پنج‌شنبه , 21 می 2020
خانهمقالات مفیدکاندوم تاخیری چیست و چقدر تاخیر ایجاد می کند و چقدر تاثیر دارد

کاندوم تاخیری چیست و چقدر تاخیر ایجاد می کند و چقدر تاثیر دارد

کاندوم های تاخیری نوعی از کاندوم های دارای مواد بی حس کننده از جمله لیدوکایین هستند که یکی از روش های افزایش رضایت و تجربه یک رابطه جنسی لذت بخش می باشند و احتمال چندین بار رسیدن به ارگاسم در زنان با استفاده از کاندوم تاخیری به مراتب افزایش پیدا می کند

استفاده از این نوع کاندوم همانطور که از نام آن مشخص است برای به عقب افتادن انزال و خروج منی در آقایان می باشد. درون کاندوم تاخیری به موادی مایع یا نسبتاً جامد آغشته است کاندوم تاخیری از انواع پر طرفدار کاندوم در ایران هستند.

کاندوم های تاخیری اصولاً برای ایجاد تاخیر در انزال افراد عادی ساخته شده اند و برای مردانی که دچار زودانزالی یا اختلال نعوظ هستند به نسبت اثر کمتری دارد زیرا اثر تاخیری این نوع کاندوم ها متمرکز بر حس لامسه است در حالیکه ریشه اصلی بسیاری از موارد زودانزالی و اختلال نعوظ در ذهن افراد می باشد.

برای اینکه تاخیر بهتری را توسط این نوع کاندوم ها تجربه کنید، بهتر است حین رابطه جنسی و معاشقه کمترین تماس با آلت تناسلی برقرار شود. پس از پوشاندن کاندوم و شروع دخول ملایم ، معمولاً در کمتر از ده دقیقه کنترل بیشتر بر انزال احساس خواهد شد. سپس می توان حتی بدون کاندوم و با آسودگی خاطر به آمیزش و همچنین آمیزش دهانی با آلت ( اورال ) پرداخت. البته توجه نمایید که در صورت خارج کردن کاندوم نباید به دخول ادامه داد زیرا ریسک انتقال بیماری و یا بارداری همواره برقرار است. همچنین پس از درآوردن کاندوم تاخیری مدت زمان بی حسی آلت مردانه کاهش می یابد.

 

 مشاهدۀ قیمت و مشخصات بهترین انواع کاندم تاخیری

 

کاندم تاخیری چقدر تاخیر ایجاد می کند

کاندم تاخیری در کمتر از ده دقیقه و حتی زیر 5 دقیقه پس از نصب کاندوم بر روی آلت جنسی آقایان ایجاد بی حسی نسبی می کند.

این بی حسی حسب کیفیت کاندوم می‌تواند تا نیم ساعت موثر باشد.

بطور معمول احساس بی حسی یک کاندوم تاخیری با کیفیت پس از تاثیر ، حدودا از ۱۵ الی ۳۰ دقیقه متفاوت است. درآوردن کاندوم پس از تاثیر بی حسی این زمان را تقریبا به نصف کاهش می دهد.

 

 مشاهدۀ قیمت و مشخصات بهترین انواع کاندم تاخیری

 

کاندوم تاخیری چقدر تاثیر دارد

بعضی از آقایان معتقد هستند که استفاده از این نوع کاندوم باعث افزایش توان جنسی آنها شده و اعتماد به نفس آنها را بطور قابل توجهی افزایش داده است. در نهایت قابل ذکر است این نوع کاندوم ها با داشتن ترکیبی از؛ لایه نازک لاتکس، مواد بی حس کننده توانسته اند جزء پر طرفدار ترین و پر مصرف ترین نوع کاندوم باشند.کاندوم های تاخیری دارای نوعی رایحه مطلوب و تحریک کننده جنسی می باشند که می تواند به تحریک شریک جنسی شما کمک کند.

 

 مشاهدۀ قیمت و مشخصات بهترین انواع کاندم تاخیری

 

روش و نحوه استفاده از کاندوم تاخیری

اساس کار کاندوم های تاخیری بی حس شدن آلت می باشد که ناشی از مواد بی حس کننده از جمله لیدوکایین می باشد. یعنی بعد از استفاده از کاندوم برای مدت زمانی حدود ۳ تا ۵ دقیقه سر الت و ناحیه حشفه بی حس شده و فرد تحریک کمتری را احساس می کند. به تدریج در حین عمل جنسی هنگامی که اثر بی حسی موضعی ایجاد شده کم می شود فرد تحریکات را بهتر و بیشتر حس کرده و در نهایت به دنبال از بین رفتن بی حسی، تحریک را کامل حس کرده و به انزال می رسد.

۱. خیلی آهسته کاندوم رو از لبه ی زیگزاگی باز کنید.
۲. پشت و روی کاندوم رو تعیین کنید. با نگاه کردن به کاندوم متوجه میشید که کاندوم از کدوم طرف باز میشه.
۳. مطمئن شوید که سر نگه دارنده کاندوم مسقیم و روبه بیرون است.
۴. مطمئن شوید که آلت مردانگی شما مثل برج باشه! (یعنی کاملا بلند شده باشه)

 

 مشاهدۀ قیمت و مشخصات بهترین انواع کاندم تاخیری

 

تا 80 درصد تخفیف

درباره‌ی جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد
انواع نوشیدنی در دیجی کالا