شنبه , 19 اکتبر 2019
خانه ◀◀ مقالات مفید ◀◀ کاندوم برقی چیست | عکس و قیمت کاندوم برقی و الکتریکی و ویبره دار
تا 80 درصد تخفیف

کاندوم برقی چیست | عکس و قیمت کاندوم برقی و الکتریکی و ویبره دار

کاندوم برقی از نوعی از کاندوم است که دارای یک حلقه ی ویبراتور روی قسمت انتهایی در گردنه ی کاندوم است که دارای باطری می باشد و بصورت الکتریکی ویبره دار است ؛

این قطعه باعث ایجاد لرزش و شوک های الکتریکی ای می شود که لذت جنسی را برای مرد و زن در حین رابطه جنسی بیشتر می کند

مشاهدۀ قیمت و مشخصات بهترین انواع کاندوم

 

خرید کاندوم برقی با حلقه ویبره دار

برندهای مطرحی درجهان مانند دورکس DUREX و گودلایف کاندوم برقی تولید کرده اند :

 

good life vibrating joy

 

شرکت گودلایف حلقه ویبراتوری را جهت تحریک بیشتر زوجین و ایجاد حس فانتزی در رابطه تولید نموده است.این حلقه با باطری به اندازه باطری ساعت مچی کار می کند و قابلیت تعویض باطری هم برای آن وجود دارد.در این بسته علاوه بر ویبراتور سه عدد کاندوم شفاف با خار های نقطه ای وجود دارد که به دلیل وجود خارهای خاص روی سطح کاندوم باعث افزایش لذت جنسی می شود. این کاندوم برای تحریک هر چه بیشتر بانوان موثر است، بخصوص بانوانی که از سرد بودن یا بی میلی جنسی رنج می برند و با توجه به استفاده از لاتکس طبیعی از ایجاد هرگونه حساسیت جلوگیری میکند.آغشته بودن به ژل لوبریکنت هم یکی دیگر از ویژگی های مثبت این محصول می باشد.گودلایف با ارزیابی های متعدد مورد آزمایش قرار گرفته و از لحاظ ایمنی و کیفیت لاتکس طبیعی مورد تایید استاندارد اروپا و ایران قرار گرفته است.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات بهترین انواع کاندوم

 

 

عکس انواع مدل های کاندوم برقی

 

عکس انواع مدل های کاندوم برقی 

 

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات بهترین انواع کاندوم

 

 

روش  استفاده از کاندوم برقی با حلقه ویبراتور

نحوه ی استفاده از حلقه ی ویبراتور ، قبل از نعوظ دستگاه ویبراتور را بر روی الت نصب کنید. و دکمه ای که بر روی دستگاه قرار دارد را به پایین بکشید تا روشن شود. و پس از روشن شدن دستگاه با لرزشی که ایجاد می شود شما به راحتی به نعوظ و اوج لذت جنسی می رسید.به عبارتی حلقه ی ویبراتور زناشویی، قبل از اینکه الت تناسلی شما راست و به حالت نعوظ تبدیل شود بر روی الت نصب کنید. و دکمه ای که بر روی دستگاه قرار دارد را به پایین بکشید تا روشن شود. و پس از روشن شدن دستگاه با لرزشی که ایجاد می شود شما به راحتی به نعوظ و اوج لذت جنسی می رسید.

نکته
در صورتی که قصد استفاده از کاندوم دارید ابتدا کاندوم را روی آلت تناسلی قرار دهید و بعد دستگاه را روی کاندوم استفاده کنید.

 

مشاهدۀ قیمت و مشخصات بهترین انواع کاندوم

 

  • Readers Rating
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (8 )
  • Your Rating


تا 80 درصد تخفیف

درباره‌ی نویسنده

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد