سه‌شنبه , 19 می 2020
خانهمقالات مفیدبهترین مارک روغن موتور برای پژو 405 و پراید و پزو 206 و سمند و روآ و زانتیا و پژو پارس و رانا و تیبا

بهترین مارک روغن موتور برای پژو 405 و پراید و پزو 206 و سمند و روآ و زانتیا و پژو پارس و رانا و تیبا

در این مطلب به معرفی بهترین مارک روغن موتور برای پژو 405 و پراید و پزو 206 و سمند و روآ و زانتیا و پژو پارس و رانا و تیبا برای موتور های xu7 و ef7 و یورو 4 و tu5 با امکان خرید اینترنتی و آنلاین می پردازیم :

لیست بهترین انواع روغن موتور

روغن موتور خودرو توتال مدل Quartz 7000 حجم 4 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی، دیزلی و توربو شارژ

محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید، روغن موتور شرکت معتبر «توتال» (Total) است که با عنوان «Quartz 7000» شناخته می‌شود. روغن موتور فوق کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و سطح کیفیت API آن در رده‌ی SN/CF قرار می‌گیرد. با توجه به این موضوع، استفاده از این روغن برای موتورهای قدرتمندی که در شرایط سخت عملیاتی تحت فشار و دمایی بالا کار می‌کنند، بسیار مناسب است. شرکت‌های بزرگ خودروسازی مانند مرسدس بنز، بی‌ام‌و، فولکس‌واگن و پژو سیتروئن کیفیت این محصول را تایید کرده‌اند. این روغن، تمام‌سنتزی بوده و از گرانروی 10W40 برخوردار است. این گرانروی موجب عملکرد مناسب روغن در دمای پایین و بالا می‌شود و از آن می‌توان به‌عنوان روغن موتور چهارفصل استفاده کرد. این محصول برای موتورهای بنزینی، دیزلی و توربوشارژ مناسب است. قلب تپنده‌ی هر خودرو، موتور آن است که باید به‌طور ویژه‌ موردتوجه قرار گیرد. سلامتی موتور خودرو اهمیت زیادی دارد و در شتاب، آلایندگی و مصرف سوخت آن، نقش موثری ایفا می‌کند. یکی از راه‌های مراقبت از موتور، استفاده از روغن موتور است. قسمت‌های متحرک موتور خودرو با سرعت بالایی کار می‌کنند و برخی از قسمت‌های آن، فشار و دمای زیادی را متحمل می‌شوند. در چنین شرایطی کوچک‌ترین میزان اصطکاک و گرفتگی ممکن است آسیب جدی به موتور وارد آورد. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، باید از روغن موتور استفاده کرد. روغن موتور وظیفه‌ی روان‌سازی قسمت‌های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطکاک، کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق را برعهده دارد. روغن‌های موتور به سه گروه اصلی مینرال، سنتتیک و نیمه‌سنتتیک تقسیم می‌شوند و تفاوت اصلی‌شان در نحوه‌ی تولید و عناصر به‌کاررفته در ساخت آن‌هاست. امروزه از روغن‌های سنتتیک و نیمه‌سنتتیک استفاده‌ی بیشتری می‌شود. یکی از مشخصه‌های اصلی روغن موتور، گرانروی (ویسکوزیته) آن است که به معنای سخت حرکت‌کردن سیال است. هرچه سیالی گرانروی بالاتری داشته باشد، با سختی بیشتری حرکت می‌کند (مانند عسل) و درصورتی‌که گرانروی پایین باشد، سیال بسیار راحت‌تر حرکت می‌کند (مانند آب). گرانروی با دما رابطه دارد و در سیالات نیوتنی با افزایش دما، میزان گرانروی کاهش می‌یابد. بدین معنا که در دمای بالاتر، سیال راحت‌تر حرکت خواهد کرد. این موضوع برای روغن‌های موتور بسیار مهم است؛ چراکه در شرایط آب‌وهوایی مختلف، وظیفه‌ی روانکاری قطعات متحرک موتور را برعهده دارند. اگر روغن موتور گرانروی پایینی داشته باشد و در دماهای بالا بیش‌ازحد روان شود، نمی‌تواند به‌خوبی روان‌کاری را انجام دهد؛ درنتیجه آسیب جدی به موتور وارد شده و قطعات دچار اصطکاک خواهند شد. عکس این موضوع نیز صادق است و درصورتی‌که گرانروی روغن بیش‌ازحد بالا باشد و در دماهای پایین به‌خوبی روان نشود، کمی زمان می‌برد تا به تمام قسمت‌های متحرک موتور رسیده و عملیات روانکاری را انجام دهد. در این حالت برخی از قسمت‌ها بدون وجود روغن، شروع به کار می‌کنند و دچار اصطکاک و خوردگی می‌شوند. ازاین‌رو انتخاب روغن موتور مناسب باید با توجه به خودرو و شرایط آب‌وهوایی محیط صورت گیرد. روغن‌های موتور با دو عدد و یک حرف w عرضه می‌شوند. W مخفف winter به معنی زمستان است. دو عدد دیگر نیز بیانگر حداقل و حداکثر میزان گرانروی روغن موتور در شرایط مختلف دمایی هستند.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو الف مدل Evolution 700 ST حجم 4 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی و دیزلی

روغن موتور خودروی «الف» مدل «Evolution 700 ST» یک روغن موتور نیمه‌سنتتیک محسوب می‌شود و برای خودروهای بنزینی و دیزلی مناسب است. این روغن موتور، قدرت روان‌کاری زیادی دارد و کیفیت آن توسط شرکت‌های خودروسازی «رنو»، «مرسدس بنز» و «فولکس واگن» تایید شده است. این محصول در دماهای پایین و بالا عملکرد مناسبی دارد و می‌توان از آن به‌عنوان یک روغن موتور چهارفصل یاد کرد. این روغن موتور برای خودروهای انژکتور مستقیم نیز استفاده می‌شود. عملکرد این روغن موتور در دما و فشار بالای موتور، با مشکلی روبه‌رو نمی‌شود و در این شرایط می‌تواند به شکلی کامل از موتور خودرو محافظت کند. روغن موتور فوق، قدرت پاک‌کنندگی زیادی دارد و به شکلی مناسب موتور خودرو را از شر رسوبات و لجن‌های سوختی پاک می‌کند. این محصول حجمی برابر 4 لیتر دارد و سطح کیفیت آن SN/CF است. استفاده از این روغن موجب افزایش شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت می‌شود. شرکت «Elf» یکی از شرکت‌های معتبر تولیدکننده‌ی روغن موتور است و در این زمینه تجربه‌ی فراوانی دارد. محصولات این شرکت از کیفیت خوبی بهره می‌برند و این شرکت توانسته است رضایت مصرف‌کنندگان را جلب کند.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو توتال مدل Quartz 5000 SL حجم 4 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی و دیزلی

محصول فوق یکی دیگر از بهترین روغن موتور های باکیفیت شرکت معتبر «توتال» (Total) است. این روغن موتور از ساختار روغن‌های مینرال (معدنی) برخوردار بوده و برای استفاده در خودروهای سبک و نیمه‌سنگین بنزینی و دیزلی مناسب است. سطح کیفیت API این محصول از نوع SL/CF است و از استاندارد ACEA A2/B2 بهره می‌برد. این روغن موتور گرانروی 20W50 دارد که همین موضوع موجب استفاده از آن به صورت چهارفصل شده است. گرانروی این محصول به‌گونه‌ای است که در فصل تابستان، کارایی مناسبی دارد و به‌محض استارت‌خوردن می‌تواند فرایند روانکاری را انجام دهد. محصول فوق توسط شرکت پژو سیتروئن تایید شده و این موضوع بیانگر کیفیت قابل‌قبول آن است. برای انتخاب روغن موتور بهتر است به دفترچه‌ی راهنمای خودرو مراجعه کنید. انتخاب روغن موتور مناسب در شتاب خودرو و مصرف سوخت آن تاثیر زیادی دارد. این روغن بیشتر برای خودروهای قدیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در دمای بالا و کارکرد پرفشار موتور خودرو نه‌تنها دچار افت کیفیت نمی‌شود بلکه عملکرد مناسب‌تری خواهد داشت.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو فوسر مدل Drive Formula 10W-40 حجم 4 لیتر

مناسب برای خودروهای بنزینی سال 2001 به بعد

روغن موتور فوق یکی از محصولات باکیفیت تولیدی شرکت «فوسر» است. این شرکت اصالتی آلمانی دارد و محصول عرضه‌شده با توجه به سازگاری بالا با آب‌وهوای ایران، عملکرد مناسبی در خودرو خواهد داشت. این روغن موتور دارای گرانروی 10W-40 است و روغنی چهارفصل محسوب می‌شود. این گرانروی موجب روانکاری خوب روغن در دمای پایین و بالا می‌شود. این محصول برای خودروهای بنزینی تولیدی سال 2001 به بعد مناسب است و ساختاری نیمه‌سنتتیک دارد. این ساختار، ترکیبی بین روغن‌های معدنی و تمام‌سنتتیک دارد و از خواص هر دوی آن‌ها برخوردار است. این روغن موفق به اخذ درجه‌ی کیفی SN شده است که با توجه به استاندارد API در سطح کیفی بالایی قرار می‌گیرد. مواد افزوده به ترکیبات این محصول موجب شده تا خواصی محافظتی پیدا کرده و از قطعات موتور دربرابر خوردگی و زنگ‌زدگی محافظت کند. شرکت فوسر این محصول را در ظرف‌هایی 4 لیتری عرضه می‌کند و تهیه‌ی آن برای بسیاری از خودروهای سدان جهت تعویض روغن کافی است.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو بهران مدل Super Pishtaz SAE چهار لیتری 20W-50

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو کاسترول مدل Magnatec حجم 4 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو توتال مدل Quartz 7000 حجم 5 لیتر

مناسب برای موتورهای توربو و چند دریچه‌ای

روغن موتور خودرو توتال مدل Quartz 7000 از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار بوده و سطح کیفیت API آن در رده‌ی SN/SL/CF قرار می‌گیرد. این محصول برای همه‌ی موتورهای دیزل و بنزینی و خودروهای سبک و ماشین‌کوچک صنعتی قابل استفاده است. استفاده از این روغن برای موتورهای قدرتمندی که در شرایط سخت عملیاتی تحت فشار و دمایی بالا کار می‌کنند، بسیار مناسب است. شرکت‌های بزرگ خودروسازی مانند مرسدس بنز، بی‌ام‌و، فولکس‌واگن و پژو و سیتروئن کیفیت این محصول را تایید کرده‌اند. این روغن، تمام سنتزی بوده و از گرانروی 10W-40 برخوردار است. این گرانروی موجب عملکرد مناسب روغن در دمای پایین و بالا می‌شود و از آن می‌توان به‌عنوان روغن موتور چهارفصل استفاده کرد. قلب تپنده‌ی هر خودرو، موتور آن است که باید به‌طور ویژه‌ موردتوجه قرار گیرد. سلامتی موتور خودرو اهمیت زیادی دارد و در شتاب، آلایندگی و مصرف سوخت آن، نقش موثری ایفا می‌کند. یکی از راه‌های مراقبت از موتور، استفاده از روغن موتور است. قسمت‌های متحرک موتور خودرو با سرعت بالایی کار می‌کنند و برخی از قسمت‌های آن، فشار و دمای زیادی را متحمل می‌شوند. در چنین شرایطی کوچک‌ترین میزان اصطکاک و گرفتگی ممکن است آسیب جدی به موتور وارد آورد. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، باید از روغن موتور استفاده کرد. روغن موتور وظیفه‌ی روان‌سازی قسمت‌های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطکاک، کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق را برعهده دارد.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو الف مدل Evolution 700ST 10w40 ظرفیت 5 لیتر

مناسب برای پژو 206 تیپ 5 و 6 – رانا- تندر 90 – لوگان-پارس تندر

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو توتال مدل Quartz 9000 حجم 4 لیتر

مناسب برای موتورهای توربوشارژ، چند دریچه و همچنین تزریق مستقیم

این محصول برای همه‌ی موتورهای بنزینی و خودروهای سبک و ماشین‌‌های کوچک صنعتی قابل‌استفاده است. این روغن موتور را تحت عنوان «Quartz 9000» می‌شناسند و توسط شرکت «توتال» به بازار عرضه شده است. استفاده از این روغن برای موتورهای قدرتمندی که در شرایط سخت عملیاتی تحت فشار و دمایی بالا کار می‌کنند، بسیار مناسب است. این محصول از سطح کیفیت API قابل‌قوبل SN/CF برخوردار است. این روغن موتور، تمام‌سنتزی و دارای گرانروی 5w40 است. این گرانروی موجب عملکرد مناسب روغن در دمای پایین و بالا می‌شود و از آن می‌توان به‌عنوان روغن موتور چهارفصل استفاده کرد. قلب تپنده‌ی هر خودرو، موتور آن است که باید به‌طور ویژه‌ موردتوجه قرار گیرد. سلامتی موتور خودرو اهمیت زیادی دارد و در شتاب، آلایندگی و مصرف سوخت آن، نقش موثری ایفا می‌کند. یکی از راه‌های مراقبت از موتور، استفاده از روغن موتور است. قسمت‌های متحرک موتور خودرو با سرعت بالایی کار می‌کنند و برخی از قسمت‌های آن، فشار و دمای زیادی را متحمل می‌شوند. در چنین شرایطی کوچک‌ترین میزان اصطکاک و گرفتگی ممکن است آسیب جدی به موتور وارد آورد. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، باید از روغن موتور استفاده کرد. روغن موتور وظیفه‌ی روان‌سازی قسمت‌های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطکاک، کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق را برعهده دارد.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو توتال مدل Quartz 7000 Energy حجم 4 لیتر

مناسب برای خودروهای بنزینی و دیزلی

روغن موتور فوق یکی از محصولات شرکت شناخته‌شده‌ی «توتال» (Total) بوده که با نام مدل «Quartz 7000 Energy» وارد بازار می‌شود. این محصول دارای گرانروی متغیر 10W-40 بوده و همین موضوع موجب شده تا در دماهای بالا و پایین عملکرد مناسبی داشته باشد؛ از این‌رو می‌توان از آن در 4 فصل سال استفاده کرد. این محصول دارای سطح کیفی SN/CF بوده که نشان می‌دهد روغن کیفیت بالایی داشته و می‌توان از آن برای روانکاری موتور خودروهای نسبتا جدید بنزینی و دیزلی استفاده کرد. این محصول به روش تمام سینتتیک تولید می‌شود و از افزودنی‌های مجازی که برای سلامت هرچه بیشتر موتور خودرو مورد نیاز است، سود می‌برد. ترکیبات این روغن، در کنار روانکاری مناسب می‌توانند با ایجاد فیلمی نازک روی قطعات موتور، مانع از خوردگی و فرسایش آن‌ها شوند. شرکت توتال این محصول را در ظرف‌هایی با حجم 4 لیتر عرضه می‌کند.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور ادینول مدل 10W-40 ظرفیت 4 لیتر

مناسب برای تمامی خودروها

SEMI SYNTH 1040کمپانی ADDINOL آلمان بعنوان یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانجات تولید کننده انواع روانسازهای تخصصی و فوق تخصصی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در آلمان و اروپا می باشد . همه چیز از سال 1936 آغاز گردید . در سال 2000، ADDINOL Lube Oil GmbH بطور کامل به مجموعه جدید و بسیار مدرن در منطقه صنعتی – شیمیائی حفاظت شده Leuna منتقل شد . در حال حاضر انواع روانسازهای تولیدی در مجموعه مدرن ADDINOL با آخرین تکنولوژی و بالاترین کارائی به بیش از 100 کشور دنیا (از جمله کلیه کشورهای اروپائی ، آمریکا ، روسیه ، چین ، استرالیا و … ) ارسال و از طریق نمایندگان خود عرضه می گردد .با توجه به اینکه ADDINOL یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانجات توسعه و تولید روغن های صنعتی و خودروئی در آلمان و اروپا می باشد حجم وسیعی از تولیدات آن در اروپا و آمریکای شمالی مورد استفاده قرار می گیرد . کلیه روانسازهای ADDINOL با توجه به کیفیت بالا و بهره گیری از آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا ، همواره مورد تأیید برندهای بزرگ و معتبر خودروسازی دنیا از جمله BMW ، Mercedes Benz ، VW ،Audi ، Porsche ، GM ، Ford ، Renault و …. بوده بطوریکه بیش از 150 تأییدیه کیفی برای روغنهای خودروئی ADDINOL از سوی این شرکت ها صادر گردیده است .ADDINOL با هدف حفظ کیفیت بالای تولیدات خود و کنترل دقیق مواد اولیه ورودی و محصولات نهائی خروجی ، در هیچ کجای دنیا به غیر از آلمان خط تولید و بسته بندی ندارد و کلیه محصولات ADDINOL در ایران بصورت 100% وارداتی ( تولید و بسته بندی در آلمان ) در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد .روغن موتور SEMI SYNTH 1040 نیمه سنتتیک با قابلیت صرفه جوئی در مصرف سوخت و درجه گرانروی 10W-40 می باشد . قابلیت مناسب روندگی در دماهای پایین ، قابلیت محافظت عالی از سطوح ، قابلیت تمیز کنندگی بالا ، حداقل تبخیر در دماهای بالا ، حداکثر محافظت از موتور و سازگار با محیط زیست از مشخصه های دیگر این روغن موتور می باشد .

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو ایگل مدل 10W-40 SN تمام سنتتیک

مناسب برای کلیه خودروها با موتور بنزینی ( توصیه شده برای مدل های 2010 به بعد و موثر در مدل های قبل از آن

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو پونته میلانو مدل SM10W40 حجم 4 لیتر

مناسب برای  خودروهای بنزینی

روغن موتورها دارای گرانروی مختلفی هستند و باید آن‌ها را با توجه به نوع موتور خودرو و شرایط آب و هوایی انتخاب کرد. از آنجایی که کشور ایران، کشوری چهار فصل است بهتر است از روغن‌هایی با گرانروی متغیر استفاده کرد تا با تغییرات دمایی مجبور نباشید روغن موتور خودرو را تعویض کنید. در این بین روغن‌هایی با گرانروی 10W-40 از محبوبیت بالایی برخوردارند. محصول فوق یکی از انواع روغن‌های 10W-40 بوده که شرکت «پونته میلانو» آن را تولید می‌کند. این محصول دارای افزودنی‌های ویژه‌ای بوده که آن را به یک روغن نیمه سنتتیک با کیفیت تبدیل کرده است. این فرمولاسیون موجب روانکاری هرچه بهتر قطعات متحرک موتور می‌شود، از سویی دیگر با ایجاد لایه‌ای محافظ مانع از ایجاد خوردگی، سایش و زنگ‌زدگی خواهد شد. سطح کیفی این روغن موتور SM بوده و پس از روغن‌های SN، بالاترین کیفیت را دارد. این محصول در بسته‌بندی 4 لیتری به بازار عرضه می‌شود.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو لوکینی مدل Super Silver-10W40 حجم 4 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی

روغن موتور فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «لوکینی» (Lookini) است که برای خودروهای بنزینی مورداستفاده قرار می‌گیرد. شرکت لوکینی این محصول را به‌شکل نیمه‌سنتتیک تولید می‌کند؛ ازاین‌رو این روغن را نمی‌توان برای هر نوع خودرویی مورداستفاده قرار داد. بهترین گزینه برای این روغن موتور، خودروهایی هستند که چندین سال از زمان تکنولوژی ساخت آن‌ها گذشته و شرکت خودروساز اعلام کرده از روغن‌های نیمه‌سنتتیک برای روانکاری موتور آن‌ها استفاده شود. این روغن براساس سطح کیفیت استاندارد API از نوع SM است و همین موضوع نشان می‌دهد که از لحاظ کیفی در جایگاه مناسبی قرار دارد. از دیگر ویژگی‌های این روغن موتور می‌توان به گرانروی آن اشاره کرد. گرانروی این روغن 10W-40 است و از آن می‌توان در چهار فصل سال استفاده کرد. این نوع روغن با آب‌وهوای ایران سازگار بوده و عملکرد مناسبی خواهد داشت. شرکت لوکینی با اضافه‌کردن افزودنی‌هایی به این روغن موتور، موجب بالارفتن ویژگی‌های محافظتی آن شده است تا علاوه‌بر روان‌کاری مناسب موتور خودرو، از آن دربرابر خوردگی نیز محافظت شود. این روغن موتور نیمه‌سنتتیک در ظرف‌های 4 لیتری به بازار عرضه می‌شود.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور مبانول کد SN 5W-30 حجم 5 لیتر

مناسب برای خودروهای بنزینی و دیزلی

اگر شرکت سازنده‌ی خودروی شما توصیه کرده از روغن موتورهای باکیفیت برای موتور خودرو استفاده کنید، محصول فوق گزینه‌ی مناسبی خواهد بود. این روغن موتور را شرکت آلمانی مبانول تحت عنوان کد SN 5W-30 به بازار عرضه می‌کند. این محصول از روغن پایه‌ای مرغوب تولید شده و سطح کیفیت آن SN/CF است. وجود این سطح کیفیت نشان از کیفیت مناسب روغن دارد و می‌توان از آن برای خودروهای بنزینی و دیزلی استفاده کرد. از این روغن موتور می‌توان در تمام فصل‌های سال استفاده کرد. این محصول علاوه‌بر روانکاری مناسب قطعات موتور قادر است به‌خوبی از آن‌ها دربرابر خوردگی، زنگ‌زدگی و سایش محافظت کند. شرکت مبانول این محصول را در حجم 5 لیتری عرضه می‌کند.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو آیسین مدل SN10W40 ظرفیت 4 لیتر

مناسب برای خودروهای بنزینی چهار زمانه و کامیونت‌های سبک بنزینی توربو شارژ

شرکت «آیسین» (AISIN) ژاپن، با بیش از 50 سال فعالیت، در سال 1965 با ادغام دو شرکت تولیدکننده‌ی قطعات خودرو (آیچی کوگیو – شینکاوا کوگیو) تاسیس شده است. این کمپانی (AISIN) که عضو گروه تویوتا است ( حدود نیمی از مالکیت آیسین در اختیار شرکت تویوتا میباشد )، در زمینه‌ی تولید قطعات خودرو، گیربکس های اتوماتیک (تامین انواع گیربکس های بیش از 40 خودرو سازی در جهان)، روغن‌موتور، روغن گیربکس و انواع روانکارهای خودرویی فعالیت می‌کند. انواع روانکار های خودرویی و روغن های موتور و گیربکس آیسین در سایت کره جنوبی این شرکت با فرمولاسیون و اددتیو های آیسین ژاپن، تولید و بسته بندی میشود.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو هیوندای اکستیر مدل 10W-40 ظرفیت 1+4 لیتر

مناسب برای کلیه خودروهای بنزینی

روغن موتوری که در این قسمت مشاهده می‌کنید، از سری XTeer تولیدات شرکت Hyundai بوده و برای موتورهای 10W-40 طراحی شده است. در این بسته علاوه‌بر روغن چهارلیتری، یک عدد روغن یک‌لیتری هم ارائه می‌شود که برای خودروهایی که بیش از چهار لیتر روغن مصرف می‌کنند، مناسب است. روغن سری XTeer یکی از پیشرفته‌ترین روغن موتورهایی است که برای اتومبیل‌های باکیفیت با آخرین فناوری روز تولید شده است. این روغن موتور با تمامی استانداردهای گرید پیشرفته‌ی API SN سازگار است. این روغن به این منظور بهینه‌سازی شده است تا موتور خودروهای شخصی بنزینی را محافظت کند و روان‌کاری لازم را انجام دهد. تمامی خودروهای بنزینی اعم از عادی و توربوشارژر که از روغن 10W-40 استفاده می‌کنند، می‌توانند از این محصول بهره ببرند. این محصول به‌گونه‌ای طراحی شده است که برای استفاده در چهار فصل مناسب باشد. به گفته‌ی شرکت سازنده، این روغن قادر است مصرف سوخت را هم کاهش دهد.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو پارس مدل سوپر پایا حجم 4 لیتر

گرانروی
10W-40
سطح کیفیت (API)
SL/CF

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور مبانول کد SN 5W-30 حجم 1 لیتر

مناسب برای موتور سیکلت‌ها، خودروهای بنزینی و دیزلی

در نظر گرفتن شرایط و دمای محیط یکی از عواملی است که در انتخاب روغن موتور نقش مهمی دارد. اگر از وسیله‌ی نقلیه‌ی خود در مناطقی با دمای پایین استفاده می‌کنید و یا فصل سرمایی بسیار سخت را در پیش دارید بهتر است از روغن موتورهایی با گرانروی پایین استفاده کنید. روغن موتور فوق برای چنین آب و هوایی طراحی شده است و از آن می‌توان برای خودرو و موتورسیکلت استفاده کرد. این روغن دارای گرانروی 5W-30 بوده و حجمی 1 لیتری دارد. در کیفیت بالای این محصول شکی نیست و سطح کیفی SN/CF آن گواه این ادعا است. این محصول را شرکت «مبانول» (Mabanol) تولید می‌کند. این روغن موتور ساخت کشور آلمان بوده و در افزایش طول عمر موتور خودرو به خوبی عمل می‌کند. موتور خودروها در شرایطی با دمای بالا و تحت فشار زیاد کار می‌کنند. این دو پارامتر دما و فشار یکی از عوامل ایجاد خوردگی هستند که می‌توانند در کنار اصطکاک زیاد قطعات متحرک موتور، طول عمر و کارایی موتور را کاهش دهند. برای جلوگیری از بروز خوردگی و آسیب‌دیدگی، بهترین راه استفاده از روغن موتور مناسب است؛ روغن موتوری که بتواند فرایند روانکاری را به خوبی انجام داده و با ایجاد لایه‌ای محافظ، از خوردگی جلوگیری کند.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو ال90 ، ساندرو و مگان 1600cc با فیلترها مدل D1846P1-بسته کامل تعویض روغن

مناسب برایرنو ال 90 ، ساندرو ، مگان 1600cc

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو توتال مدل Quartz 5000 SL حجم 5 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی و دیزلی

روغن موتور خودرو « توتال» (Total) مدل (Quartz 5000 SL) از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار بوده و سطح کیفیت API آن در رده‌ی SL/CF قرار می‌گیرد. این محصول برای همه‌ی موتورهای بنزینی و خودروهای سبک و ماشین‌کوچک صنعتی قابل استفاده است. استفاده از این روغن برای موتورهای قدرتمندی که در شرایط سخت عملیاتی تحت فشار و دمایی بالا کار می‌کنند، بسیار مناسب است. این روغن موتور، تمام سنتزی بوده و از گرانروی 20w50 برخوردار است. این گرانروی موجب عملکرد مناسب روغن در دمای پایین و بالا می‌شود و از آن می‌توان به‌عنوان روغن موتور چهارفصل استفاده کرد. قلب تپنده‌ی هر خودرو، موتور آن است که باید به‌طور ویژه‌ موردتوجه قرار گیرد. سلامتی موتور خودرو اهمیت زیادی دارد و در شتاب، آلایندگی و مصرف سوخت آن، نقش موثری ایفا می‌کند. یکی از راه‌های مراقبت از موتور، استفاده از روغن موتور است. قسمت‌های متحرک موتور خودرو با سرعت بالایی کار می‌کنند و برخی از قسمت‌های آن، فشار و دمای زیادی را متحمل می‌شوند. در چنین شرایطی کوچک‌ترین میزان اصطکاک و گرفتگی ممکن است آسیب جدی به موتور وارد آورد. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، باید از روغن موتور استفاده کرد. روغن موتور وظیفه‌ی روان‌سازی قسمت‌های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطکاک، کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق را برعهده دارد.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور ادینول مدل Super Light 0540 ظرفیت 4 لیتر

مناسب برای تمام خودروها

SUPERLIGHT 0540کمپانی ADDINOL آلمان بعنوان یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانجات تولید کننده انواع روانسازهای تخصصی و فوق تخصصی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در آلمان و اروپا می باشد . همه چیز از سال 1936 آغاز گردید . در سال 2000، ADDINOL Lube Oil GmbH بطور کامل به مجموعه جدید و بسیار مدرن در منطقه صنعتی – شیمیائی حفاظت شده Leuna منتقل شد . در حال حاضر انواع روانسازهای تولیدی در مجموعه مدرن ADDINOL با آخرین تکنولوژی و بالاترین کارائی به بیش از 100 کشور دنیا (از جمله کلیه کشورهای اروپائی ، آمریکا ، روسیه ، چین ، استرالیا و … ) ارسال و از طریق نمایندگان خود عرضه می گردد .با توجه به اینکه ADDINOL یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانجات توسعه و تولید روغن های صنعتی و خودروئی در آلمان و اروپا می باشد حجم وسیعی از تولیدات آن در اروپا و آمریکای شمالی مورد استفاده قرار می گیرد . کلیه روانسازهای ADDINOL با توجه به کیفیت بالا و بهره گیری از آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا ، همواره مورد تأیید برندهای بزرگ و معتبر خودروسازی دنیا از جمله BMW ، Mercedes Benz ، VW ،Audi ، Porsche ، GM ، Ford ، Renault و …. بوده بطوریکه بیش از 150 تأییدیه کیفی برای روغنهای خودروئی ADDINOL از سوی این شرکت ها صادر گردیده است .ADDINOL با هدف حفظ کیفیت بالای تولیدات خود و کنترل دقیق مواد اولیه ورودی و محصولات نهائی خروجی ، در هیچ کجای دنیا به غیر از آلمان خط تولید و بسته بندی ندارد و کلیه محصولات ADDINOL در ایران بصورت 100% وارداتی ( تولید و بسته بندی در آلمان ) در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد .SUPERLIGHT 0540روغن موتور با قابلیت صرفه جوئی مصرف سوخت در موتورهای مدرن با استانداردهای یورو 4 و یورو 5 با یا بدون یورو ، کاتالیست و درجه گرانروی 5W-40 می باشد . بالاترین درجه محافظت و افزایش طول عمر موتور ، عملکرد عالی در استارت سرد با قابلیت روندگی بالا ، قابلیت محافظت عالی از سطوح و چسبندگی عالی روغن در دماهای بالا ، گارانتی مطمئن در تمیز کردن تمام اجزاء موتور از سایر مشخصه های این روغن می باشد.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو توتال مدل Quartz 5000 SL حجم 5 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی و دیزلی

روغن موتور خودرو « توتال» (Total) مدل (Quartz 5000 SL) از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار بوده و سطح کیفیت API آن در رده‌ی SL/CF قرار می‌گیرد. این محصول برای همه‌ی موتورهای بنزینی و خودروهای سبک و ماشین‌کوچک صنعتی قابل استفاده است. استفاده از این روغن برای موتورهای قدرتمندی که در شرایط سخت عملیاتی تحت فشار و دمایی بالا کار می‌کنند، بسیار مناسب است. این روغن موتور، تمام سنتزی بوده و از گرانروی 20w50 برخوردار است. این گرانروی موجب عملکرد مناسب روغن در دمای پایین و بالا می‌شود و از آن می‌توان به‌عنوان روغن موتور چهارفصل استفاده کرد. قلب تپنده‌ی هر خودرو، موتور آن است که باید به‌طور ویژه‌ موردتوجه قرار گیرد. سلامتی موتور خودرو اهمیت زیادی دارد و در شتاب، آلایندگی و مصرف سوخت آن، نقش موثری ایفا می‌کند. یکی از راه‌های مراقبت از موتور، استفاده از روغن موتور است. قسمت‌های متحرک موتور خودرو با سرعت بالایی کار می‌کنند و برخی از قسمت‌های آن، فشار و دمای زیادی را متحمل می‌شوند. در چنین شرایطی کوچک‌ترین میزان اصطکاک و گرفتگی ممکن است آسیب جدی به موتور وارد آورد. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، باید از روغن موتور استفاده کرد. روغن موتور وظیفه‌ی روان‌سازی قسمت‌های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطکاک، کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق را برعهده دارد.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو به توتال مدل Quartz 7000 حجم 4 لیتر

مناسب برای تمامی موتورهای دیزل و بنزینی خودروهای سبک و ماشین‌کوچک صنعتی – موتورهای توربو و چند دریچه‌ای

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو پژو با موتور TU5 ، پژو 206SD ، رانا و H30 کراس با فیلترها مدل D0643P6-بسته کامل تعویض روغن

مناسب برای پژو با موتور TU5 ، پژو 206SD ، رانا و H30 کراس

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو پژو با موتور TU5 ، پژو 206SD ، رانا و H30 کراس با فیلترها مدل D1828P14-بسته کامل تعویض روغن

مناسب برای پژو 206SD ، پژو 405 ، پژو پارس(با موتور TU5) ، رانا و H30 کراس همه سالها

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو الف مدل Evolution 700 ST حجم 1 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی و دیزلی

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو سرکان مدل 10W40 Super 20000 حجم 4 لیتر

مناسب برای خودروهای سواری بنزینی و دیزلی

روغن موتور فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «سرکان» است. این محصول برای چهار فصل سال قابل استفاده بوده و از گرانروی 10W-40 برخوردار است. این موضوع موجب شده تا با تغییر دمای هوا نیازی به تعویض روغن نداشته باشید. به لطف این ویژگی این محصول دارای افزودنی‌هایی بوده که در عملکرد هرچه بهتر این روغن کمک زیادی می‌کند. از این روغن موتور می‌توان برای خودروهای بنزینی و دیزلی استفاده کرد. سطح کیفی API برای این روغن موتور SL/CF است. این محصول دارای نشان استاندارد ملی ایران است. شرکت سرکان این روغن موتور را در بسته‌بندی 4 لیتری عرضه می‌کند. این روغن علاوه‌بر روانکاری قادر است با ایجاد لایه‌ای محافظ از قطعات متحرک موتور محافظت کند. این محصول تحت عنوان مدل Super 20000 به بازار عرضه می‌شود.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو الف مدلEvolution 700ST حجم 4 لیتر

مناسب برای تمام خودروهای بنزینی

جنس و نوع روغن موتور خودرو در افزایش عمر و نحوه عملکرد آن بسیار موثر است و عدم دقت در انتخاب روغن موتور مناسب می‌تواند با مشکلات زیادی همراه باشد. محصولی را که مشاهده می‌کنید، روغن موتور (Elf) «الف » است، که با مدل (Evolution 700ST) به بازارعرضه شده است. این مدل روغن از سطح گرانروی 10W-40 برخوردار است. موتور خودرومهم‌ترین قسمت خودروی شما است و رانندگان جهت انتخاب روغن موتور مناسب، حساسیت زیادی را از خود نشان می‌دهند. این روغن موتور با حجم 4 لیتر به‌صورت نیمه سنتزی ساخته شده و مناسب برای تمامی خودروهای بنزینی و برای موتورهای انژکتور مستقیم و توربو شارژاست. این روغن موتور از سطح کیفیت SC برخوردار است. این محصول سازگار با کلیه شرایط رانندگی (شهری, بزرگراه‌ها و جاده‌های برون شهری) است. این روغن افزایش دهنده قدرت موتور و کاهش دهنده مصرف سوخت است و همچنین از موتور خودرو در دماهای بالا محافظت می‌کند و می‌تواند انتخابی مناسب برای موتور خودروی شما باشد.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو بهران مدل Taktaz SAE حجم 3.785 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی و دیزلی

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور مبانول کد SN 5W-40 حجم 1 لیتر

مناسب برای موتور سیکلت‌ها، خودروهای بنزینی و دیزلی

روغن موتور فوق یکی از تولیدات شرکت «مبانول» (Mabanol) بوده که به عنوان یک روغن موتور با کیفیت و چهارفصل شناخته می‌شود. شرکت تولیدکننده‌ی این محصول با در نظر گرفتن شرایط سختی که موتور خودرو با آن دست و پنجه نرم می‌کند این محصول را تولید کرده است. این روغن موتور ساخت کشور آلمان بوده و ظرفیتی 1 لیتری دارد؛ از این‌رو می‌توان از آن برای موتور سیکلت نیز استفاده کرد. سطح کیفی این روغن SN/CF بوده و گرانروی آن 5W-40 است. این گرانروی نشان می‌دهد که این روغن برای آب و هوای سرد انتخاب مناسبی بوده و در استارت زدن در دمای پایین عملکرد خوبی دارد؛ از سویی دیگر در آب و هوای معمولی و گرم نیز به خوبی می‌تواند موتور را روانکاری کند. از این روغن می‌توان برای خودروهای بنزینی و دیزلی استفاده کرد. این روغن موتور با ایجاد لایه‌ای محافظ مانع از خوردگی قطعات موتور می‌شود. موتور خودروها در شرایطی با دمای بالا و تحت فشار زیاد کار می‌کنند. این دو پارامتر دما و فشار یکی از عوامل ایجاد خوردگی هستند که می‌توانند در کنار اصطکاک زیاد قطعات متحرک موتور، طول عمر و کارایی موتور را کاهش دهند. برای جلوگیری از بروز خوردگی و آسیب‌دیدگی، بهترین راه استفاده از روغن موتور مناسب است؛ روغن موتوری که بتواند فرایند روانکاری را به خوبی انجام داده و با ایجاد لایه‌ای محافظ، از خوردگی جلوگیری کند.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور مبانول کد SL 10W-40 حجم 5 لیتر

مناسب برای خودروهای بنزینی و دیزلی

اگر شرکت سازنده‌ی خودروی شما توصیه کرده از روغن موتورهای باکیفیت برای موتور خودرو استفاده کنید، محصول فوق گزینه‌ی مناسبی خواهد بود. این روغن موتور را شرکت آلمانی مبانول تحت عنوان کد SL 10W-40 به بازار عرضه می‌کند. این محصول از روغن پایه‌ای مرغوب تولید شده و سطح کیفیت آن SN/CF است. وجود این سطح کیفیت نشان از کیفیت مناسب روغن دارد و می‌توان از آن برای خودروهای بنزینی و دیزلی استفاده کرد. از این روغن موتور می‌توان در چهار فصل سال استفاده کرد. این محصول علاوه‌بر روانکاری مناسب قطعات موتور قادر است به‌خوبی از آن‌ها دربرابر خوردگی، زنگ‌زدگی و سایش محافظت کند. شرکت مبانول این محصول را در حجم 5 لیتری عرضه می‌کند.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور مبانول کد SN 5W-40 حجم 4 لیتر

مناسب برای خودروهای بنزینی و دیزلی

روغن موتور فوق یکی از تولیدات شرکت «مبانول» (Mabanol) بوده که به عنوان یک روغن موتور با کیفیت و چهارفصل شناخته می‌شود. شرکت تولیدکننده‌ی این محصول با در نظر گرفتن شرایط سختی که موتور خودرو با آن دست و پنجه نرم می‌کند این محصول را تولید کرده است. این روغن موتور ساخت کشور آلمان بوده و ظرفیتی 4 لیتری دارد. سطح کیفی این روغن SN/CF بوده و گرانروی آن 5W-40 است. این گرانروی نشان می‌دهد که این روغن برای آب و هوای سرد انتخاب مناسبی بوده و در استارت زدن در دمای پایین عملکرد خوبی دارد؛ از سویی دیگر در آب و هوای معمولی و گرم نیز به خوبی می‌تواند موتور را روانکاری کند. از این روغن می‌توان برای خودروهای بنزینی و دیزلی استفاده کرد. این روغن موتور با ایجاد لایه‌ای محافظ مانع از خوردگی قطعات موتور می‌شود. موتور خودروها در شرایطی با دمای بالا و تحت فشار زیاد کار می‌کنند. این دو پارامتر دما و فشار یکی از عوامل ایجاد خوردگی هستند که می‌توانند در کنار اصطکاک زیاد قطعات متحرک موتور، طول عمر و کارایی موتور را کاهش دهند. برای جلوگیری از بروز خوردگی و آسیب‌دیدگی، بهترین راه استفاده از روغن موتور مناسب است؛ روغن موتوری که بتواند فرایند روانکاری را به خوبی انجام داده و با ایجاد لایه‌ای محافظ، از خوردگی جلوگیری کند.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو فوسر مدل Ultra LL 10W-40 حجم 1 لیتر بسته 5 عددی

محصولی را که مشاهده می‌کنید، روغن موتور (Fosser) «فوسر» است، که با مدل (Ultra LL 10W-40 1L) با ویسکوزیته بالا در سطح کلاس جهانی به بازار عرضه شده است. این روغن موتور با حجم 1 لیتر به‌صورت نیمه سنتتیک ساخته شده و مخصوص موتورهای پرقدرت و مناسب برای تمامی خودروهای بنزینی سال 2001 به بعد و موتور سیکلت‌هاست. این روغن موتور از سطح کیفیت SL برخوردار است. مواد افزودنی خاص جهت جلوگیری از جرم گرفتگی پیستون، سوپاپ و دیگر اجزای موتور در این محصول وجود دارد. قدرت روانکاری این روغن بسیار بالا است و باعث افزایش طول عمر موتور می‌شود. همچنین این روغن موتور قابلیت کاهش اصطکاک در موتور و حفاظت استثنایی در تمامی شرایط کاری موتور را دارد و موجب کاهش مصرف سوخت می‌شود و می‌تواند انتخاب مناسبی برای موتور خودرو و موتور سیکلت شما باشد. این محصول در بسته‌های 5 عددی عرضه می‌شود.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

روغن موتور خودرو الف مدل Evolution 700 ST 10W-40 حجم 5 لیتر

مناسب برای موتورهای بنزینی و دیزلی

استفاده از روغن موتوری با قابلیت کارکرد در چهار فصل بسیار ‌به‌صرفه است. چنین روغنی به دلیل گرانروی مناسبی که دارد، در فصول سرد بیش از حد سفت نمی‌شود و در فصول گرم نیز خاصیت روانکاری خود را از دست نمی‌دهد. عموما از روغن موتورهای 10W40 برای چهارفصل استفاده می‌شود. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید، به همین منظور طراحی و تولید شده است. این روغن موتور به روش تمام‌سنتزی (سینتتیک) حاصل می‌شود و برای موتور خودروهای بنزینی و دیزلی مناسب است. این محصول «Evolution 700 ST 10W-40» نام دارد که تولید شرکت «الف» (Elf) بوده و از مقاومت حرارتی بالایی برخوردار است. این روغن موتور به‌راحتی اکسید نمی‌شود و در شرایط سخت نیز خواص خود را از دست نمی‌دهد. سطح کیفیت روغن موتور فوق SN/CF است و حجمی برابر 5 لیتر دارد. شرکت «Elf» یکی از شرکت‌های معتبر تولیدکننده‌ی روغن موتور است و در این زمینه تجربه‌ی فراوانی دارد. محصولات این شرکت کیفیت قابل‌قبولی دارند و توانسته‌اند رضایت مصرف‌کنندگان را جلب کنند.

مشاهدۀ قیمت و مشخصات روغن موتور

تا 80 درصد تخفیف

درباره‌ی جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد
انواع نوشیدنی در دیجی کالا