انگشتر پشت حلقه چیست | جایی نو | جایینو

انگشتر پشت حلقه چیست

در این مطلب به انگشتر پشت حلقه چیست می پردازیم :

 

مشاهدۀ قیمت انواع انگشتر پشت حلقه

 

انگشتر پشت حلقه یک حلقه نازک و جدا می باشد که به طور معمول ساده و گاهی با چند سنگ یا نگین کوچک براق زینت شده است و با حلقه ازدواج در انگشت چهارم دست چپ انداخته می شود . قرار گیری پشت حلقه در کنار حلقه ازدواج زیبایی بسیار ویژه ای دارد ، معمولاً نشانه ویژه ای از عشق و تعهد نمی باشد .
امروزه ست پشت حلقه و حلقه در کشور های اروپایی طرفداران زیادی دارد و در کشور ما هم زوج های جوان ، علاقه مند به داشتن حلقه ازدواج ویژه و بی همتایی هستند .
مقصود از « حلقه » همان حلقه یادبودی است که در زمان بسته شدن پیمان عقد پیشکش می شود و به گونه ای زیور اصلی زندگی زناشویی می باشد . به همین دلیل هم همواره پایه ی دیگر انگشتر ها است .

 

مشاهدۀ قیمت انواع انگشتر پشت حلقه

« انگشتر پشت حلقه » انگشتر نگین داری است که بیشتر در زمان ازدواج به عروس پیشکش می شود و اغلب برای آراستگی و استواری بیشتر پیوند اوست . به همین دلیل به آن « انگشتر ازدواج » هم می گویند و همواره پشتِ حلقه اصلی قرار می گیرد .
در برابر ست های انگشتری که از دو انگشتر متفاوت تشکیل شده اند ، ست هایی هستند که بسیار شبیه به هم ساخته می شوند و کسی جز خود فرد متوجه نمی شود که دو انگشتر مستقل از هم پوشیده است .
اگر شما به دنبال یک انگشتر پشت حلقه ای زیبا برای حلقه ازدواج بسیار ویژه و بی همتای خود هستید می توانید به جواهر سازی شهرتان بروید تا آنها هماهنگی مد نظر را به وجود آورند .

 

مشاهدۀ قیمت انواع انگشتر پشت حلقه

 

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | پایگاه اینترنتی آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی

Check Also

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

پرفروش ترین و بهترین بردگیم های معروف جهان | معرفی 50 برد گیم برتر دنیا

در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین و پرفروش ترین بازی های فکری رومیزی …