خواص پابند طلا | جایی نو | جایینو

خواص پابند طلا

در این مطلب به  فواید و خواص پابند طلا می پردازیم :

 

مشاهدۀ قیمت انواع پابند طلا

 

زنجیر یا وسیله ای زینتی که دور مچ پا بسته می شود پا بند نام دارد .
بعضی از پا بند ها به گونه ای ساخته شده اند که حلقه ای متصل به زنجیر دارند و این حلقه داخل انگشت پا قرار می گیرد .
پا بند وسیله ای زینتی به شمار می رود و در بعضی از کشور ها ، به شکل های رسمی و غیر رسمی مورد استفاده زنان و دختران قرار می گیرد .

در کشور هند ، دختران از پا بند استفاده می کنند . این زینت پا در زبان هندی به نام های ” نُپور ” و ” پاتیلو ” مشهور است .
در کشور هند پا بند یکی از پیش نیاز های اصلی لباس عروس است و همراه ساری استفاده می شود .
از دوران ” ما قبل تاریخ مصر ” زنان مصری از پا بند استفاده می کردند .
در فرهنگ غربی ، زنان و مردان جوان از پا بند های چرمی استفاده می کنند ؛ جز فشن و مد می باشد و کاملاً برایشان عادی است . اما در بعضی از کشور ها تنها زنان پا برهنه از پا بند استفاده می کنند .

 

مشاهدۀ قیمت انواع پابند طلا

 

فلز طلا در صنایع مختلف علم پزشکی و دارو سازی کاربرد های فراوانی دارد و بسیار گران قیمت است . احتمالاً این که می توان از آن در علم پزشکی و دارو سازی بهره گرفت باور نکردنی باشد . امروزه محققین به دنبال یافتن کاربرد های جدید همراه با معایب کمتر برای بدن انسان و همچنین صرفه اقتصادی در تولید وسایل پزشکی هستند و تا حدودی در این مسیر موفق شده اند . خاصیت ضد تومور آن در درمان سرطان ، برای روکش دندان ، به عنوان رد یاب زیستی ارسال دارو به محل مورد نظر و … از جمله کاربرد های طلا می باشد . از گذشته طلا در ارتباط با سلامتی انسان نقش به سزایی داشته است و دانشمندان گوناگون ایرانی در مورد خواص پابند طلا سخنان بسیاری گفته اند ، که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

فلز طلا دارای طبیعت گرم و تر می باشد ، به دل نیرو می دهد و اگر به وسیله آن روی پوست داغ بزنند ، عفونت نداشته و همچنین گفته شده سرمه کشیدن با میله طلا فواید زیادی دارد ( کانی شناسی در ایران قدیم به گفته سر الاسرار ابن سینا و الجماهر فی معرفه الجواهر ابوریحان ) . پزشکان ژاپنی باور داشتند اگر طلا گرم شود و یک دفعه درون آب سرد قرار گیرد ، خوردن این آب بیماری های بدن را بر طرف کرده و موجب شادابی روح می شود .

 

مشاهدۀ قیمت انواع پابند طلا

 

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | پایگاه اینترنتی آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …