سوسیس کراکف چیست | خرید و فروش و قیمت سوسیس کراکف با امکان خرید اینترنتی | جایی نو | جایینو

سوسیس کراکف چیست | خرید و فروش و قیمت سوسیس کراکف با امکان خرید اینترنتی

در این مطلب به این که سوسیس کراکف چیست می پردازیم :

 

 مشاهدۀ قیمت انواع سوسیس

 

سوسیس کراکف چیست

سوسیس کراکف یک نوع سوسیس لهستانی (کالباس) است که معمولا به صورت تکه های سرد سرو می شود. نام این سوسیس از شهر کراکف (پایتخت کشور های مشترک المنافع لهستان-لیتوانی در قرون وسطی تا قرن شانزدهم) گرفته شده است. این سوسیس از تکه های کوچک گوشت خوک که با فلفل، فلفل فرنگی شیرین، گشنیز و سیر طعم دار شده اند ساخته می شود. این مواد در قالب های بزرگی قرار داده شده و دودی می شوند. کشور های انگلیسی زبان معمولا از نام آلمانی این سوسیس، کراکائر، استفاده می کنند.

 

 مشاهدۀ قیمت انواع سوسیس

 

سوسیس کراکف طول زیادی دارند و از گوشت خوک نرم شده ی فشرده ساخته می شود. این سوسیس ها دودی می شوند و به صورت نیم پز به فروش می رسند. سوسیس کراکف می تواند به روش های مختلفی سرو شود، به عنوان مثال به صورت تماما سرخ شده، ورقه ای سرخ شده یا به صورت ورقه های سرد.

 

 مشاهدۀ قیمت انواع سوسیس

 

سوسیس کراکف یک نوع سوسیس ملایم است که بیشتر به صورت سرد مصرف می شود. این سوسیس که با سیر و فلفل سفید طعم دار شده و سپس در یک دستگاه مخصوص با دود چوب درخت گردوی آمریکای دود داده می شود با هر آن چه که می توانید در سوپر مارکت محل خود پیدا کنید متفاوت است. بهترین حالت لذت بردن از این سوسیس به صورت سرد و به همراه کراکر و پنیر مورد علاقه تان است.

 

 مشاهدۀ قیمت انواع سوسیس

 

دربارۀ جایینو

وبلاگ جایی نو شامل مقالات راهنمای خرید و در زمینه تبلیغات و بازاریابی و املاک و سبک زندگی و موفقیت و روانشناسی ثروت می باشد

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …