راهنمای خرید سرخ کن خوب و مناسب | جایی نو | جایینو

راهنمای خرید سرخ کن خوب و مناسب

در این مطلب به راهنمای خرید سرخ کن خوب و مناسب می پردازم :

 

 مشاهدۀ قیمت بهترین انواع سرخ کن

 

دستگاه سرخ کنی که مواد غذایی را با سرعت بیشتر و در دما و حرارت مشخصی سرخ می کند ، بهترین دستگاه سرخ کن است . سیستم این دستگاه ساده است ، یک المنت گرم کننده و سبدی فلزی برای قرار دادن مواد غذایی درون آن دارد . دستگیره ای بر روی سبد وجود دارد که می توان به وسیله آن ، سبد را به راحتی حرکت داد . سرخ کن ، غذای مورد نظرتان را با کمترین زمان ممکن و در حرارت بالا ، سرخ می کند .

برای برشته و سرخ کردن غذاهای فست فودی نیز از سرخ کن استفاده می شود . استفاده از دستگاه سرخ کن باعث صرفه جویی در برق مصرفی شده و غذا را در اسرع وقت برای شما آماده می کند .
بدنه سرخ کن از استیل یا فولاد نرم ساخته شده که بدنه استیل به مراتب مناسب تر از بدنه فولادی می باشد . نقطه سرد موجود در دستگاه های سرخ کن ، کمک می کند تا خرده غذاهای ته نشین شده ، در حرارت کم ، روغن را فاسد نکنند . اکثر کسانی که تمایلی به خرید دستگاه سرخ کن نشان نمی دهند دلیلشان مصرف روغن زیاد آن است ، بد نیست بدانید که دستگاه های تولید جدید ، می توانند غذای شما را بدون مصرف مقدار روغن زیاد ، به صورت خاصی سرخ نمایند .

 

 مشاهدۀ قیمت بهترین انواع سرخ کن

 

انواع سرخ کن

بهترین سرخ کن ها به چند دسته کلی زیر تقسیم می شوند :

سرخ کن های معمولی الکتریکی

این دسته از سرخ کن ها یک المنت و محفظه ی نگهداری روغن دارند و غذا را در دماهای مختلف سرخ می کنند .

 

سرخ کن های کم مصرف یا بدون روغن

این نمونه از دستگاه های سرخ کن ، از روغن برای سرخ کردن استفاده نمی کنند و غذا را با کمک گرفتن از جریان سریع هوا درست می کنند .

 

مینی سرخ کن

مینی سرخ کن ها مدل کوچک تری از سرخ کن های موجود در بازار بوده و همه خصوصیات و ویژگی های سرخ کن های با کیفیت را دارند . از سرخ کن جهت سرخ و برشته کردن غذا ها استفاده می شود .

 

 مشاهدۀ قیمت بهترین انواع سرخ کن

 

 

نکات مهم در خرید سرخ کن

 

قیمت و گارانتی سرخ کن

اولین نکته ای که لازم است قبل از خرید هر محصول از جمله سرخ کن درنظر بگیرید میزان نقدینگی تان می باشد . ملاک دیگری که در خرید دستگاه سرخ کن از اهمیت بالایی برخوردار است داشتن گارانتی است .

مقدار ظرفیت محفظه سرخ کن

بهتر است بر اساس تعداد افراد خانواده ، سایز مناسب سرخ کن را انتخاب و خریداری نمایید . مثلا برای خانواده ای 2 نفره ، سایز کوچک سرخ کن مناسب تر است . با جایینو همراه باشید دستگاه سرخ کنی که محفظه آن به شکل استوانه باشد بهتر است چون مواد غذایی بزرگ تری را در خود جای می دهد و مناسب خانواده های با تعداد اعضای بیشتر می باشد . خانواده هایی که کم تعداد هستند ، می توانند سرخ کن هایی با محفظه چهار گوش را تهیه کنند .

 

نوع سبد سرخ کن

سبد سرخ کن ، در دو نوع دستی و آسانسوری موجود می باشد . اگر چه استفاده از سبد های آسانسوری راحت تر به نظر می رسد اما امکان ضربه دیدن آن ها نیز بیشتر بوده و اگر مواد غذایی در سبد گیر کند باید به ناچار با کف گیر آن ها را بیرون آورد .

چراغ وضعیت سرخ کن

چراغ وضعیت دستگاه سرخ کن ، خاموش یا روشن بودن سرخ کن را به شما نشان می دهد .

 

 مشاهدۀ قیمت بهترین انواع سرخ کن

 

به فیلتر دستگاه توجه نمایید

وظیفه فیلتر در دستگاه سرخ کن ، ممانعت از انتشار بوی به وجود آمده از سرخ شدن غذا است . از آنجا که فیلتر ها بعد از مدت زمانی معین ، مشکل پیدا می کنند ، لازم است به هنگام خرید دستگاه سرخ کن به قابلیت تعویض فیلتر آن دقت کافی نمایید .

 

طرح و رنگ سرخ کن

معمولا برای خانم ها مهم است که لوازم آشپزخانه شان با هم ست و هم رنگ باشند ، هم چنین نوع طراحی دستگاه مورد توجهشان می باشد . دستگاه های سرخ کن در مدل و رنگ های گوناگون تولید شده اند و خریدار می تواند طبق سلیقه خود محصول مورد پسند خود را انتخاب کند . اما توجه داشته باشید که کیفیت ، بیشتر از طرح و رنگ اهمیت دارد .

 

به لایه داخلی سرخ کن دقت نمایید

دستگاه سرخ کنی که جنس لایه داخلی اش نچسب باشد انتخاب بهتری می باشد . این نوع از سرخ کن ها ، به آسانی شسته شده و از میزان غذاهای چسبیده و دور انداختنی می کاهد .

 

 مشاهدۀ قیمت بهترین انواع سرخ کن

 

دربارۀ جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …