سوسیس بلغاری چیست | خرید و فروش و قیمت سوسیس بلغاری با امکان خرید اینترنتی | جایی نو | جایینو

سوسیس بلغاری چیست | خرید و فروش و قیمت سوسیس بلغاری با امکان خرید اینترنتی

در این مطلب به این که سوسیس بلغاری چیست می پردازیم :

 

 مشاهدۀ قیمت انواع سوسیس

 

سوسیس بلغاری چیست

سوسیس بلغاری یک سالامی بلغاری خشک شده است. شکل آن مستطیلی مسطح است و به طور سنتی از گوشت خوک، گوشت گاو، گوشت گوساله، فلفل سیاه، زیره، نمک و شنبلیله تهیه می شود، اما نوع های متفاوتی هم دارد. بعد از این که گوشت اصلی به مواد آغشته شد، سوسیس آویزان می شود تا به مدت 40 تا 90 روز خشک شود و سپس فشرده می شود تا به فرم مسطح معمولش درآورده شود.

سوسیس بلغاری یک نوع سالامی با اصالت بلغارستانی است (که گاهی طعم تندی دارد) و مختص سبک آشپزی این کشور است. این سوسیس به سوجوک شبیه است، اما معمولا طعم قوی تری دارد. سوسیس بلغاری نیمه خشک است، شکل استوانه ای صاف شده ای دارد و رنگ درون آن قرمز-قهوه ای است که معمولا با قارچی سفید رنگ پوشیده شده است. ترکیب تکه های کوچک گوشت و چربی به بخش درونی سوسیس بلغاری حالتی دانه دانه می دهد.

 

 مشاهدۀ قیمت انواع سوسیس

 

سالامی سوسیس بلغاری به طور سنتی از گوشت خوک، گوشت گوساله و چند نوع ادویه (فلفل سیاه، زیره و نمک) درست می شود، که با هم خرد شده و در یک بخش صاف از روده ی خشک شده ی گاو که به عنوان قالب به کار می رود پر شده اند. پس از پر کردن قالب، این سالامی استوانه ای آویزان می شود تا به مدت 40 تا 50 روز در محلی با تهویه مناسب خشک شود. سالامی در فرآیند خشک شدن فشرده می شود تا فرم معمول مسطح خود را به دست بیاورد. سوسیس بلغاری معمولا با برش های نازکی بریده می شود و به صورت سرد و به عنوان پیش غذا سرو می شود.

 

 مشاهدۀ قیمت انواع سوسیس

 

 

دربارۀ جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …