ماهی در فریزر چند ماه میماند

در این مطلب به ماهی در فریزر چند ماه میماند می پردازیم :

 

مشاهدۀ قیمت انواع ماهی

 

حداکثر زمان لازم برای نگهداری گوشت ماهی کم چرب در یخچال یک تا دو روز و در فریزر 4 تا 6 ماه است ، در حالی که برای نگهداری گوشت ماهی پر چرب در یخچال یک تا دو روز و در فریزر دو تا سه ماه زمان لازم است .
اگر توجه کافی در بسته بندی و فریز کردن داشته باشیم تا حدود زیادی می توانیم خاصیت ماهی را حفظ کنیم . باید بعد از شست و شوی ماهی و خالی کردن شکم ، آن را به قطعات کوچک و باریک تقسیم کرد تا دمای سرد فریزر به تمام نقاط گوشت برسد و در کل ماهی در فریز 2 تا 3 ماه خوب می ماند .
قسمت پشتی یخچال و فریزر سردترین قسمت یخچال است و باید مواد غذایی خام مانند گوشت ، مرغ و ماهی را در قسمت پشتی فریزر قرار داد چون این قسمت از یخچال سرد تر است و باکتری در درجه حرارت پایین و فضای خنک کم تر رشد می کند .
برای باز شدن یخ قطعات ماهی فریز شده آن را در آب قرار ندهید چون نفوذ آب باعث تغییر در طعم ماهی می شود ، البته این کار برای ماهی کامل و قطعه قطعه نشده لازم نیست .

 

مشاهدۀ قیمت انواع ماهی

 

تا 80 درصد تخفیف

دربارۀ جایینو

بلاگ جایینو | پایگاه اینترنتی آموزش ترفند های خرید و فروش املاک , تبلیغات و بازاریابی , ثروت و موفقیت , دکوراسیون داخلی و فنگ شویی

Check Also

بهترین مارک و مدل هایلایتر لب و بدن و صورت مایع و مدادی و پودری وت اند وایلد و استابیلو و رولوشن و گلدن رز و آناستازیا و هدی بیوتی و اسنس و مک و ایکونیک و رزبری و یوشاس و ارزان با قیمت

در این مطلب به معرفی پرفروش ترین و جدیدترین و بهترین نوع و برند هایلایتر …