دوشنبه , 18 می 2020
خانهمقالات مفیدریتون ساخت کجاست | یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشویی ریتون ساخت کدام کشور است

ریتون ساخت کجاست | یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشویی ریتون ساخت کدام کشور است

در این مطلب به اینکه یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و محصولات ریتون ساخت کدام کشور است با امکان خرید اینرتنتی و آنلاین می پردازیم :

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات محصولات ریتون

 

شرکت گرم آوران درسال 1357 تأسیس و در سال 1380 تولید و عرضه ی اولین محصول خود را آغاز نمود. محصولات این شرکت با برند ریتون Ritton در بازارهای داخلی و خارجی کشور به فروش می رسد .

در سالهای اخیر گرم آوران فعالیت های خود را بر تولید محصولات جدید و متنوع پایه ریزی کرده تا سبد کالاهای خود را کامل تر کند و با توسعه ی تخصص کارشناسان خود و استفاده ازنیروی جوان و با انگیزه در کنار مدیران با تجربه و کار آمد سعی برآن داشته که زمینه را جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان محیا سازد.

این شرکت با استفاده از حدود 400 نماینده سرویس و خدمات مجاز در سراسر ایران می کوشد در سریع ترین زمان ممکن خدمات نصب ،راه اندازی ،سرویس وتعمیرات را به مشتریان گرانقدر خود ارائه دهد.

شرکت گرم آوران بر این اعتقاد است که توسعه و بهبود سرمایه های انسانی مهمترین عامل رشد سازمان میباشد.ازاین رودرپی تأمین محیطی است که به ایجاد انگیزه و خشنودی مشارکت و وفاداری در کارکنان بیانجامد.

همچنین می کوشد با فراهم آوردن برنامه های آموزشی وایجاد نظام انگیزشی ، انگیزه های کاری لازم را در کارکنان تقویت نماید.

اکنون سبد محصولات گرم آوران کامل تر گردیده ومی کوشد در فصلهای گوناگون سال زندگی را برای خانواده های ایرانی لذت بخش تر کند .

 

تا 80 درصد تخفیف

درباره‌ی جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد
انواع نوشیدنی در دیجی کالا