اجاره آپارتمان در تهران | راهنمای معاملات املاک پیر دانا

اجاره آپارتمان در تهران

مروری بر فایل های بازار اجاره آپارتمان و ملک مسکونی در تهران همراه با دسته بندی بر اساس مناطق و محله های تهران و تعداد خواب آپارتمان

اجاره آپارتمان سه خوابه در تهران بالای 150 متر

اجاره املاک تهران سه خوابه | راهنمای معاملات املاک پیردانا

اجاره آپارتمان سه خوابه در تهران بالای 150 متر ( برای بزرگتر دیدن این تصویر روی آن کلیک کنید ! ) اجاره املاک تهران سه خوابه | راهنمای معاملات املاک پیردانا   توجه : فایل های مذکور بصورت تصادفی و در تاریخ درج شده اعلام شده اند و صرفا جهت ارزیابی حدودی قیمت در این مناطق می باشند بنابراین نمی توانند معیار دقیقی برای تخمین قیمت مناطق مذکور باشند      جهت دیدن دیگر مطالب مرتبط با آموزش خرید و فروش املاک کلیک کنید !      

مشاهده مطلب »

اجاره آپارتمان سه خوابه در تهران

اجاره آپارتمان سه خوابه در تهران | راهنمای معاملات املاک پیردانا

اجاره آپارتمان سه خوابه در تهران بالای 130 متر ( برای بزرگتر دیدن این تصویر روی آن کلیک کنید ! ) اجاره آپارتمان سه خوابه در تهران | راهنمای معاملات املاک پیردانا توجه : فایل های مذکور بصورت تصادفی و در تاریخ درج شده اعلام شده اند و صرفا جهت ارزیابی حدودی قیمت در این مناطق می باشند بنابراین نمی توانند معیار دقیقی برای تخمین قیمت مناطق مذکور باشند      جهت دیدن دیگر مطالب مرتبط با آموزش خرید و فروش املاک کلیک کنید !    

مشاهده مطلب »

اجاره آپارتمان دو خوابه در تهران

اجاره آپارتمان دوخوابه در تهران | راهنمای خرید،فروش و اجاره املاک پیردانا

اجاره آپارتمان دو خوابه در تهران تا 100 متر ( برای بزرگتر دیدن این تصویر روی آن کلیک کنید ! ) اجاره آپارتمان تهران | راهنمای خرید،فروش و اجاره املاک پیردانا توجه : فایل های مذکور بصورت تصادفی و در تاریخ درج شده اعلام شده اند و صرفا جهت ارزیابی حدودی قیمت در این مناطق می باشند بنابراین نمی توانند معیار دقیقی برای تخمین قیمت مناطق مذکور باشند      جهت دیدن دیگر مطالب مرتبط با آموزش خرید و فروش املاک کلیک کنید !      

مشاهده مطلب »