راهنمای خرید ساندویچ ساز و انتخاب ساندویچ ساز خوب و مناسب | جایی نو | جایینو

راهنمای خرید ساندویچ ساز و انتخاب ساندویچ ساز خوب و مناسب

در این مطلب به راهنمای خرید ساندویچ ساز و انتخاب ساندویچ ساز خوب و مناسب می پردازیم :

 

مشاهدۀ قیمت انواع ساندویچ ساز

 

مسلما غذاهای ساندویچی ، طرفداران زیادی دارند ، می توان این وعده غذایی ساده و خوشمزه را در خانه نیز به راحتی تهیه کرد ، کافی است یک دستگاه ساندویچ ساز خریداری نمایید . خوردن غذا های خوشمزه برای همگان لذت بخش است .
در دنیای امروز ، با توسعه علم و تکنولوژی ، از دستگاه ساندویچ ساز بیش از پیش مورد استفاده قرار گرفته و جزئی از نیاز های خانواده ها محسوب می شود . با استفاده از دستگاه ساندویچ ساز می توانید در مدت زمان کوتاهی ساندویچ خوشمزه و مورد علاقه خود را آماده کنید .
اگر شما هم جزء افراد علاقه مند به ساندویچ های مختلف هستید اما زمان کمی که دارید به شما فرصت تهیه ساندویچ های خوشمزه را نمی دهد ، بدون معطلی دستگاه ساندویچ ساز را در لیست خرید خود قرار دهید . در ادامه مطلب ، انواع ساندویچ ساز و نکات مهم مربوط به آن را به شما ارائه خواهیم داد . با ما همراه باشید .

 

 

مشاهدۀ قیمت انواع ساندویچ ساز

 

نکات مهم در موقع خرید دستگاه ساندویچ ساز

 

انواع ساندویچ ساز

ساندویچ ساز ها به طور کلی از 2 صفحه ساخته شده اند که این دو صفحه مکان هایی مشخص برای قرار دادن ساندویچ ها می باشند . تعداد لین جایگاه ها در سادویچ سازهای مختلف می تواند متفاوت باشد . در قسمت میانی ساندویچ ساز برآمدگی ای وجود دارد که نان مربعی ساندویچ را به دو قسمت تقسیم می کند .

ساندویچ ساز باید چه اندازه باشد ؟

مدل و سایز های مختلف دستگاه ساندویچ ساز در بازار موجود می باشد که انتخاب سایز و اندازه ساندویچ ساز به اینکه برای چند نفر می خواهید از آن استفاده کنید ، بستگی دارد .
ساندویچ ساز ها بر اساس عمق و تعداد خانه هایشان دسته بندی می شوند که در کوچک ترین سایز آن ، 2 عدد نان تست می توان قرار داد ، که در نهایت 4 عدد ساندویچ مثلثی شکل از آن تهیه می شود با جایینو همراه باشید در صورت تمایل به درست کردن ساندویچی با محتویات بیشتر ، لازم است دستگاهی که عمق بیشتری دارد را خریداری نمایید . برخی از دستگاه های ساندویچ ساز امکان تنظیم قطر نسبت به ساندویچ دلخواهتان را دارا می باشند .

برند و مدل ساندویچ ساز

برند های گوناگونی از دستگاه ساندویچ ساز در بازار وجود دارد و می توانید با توجه به سلیقه و کارایی مورد انتظارتان هر کدام از آن ها را انتخاب و خریداری نمایید . بهتر است ساندویچ ساز را متناسب با اندازه و فضای موجود در آشپزخانه خود بخرید .
بیشتر این دستگاه ها هم زمان با درست کردن ساندویچ ، طرح هایی را هم بر روی نان می زنند که جالب توجه می باشد .

 

مشاهدۀ قیمت انواع ساندویچ ساز

 

سرعت داغ شدن دستگاه ساندویچ ساز

بعضی از ساندویچ سازها ، المنت هایی به منظور سرعت بخشیدن به زمان داغ شدن دستگاه دارند و اگر مدت زمان کوتاهی برای درست کردن ساندویچ در اختیار دارید می توانید این نوع را انتخاب و تهیه کنید . سرعت داغ شدن ساندویچ سازها از مسائل مهمی است که باید به هنگام خرید به آن توجه کافی شود .

محفظه جمع کردن سیم

از ویژگی های جدیدی که به برخی از ساندویچ سازها اضافه شده ، قابلیت جمع نمودن سیم دستگاه ، به صورت خودکار ، به داخل دستگاه است .

تایمر در ساندویچ ساز

ساندویچ سازهای امروزی ، تایمر نیز دارند .
این ویژگی، به هنگام پایان کار با دستگاه ، به شما اطلاع می دهد .

امکان باز کردن و تمیز کردن دستگاه ساندویچ ساز

قابلیت تمیز کردن و شست و شوی دستگاه از نکات قابل توجه به هنگام خرید می باشد . در صورت امکان ساندویچ سازی که قطعات و صفحات آن از دستگاه جدا می شوند انتخاب نمایید در غیر این صورت به همان صورتی که صفحات به دستگاه چسبیده اند آن را تمیز کنید .

مقدار برق مصرفی ساندویچ ساز

از موارد مهم دیگر به هنگام خرید دستگاه ساندویچ ساز بررسی مقدار برق مصرفی آن می باشد . از آنجا که هزینه برق در حال بالا رفتن است دستگاهی مناسب است که مصرف برق آن متناسب باشد .

 

مشاهدۀ قیمت انواع ساندویچ ساز

 

دربارۀ جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …