های باشگاه برایتان زیاد است،بهترین راه کار ایجاد یک باشگاه کوچک در منزلتان است.باشگاهی که به راحتی جمو جور شود و برای استفاده به فضایی بیشتر از دو متر نیاز نداشته باشد.این دستگاه تاشو بوده و پس از هربار استفاده میتوان آن را در 20ثانیه تا کرده و در گوشه اتاق به عرض 30سانتیمتر قرار دارد.قابلیت انجام حرکات بالاسینه،پرس سینه،زیرسینه،جلوپا،پشت پا،شکم،پارالل،لاری،جلوبازو سیمکش و لاری را دارد.دستگاه بسیار مستحکم و مقاوم بوده و در ساخت آن از رنگ الکترواستاتیک ضدخط و خش استفاده شده است.همچنین ارتفاع قسمت لاری دستگاه تغییر میکند. برای قرار دادن هالتر در حرکات پرس سینه و زیرسینه یک جایگاه،و برای حرکت بالاسینه جایگاهی جداگانه درنظر گرفته شده است.حرکت پارالل را براحتی میتوانید با این دستگاه انجام دهید.در قسمت جلوی دستگاه وزنه قرار داده و حرکات جلوپا(متحرک)،پشت پا(متحرک) و شکم(ثابت) را براحتی انجام دهید.تکیه گاه را در حالت عمودی قرار داده و حرکت لاری را در ارتفاع مناسب با قد خودتان انجام دهید.سیمکش جلوبازو(که همراه با دستگاه است) را به قسمت جلوی دستگاه متصل کنید و حرکت جلوبازو ایستاده را انجام دهید.حرکاتتان را انجام دادید؟دستگاه را براحتی جمع کنید و در گوشه اتاق قرار دهید.

نیمکت مدرج تاشو مدل اسپرت

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
30×90×45 سانتی‌متر
وزن
15000 گرم

میز پرس خانگی 3 کاره مدل اسپرت 232

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
60×90×100 سانتی‌متر
وزن
15000 گرم

میز پرس سینه 3 کاره جمع شونده مدل اسپرت،ابزاری بسیار مفید و کاربردی جهت استفاده در فضای محدود منزل برای انجام حرکات پرس سینه، بالاسینه و پارالل میباشد.پس از هربار استفاده در صورت نداشتن فضای کافی در منزل میتوان به راحتی در عرض چندثانیه دستگاه را جمو جور کرده و در گوشه ای قرار داد.تحمل وزن دستگاه تا 200کیلوگرم میباشد.همچنین رنگ الکترواستاتیک ضدخش علاوه بر زیبایی بر دوام دستگاه افزوده است.

میز پرس ده کاره مدل نیو اسپرت 2018

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
160 × 65 × 30 سانتی‌متر
وزن
18000 گرم

گروه تولیدی اسپرت،پس از استقبال از میزهای بدنسازی خانگی،اقدام به بهبود کیفیت آنها نمود. استفاده از مکانیزم چرخش بلبرینگی در قسمت پا،علاوه بر روان شدن و راحتی استفاده،این میزها را محصولی قابل رقابت با نمونه های خارجی نمود. گروه اسپرت مفتخر است با همکاری دیجی کالا،این محصول با کیفیت را به صورت تقویت شده و محکم به شما تقدیم نماید. این محصول کاملا تاشو بوده به نحوی که پس از استفاده به راحتی میتوانید در عرض چندثانیه با بازنمودن چندپیچ آن را جمع و جور کرده و در گوشه اتاقتان قرار دهید. حرکات بالاسینه،پرس سینه،زیرسینه،جلوپا،پشت ران،سرشانه،جلوبازو سیمکش،لاری و پارالل،با این دستگاه قابل انجام میباشد. همچنین رنگ الکترواستاتیک علاوه بر زیبایی بر دوام و ماندگاری محصول نیز افزوده است. این محصول با مکانیزم بلبرینگی تنها توسط فروشگاه اسپرت در دیجی کالا به مشتریان عزیز عرضه گشته و نمونه ای از آن را در بازار نخواهید یافت.لازم به ذکر است کیفیت محصول در صورت خرید از فروشگاه های دیگر مورد تایید نمیباشد.

نقاط قوت
تقویت شده و محکم
بهبود کیفیت نمونه های قبلی محصول
مکانیزم بلبرینگ چرخشی و روان
رنگ ضدخش الکترواستاتیک

میز پرس 10 کاره مدل AB.SP

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
35 × 65 × 130 سانتی‌متر
وزن
20000 گرم
سایر توضیحات
– ساخته شده از پروفیل لوله 55mm قوی با ظاهری زیباتر

زندگی روزمره به گونه ایست که فرصت باشگاه رفتن برای بسیاری فراهم نیست،چنانچه شما هم فرصت باشگاه ندارید و یا هزینه های باشگاه برایتان زیاد است،بهترین راه کار ایجاد یک باشگاه کوچک در منزلتان است.باشگاهی که به راحتی جمو جور شود و برای استفاده به فضایی بیشتر از دو متر نیاز نداشته باشد.این دستگاه تاشو بوده و پس از هربار استفاده میتوان آن را در 20ثانیه تا کرده و در گوشه اتاق به عرض 30سانتیمتر قرار دارد.قابلیت انجام حرکات بالاسینه،پرس سینه،زیرسینه،جلوپا،پشت پا،شکم،پارالل،لاری،جلوبازو سیمکش و لاری را دارد.دستگاه بسیار مستحکم و مقاوم بوده و در ساخت آن از رنگ الکترواستاتیک ضدخط و خش استفاده شده است.همچنین ارتفاع قسمت لاری دستگاه تغییر میکند. برای قرار دادن هالتر در حرکات پرس سینه و زیرسینه یک جایگاه،و برای حرکت بالاسینه جایگاهی جداگانه درنظر گرفته شده است.حرکت پارالل را براحتی میتوانید با این دستگاه انجام دهید.در قسمت جلوی دستگاه وزنه قرار داده و حرکات جلوپا(متحرک)،پشت پا(متحرک) و شکم(ثابت) را براحتی انجام دهید.تکیه گاه را در حالت عمودی قرار داده و حرکت لاری را در ارتفاع مناسب با قد خودتان انجام دهید.سیمکش جلوبازو(که همراه با دستگاه است) را به قسمت جلوی دستگاه متصل کنید و حرکت جلوبازو ایستاده را انجام دهید.حرکاتتان را انجام دادید.دستگاه را براحتی جمع کنید و در گوشه اتاق قرار دهید.

میز مدرج مدل نیو اسپرت چندحالته

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
110 × 40 × 22 سانتی‌متر
وزن
15000 گرم
سایر توضیحات
– دارای جای پا

گروه تولیدی اسپرت با ملاک قرار دادن کیفیت،با تولید محصولی جدید،گامی در جهت ارتقای سلامتی و ورزش در ایران عزیزمان نهاد. میز مدرج،با قابلیت تنظیم ارتفاع تکیه گاه،یکی از بهترین گزینه ها جهت کار با دمبل در منزل است. میتوانید تکیه گاه میز را صاف نموده و به راحتی با دمبل حرکات قفسه سینه را تمرین کنید. تمامی میزهای این گروه تاشو بوده و پس از استفاده میتوانید در عرض چند ثانیه جمع کرده و در گوشه اتاق قرار دهید. استفاده از رنگ الکترواستاتیک در ساخت این محصول،علاوه بر زیبایی بر دوام و ماندگاری آن نیز افزوده است. ابعاد محصول طبق استانداردهای جهانی برای تمامی سنین و فیزیک های مختلف بدنی(قد ، وزن و ….) ساخته شده است. لازم به ذکر است.به دلیل وجود محصولات مشابه و اکثرا بی کیفیت در بازار،این محصول با کیفیتی قابل رقابت با نمونه های خارجی تنها توسط فروشگاه اسپرت در دیجی کالا به مشتریان عزیز عرضه میگردد،و کیفیت محصول در صورت خرید از فروشگاه های دیگر قابل تضمین نمیباشد.

نقاط قوت
امکان تاشو بودن محصول
کیفیتی قابل رقابت با نمونه های خارجی
ابعادی با استاندارد جهانی

میز پرس خانگی 7کاره تاشو مدل 111

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
120*60*30 سانتی‌متر
وزن
15000 گرم

دستگاه 7 کاره شامل حرکات پرس سینه,بالاسینه,زیرسینه,جلوپا,پشت پا,شکم و پارالل است.این دستگاه تاشو بوده و پس از هربار استفاده در عرض 10 ثانیه به راحتی میتوانید آن را جمع کرده و در فضایی بسیار کوچکی در حد نیم مترقرار دهید.در ساخت دستگاه از پروفیل قوی استفاده شده است و تا وزنی معادل سیصد کیلوگرم تحمل دارد.همچنین رنگ دستگاه ضدخط و خش الکترواستاتیک بوده که علاوه بر زیبایی به کیفیت و ماندگاری محصول نیز افزوده است.ارتفاع تکیه گاه دستگاه در حالات مختلف قرار میگیرد و از این لحاظ برای تمامی حرکات پرس سینه و همچنین تمامی فیزیک های بدنی مناسب میباشدشامل یک جایگاه هالتر جهت حرکات پرس سینه و زیرسینه و جایگاهی مختص حرکت بالاسینه میباشد.در قسمت جلوی دستگاه وزنه قرار داده و حرکت جلوپا(متحرک)،پشت پا(متحرک) و شکم(ثابت) را به راحتی انجام دهید.در پشت دستگاه دو عدد جایگاه دست قرار داده شده است تا به کمک آن حرکت پارالل را به راحتی انجام دهید.تمرینتان تمام شد؟!دستگاه را در عرض چند ثانیه جمع کرده و در گوشه اتاقتان بگذارید.

میز پرس خانگی مدل 7کاره تاشو 2018

مشاهدۀ قیمت میز پرس

120× 35 × 65 سانتی‌متر
وزن
18000 گرم
سایر توضیحات
دستگاه 7 کاره شامل حرکات پرس سینه,بالاسینه,زیرسینه,جلوپا,پشت پا,شکم و پارالل است.این دستگاه تاشو بوده و پس از هربار استفاده در عرض 10 ثانیه به راحتی میتوانید آن را جمع کرده و در فضایی بسیار کوچکی در حد نیم مترقرار دهید.در ساخت دستگاه از پروفیل قوی استفاده شده است و تا وزنی معادل چهارصد کیلوگرم تحمل دارد.ارتفاع تکیه گاه دستگاه در حالات مختلف قرار میگیرد و از این لحاظ برای تمامی حرکات پرس سینه و همچنین تمامی فیزیک های بدنی مناسب میباشدشامل یک جایگاه هالتر جهت حرکات پرس سینه و زیرسینه و جایگاهی مختص حرکت بالاسینه میباشد.در قسمت جلوی دستگاه وزنه قرار داده و حرکت جلوپا(متحرک)،پشت پا(متحرک) و شکم(ثابت) را به راحتی انجام دهید.در پشت دستگاه دو عدد جایگاه دست قرار داده شده است تا به کمک آن حرکت پارالل را به راحتی انجام دهید.تمرینتان تمام شد؟!دستگاه را در عرض چند ثانیه جمع کرده و در گوشه اتاقتان بگذارید.

نقاط قوت
اشغال فضای کم
تاشو
قابل جابجایی
استحکام و تحمل وزن بالا
در دسترس
قابلیت انجام حرکات بسیار

میز پرس 7 کاره تایتان فیتنس مدل BH-1134

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
174x134x112 سانتی‌متر
وزن
34000 گرم
سایر توضیحات
میز پرس 5 کاره تایتان فیتنس BH 1134 :
– رنگ بدنه : نوک مدادی
– رنگ تشک: نوک مدادی نارنجی (ترکیبی)
– تحمل وزن استفاده کننده : 100 KG
– پرس سینه
– پرس بالا سینه
– پرس زیر سینه
– پروانه Butterfly
–جلو پا
– پشت پا
– شکم

نقاط قوت
تاشو( جهت مواقع عدم استفاده )
ظاهر مناسب جهت استفاده در خانه
فوم و اسفنج های نرم و با کیفیت
استفاده از متریال با کیفیت بالا در ساخت
7 قابلیت کاربردی در یک دستگاه

میز پرس چند منظوره مدرج بدنسازی ( پرس خانگی ) مارک هاوس فیت مدل HG-2093

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
135 × 82 × 160 سانتی‌متر
وزن
23000 گرم
سایر توضیحات
– میز پرس مدرج چند منظوره هاوس فیت شامل 6 حرکت اصلی :
– پرس سینه
– پرس بالا سینه
– پرس زیر سینه
– جلو بازو لاری
– جلو پا
– پشت پا
بسته بندی دستگاه فوق در تعداد 1 کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود
در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد
با گارانتی معتبر 36 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) با مصرف خانگی میباشد .

اغلب برند های موجود در بازار ایران به خاطر پائین آوردن قیمت از ساختاری خیلی ضعیف استفاده میشوند که این نکته باعث پائین آمدن 100% کیفیت خواهد شد ؛ ساختار مهندسی به روز شده و شاسی ( اسکلت ) مستحکم دستگاه ؛ نکته بسیار بسیار مهمی در دستگاه های فوق میباشد ؛ برند هاوس فیت با قدمتی طولانی در ساخت و تولید ( در کشورهای تایوان و چین ) که ارائه کننده بهترین و مدرنترین تجهیزات بدنسازی و هوازی خانگی و باشگاهی میباشد میز پرس مدرج چندمنظوره HOUSEFit HG-2093 اورجینال با ساختار و طراحی مدرن و کیفیت بالا در قطعات با کارائی زیاد و انجام حرکات متنوع بدنسازی به نحو احسن و بدون لرزش با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) و مصرف خانگی میباشد . ضمنا بسته بندی دستگاه فوق ( اسمبل نشده ) در کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود ؛ در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد .

نقاط قوت
طراحی مدرن ؛ محصول سال 2018
روکش تشک و اسفنج های قابل شستشو
انجام حرکات متنوع ( چند منظوره و مدرج )
مقر نگه دارنده میله هالتر قوی با ارتفاع قابل تنظیم
دارای نیمکت پهن جلو بازو لاری با ارتفاع قابل تنظیم
مصرف خانگی
کم جا و به راحتی قابل جابجایی
دارای 4 عدد اسفنج مخصوص پاها جهت سهولت در انجام حرکات
اورجینال ؛ ساخت و مونتاژ و بسته بندی چین
با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 )
نقاط ضعف
ندارد

میز پرس فوق حرفه ای 2 تیکه ( پرس خانگی ) چند منظوره و مدرج بدنسازی مارک هاوس فیت مدل HG-2073

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
175 × 105 × 198 سانتی‌متر
وزن
52000 گرم
سایر توضیحات
طراحی فوق العاده مدرن و زیبا (محصول سال 2018)
دستگاه فوق ؛ 2 تیکه و قابل استفاده همزمان برای 2 نفر میباشد
کیفیت بالا و ساختاری فوق العاده قوی و مستحکم در کلیه قطعات دستگاه
بدون لرزش
تحمل وزن بسیار بالا
انجام حرکات بسیار متنوع و استاندارد ؛
انجام حرکات اصلی نیمکت مدرج شامل :
پرس سینه
پرس بالا سینه
پرس زیر سینه
جلو بازو لاری
جلو پا
پشت پا
سرشانه نشسته و …
پایه اسکات قوی با ارتفاع قابل تنظیم آبکاری شده استیل و نگه دارنده های میله هالتر جهت تعویض وزنه هالتر
روکش تشک ها و اسفنج های سایز بزرگ ( در تعداد 6 عدد ) قابل شستشو
بسته بندی دستگاه فوق در تعداد 1 کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود
در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد
مصرف خانگی
ساخت و مونتاژ و بسته بندی چین
با گارانتی معتبر 36 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 )

اغلب برند های موجود در بازار ایران به خاطر پائین آوردن قیمت از ساختاری خیلی ضعیف استفاده میشوند که این نکته باعث پائین آمدن 100% کیفیت خواهد شد ؛ ساختار مهندسی به روز شده و شاسی ( اسکلت ) مستحکم دستگاه ؛ نکته بسیار بسیار مهمی در دستگاه های فوق میباشد ؛ برند هاوس فیت با قدمتی طولانی در ساخت و تولید ( در کشورهای تایوان و چین ) که ارائه کننده بهترین و مدرنترین تجهیزات بدنسازی و هوازی خانگی و باشگاهی میباشد میز پرس حرفه ای 2 تیکه ( مجزا ) مدرج HOUSEFit HG-2073 اورجینال با ساختاری پیشرفته و کیفیتی فوق العاده بالا و طراحی مدرن و با کارائی خیلی زیاد و انجام حرکات متنوع بدنسازی به نحو احسن و بدون لرزش با تحمل وزن بالا و با قابلیت استفاده 2 نفر همزمان باهم ؛ 1 نفر انجام کلیه حرکات با دمبل توسط نیمکت مدرج و همزمان نفر دیگر انجام حرکات با مقر اسکات ( با ارتفاع قابل تنظیم ) با میله هالتر و گذاردن نیمکت در زیر پایه اسکات ؛ دستگاه را تبدیل به میز پرس حرفه ای با انجام کلیه حرکات متنوع با میله هالتر مینماید با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) و مصرف خانگی میباشد ضمنا بسته بندی دستگاه فوق ( اسمبل نشده ) در کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود ؛ در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد .

نقاط قوت
طراحی فوق العاده مدرن و زیبا (محصول سال 2018)
کیفیت بالا و ساختاری فوق العاده قوی و مستحکم در کلیه قطعات دستگاه
بدون لرزش و تحمل وزن بسیار بالا
انجام حرکات بسیار متنوع و استاندارد توسط پایه اسکات و نیمکت مدرج
دارای تخته جلو بازو لاری با کیفیت بالا و ارتفاع قابل تنظیم و پایه نگه دارنده میله هالتر مربوطه
روکش تشک ها و اسفنج های سایز بزرگ ( در تعداد 6 عدد ) قابل شستشو
پایه اسکات قوی با ارتفاع قابل تنظیم آبکاری شده استیل و نگه دارنده های میله هالتر جهت تعویض وزنه هالتر
قابلیت استفاده 2 نفر همزمان باهم
اورجینال ؛ ساخت و مونتاژ و بسته بندی چین
با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 )
نقاط ضعف
ندارد

میز پرس ( پرس خانگی ) چندمنظوره و مدرج بدنسازی مارک هاوس فیت مدل HG-2096

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
80 * 155* 198 سانتی‌متر
وزن
38000 گرم
سایر توضیحات
طراحی مدرن با ساختاری اصولی و قوی
بدون لرزش در حین انجام حرکات متنوع
انجام حرکات اصلی میز پرس با نیمکت مدرج ( در ریل مربوطه ) شامل :
پرس سینه
پرس بالا سینه
پرس زیر سینه
با پایه قوی مخصوص نگهداری میله هالتر با ارتفاع بلند و قابل تنظیم
جلو بازو لاری ( با میله تعبیه شده و یا با میله هالتر )
جلو پا
پشت پا
سرشانه
و حرکات متنوع دیگر
با محل قرار دادن وزنه هالتر در قسمت تعبیه شده در پشت دستگاه
تحمل وزن بالا
بسته بندی دستگاه فوق در تعداد 1 کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود
در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد
گارانتی 36 ماه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) با مصرف خانگی

اغلب برند های موجود در بازار ایران به خاطر پائین آوردن قیمت از ساختاری خیلی ضعیف استفاده میشوند که این نکته باعث پائین آمدن 100% کیفیت خواهد شد ؛ ساختار مهندسی به روز شده و شاسی ( اسکلت ) مستحکم دستگاه ؛ نکته بسیار بسیار مهمی در دستگاه های فوق میباشد ؛ برند هاوس فیت با قدمتی طولانی در ساخت و تولید ( در کشورهای تایوان و چین ) که ارائه کننده بهترین و مدرنترین تجهیزات بدنسازی و هوازی خانگی و باشگاهی میباشد میز پرس حرفه ای مدرج HOUSEFit HG-2096 اورجینال با ساختاری پیشرفته و کیفیتی فوق العاده بالا و طراحی مدرن و با کارائی خیلی زیاد و انجام حرکات متنوع بدنسازی به نحو احسن و بدون لرزش با تحمل وزن بالا دارای 6 عدد اسفنج مرغوب سایز بزرگ قابل شستشو جهت حرکات جلو پا و پشت پاانجام حرکات اصلی : جلو پا ، پشت پا ، پرس سینه ، پرس بالا سینه ، پرس زیر سینه ، جلو بازو لاری و سرشانه نشسته و پایه نگه دارنده میله هالتر قدرتمند با ارتفاع قابل تنظیم با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) و مصرف خانگی میباشد . ضمنا بسته بندی دستگاه فوق ( اسمبل نشده ) در کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود ؛ در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد .

نقاط قوت
طراحی مدرن ؛ محصول سال 2018
روکش تشک و اسفنج های قابل شستشو
انجام حرکات متنوع ( چند منظوره و مدرج )
مقر نگه دارنده میله هالتر خیلی قوی با ارتفاع قابل تنظیم
قابلیت انجام حرکت سرشانه نشسته
دارای نیمکت قوی و پهن جلو بازو لاری با ارتفاع قابل تنظیم و دسته مربوطه
مصرف خانگی
دارای 6 عدد اسفنج سایز بزرگ مخصوص پاها جهت سهولت در انجام حرکات
اورجینال ؛ ساخت و مونتاژ و بسته بندی چین
با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 )
نقاط ضعف
ندارد

میز پرس تاشو بدنسازی ( پرس خانگی ) چند منظوره و مدرج مارک مرسی مدل MWB-20100

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
75× 127×175 سانتی‌متر
وزن
40000 گرم
سایر توضیحات
بسته بندی دستگاه فوق در تعداد 1 کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود
در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد
مصرف خانگی
با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 )

اغلب برند های موجود در بازار ایران به خاطر پائین آوردن قیمت از ساختاری خیلی ضعیف استفاده میشوند که این نکته باعث پائین آمدن 100% کیفیت خواهد شد ؛ ساختار مهندسی به روز شده و شاسی ( اسکلت ) مستحکم دستگاه ؛ نکته بسیار بسیار مهمی در دستگاه های فوق میباشد ؛ برند معروف و جهانی مرسی با قدمتی بسیار طولانی در ساخت و تولید ( در کشورهای تایوان و چین ) قابل عرضه در کشور های :آمریکا ( سایت معرف و بی رقیب آمازون ) و اروپایی ؛ که ارائه کننده بهترین و مدرنترین تجهیزات بدنسازی و هوازی خانگی و باشگاهی میباشدمیز پرس اعلاء مدرج چند منظوره تاشو MARCY MWB-20100 تاشو با ساختاری پیشرفته و کیفیتی فوق العاده بالا و طراحی مدرن و با کارائی خیلی زیاد و انجام حرکات متنوع بدنسازی به نحو احسن و بدون لرزش با تحمل وزن بالا با طراحی زیبا و برجسته در تشک ها ( قابل شستشو )دارای 6 عدد اسفنج مرغوب سایز بزرگ با روکش قابل شستشو جهت حرکات جلو پا و پشت پاانجام حرکات اصلی : جلو پا ، پشت پا ، پرس سینه ، پرس بالا سینه ، پرس زیر سینه ، جلو بازو لاری و براحتی قابل تا شدن میباشد با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) و مصرف خانگی میباشد . ضمنا بسته بندی دستگاه فوق ( اسمبل نشده ) در کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود ؛ در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد .

نقاط قوت
طراحی مدرن ؛ محصول سال 2018
تاشو و کم جا
روکش تشک و اسفنج های قابل شستشو
انجام حرکات متنوع ( چند منظوره و مدرج )
مصرف خانگی
تکیه گاه و نشیمنگاه با رویه تشک نرم و طرح دار برجسته اعلاء
دارای 6 عدد اسفنج روکش دار ( از جنس فوم اعلاء ) جهت سهولت در استفاده پاها در دستگاه
دارای نیمکت جلوبازو ؛ متحرک و قابل تنظیم
قابلیت تاشدن و جابجایی راحت و آسان
اورجینال ؛ ساخت و مونتاژ و بسته بندی چین
با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 )
نقاط ضعف
ندارد

میز پرس و کشش تایتان فیتنس مدل BH1021

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
178x152x204 سانتی‌متر
وزن
45000 گرم
سایر توضیحات
میز پرس و کشش تایتان فیتنس BH1021 :
توجه : وزنه های هالتر موجود در عکس ها، تزئینی بوده و همراه کالا نمی باشند.
– رنگ بدنه : نوک مدادی
– رنگ تشک: نوک مدادی نارنجی (ترکیبی)
– تحمل وزن استفاده کننده : 100 KG
– پرس سینه
– پرس بالا سینه
– لاری
– پروانه Butterfly
–جلو پا
– پشت پا
– شکم
– پارالل
– دراز و نشست
– حرکات کششی
و …
بسته بندی دستگاه فوق در تعداد 2 کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ، اسمبل و نصب شود.
در صورت نیاز ، جهت راهنمایی یا ارسال نصاب ( ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم ) لطفاً با شماره تلفن پشتیبانی الصاق شده روی کارتن کالا تماس بگیرید.

نقاط قوت
حرکت کششی بسیار کاربردی
حرکت لاری به صورت مدرج
فوم و اسفنج های نرم و با کیفیت
استفاده از متریال با کیفیت بالا در ساخت
نزدیک به 14 قابلیت کاربردی در یک دستگاه

میز پرس 6 کاره آذیموس مدل SJ 1086

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
150 × 170 × 140 سانتی‌متر
سایر توضیحات
– دارای استانداردهای RoHS , CE , ETV , CNAB , GS , TUV
– مناسب برای انجام 6 حرکت
– امکان انجام حرکت‌های پرس سینه، قفسه سینه، پرس بالا سینه، زیر بغل، پرس سرشانه، جلو بازو، جلوپا، پشت پا
– امکان انجام حرکات مکمل و تکمیلی شکم
– قابلیت تاشوندگی

میز پرس 10 کاره مدل AB.SP

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
30 × 65 × 120 سانتی‌متر
وزن
20000 گرم
سایر توضیحات
– تهیه شده از پروفیل بیضی 2mm با ظاهری متفاوت و مقاوم

زندگی روزمره به گونه ایست که فرصت باشگاه رفتن برای بسیاری فراهم نیست،چنانچه شما هم فرصت باشگاه ندارید و یا هزینه های باشگاه برایتان زیاد است،بهترین راه کار ایجاد یک باشگاه کوچک در منزلتان است.باشگاهی که به راحتی جمو جور شود و برای استفاده به فضایی بیشتر از دو متر نیاز نداشته باشد.این دستگاه تاشو بوده و پس از هربار استفاده میتوان آن را در 20ثانیه تا کرده و در گوشه اتاق به عرض 30سانتیمتر قرار دارد.قابلیت انجام حرکات بالاسینه،پرس سینه،زیرسینه،جلوپا،پشت پا،شکم،پارالل،لاری،جلوبازو سیمکش و لاری را دارد.دستگاه بسیار مستحکم و مقاوم بوده و در ساخت آن از رنگ الکترواستاتیک ضدخط و خش استفاده شده است.همچنین ارتفاع قسمت لاری دستگاه تغییر میکند. برای قرار دادن هالتر در حرکات پرس سینه و زیرسینه یک جایگاه،و برای حرکت بالاسینه جایگاهی جداگانه درنظر گرفته شده است.حرکت پارالل را براحتی میتوانید با این دستگاه انجام دهید.در قسمت جلوی دستگاه وزنه قرار داده و حرکات جلوپا(متحرک)،پشت پا(متحرک) و شکم(ثابت) را براحتی انجام دهید.تکیه گاه را در حالت عمودی قرار داده و حرکت لاری را در ارتفاع مناسب با قد خودتان انجام دهید.سیمکش جلوبازو(که همراه با دستگاه است) را به قسمت جلوی دستگاه متصل کنید و حرکت جلوبازو ایستاده را انجام دهید.حرکاتتان را انجام دادید؟دستگاه را براحتی جمع کنید و در گوشه اتاق قرار دهید.

میز پرس 5 کاره تایتان فیتنس مدل BH-1034L

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
147x123x118.5 سانتی‌متر
وزن
25000 تقریبی گرم
سایر توضیحات
میز پرس 5 کاره تایتان فیتنس BH 1034L :
– جهت مصارف سبک و خانگی
– رنگ بدنه : نوک مدادی
– رنگ تشک: نوک مدادی نارنجی (ترکیبی)
– تحمل وزن استفاده کننده : 90 KG
– قد مطلوب شخص استفاده کننده : 170cm MAX
– پرس سینه
– پرس بالا سینه
– پروانه Butterfly
–جلو پا
– پشت پا

میز بدنسازی مدل HORSE

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
60*61*125 سانتی‌متر
وزن
15000 گرم
سایر توضیحات
وزنه مناسب برای این میز سوراخ 3 می باشد
تحمل وزن 160 کیلوگرم
قابلیت تا شو بودن
برای استفاده از جلو پا و پشت پا
برای استفاده دراز نشست
هالتر مناسب برای این میز 150 به بالا می باشد

میز بدنسازی چندکاره مدل HORSE یک باشگاه ورزشی متحرک، امکان تقویت تقریباً تمام عضلات و ماهیچه های بدن توسط آن وجود دارد. علاوه بر این، بر خلاف بسیاری از دستگاه های سنگین و گران قیمت خارجی و داخلی، این دستگاه کاملاً امن و بی خطر بوده . این وسیله اعجاب‌انگیز با خلاقیت و نوآوری حیرت انگیزی که در آن بکار رفته است قادر است تا 6 حرکت ورزشی‌ای را که باعث چربی سوزی یا فرم دهی تقریباً تمامی عضلات بدن می‌شود را پوشش دهد.میز بدنسازی چندکاره مدل HORSE در واقع میتوان برای از جلو پا وپشت پا استفاده کرد همین طور برای حرکت های دراز نشست پرس سینه بالا سینه و…که میتوان حرکت های عضله سازی را انجام داد.

نقاط قوت
وزنه مناسب برای این میز سوراخ 3 می باشد
تحمل وزن : 150 کیلوگرم
قابلیت تا شو بودن
برای استفاده از جلو پا و پشت پا
هالتر مناسب برای این میز 150 به بالا می باشد

میز پرس خانگی مدل 9 کاره تاشو 2018

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
120 × 55 × 65 سانتی‌متر
وزن
21000 گرم
سایر توضیحات
دستگاه 9 کاره شامل حرکات پرس سینه,بالاسینه,زیرسینه,جلوپا,پشت پا,شکم ، پارالل ، مسگری و قفسه سینه است.این دستگاه تاشو بوده و پس از هربار استفاده در عرض 10 ثانیه به راحتی میتوانید آن را جمع کرده و در فضایی بسیار کوچکی در حد نیم مترقرار دهید.در ساخت دستگاه از پروفیل قوی استفاده شده است و تا وزنی معادل چهارصد کیلوگرم تحمل دارد.ارتفاع تکیه گاه دستگاه در حالات مختلف قرار میگیرد و از این لحاظ برای تمامی حرکات پرس سینه و همچنین تمامی فیزیک های بدنی مناسب میباشدشامل یک جایگاه هالتر جهت حرکات پرس سینه و زیرسینه و جایگاهی مختص حرکت بالاسینه میباشد.در قسمت جلوی دستگاه وزنه قرار داده و حرکت جلوپا(متحرک)،پشت پا(متحرک) و شکم(ثابت) را به راحتی انجام دهید.در پشت دستگاه دو عدد جایگاه دست قرار داده شده است تا به کمک آن حرکت پارالل را به راحتی انجام دهید.در دو طرف دستگاه نیز دو دسته متحرک بهمراه جای قرار دادن وزنه برای انجام حرکت قفسه سینه وجود دارد و در پشت دستگاه نیز مسگری قرار داده شده.تمرینتان تمام شد؟!دستگاه را در عرض چند ثانیه جمع کرده و در گوشه اتاقتان بگذارید.

نقاط قوت
اشغال فضای کم
تاشو
قابل جابجایی
استحکام و تحمل وزن بالا نسبت به نمونه های موجود
در دسترس
قابلیت انجام حرکات متعدد

میز پرس 2 تیکه چند منظوره مدرج هاوس فیت مدل HG – 2073

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
175×105×198 سانتی‌متر
وزن
52000 گرم
سایر توضیحات
قابلیت استفاده 2 نفر همزمان با هم
انجام حرکات اصلی نیمکت مدرج شامل :
پرس سینه
پرس بالا سینه
پرس زیر سینه
جلو بازو لاری
جلو پا
پشت پا
سرشانه
و حرکات متنوع دیگر با کیفیت و ساختاری بالا بدون لرزش
پایه اسکات قوی با ارتفاع قابل تنظیم
تحمل وزن بالا
بسته بندی دستگاه فوق در تعداد 1 کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛ اسمبل و نصب شود
در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد
با گارانتی معتبر 36 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) با مصرف خانگی

برند هاوس فیت با قدمتی طولانی در ساخت و تولید ( در کشورهای تایوان و چین ) که ارائه کننده بهترین و مدرنترین تجهیزات بدنسازی و هوازی خانگی و باشگاهی میباشدمیز پرس حرفه ای مدرج HOUSE Fit HG – 2073 2 تیکه ( مجزا ) با ساختاری پیشرفته و کیفیتی فوق العاده بالا و طراحی مدرن و با کارائی خیلی زیاد و انجام حرکات متنوع بدنسازی به نحو احسن و بدون لرزش با تحمل وزن بالا و با قابلیت استفاده 2 نفر همزمان باهم :1 نفر انجام کلیه حرکات با دمبل توسط نیمکت مدرج و همزمان نفر دیگر انجام حرکات با مقر اسکات ( با ارتفاع قابل تنظیم ) با میله هالترگذاردن نیمکت در زیر پایه اسکات ؛ دستگاه را تبدیل به میز پرس حرفه ای با انجام کلیه حرکات متنوع با میله هالتر مینمایدبا گارانتی معتبر 36 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) با مصرف خانگی

میز پرس چند منظوره مدرج و تاشو هاوس فیت مدل HG – 2265

مشاهدۀ قیمت میز پرس

ابعاد
95 × 150 ×180 سانتی‌متر
وزن
39000 گرم
سایر توضیحات
-میز پرس 6 کاره (شامل حرکات پرس سینه، بالا سینه، زیر سینه،جلو پا پشت پاو جلو بازو لاری)
-تاشو و کم جا مناسب منازل
-کیفیت ساخت بالا
گارانتی 36 ماه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) با مصرف خانگی

برند هاوس فیت با قدمتی طولانی در ساخت و تولید ( در کشورهای تایوان و چین ) که ارائه کننده بهترین و مدرنترین تجهیزات بدنسازی و هوازی خانگی و باشگاهی میباشدمیز پرس حرفه ای مدرج چند منظوره تاشو HOUSE Fit HG – 2265 تاشو با ساختاری پیشرفته و کیفیتی فوق العاده بالا و طراحی مدرن و با کارائی خیلی زیاد و انجام حرکات متنوع بدنسازی به نحو احسن و بدون لرزش با تحمل وزن بالا با طراحی زیبا و برجسته در تشک ها ( قابل شستشو )دارای 6 عدد اسفنج مرغوب سایز بزرگ با روکش قابل شستشو جهت حرکات جلو پا و پشت پاانجام حرکات اصلی : جلو پا ، پشت پا ، پرس سینه ، پرس بالا سینه ، پرس زیر سینه ، جلو بازو لاریتنظیم پایه نگه دارنده میله هالتر و براحتی قابل تا شدن با گارانتی 36 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) میباشد .

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …