شنبه , 8 آگوست 2020
خانهمقالات مفیدبهترین مدل و نوع فلوت ریکوردر

بهترین مدل و نوع فلوت ریکوردر

در این مطلب به معرفی پرفروش ترین و زیباترین و بهترین مدل و نوع فلوت ریکوردر سوپرانو و باس یاماها و آلتو و ژرمن و باروک و تنور و برای کودکان و اصل و ارزان موجود در بازار ایران با قیمت و مشخصات با امکان خرید اینترنتی و آنلاین می پردازیم :

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRS 23

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی
اقلام همراه
کاور کتان

فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته‌ دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است.امروزه یاماها یکی از تولیدکنندگان خوب این ساز است. مدل‌ و تنوع‌های بسیار در این رکوردرها دیده می‌شود. رکوردر مدل YRS_23 مرسوم‌ترین و قدیمی‌ترین رکوردر موجود در بازار ایران است، این رکوردر سوپرانو است و مناسب‌ترین نوع جهت آموزش است. به نوآموزان این ساز توصیه می‌شود که به دلیل کوک صحیح و استاندارد این فلوت، آموزش را با نوع سوپرانو شروع کرده و بعد از یادگیری این ساز می‌توانند انواع آلتو،تنور و باس را بنوازند. در ساخت این فلوت رکوردر از پلاستیک محکم و بادوامی به نام ABS استفاده شده است. این مدل در دو نوع انگشت‌گذاری باروک و المانی طراحی شده است.

نقاط قوت
کیفیت ساخت بالا
سبک وزن بودن
قیمت مناسب
نقاط ضعف
پلاستیکی بودن بدنه

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRS 24b

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
32 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
B
سیستم انگشت گذاری
آلمانی
اقلام همراه
کاور کتان

فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته‌ دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرواتوارها، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است.امروزه یاماها یکی از تولیدکنندگان محبوب و خوب این ساز است. مدل‌ و تنوع‌های بسیار در این رکوردرها دیده می‌شود. رکوردر مدل YRS_24B یکی از مرسوم‌ترین و قدیمی‌ترین رکوردر موجود در بازار ایران است، این رکوردر سوپرانو است و مناسب‌ترین نوع جهت آموزش است. به نوآموزان این ساز توصیه می‌شود که به دلیل کوک صحیح و استاندارد این فلوت، آموزش را با نوع سوپرانو شروع کرده و بعد از یادگیری این ساز می‌توانند انواع آلتو،تنور و باس را بنوازند. در ساخت این فلوت رکوردر از پلاستیک محکم و بادوامی به نام ABS استفاده شده است. این مدل در دو نوع انگشت‌گذاری باروک و المانی طراحی شده است. انگشت گذاری این ساز باروک بوده وگام این ساز سی (b) می باشد.

فلوت ریکوردر طرح سرخپوستی کد D4

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
4*4*70 سانتی‌متر
وزن
400 گرم
جنس بدنه
بامبو
تعداد قطعات
5
مشخصات فنی
کوک
ِِD4
سیستم انگشت گذاری
آلمانی

این ساز به نام های زیادی در قاره آمریکا بسته به منطقه جغرافیایی شناخته میشود از جمله در مناطق Zuni ، Lakuta ، Dakuta ، Opata ، Cheyenne ، Chippewa ، Kiowa ، Unami که نامهای جایگزینی برای آن انتخاب شده است مانند فلوت Courting سرخپوستان آمریکایی، ، فلوت Courting ، فلوت نیاکان ، فلوت سرخپوستان ، فلوت عشق ، فلوت Courting بومی آمریکایی ، فلوت عشق بومیان آمریکا ، فلوت بومی آمریکایی، فلوت آمریکای شمالی، Plains فلوت، ، و فلوت Courting دشت‌های سرخپوستان. تحقیقات نشان داده این ساز در بهبود ریتم ضربان قلب کمک میکند استفاده از این ساز برای بیماران سرطانی و قلبی مفید است تا در مدیریت اضطراب ، بی قراری ، ترس و درد آنها کمک کند. این فلوت ها می توانند منبع توانبخشی باشند و حس موفقیت را تشویق کنند.بر خلاف دیگر سازهای پیچیده در ساخت و یادگیری ، فلوت بومی آمریکا به راحتی آموخته میشود و خیلی زود میتوان احساسات درون را در قالب بداهه نوازی تقویت کرد. فلوت های سرخپوستی در انواع گام های مینور پنتاتونیک کوک می شوند و نوازنده بر حسب سلیقه یا نوع موسیقی می تواند نوع کلید را بر مبنای بم یا زیر بودن صدای ساز انتخاب کند. با توجه به اینکه فلوت سرخپوستی جنس صدای گرم و آرامی دارد در موسیقی درمانی و مدیتیشن کاربرد زیادی دارد. فلوت های سرخپوستی معمولا از انواع چوب و بامبو ساخته می شوند.

فلوت ریکوردر ژرمن سیستم نووو مدل N310G

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی
اقلام همراه
کاور

فلوت رکوردر سوپرانو شرکت Nuvo در رنگ‌های بسیار شاد، مناسب برای کودکان و آموزش موسیقی ارف عرضه‌شده است. این رکوردر با وزنی کم و همچنین صدادهی بسیار نرم و راحت یک انتخاب خوب برای کودکان عزیز شما محسوب می‌شود. با این رکوردر می‌توان آموزش‌های ابتدایی موسیقی ارف را به‌خوبی فراگرفت. این ساز قابل شستشو و ضد آب است. دوام بالای این ساز برای کودکان بسیار مناسب است و در برابر بازی گوشی‌ها و شیطنت‌های کودکانه بسیار مقاوم و بادوام تولیدشده است. این فلوت رکورد در دو نوع انگشت گذاری باروک و آلمانی طراحی و تولیدشده است. شرکت Nuvo با ایده‌های خلاقانه و مبتکرانه سازهای بادی کلاسیک را به‌گونه‌ای کودکانه و بسیار کارآمد طراحی و تولید کرده است. این سازها در رنگ‌های شاد و مفرح می‌تواند انگیزه‌ی نوازندگی در کودک عزیز شمارا بیدار کند. این سازها تماماً طبق اصول استاندارد طراحی ساز تولیدشده‌اند و صدادهی بسیار مشابه به سازهای واقعی دارند. در تولیدات شرکت نووو از پلاستیک‌های بسیار بهداشتی و دست‌اول برای ساخت این سازها استفاده‌شده است و جای هیچ نگرانی درباره‌ی بهداشت این تولیدات نیست. می‌توانید با تهیه این سازها کودک خود را با چگونه نواختن و صدای سازهای بادی آشنا کنید و فرزند خود را در مسیری بهتر راهنمایی کنید. بدیل صدادهی واقعی و طبیعی این سازها می‌توان آن را نیز برای بزرگسالان در نظر گرفت ولی درمجموع این محصولات مناسب برای گروه کودکان و نوجوانان عزیز طراحی و عرضه‌شده است.

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRA-314BIII

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
فا
سیستم انگشت گذاری
باروک
اقلام همراه
– کیف از جنس کتون
– میله‌ی نظافت
– جدول انگشت‌گذاری
– روغن

فلوت ریکوردر «یاماها» (Yamaha) مدل YRA-314BIII ریکوردری آلتو است که از جنس پلاستیک ABS ساخته‌شده تا دوام بیشتری داشته باشد و نگهداری از آن به‌سادگی صورت پذیرد. یاماها بااین‌حال تلاش کرده است تا صدای خارج‌شده از این نوع فلوت نزدیکی بیشتری با فلوت چوبی داشته باشد. بسیاری از مدارس موسیقی جهان استفاده از ریکوردر یاماها را به دلیل صدای دقیق نت‌ها، نواختن راحت و صدای غنی و اکسپرسیو ترجیح می‌دهند. یاماها از انتخاب متریال اولیه تا پروسه‌ی ساخت تمام دقت و توجه خود را برای بی‌خطر بودن و قابل‌اطمینان بودن ریکوردرهای ABS خود به کار گرفته است. پلاستیک به‌کاررفته در ساخت این ریکوردر استانداردهای آمریکا، اروپا و ژاپن را در رابطه با مواد شیمیایی در تماس با بدن قبول‌شده‌اند. ریکوردر YRA-314BIII سازی مناسب برای تمام کسانی که قصد ورود به دنیای موسیقی رادارند به شمار می‌رود. این ریکوردر ازنظر صوتی و ظاهری تقلیدکننده‌ی صدای ریکوردر ساخته‌شده با چوب آبنوس Makassar را شبیه‌سازی می‌کند. خرید و استفاده از این ریکوردر مناسب برای تمام نوازندگان جدی فلوت ریکوردر و یا کودکان پیشرفته‌تر در یادگیری فلوت ریکوردر خواهد بود.

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRN-302BII

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
2
مشخصات فنی
کوک
فا
سیستم انگشت گذاری
باروک
اقلام همراه
– کیف از جنس کتون
– جدول انگشت‌گذاری
– روغن

فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف به کودکان استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها ، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است.امروزه یاماها یکی از تولیدکنندگان خوب این ساز است. مدل‌های و تنوع‌های بسیار در این رکوردرها دیده می‌شود. این مدل یک رکوردر سوپرانینو است که از سوپرانو کوچک‌تر و صدایی زیرتر دارد، کوکش در فا است و سازی انتقالی محسوب می‌شود به این معنی که صدادهی این ساز یک‌پنجم پایین‌تر ازآنچه نوشته می‌شود است ( وقتی نت دو را می‌نوازید، صدای نت فا شنیده می‌شود) سیستم انگشت گذاری این مدل باروک است، این مدل مناسب آموزش نیست.

فلوت ریکوردر استگ مدل LV-RSO-1G

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
ABS
تعداد قطعات
3 عدد
مشخصات فنی
کوک
دو ماژور
سیستم انگشت گذاری
آلمانی

فلوت «رکوردر استگ» با بهره‌مندی از بهترین مواد اولیه طراحی و عرضه ‌شده است. این مدل همان‌طور که از اسمش پیداست از سیستم انگشت‌گذاری ژرمن پیروی می‌کند و کوکی در دو دارد. بدنه از پلاستیک دست‌اول ABS ساخته‌ شده و بسیار مقاوم و بادوام است. آکریلونیتریل بوتادین استایرن (Acrylonitrile butadiene styrene ABS) که به‌اختصار ای‌بی‌اس خوانده می‌شود، نوعی پلیمر گرمانرم است که از پلیمریزاسیون استایرن و اکریلونیتریل در حضور پلی بوتادین به دست می‌آید و دارای ساختاری آمورف است. ای‌بی‌اس به دلیل قیمت مناسب و همچنین خواص متعادل مکانیکی، حرارتی و شیمیایی در زمره‌ی پرمصرف‌ترین مواد اولیه پلاستیکی محسوب می‌شود. این ساز همچون تمامی رکوردرها از 3 قسمت تشکیل ‌شده است و می‌توان به‌راحتی آن را به هم متصل کرد و از نوازندگی با آن لذت برد. این رکوردر سوپرانو بسیار مناسب برای آموزش نوآموزان است. مقر اصلی استگ در بلژیک قرار دارد و از بدو تاسیس در سال 1995 میلادی تا کنون فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید انواع بسیار متنوعی از اداوت موسیقی و لوازم جانبی گسترش داده است. هدف این برند همواره عرضه‌ی محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت پایین، برای پاسخ به نیاز طیف وسیعی از نوازندگان و موسیقی‌دانان در سطوح مختلف از مبتدی تا حرفه‌ای است. به لطف شبکه‌ی توزیع بسیار گسترده، محصولات استگ علاوه بر اروپا تقریبا در تمام نقاط دیگر دنیا نیز در دسترس علاقه‌مندان به موسیقی قرار دارد. فروش جهانی محصولات استگ چنان رشدی داشته که در حال حاضر بخش عمده‌ی درآمد و رشد بی‌سابقه‌ی گروه از آن استگ است. استگ گستره‌ی بسیار متنوعی از محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه کرده است که برای سخت‌گیرانه‌ترین سلیقه‌ها نیز پاسخ مناسب را خواهد داشت. فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از سازهای قدیمی‌ ساخته‌ی دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه‌ی موسیقی یا همان ارف به کودکان استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌ شده است.

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRF 21

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
2
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی
اقلام همراه
– کیف از جنس کتون
– جدول انگشت‌‌گذاری

فلوت ریکوردر «یاماها» مدل «YRF 21» درواقع نوعی از فلوت به نام Fife فلوت است. این فلوت ساختاری شبیه به یک ریکوردر دارد و همچون یک فلوت کلید‌دار، به‌صورت افقی نواخته می‌شود. فیف فلوت ساده‌ترین و درعین‌حال یکی از پرکاربردترین فلوت‌های ملل مختلف است. این نوع فلوت در تمامی فرهنگ‌های بشری و در انواع گوناگون قابل‌ مشاهده است. یاماها در ساخت این فلوت از پلاستیک Abs استفاده کرده است. این فلوت با استاندارد‌‌های موسیقی غربی کوک شده است و در تمامی رجیستر‌های کوکی دقیق در اختیار شما می‌گذارد. پوزیسیون‌های این فلوت بسیار شبیه به فلوت کلید‌دار است. این ساز کوکی در DO دارد و به علت ساختار کوتاه این ساز محدوده‌ی فرکانسی بالاتر از سوپرانو به نام سوپرانینو را پوشش می‌دهد. این ساز در مقایسه باقیمت اقتصادی خودصدایی بسیار جدی و دل‌نشین دارد. به همراه این ساز یک کاور از جنس کتون در اختیار شما قرار می‌گیرد. این ساز می‌تواند مقدمه‌ای برای شروع فلوت کلیددار نیز باشد. یاماها شرکتی چندملیتی در ژاپن است. این شرکت طیف وسیعی از محصولات گوناگون را به مشتریان سراسر جهان ارائه می‌کند. یکی از محصولات شاخص آن ادوات موسیقی است. می‌توان به‌جرئت گفت در سازهای بین‌المللی سازی نیست که توسط این کمپانی طراحی و ساخته نشده باشد و البته سرآمد تمام این ادوات، سازهای بادی تولید این شرکت است. یاماها همیشه در تولید سازهای بادی غیرحرفه‌ای (مشقی) و حرفه‌ای پرکار بوده است.

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRS-302BIII

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
باروک
اقلام همراه
– کیف از جنس کتون
– جدول انگشت‌گذاری
– میله‌ی نظافت
– روغن

رکوردر مدل YRS-302BIII رکوردری سوپرانو است این مدل علاوه بر اینکه برای آموزش بسیار مناسب است جهت اجرای موسیقی نیز قابل‌قبول است . از سیستم انگشت گذاری باروک پیروی می‌کند و کوکش در دو است به نوآموزان این ساز توصیه می‌شود که آموزش را با نوع سوپرانو شروع کرده و بعد از یادگیری این ساز می‌توانند انواع آلتو،تنور و باس را بنوازند. فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه‌ی موسیقی یا همان ارف به کودکان استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها ، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است.امروزه یاماها یکی از تولیدکننده‌های بنام این ساز است و مدل و تنوع‌های بسیار در رکوردرها دیده می‌شود.

فلوت ریکوردر استگ مدل REC-GER

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی

فلوت رکوردر استگ با بهره‌مندی از بهترین مواد اولیه طراحی و عرضه‌شده است. این مدل همان‌طور که از اسمش پیداست از سیستم انگشت گذاری ژرمن پیروی می‌کند و کوکی در دو دارد. بدنه ساخته‌شده از پلاستیک دست‌اول ABS بسیار مقاوم و بادوام است. آکریلونیتریل بوتادین استایرن به انگلیسی: Acrylonitrile butadiene styrene ABS) که به‌اختصار ای‌بی‌اس خوانده می‌شود، نوعی پلیمر گرمانرم است که از پلیمریزاسیون استایرن و اکریلونیتریل در حضور پلی بوتادین به دست می‌آید و دارای ساختاری آمورف است. ای‌بی‌اس به دلیل قیمت مناسب و همچنین خواص متعادل مکانیکی، حرارتی و شیمیایی در زمره پرمصرف‌ترین مواد اولیه پلاستیکی محسوب می‌شود. این ساز همچون تمامی رکوردرها از 3 قسمت تشکیل‌شده است و می‌توان به‌راحتی آن را به هم متصل کرد و از نوازندگی با آن لذت برد. این رکوردر سوپرانو بسیار مناسب برای آموزش نوآموزان عزیز است. فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف به کودکان استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها ، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است.

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRS 20G

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
پلاستیک
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی
اقلام همراه
کاور کتون

فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف به کودکان استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها ، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است. امروزه یاماها یکی از تولیدکنندگان خوب این ساز است. مدل‌های متنوعی در این رکوردرها دیده می‌شود.رکوردر مدل YRS_21 با سیستم انگشت گذاری آلمانی مناسب برای کودکان و حتی بزرگ‌سالان است ، این رکوردر سوپرانو، محدوده‌ای در حدود 3 اکتاو را در اختیار نوازنده قرار می‌دهد. به نوآموزان این ساز توصیه می‌شود که به دلیل کوک صحیح و استاندارد این فلوت، آموزش را با نوع سوپرانو شروع کرده و بعد از یادگیری این ساز می‌توانند انواع آلتو،تنور و باس را بنوازند. در ساخت این فلوت رکوردر از پلاستیک محکم و بادوامی به نام ABS استفاده‌شده است. این مدل در دو نوع انگشت گذاری باروک و المانی طراحی‌شده است.

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRA-38B III

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
فا
سیستم انگشت گذاری
باروک
اقلام همراه
– کیف از جنس کتون
– جدول انگشت‌گذاری
– میله نظافت
– روغن

فلوت ریکوردر «یاماها» (Yamaha) مدل YRA-38BIII ریکوردری آلتو است که از جنس پلاستیک ABS ساخته‌شده تا دوام بیشتری داشته باشد و نگهداری از آن به‌سادگی صورت پذیرد. یاماها بااین‌حال تلاش کرده است تا صدای خارج‌شده از این نوع فلوت نزدیکی بیشتری با فلوت چوبی داشته باشد. بسیاری از مدارس موسیقی جهان استفاده از ریکوردر یاماها را به دلیل صدای دقیق نت‌ها، نواختن راحت و صدای غنی و اکسپرسیو ترجیح می‌دهند. یاماها از انتخاب متریال اولیه تا پروسه‌ی ساخت تمام دقت و توجه خود را برای بی‌خطر بودن و قابل‌اطمینان بودن ریکوردهای ABS خود به کار گرفته است. پلاستیک به‌کاررفته در ساخت این ریکوردر استانداردهای آمریکا، اروپا و ژاپن را در رابطه با مواد شیمیایی در تماس با بدن قبول‌شده‌اند. ریکوردر YRA-38BIII سازی مناسب برای تمام کسانی که قصد ورود به موسیقی رادارند به شمار می‌رود. این ساز مقاومت کمی در برابر هوا دارد و کنترل آن بسیار راحت است در برابر دقت نتی که از این ریکوردر دریافت می‌شود بسیار دقیق است. این ریکوردر مسیر دمیدن منحنی شکل دارد و اتک خوبی در رجیستر صدایی خود از باس تا تریبل دارد. صدای این ریکوردر بسیار غنی و گیراست. خرید و استفاده از این ریکوردر مناسب برای تمام نوازندگان جدی فلوت ریکوردر و یا کودکان پیشرفته‌تر در یادگیری فلوت ریکوردر خواهد بود.

فلوت ریکوردر مسترورک مدل Germa76

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
32.5*3*3 سانتی‌متر
وزن
0.5 گرم
جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
4
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی
اقلام همراه
میله تمیزکننده

فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته‌ دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است.امروزه مستر ورک یکی از تولیدکنندگان خوب این ساز است. مدل‌ و تنوع‌های بسیار در این رکوردرها دیده می‌شود. رکوردر مدل مستر ورک ساخته ترکیه است، این رکوردر سوپرانو است و مناسب‌ترین نوع جهت آموزش است. به نوآموزان این ساز توصیه می‌شود که به دلیل کوک صحیح و استاندارد این فلوت، آموزش را با نوع سوپرانو شروع کرده و بعد از یادگیری این ساز می‌توانند انواع آلتو،تنور و باس را بنوازند. در ساخت این فلوت رکوردر از پلاستیک محکم و بادوامی به نام ABS استفاده شده است. این مدل در انگشت‌گذاری المانی طراحی شده است و مخصوص موسیقی کودک است.

فلوت فایف مدل DSK 360

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
3×3×30 سانتی‌متر
وزن
400 گرم
جنس بدنه
فلز
تعداد قطعات
1
مشخصات فنی
کوک
سل
سیستم انگشت گذاری
باروک

بطور خلاصه می توان فایف را پیکولوی بی کلید نامید. واژۀ Fife از ریشۀ آلمانی Pfeife است. واژۀ Pipe در انگلیسی نیز از همین ریشه هست که نهایتا از ریشۀ لاتین واژۀ Pipare هستند. فایف های سابق، معمولا 6 سوراخ داشتند و بدلیل دیوارۀ نازک تر از پیکولو، صدای تیز تر از آن داشتند. این فایف های 6 سوراخه عموما سازی دیاتونیک بودند. گرچه برخی از فایف های قدیمی 10 یا 11 سوراخ داشتند که ساز رو تبدیل سازی کروماتیک می کردند یعنی نیم پرده ها را نیز اجرا می کردند. امباچور (دهنی یا سری) فایف نیز شبیه دهنی پیکولوهای قدیم بود. برخی از فایف ها کلیدی بجای سوراخ هفتم برای انگشت کوچک دست راست داشتند. فایف ها عموما از جنس چوب ساخته می شوند. امروزه فایف ها از پلاستیک و فلز نیز ساخته می شوند. در حوزۀ موسیقی کارائیب، فایف را از چوب بامبو تهیه می کنند.

فلوت ریکوردر سوزوکی مدل Srg 405

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی
اقلام همراه
– میله نظافت
– کاور کتان

فلوت رکوردر سوپرانو سوزوکی بارنگ تیره‌ی بسیار زیبا مناسب برای نوآموزان و هنردوستان عزیز طراحی و تولیدشده است. در ساخت این رکوردر از پلاستیک دست‌اول و کاملاً بهداشتی استفاده‌شده است. این ساز کوکی در دو و در محدوده‌ی فرکانسی سوپرانو صدا می‌دهد. سیستم در نظر گرفته‌شده برای این رکوردر ژرمن است که برای شروع آموزش بسیار ایده آل و مناسب است. پلاستیک ABS استفاده‌شده در ساخت بدنه این ساز بسیار مقاوم در برابر هر ضربه و تغییرات آب هوایی است. آکریلونیتریل بوتادین استایرن به انگلیسی: Acrylonitrile butadiene styrene ABS) که به‌اختصار ای‌بی‌اس خوانده می‌شود، نوعی پلیمر گرمانرم است که از پلیمریزاسیون استایرن و اکریلونیتریل در حضور پلی بوتادین به دست می‌آید و دارای ساختاری آمورف است. ای‌بی‌اس به دلیل قیمت مناسب و همچنین خواص متعادل مکانیکی، حرارتی و شیمیایی در زمره پرمصرف‌ترین مواد اولیه پلاستیکی محسوب می‌شود. این ساز همچون تمامی رکوردرها از 3 قسمت تشکیل‌شده است و می‌توان به‌راحتی آن را به هم متصل کرد و از نوازندگی با آن لذت برد. این رکوردر سوپرانو بسیار مناسب برای آموزش نوآموزان عزیز است. فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف به کودکان استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها ، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است.

فلوت ریکوردر مکستون مدل 0F2

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
32*5*3 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRT-304BII

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
باروک
اقلام همراه
– کیف از جنس کتون
– میله‌ی نظافت
– جدول انگشت‌گذاری
– روغن

رکوردرها هم مثل بسیار از سازها انواع مختلفی دارند که هرکدام محدوده‌ای از نت‌ها را پوشش می‌دهند برای صداهای زیر از نوع سوپرانو استفاده می‌شود برای صداهای محدوده‌ی وسط از آلتو و تنور و برای محدوده‌ی بم از رکوردر باس استفاده می‌شود.هرچه طول ساز افزایش یابد صدای آن بم‌تر می‌شود و این ساز بعد از رکوردر باس بلندترین طول لوله را دارا است.سیستم انگشت گذاری این مدل باروک است، کوک این ساز دو است و به همین دلیل می‌تواند موردی مناسب برای آموزش این ساز برای نوآموزان باشد و به دلیل صدایی بسیار بم‌تر و سنگین‌تر مناسب برای آموزش بزرگ‌سالان است.و البته با این ساز میتواند قطعات زیبا و پرشوری از موسیقی باروک و کلاسیک را اجرا کنید. فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف به کودکان استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها ، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است.امروزه یاماها یکی از تولیدکنندگان خوب این ساز است. مدل‌های و تنوع‌های بسیار در این رکوردرها دیده می‌شود

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRA-28BIII

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
طول 30 سانتی متر سانتی‌متر
وزن
300 گرم
جنس بدنه
پلاستیک ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
فا
سیستم انگشت گذاری
باروک
اقلام همراه
کیف

فلوت ریکوردر «یاماها» (Yamaha) مدل YRA-28BIII ریکوردری آلتو است که از جنس پلاستیک ABS ساخته‌شده تا دوام بیشتری داشته باشد و نگهداری از آن به‌سادگی صورت پذیرد. یاماها بااین‌حال تلاش کرده است تا صدای خارج‌شده از این نوع فلوت نزدیکی بیشتری با فلوت چوبی داشته باشد. بسیاری از مدارس موسیقی جهان استفاده از ریکوردر یاماها را به دلیل صدای دقیق نت‌ها، نواختن راحت و صدای غنی و اکسپرسیو ترجیح می‌دهند. یاماها از انتخاب متریال اولیه تا پروسه‌ی ساخت تمام دقت و توجه خود را برای بی‌خطر بودن و قابل‌اطمینان بودن ریکوردهای خود به کار گرفته است. پلاستیک به‌کاررفته در ساخت این ریکوردر استانداردهای آمریکا، اروپا و ژاپن را در رابطه با مواد شیمیایی در تماس با بدن قبول‌شده‌اند. ریکوردر YRA-28BIII سازی مناسب برای تمام کسانی که قصد ورود به موسیقی رادارند به شمار می‌رود. این ساز مقاومت کمی در برابر هوا دارد و کنترل آن بسیار راحت است در برابر دقت نتی که از این ریکوردر دریافت می‌شود بسیار دقیق است. این ریکوردر مسیر دمیدن منحنی شکل دارد و اتک خوبی در رجیستر صدایی خود از باس تا تریبل دارد. صدای این ریکوردر بسیار غنی و گیراست. خرید و استفاده از این ریکوردر مناسب برای تمام نوازندگان جدی فلوت ریکوردر و یا کودکان پیشرفته‌تر در یادگیری فلوت ریکوردر خواهد بود.

فلوت ریکوردر طرح سرخپوستی کد A4

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
4*4*40 سانتی‌متر
وزن
180 گرم
جنس بدنه
بامبو
تعداد قطعات
4
مشخصات فنی
کوک
A4
سیستم انگشت گذاری
آلمانی

این ساز به نام های زیادی در قاره آمریکا بسته به منطقه جغرافیایی شناخته میشود از جمله در مناطق Zuni ، Lakuta ، Dakuta ، Opata ، Cheyenne ، Chippewa ، Kiowa ، Unami که نامهای جایگزینی برای آن انتخاب شده است مانند فلوت Courting سرخپوستان آمریکایی، ، فلوت Courting ، فلوت نیاکان ، فلوت سرخپوستان ، فلوت عشق ، فلوت Courting بومی آمریکایی ، فلوت عشق بومیان آمریکا ، فلوت بومی آمریکایی، فلوت آمریکای شمالی، Plains فلوت، ، و فلوت Courting دشت‌های سرخپوستان. تحقیقات نشان داده این ساز در بهبود ریتم ضربان قلب کمک میکند استفاده از این ساز برای بیماران سرطانی و قلبی مفید است تا در مدیریت اضطراب ، بی قراری ، ترس و درد آنها کمک کند. این فلوت ها می توانند منبع توانبخشی باشند و حس موفقیت را تشویق کنند.بر خلاف دیگر سازهای پیچیده در ساخت و یادگیری ، فلوت بومی آمریکا به راحتی آموخته میشود و خیلی زود میتوان احساسات درون را در قالب بداهه نوازی تقویت کرد. فلوت های سرخپوستی در انواع گام های مینور پنتاتونیک کوک می شوند و نوازنده بر حسب سلیقه یا نوع موسیقی می تواند نوع کلید را بر مبنای بم یا زیر بودن صدای ساز انتخاب کند. با توجه به اینکه فلوت سرخپوستی جنس صدای گرم و آرامی دارد در موسیقی درمانی و مدیتیشن کاربرد زیادی دارد. فلوت های سرخپوستی معمولا از انواع چوب و بامبو ساخته می شوند.

فلوت ریکوردر مدل HRMONIC کد 001

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
33*3*3 سانتی‌متر
وزن
110 گرم
جنس بدنه
پلاستیک
تعداد قطعات
2
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی
اقلام همراه
کاور، تمیزکننده،جدول انگشت گذاری

فلوت رکوردر یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته‌ دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است. رنگ بندی شاد و جذاب این ساز باعث جذب بهتر کودکان و ایجاد علاقه بیشتر برای تمرین در آموزش موسیقی کودکان می شود

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRA27III

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
طول 30 سانتی متر سانتی‌متر
وزن
300 گرم
جنس بدنه
پلاستیک ABS
تعداد قطعات
3
مشخصات فنی
کوک
فا
سیستم انگشت گذاری
آلمانی
اقلام همراه
کیف

فلوت ریکوردر «یاماها» (Yamaha) مدل YRA-27III ریکوردری آلتو است که از جنس پلاستیک ABS ساخته‌شده تا دوام بیشتری داشته باشد و نگهداری از آن به‌سادگی صورت پذیرد. یاماها بااین‌حال تلاش کرده است تا صدای خارج‌شده از این نوع فلوت نزدیکی بیشتری با فلوت چوبی داشته باشد. بسیاری از مدارس موسیقی جهان استفاده از ریکوردر یاماها را به دلیل صدای دقیق نت‌ها، نواختن راحت و صدای غنی و اکسپرسیو ترجیح می‌دهند. یاماها از انتخاب متریال اولیه تا پروسه‌ی ساخت تمام دقت و توجه خود را برای بی‌خطر بودن و قابل‌اطمینان بودن ریکوردهای خود به کار گرفته است. پلاستیک به‌کاررفته در ساخت این ریکوردر استانداردهای آمریکا، اروپا و ژاپن را در رابطه با مواد شیمیایی در تماس با بدن قبول‌شده‌اند.ریکوردر YRA-27III سازی مناسب برای تمام کسانی که قصد ورود به موسیقی رادارند به شمار می‌رود. این ساز مقاومت کمی در برابر هوا دارد و کنترل آن بسیار راحت است در برابر دقت نتی که از این ریکوردر دریافت می‌شود بسیار دقیق است. این ریکوردر مسیر دمیدن منحنی شکل دارد و اتک خوبی در رجیستر صدایی خود از باس تا تریبل دارد. صدای این ریکوردر بسیار غنی و گیراست. خرید و استفاده از این ریکوردر مناسب برای تمام نوازندگان جدی فلوت ریکوردر و یا کودکان پیشرفته‌تر در یادگیری فلوت ریکوردر خواهد بود.

فلولت گلدن کد mp15

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

ابعاد
33*2 سانتی‌متر
وزن
126 گرم
جنس بدنه
پلاستیک
تعداد قطعات
1
مشخصات فنی
کوک
دو
سیستم انگشت گذاری
آلمانی

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRB-302BII

مشاهدۀ قیمت فلوت ریکوردر

جنس بدنه
رزین ABS
تعداد قطعات
4
مشخصات فنی
کوک
فا
سیستم انگشت گذاری
باروک
اقلام همراه
– کیف از جنس کتون
– میله‌ی نظافت
– جدول انگشت‌گذاری
– روغن

فلوت رکوردر یا آبک (A-Bec) یکی از قدیمی‌ترین سازهای ساخته دست بشر است، امروزه بیشتر از این ساز برای آموزش پایه موسیقی یا همان ارف به کودکان استفاده می‌کنند، البته نباید فراموش کرد که در طول تاریخ موسیقی برای این ساز کنسرتوها ، سونات‌ها و قطعات بسیار پیچیده‌ای توسط آهنگسازان بزرگ موسیقی کلاسیک نوشته‌شده است.امروزه یاماها یکی از تولیدکنندگان خوب این ساز است. مدل‌های و تنوع‌های بسیار در این رکوردرها دیده می‌شود. رکوردرها هم مثل بسیار از سازها انواع مختلفی دارند که هرکدام محدوده‌ای از نت‌ها را پوشش می‌دهند برای صداهای زیر از نوع سوپرانو استفاده می‌شود برای صداهای محدوده‌ی وسط از آلتو و تنور و برای محدوده‌ی بم از رکوردر باس استفاده می‌شود.هرچه طول ساز افزایش یابد صدای آن بم‌تر می‌شود و به خاطر طول بلند نوع باس، آن را به‌صورت اثایی طراحی می‌کنند که هم طول لوله حفظ شود و هم نوازنده بتواند به‌راحتی آن را در دست بگیرد، مدل YRB-302BII مناسب نوازنده‌های حرفه‌ای است و به‌هیچ‌وجه مناسب آموزش نیست،این ساز می‌تواند کامل‌کننده‌ی آنسامبل بادی شما باشد یا به‌صورت تک‌نوازی سونات‌ها و کنسرتوهای پیچیده‌ای از آهنگسازان دوران باروک و کلاسیک را اجرا کنید، کوک این ساز در فا است و اصطلاحاً سازی انتقالی است به این معنی که صدادهی این ساز یک‌پنجم پایین‌تر ازآنچه نوشته می‌شود است ( وقتی نت دو را می‌نوازید، صدای نت فا شنیده می‌شود) سیستم انگشت گذاری این مدل باروک است

تا 80 درصد تخفیف

درباره‌ی جایینو

بلاگ جایینو | آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی
انواع نوشیدنی در دیجی کالا